Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό; 

Mανουλες μικρουλες -20χρ


Αγαπη..

Recommended Posts

καλησπερα !! ας μαζετουμε εδω ολες οι μικρουλες νεες μανουλες !!! εγω ειμαι 16 και μολις εφερα στον κοσμο ενα μικρο κοριτσακη ειμαστε 18ημερων και σιγα σιγα μπαινουμε στο κλιμα!!! αντε καλη υπομονη!!!!!!!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να χαιρεσαι το μωρακι σου!Να ειναι παντα γερο,υγιες και καλοφωτιστο.Εσυ εισαι και πιο μικρη απο εμενα.Εγω ειμαι 18 και πριν λιγες μερες εμαθα πως ειμαι εγκυος.


05cNp3.png
Link to comment
Share on other sites

με το καλο λοιπον κοπελα μου !!! μια συμβοyλη ευχαριστισου οσο μπορεις τον υπνο και αυτους τουσ 9 ομορφους μηνες γιατη μετα σε περιμενει μεγαλο ξενυχτη :) !!! απο ποιο μερος εισααι?!!:D

Link to comment
Share on other sites

με το καλο λοιπον κοπελα μου !!! μια συμβοyλη ευχαριστισου οσο μπορεις τον υπνο και αυτους τουσ 9 ομορφους μηνες γιατη μετα σε περιμενει μεγαλο ξενυχτη :) !!! απο ποιο μερος εισααι?!!:D

Ευχαριστω πολυ κοριτσι!Απο εδεσσα ειμαι;Εσυ;Για πες πως ειναι γενικα η εγκυμοσυνη,ο τοκετος;Ολα;Πως σου φανηκε;Εγω ειμαι αρκετα ασχετη με αυτο το θεμα.Ενημερωνομαι τωρα μεσω ιντερνετ αλλα θελω να ακουσω και την δικη σου αποψη.


05cNp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω απο ηρακλειο κρητης..!! ειναι ενα μοναδικο πραγμα η εγκυμοσυνη τους πρωτους μηνες δεν καταλαβενεις και πολλα αλλα μονο οταν το βλεπεις στον υπερηχο που ειναι σαν φασολακη και ακους την καρδουλα του φτανει!!! μετα που οσο πας φουσκωνεις και μεγαλωνει και αρχιζει της κλοτσιες και της μπουνιες ειναι υπεροχα ασε που εχετε και μια εποικινονια ..κοιτα οσο αφορα τοκετο πηγαινα για φυσιολογικο αλλα δεν εκανα διαστολη και ετση γενισα μετα απο 18ωρες καισαρικη ..δεν θελω να σε φοβισω αλλα εχει λιγο ζορισμα μεχρι να σου κανουν το επισκλιριδιο μετα δεν καταλαβενεις τιποτα!!! εκεινες η πρωτες στιγμες θα ειναι απο τις καλυτερες της ζωης σου ...!!! και αν μπορεις να το θηλασεις το μπεμπε σου και αυτο ειναι μοναδικη εμπειρια και θα του κανει και καλο μην ακους αν λενε οτι ποναει και τετοια δεν θηλαζω δυστιχως αλλα το ξερω γιατη ειμαι πολυ ψαγμενη !! κοιτα σε αυτο το διαστημα μονο που ειναι αρχη να προσεχεις αρκετα γιατη ειναι ακομα νωρις !!!!!:D:D αντε αντε να περασουν η μηνες να μου λες και εσυ πως τα βλεπεις τα πραγματα οτι θες παντως εγω εδω ειμαι ;) να τα λεμε !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοιτα οσο το σκευτεσε τοσο θα ανχωνεσε ασε τα πραγματα να κυλισουν μονα τους εγω ειχα μια αρκετα δυσκολη εγκυμοσυνη στην αρχη εκανα μικρες αποκκολισεις και καθομουν στο κρεβατη μετα καποιος ηταν κρυομενος και με κολλισε και επαθα κοιταρρομεγαλοιο αν εχεις ακουσει και μου ελεγαν διαφορα οτι το μωρο μπορει να βγει με διανοητικη καθιστεριση η κουφο και τετοια τελικα γεννισα ενα υγιεστατο μωρο !!!! γιαυτο μην πολι δινεις βαση στους γιατρους !! οσο για τον τοκετο μην ανχωνεσε καθολου φυσιολογικα θελεις να γεννισεις? !! και τι μωρακη θελεις να κανεις ??!!!!! τι ενστικτο εχεις κοριτσακη η αγορακη?

Link to comment
Share on other sites

κοιτα οσο το σκευτεσε τοσο θα ανχωνεσε ασε τα πραγματα να κυλισουν μονα τους εγω ειχα μια αρκετα δυσκολη εγκυμοσυνη στην αρχη εκανα μικρες αποκκολισεις και καθομουν στο κρεβατη μετα καποιος ηταν κρυομενος και με κολλισε και επαθα κοιταρρομεγαλοιο αν εχεις ακουσει και μου ελεγαν διαφορα οτι το μωρο μπορει να βγει με διανοητικη καθιστεριση η κουφο και τετοια τελικα γεννισα ενα υγιεστατο μωρο !!!! γιαυτο μην πολι δινεις βαση στους γιατρους !! οσο για τον τοκετο μην ανχωνεσε καθολου φυσιολογικα θελεις να γεννισεις? !! και τι μωρακη θελεις να κανεις ??!!!!! τι ενστικτο εχεις κοριτσακη η αγορακη?

Φυσιολογικα θελω βεβαια!Τωρα για το φυλο τι να σου πω...Εγω θελω πιο πολυ κοριτσακι αλλα κατι μου λεει πως θα ειναι αγορακι...


05cNp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπραβο κοπελα μου ετση!!!!! χαχα ωχ και εμενα απο την αρχη ειχα διαισθισι για το φυλλο !!! και πως τα πας εχεις καθολου εμετους τιποτα το ασυνιθιστο?? :)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κοπελα μου ετση!!!!! χαχα ωχ και εμενα απο την αρχη ειχα διαισθισι για το φυλλο !!! και πως τα πας εχεις καθολου εμετους τιποτα το ασυνιθιστο?? :)

Εμετους μπολικους οπως και ζαλαδες.Απο ασυνηθιστο παλι οχι.Για πες,οταν εμαθες για την εγκυμοσυνη το ειπες κατευθειαν στους δικους σου;Πως το πηραν;Σε βοηθησαν αρκετα;


05cNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοιτα στην αρχη το πηραν καπως γιατη ειμαι κ μικροι ειναι και δυσκολες εποχες αλλα μετα χαρηκαν !!! κοιτα οικονομικα οχι γιατη δεν εχοθν την δυνατοτητα αλλα με βοηθισε πολυ και με βοηθαει στο μωρο γιατη μονη μου δεν θα τα καταφερνα ειδικα στην αρχη !!!! εσενα πως το πηραν ?!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα στην αρχη το πηραν καπως γιατη ειμαι κ μικροι ειναι και δυσκολες εποχες αλλα μετα χαρηκαν !!! κοιτα οικονομικα οχι γιατη δεν εχοθν την δυνατοτητα αλλα με βοηθισε πολυ και με βοηθαει στο μωρο γιατη μονη μου δεν θα τα καταφερνα ειδικα στην αρχη !!!! εσενα πως το πηραν ?!!!!

Κι εμενα το ιδιο ακριβως.Ο φιλος σου πως το πηρε;Ειστε καλα μαζι τωρα;


05cNp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι παντρευτικαμε κιολας κοιτα εμεις προσπαθουσαμε πολυ καιρο !!! το θελαμε !! εσενα πως το πηρε??!!

Μπραβο σας!Απο τοσο μικρη ηθελες μωρο καλε;Δεν ηθελες να ζησεις πρωτα κι αλλα πραγματα;Εμενα στην αρχη δεν ηθελε να το πιστεψει,μετα χαρηκε.


05cNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!! κοιτα δεν μπορω να πω οτι τα εχω κανει ολα στην ζωη μου αλλα τα πιο πολλα τα εχω χορτασει γιαυτο καιι το αποφασισα αλλα εχουμε ακομα χρονια ενταξει το μωρο μπορει να μην σου επιτρεπει να κανεις μια ζωη ενος ελευθερου αλλα μερικα πραγματα μπορεις !!

και εσεις τι λετε θα παντρευτιτε πριν γεννισεις ?!!γιατη απο οτι ξερω θα εχει προβλημα με την αναγνωρισει και εμεις γιαυτο παντρευτικαμε ετση στα γρηγορα με πολιτικο!!(προς το παρον) :P:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...