Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

      Πρώτη φορά γράφω σε forum αλλά επειδή κοντεύω να τρελαθώ από την αγωνία έπρεπε κάπου να τα πω που ξέρω ότι θα με καταλάβουν.

      Την Τρίτη 26/03 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με 2 άριστες βλαστοκύστες όπως μου είπαν και στο κέντρο αλλά και ο γυναικολόγος μου. Το θέμα ήταν στο σπέρμα εγώ δόξα το θεό κανένα θέμα δεν είχα. Αλλά από την επόμενη της εμβρυομεταφοράς με έπιασε άγχος αγωνία μήπως έκανα κάτι λάθος μήπως από το άγχος μου δεν πετύχει και ξεκινάει ένας φαύλος κύκλος προσπαθώ να ηρεμήσω αλλά όλο εκεί γυρνάει το μυαλό. Πως θα περάσει αυτό το διάστημα πραγματικά δεν ξέρω. 

Η γυναικα μου μου μιλάει άσχημα


Renos

Recommended Posts

Ρενο ξερεις τι λεω??Όταν η γυναικα σου επιχειρη ας απουμε επαφη που ειπες και κανεις ότι κοιμάσαι... το θεωρω λιγο λαθος.Ισως είναι καλυτερα να πεις την αληθεια.Αφου ετσι αισθάνεσαι γιατι να το κρυψεις?Και με το να το κρυβεις πιστευεις ότι κατι θα αλλαξει?Μηπως αμα το πεις να καταλαβει το γιατι εχεις ξενερωσει και δεν θες επααφες?Δεν ξερω.. λεω εγω τωρα.. ισως στη θεση σου να εκανα το ιδιο.. αλλα επειδή είμαι εξω ααπο το χορο σκεφτομααι πιο ψυχραιμα.

"ξερεις αγαπη μου... ετσι που με βριζεις συνεχεια σαν νταλικέρης και δεν με σεβεσαι.. μην περιμενεις να σε κανω κεφι...!"

Και τελος οι κουβέντες.. αστην να το επεξεργαστεί!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επισης ότι ηθελε επαφες το βρισκω καλο.Νομιζω μια γυναικα όταν ξενερωνει με καποιον.. δεν θελει ουτε αυτος ο καποιος να την ακουμπάει.Ας πουν και άλλες κοπελες τη γνωμη τους.Ετσι πιστευω... αρα στο χερι σου είναι να τα φτιαξξεις τα πραγμματα.. φτανει να το θες!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα δεν υπαρχουν λογια πια.

Κουραστηκα πια. Ξυπνησα απο τις φωνες της γυναικας μου. Φωναζε δυνατα στην εναμιση χρονο κορη μας να κατεβει κατω. Σηκωνομαι κ της λεω γιατι της φωναζεις ετσι; κ μου απανταει

αντε κ γ***σου μ***κα . Οτι θελω θα κανω.

Γυρισα πισω στο δωματιο. Δεν επρεπε να φωναξω αλλο. Ηδη τα παιδια ηταν στο οριο να τρομοκρατηθουν.

Link to comment
Share on other sites

Πιο μετα γυρναω και την ρωταω.

-Πες μου γιατι μου μιλησες ετσι κ ποσο μπροστα στα παιδια κ γιατι φωναξες ετσι.

Δεν μου μιλησε κ σηκωθηκε κ πηγε στο μπαλκονι. Αυτο εμενα με τρελαινει.

Ξαναπαω κ της λεω: -Ακου προσεχτικα. Μια ερωτηση θα σου κανω μονο κ καμια αλλη. Γιατι με εβρισες αυτη τη φορα.

Πιστευα οτι ειχε παρα πολυ αδικο αυτη τη φορα. Παντα ξεκιναω να πιστευω οτι εγω εχω αδικο κ μετα το αναλυω μεσα μου. Κ μου απανταει επειδη της ειπα τι να κανει.

Μα εγω σε ρωτησα γιατι της φωναζεις κ οχι να κανεις κατι αλλο απο αυτο που κανεις. Κ παλι δεν εχω δικαιωμα να πω τι να κανεις. Δεν μπορεις να μου φερεσαι σα να ειμαι ενα ζωο ορθιο κ να με ταπεινωνεις συνεχως. Να φοβαμαι μην τριξω την πορτα κ μου πεις οτι τα ξυπνησα η αργησα 5 λεπτα να δωσω το γαλα της κ δεν κοιμηθηκε στην ωρα του.Την επομενη φορα θα φυγω. Κ τοτε γυρισε να με κοιταξει. Τοση ωρα δεν με κοιταζε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οτι θελει ας γινει.Κουραστηκα. Τα παιδια μου σκεφτομαι μονο κ τιποτα αλλο που ηδη τους δημιουργειται ψυχολογικο. Να γινουν σωστοι ανθρωποι κ οχι κατι αλλο. Δεν ξαναναφερομαι στο θεμα. Σας κουρασα αρκετα . Το θεωρω οτι εχει ληξει. Κ ας καταληξει οπως θελει.

Link to comment
Share on other sites

Οτι θελει ας γινει.Κουραστηκα. Τα παιδια μου σκεφτομαι μονο κ τιποτα αλλο που ηδη τους δημιουργειται ψυχολογικο. Να γινουν σωστοι ανθρωποι κ οχι κατι αλλο. Δεν ξαναναφερομαι στο θεμα. Σας κουρασα αρκετα . Το θεωρω οτι εχει ληξει. Κ ας καταληξει οπως θελει.[/quote

καλημερα Reno διαβασα την ιστορια σου και πραγματικα δεν ξερω τη να πω συνηθως εμεις οι γυναικες κανουμε παραπονακια,τελικα υπαρχη και το αντιθετο.Τα πολλα λογια ειναι φτωχια Reno η θα καθισετε μαζι να δειτε γιατι υπαρχει τετια συμπεριφορα δλδ επικοινωνια και αν δεν δουλεψη αυτο, πραγματικα ισος ειναι καιρος να πατε να ζητησετε βοηθεια απο συμβουλο γαμου περισσοτερο για τα παιδακια που εχετε,γιατι ειναι κριμα. παντα φιλικα :)


XabOp3.png

QMaEp3.png

nhNip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρενο καταρχήν δεν μαας κουραζεις.

Πραγματικα δεν ξερω τι άλλο να σε συμβουλεψω .. δεν ειμαι και ειδικη.Απλα ορισμένες φορες ισως ειναι καλυτερα εστω μι προσωρινη διασταση γι να σκεφτείτε τι θα καανετε... γιατι να σου πω ειναι τοξικο το περιβαλλον για ολους σας.

Οκ θα σου ελεγα κανε υπομονη εχεις 2 παιδια... αλλα δεν μπορω ναα στο πω ετσι όπως τα περιγραφεις.Συγνωμη κιολας αλλα εχουν αντιστραφει οι ρολοι... την εχει δει αντρας η γυναικα σου και μαλιστα ανατολιτης.. και εσυ γυναικα που υπομενει για να κρατησει το γαμο.

Παρε αποφασεις οριστικες.Η θα της κοψεις τον αερα .. η θα μεινετε λιγο χωρια.Τα πισωγυρίσματα κανουν κακο.Δωσε της 2 τελεσιδικες επιλογες και μην διαπραγματευτείς.. δειξε ότι εισαι αποφασισμένος για ολα!Μονο ετσι θα καταλαβει!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα. Κανείς δεν ρώτησε απο ενδιαφέρον πως εξελίχθηκαν τα πράγματα.......

Μάλλον επειδή είμαι άντρας. Σε αλλά θέματα όχι τόσο σοβαρά ,χωρίς να θέλω να τα υποβάθμιση , βλέπω ότι ρωτάνε τι έγινε τελικά ποιο σταθμό πηγές η που πηγές διακοπές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κανείς δεν ρώτησε απο ενδιαφέρον πως εξελίχθηκαν τα πράγματα.......

Μάλλον επειδή είμαι άντρας. Σε αλλά θέματα όχι τόσο σοβαρά ,χωρίς να θέλω να τα υποβάθμιση , βλέπω ότι ρωτάνε τι έγινε τελικά ποιο σταθμό πηγές η που πηγές διακοπές.

Προφανώς, επειδή, όπως και ο ίδιος είπες, κάποια θέματα είναι πιο σοβαρά από κάποια άλλα, από διακριτικότητα και λεπτότητα δεν θίγονται ξανά εύκολα, εκτός και αν το θέλει ο ίδιος ο "θεματοθέτης/τρια".

Ό,τι έχεις ανάγκη να μοιραστείς/μιλήσεις, μπορείς να το κάνεις και αυτοβούλως.

Ελπίζω και εύχομαι, με την γυναίκα σου όλα καλά.


eNortjKzUjIyNDG1NFWyBlwwFY4C1w,,76.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα. Κανείς δεν ρώτησε απο ενδιαφέρον πως εξελίχθηκαν τα πράγματα.......

Μάλλον επειδή είμαι άντρας. Σε αλλά θέματα όχι τόσο σοβαρά ,χωρίς να θέλω να τα υποβάθμιση , βλέπω ότι ρωτάνε τι έγινε τελικά ποιο σταθμό πηγές η που πηγές διακοπές.

Τρολάρισμα ή trolling είναι η προσπάθεια (επιτυχημένη συνήθως) εκνευρισμού

ή ενόχλησης ενός ή περισσοτέρων ατόμων ώστε να δημιουργήσουν αντιδράσεις

με τελικό σκοπό τη διασκέδαση του τρολ.

Αχ ειλικρινα αν πιστευετε κατι τετοιο δεν θελω να μου απαντησετε . Και για του λογου το αληθες δεν ξαναγραφω πια . Σταματω.

Συγνώμη κιόλας, δεν ξέρω αν το παρατήρησες, αλλά πιο πολύ χρόνο σπαταλάς για να περιγράψεις εδώ μέσα τι γίνεται στο σπίτι σου, παρά για να λύσεις το πρόβλημα..

Εμένα προσωπικά, δε μου μοιάζει να θες να το λύσεις... Και, συγνώμη και πάλι, κάνεις παράπονα που δε σε ρωτάνε εσένα ενώ αντιθέτως, ρωτάνε τις άλλες κοπέλες για τις διακοπές....; Σοβαρά, τώρα; Πόσο χρονών είσαι; Πέντε; :shock::shock:

Και, στο κάτω-κάτω, τι θες να σου πούνε; Τι να σε ρωτήσουνε; Αν δεν κάνεις εσύ κάτι, ποιος θα κάνει; Εμείς απο δω; :confused: Μαλλον πιο πολύ σ' ενοχλεί που δε σου απαντάνε, παρά το πρόβλημα με τη γυναίκα σου! Αν υπάρχει, δηλαδή... ας πούμε...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ρενο....έχεις να γράψειΣ δύο μήνες

Μετά την απάντηση σου τον Ιουνίο σου έγραψαν αλλα δύο

Μην αλλα δεν απάντησες,γιατί?πρέπει ο άλλοΣ να ξέρει αν θες

Να μιλήσεις,όσο έγραφεΣ,σου έγραφαν,ετσι δεν είναι?

Αν για κάποιο λόγο,δεν ήθελες άλλο να γράψειΣ,γιατί το

ΡίχνειΣ στους άλλουΣ?κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε

Να ξεκίνησεΙ το μην σου μετά από δύο μήνες....ξέρω άργησα να γράψω

Αλλα......κλπ

Για σκέψου το κ ετσι....

Κ κάτι ακόμη,αν έχεις ακόμη θέματα,λυπάμαι,μπορείΣ

Να γράψειΣ ότι κ όσα θες,θα τα διαβάσω όλα,θα συμπάσχω,θα μιλήσουμε,

Αλλα μη ξεσπας εκεί που δεν υπάρχει λόγοΣ,κρατά αυτή την ενέργεια για

Εκεί που πρέπει

ΦιλικΑ ότι είπα κ να πρπρόσεχειΣ τον εαυτό σου

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...