Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΠΡΩΤΑΚΙΑ 2014-2015


Recommended Posts

ξετσουτσουνισαμε κ μεις, θα παμε στο 'ΜΕΓΑΛΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!!'

παμε λιγο να οργανωθουμε ΤΡΕΛΛΙΑΡΕΣ ΜΑΝΕΣ???

πηρατε τα δικαιολογητικα απο το νηπιαγωγειο?

απ οτι καταλαβα, δεν θελει πλεον διαφορες ειδικοτητες γιατρων, μονο παιδιατρο, σωστα?


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εμείς πρώτη φέτος μπρρρρ

Να κ η ανακοίνωση του υπουργείου για εγγραφή Α' Δημοτικού κ Νηπιαγωγείου

http://edu.klimaka.gr/leitoyrgia-sxoleivn/nipiagogio/420-eggrafes-mathhtwn-sthn-prwtovathmia-ekpaidevsh.html

Το ατομικό δελτίο υγείας υποθέτω θα το πάρουμε από το Δημοτικό και θα το συμπληρώσει ο παιδίατρος

Link to comment
Share on other sites

παρούσες !!! :-P και εμείς τα πήραμε τα δικαιολογητικά χθές χαρτί μόνο από παιδίατρο που αυτός αποφασίζει αν το παιδί χρειάζεται να δει και κάποιον άλλο γιατρό μας είπαν .......


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

ανεξαρτητα απο το τι θελει το σχολειο, εγω θελω να την παω κ σ εναν οφθαλμιατρο κ οδοντιατρο...

ρε σεις, κανα δοντι βγαλατε?

η δικια μου κλαιει κ χτυπιεται γιατι δεν της κουναει ακομα κανενα..................


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

Καλη αρχη στα μελλοντικα πρωτακια!

Δεν το πιστευω οτι μεγαλωσαν τοσο τα παιδακια μας...

Απο δοντι κι εμεις τιποτα και επισης κλαιει και χτυπιεται.

Οφθαλμιατρο και οδοντιατρο τον ειχα παει και περυσι το καλοκαιρι, θα τον παω και φετος..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απο σχολειο, που θα πατε? εμεις απεναντι σχεδον απο το σπιτι μας, 5 λεπτα με τα ποδια, 15 δευτερολεπτα με το αμαξι.... (ασφαλως με το αμαξι θα πηγαινουμε λολ)


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

απο σχολειο, που θα πατε? εμεις απεναντι σχεδον απο το σπιτι μας, 5 λεπτα με τα ποδια, 15 δευτερολεπτα με το αμαξι.... (ασφαλως με το αμαξι θα πηγαινουμε λολ)

χαχαχα ηλίθιο!

Και εμείς 2 τετράγωνα ποιο πέρα είναι , με τα πόδια θα πηγαίνουμε

Link to comment
Share on other sites

εισαι καλα ρε, με τα ποδια???? ανηφορες, κατηφορες, λυκοι, φιδια, αρκουδες, whitewalkers...

χαχαχαχα

καλέ....ισιάδι σε λέω....δυο τετράγωνα λέμε! έλεος!

εντιτ

κ το γμτ της υπόθεσης είναι πως δεν μπορώ να το δηλώσω κ εγώ για του χρόνου....γκρρρ για να μην την έχω μαθήτρια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν καταλαβα, θες να την εχεις ή οχι?

Δεν θέλω να την έχω, {μια χαρά παιδί έχω ας μην το καταστρέψω ψυχολογικά χαχαχα} αλλά είναι δίπλα μου το σχολείο κ είναι 12θέσιο γμτ κ βολεύει αλλά απαγορεύεται να την έχω μαθήτρια κ ενώ μέχρι πέρυσι το έβαζα στις επιλογές μου .... φέτος δεν θα το βάλω

Link to comment
Share on other sites

δεν ηξερα οτι απαγορευεται οι δασκαλες να εχουν τα παιδια τους στην ταξη, εμενα στο σχολειο μου (πριν 2μιση χιλιαδες χρονια) ειχε τυχει να εχουμε μαμα δασκαλα με το παιδι της στην ταξη


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

δεν ηξερα οτι απαγορευεται οι δασκαλες να εχουν τα παιδια τους στην ταξη, εμενα στο σχολειο μου (πριν 2μιση χιλιαδες χρονια) ειχε τυχει να εχουμε μαμα δασκαλα με το παιδι της στην ταξη

Παλιά δεν απαγορευόταν, τώρα έχει αλλάξει κ δεν επιτρέπεται τουλάχιστον στις δασκάλες που μπαίνουν πολλές ώρες για τις ειδικότητες δεν ξέρω αλλά υποψιάζομαι πως θα ισχύει το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

εμείς αλλάζουμε όχι μόνο σχολείο αλλά περιοχή πόλη νομό ...........:-) φοβάμαι ότι θα της έρθει κατραπακιά :-( σχολείο σε διπλανό χωριό .........ευτυχώς περνάει λεωφορείο κάθε μέρα και τα μεταφέρει .........η στάση είναι σχεδόν έξω από την πόρτα μας :rolleyes:


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...