Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

      Εμένα έβλεπε 8 καταφέραμε να φτάσουμε στα 13 και πήραμε τελικά 14 αλλά τα 10 προχώρησαν τώρα ποσά θα μείνουν δεν ξέρω θα μάθω  σύντομα ..σου εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία ! 

      Μην σκέφτεσαι την υπερδιέγερση … εγώ να δεις πως ήμουν … μια κοιλιά τριών μηνών … άστο … στο κέντρο στην αναμονή της ωοληψιας όλες ήταν οκ εγώ σαν μπόγος … μετά συνήλθα λίγο αλλά κ πάλι έχω πρήξιμο …. Όλα καλα Θα πάνε . Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά παρτο χαλαρά …0

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Και σε σένα εύχομαι άριστες κ  πολλές βλαστοκυστες κ σύντομα να επανέλθεις! Χρειάζεται ψυχραιμία η αλήθεια και πρώτα θετική σκέψη.. να σκεφτόμαστε τον στόχο γιατί το μυαλό μας κανει παντα τα χειροτερα σενάρια στο καθε σύμπτωμα! Ολα καλα θα πάνε οπως λες! Και εγώ μάλλον για Σάββατο το βλέπω για την ωοληψία... Θα δείξει!!! Με το καλο και η εμβρυομεταφορά σου!!

Μανούλες Ιαννουαρίου 2015?


Linaki2012

Recommended Posts

Kαι εμεις ακουσαμε καρδουλα εχθες.. ολα καλα!! 120 παλμους.. τωρα μας εδωσε εξετασεις αιματος και σε 2 εβδομαδες θα παμε και παλι..

Εγω ακομη δεν εχω κανενα συμπτωμα.. φτου, φτου.. :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.. εγω θα ξαναπαω γιατρο σε 10 μερες ..στην 10 εβδομαδα μακαρι να ειναι ολα καλα ,εχω αγχος..

Γιουλη μπραβο που ακουσατε καρδουλα ,εγω οταν ακουσα ειχε 132 παλμους..

Λινακι με το καλο να ακουσετε κι εσεις καρδουλα..

Κοριτσια εχετε προαισθημα για το φύλο του μωρου? Εγω νομιζω θα ειναι αγορακι..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Τι κανετε??? Αχ αντε να μαζευομαστε!! Χθες πηγα γιατρο το σπορακι μεγαλωνει ειμαι 6,5 εβδομαδων ειδαμε τη καρδουλα του να παλλεται αλλα δεν ακουσαμε και ο γιατρος ειπε σε 2 βδομαδες να παμε παλι!!!


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες είμαι κ εγω έγκυος στην 9 εβδομαδα μετα απο μια παλλινδρομη που είχα πέρυσι το καλοκαιρι....θα χαρω πολυ να τα λέμε...:D:D

Εχουμε ακούσει καρδούλα με 170 παλμούς κ 4/7 εχουμε την αυχενικη κ αν ειμαστε τυχεροι μακαρι να δούμε κ φύλο!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Calliope καλως ηρθες..κοντα ειμαστε..ποτε πηγες γιατρο ? Τωρα γρηγορα ? Εγω εχω δευτερα γιατρο..ακουσαμε και εμεις πριν 3 εβδομαδες καρδουλα ..

Καλημέρα Κορίνα..πήγα την Τετάρτη οταν ημουν ακριβως 9 εβδ δεν ειδαμε κατι ιδιαιτερο εγω δεν καταλαβαινα τπτ περα απο την καρδουλα που την εβλεπα να χτυπαει...εσυ λογικα θα δεις κατι παραπανω!!!;););)


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Calliope!! Με το καλό και μια τελειόμηνη ομορφη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!! Αλήθεια πότε έχετε ΠΗΤ???

Corina όλα καλά στο γιατρό; 10 εβδομάδων αρχίζει να φαίνεται ανθρωπάκι οι καλύτεροι υπέρηχοι είναι τώρα :D


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια όσες ειμαστε μανούλες Ιανουαρίου να σας απω οτι ανοιξε θεμα ''θα γινουμε γονεις 2015'' κ εχει ανοιξει κ το θεμα ''μανουλες ιανουαριου 2015''ας μαζευτουμε κ εμεις να τα λεμε!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...