Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Τρελομανούλες καλοκαιρινές 2010


mammy30

Recommended Posts

Κορίτσια μου, τα νέα μου δεν είναι καλά. Έμεινα έγκυος αλλά δυστυχώς η εγκυμοσύνη διακόπηκε. Πρέπει να ελέγξω πάλι το θέμα των μικροβίων... Τον άλλο μήνα θα ξέρω τι συνέβη. Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε πιο τυχεροί...

Σας φιλώ όλες!

Υ.Γ. τα χλαμύδια είναι πολύ επικίνδυνα γιατί είναι ύπουλα, δεν έχουν συμπτώματα και δημιουργούν εξωμήτριες κυήσεις, βιοχημικές κτλ και υπογονιμότητα.

Σκεφτείτε ότι έχω μείνει έγκυος με την πρώτη 4 φορές (2 φυσιολογικά, 2 εξωσωματική) και οι 3 δεν προχώρησαν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρε συ μαμυ μου ποσο κρίμα ρε γαμωτο

Δεν πειραζει την επόμενη θα ειναι και η καλη. Μονο θετική σκέψη μπορω να σου προσφέρω.

Τα χλαμυδια εγω τα εμαθα απο το sex and the city δεν ειχα ιδέα τι ηταν μονο οτι ειναι σεξουλικος μεταδιδόμενο νόσημα. Τι να πω, ξερω επίσης οτι πλέον οι γυναικολόγοι βάζουν αυτη την εξέταση στον 9 φαντάσου ποσο εχει πολλαπλασιαστεί η πιθανότητα. Το ξερω απο την αδερφη μου που γέννησε τον Απρίλιο. Ενω σε εμενα δεν την έβαλε.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αγαπουλες καλημερα....

εχει τοσες μερες που ηρθε το μνμ στο φατσοβιβλιο και τωρα πηρα χαμπαρι...

διαβαζω ολες ειστε καλα αν και παντα βλεπω στιγμες σας στο φβ και δεν σας ξεχνω.

Μαμμυ μου ειδα οτι εγινε η προσπαθεια και διαβασα και την εξελιξη αλλα σε κοβω αποφασισμενη οποτε θα σου ελεγα μην το βαζεις κατω κι ολα θα πανε καλα οπως ακριβως πηγαν με την ζουζουνα σου.

Εμεις καλα ειμαστε,η Π μεγαλωνει κι αυτη οπως ολα τα πλασματακια μας και θα συνεχισει στον δημοσιο παιδικο που πηγαινε και την προηγουμενη σχολικη χρονια.Δεν καναμε χαρτια για προνηπια διοτι το ωραριο του δημοσιου νηπιαγωγειου δεν μας βολευει καθολου γιατι δεν θελω να την αφησω ολοημερο αλλα δεν μπορω μα την παιρνω και στις 12.30. Τωρα βεβαια δεν ξερω μεχρι αρχες Σεπτεμβριου που θα ξανατσεκαρω αν θα εχει προκυψει θεση σε ενα δημοσιο νηπιαγωγειο που με ενδιαφερει...θα το ξαναδουμε το θεμα.σκεφτομαι αλλωστε να ξεκινησει και δραστηριοτητες φετος...μαλλον μπαλετο και θεατρικο παιχνιδι...

προς το παρον ειμαστεστο χωριο μας,καλα ειναι σε ρυθμους χαλαρωσης ολοι μας...απολαμβανουμε το δροσερο καλοκαιρι και την ψιλοκρυα θαλασσα χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Geia sas

παλι χαθηκαμε

Λοιπον τι κανατε με τα προνηπια?

Εγω ακομα περιμενω να μου την παρουν στο δημοσιο που πηγαιναμε

Ελπιζα στο οτι θα την ξαναπαρουν μιας και ηταν δευτερη χρονια αλλα εχουν δυσκολεψει πολυ τα πραγματα στο δημοσιο

αν μεσα στην αλλη βδομαδα δεν μας παρουν αναγκαστικα θα την παω σε ιδιωτικο και η κακομοιρα ειχε μαθει εκει που ηταν αντε τωρα να την αλλαζω

συν και τα εξοδα ενος ιδιωτικου (που δεν ξερω αν τελικα αξιζει να τα δινουμε σε ιδιωτικα )

Κατα τα αλλα ολα καλα μεγαλωνουμε και κανουμε και πλακες μεταξυ μας ...εχει απιστευτο χιουμορ και συνεχεια κανουμε λογπαιγνια


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

:Pεηηηηηηηηηηηηηηηη γλυκά μου όμορφα κοριτσακια που ειιιστεεεεε>>>>>>>?????????

ΈΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ:tongue:

ΤΟ ΠΑΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ!!!!!

ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΦΟΒΙΕΣ ΜΟΥ:roll:

Ελπίζω να πάνε όλα καλά ......

αυτααα μη με αφήνετε μοναχουλα εεεδωωω εεε???καμία να μου κανει παρέα αυτούς τους μήνες????

:wink:


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

να μπω;;;

ακουει κανεις;;

κοριτσακια με θυμοσαστε;

η βανιλιτσα με βρηκε σε νεες μανουλες που συμμετεχω μιας και περιμενω το τριτο μου κοριτσακι,θα μας ευχαριστουν οι βιομηχανιες σερβιετων με τοσα κοριτσια!!!!

ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!

θελω πολυ να μαθω νεα σας!!!!

βανιλιτσα μου με το καλο το νεο σου μωρακι κοριτσακι μου!!!!παλι μαζι εγκυουλες εμεις...με μια διαφορα καποιων μηνων αλλα μαζι!!!!τα καλυτερα και για τις δυο μας!!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

fysalidaki μου γλυκό πως πας?????γέννησες η περιμένεις???αντε με το καλό και το τρίτο κοριτσάκι σου....ευτυχισμένη μανούλα με τις κοράκλες σου!!!!

εγώ ειμαι στον 5ο....αργώ ακόμη....δεν περνάει ο καιρός:tongue:

Περιμένω και γω κοριτσάκι ...Να δούμε ο μικρός πως θα το πάρει....τον βλέπω για άγρια κόντρα ...έχει μάθει και 5 χρονάκια μοναχουλης χιχιιχιιχ!!!!!!!!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...