Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ωραια φαινεται ελιτα θελω να της παρω μια τετοια και ενα γυμναστηριο γιατι οταν ειναι ξυπνια ολο αγκαλια την εχω δεν εχω να την απασχολησω με τιποτα στο ριλαξ κλαιει δεν καθεται

Εχουμε κεντρο αισθητικης με θεραπειες σωματος -προσωπου και τωρα θα κανουμε και σπα και γυμναστηριο με power plate και personal training οχι κανονικο γυμναστηριο το εχω μισο μισο με την μαμα μου


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

olga,simfono !!!psito kai salatoula!!!mia xara!!!!!ki ego arnoume na doso lefta gia na adinatiso !!!mou fenete paralogo!!!ama to rapso tha adinatiso...elpizo diladi giati exo kolisei sta +7..alla apo xtes arxisa na prosexo!!!!!

katerina tis fisher price einai me mousiki kai tetia ..to exo psila stin ntoulapa(giati nomiza einai noris gia tin foufoula)

mammycool ,grafei mipos kila pano?

elita ,an pinasoune kai ta dyo ti kaneis ?perneis kai mpoukalia mazi ?pos diatireis tin thermokrasia?

katerina ,esy pou tora dineis kseno pos diatireis tin apostirosi?kovalas skones kai tetia?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

ινκα γεμιζω αποστειρωμενο μπιμπερο με βρασμενο νερακι στα ml που θεςλω και μετα το βαζω σε ενα ισοθεμικο τσαντακι που εχω και την σκονη εχω παρει ενα πλαστικο με θηκουλες απο το μαδερκεαρ και βαζω την δοσολογια που θελω της σκονης δεν ειναι δυσκολο αλλα το βυζακι ειναι σιγουρα πιο ευκολο


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα κοριτσια η μικρη ηρεμει στον ατον ομω και το κεφαλι το γυριζει σα τηλεσκοπιο γυρω γυρω! Αμα σταματησω σε μια μερια κοιταει καλα καλα και αφου βαρεθει, αφου ταχει εξευνησει με το ματι ολα αρχιζει τη γκρινια μεχρι να ξαναπαω σε αλλο σημειο!στο ριλαξ καθεται λιγο κοιταει τα ζωακια μετα βαριεται και αρχιζει η τσιριδα το ιδιο και στη κουνια ξυπναει κοιταει γυρω γυρω καν 5 λεπτο και μετα αρχιζει!τι θα κανω θα τη μεγαλωσω αγκαλια! Ο αντρας μου εχει πανικοβληθει μου λεει τωρα που θα καθεται περισσοτερο δε θα μπορουμε να κανουμε τπτ πρεπει να τη κραταμε και να γυρναμε βολτες!πιπιλα ουτε κατα διανοια μονο τη μασαει και τη φτυνει, σημερα της την εβαλα λιγο μπας και κατσει στο ριλαξ και σε λιγο την εφτυσε και ηταν και να φαει, να πεις οτι θα ξεχνιοταν! ξερετε αυτο το συστημα της φισερ πραις που εχει ζωακια και κανει κανενα τεταρτο μουσικουλα που προσαρμοζεται πανω στη κουνια, σκεφτομαι να το παρω αλλα απ΄την αλλη φοβαμαι μη παει χαμενο μ΄αυτο το παιδι! Αφου το πρωι της βαζω τραγουδακια και αμα ακουσει τα στρουμφακια τσατιζεται και αρχιζει καλα εκει που γελαει ειναι μ΄αυτο που λεει ενα λεπτο το σκορδο γεο βαγεο και με χαρωπα τα δυο μου χερια τα χτυπω που να το τραγουδαω εγω ομως!

Τωρα κανει στη κουνιαπαραπονα να παω να τη παρω ειναι αυτο που δεν ειναι ακριβως κλαμα που σε λιγο κοβεται και ξαναρχιζει παλι, πολυ ναζι ρε παιδι μου εχει να μου κανει αφηστε!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

μια χανω και ειμαι στα συν 5 και μια ξαναπαιρνω και ειμαι στα συν 7 γιαυτο θα παω θελω να κανω κατι να φυγουν και να μην τα ξαναπαρω πηγε η αδερφη μου σε αυτον και εχασε 13 κιλα και εχει κανει κορμαρα , της παιρνει 35 ευρω το 15ημερο δεν νομιζω οτι ειναι υπερβολικα λεφτα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

mummycool και μενα με ρωτησε αν τα βαζω μπρουμητα ενω στην αρχη ειχε πει πλαγια πουταν πολυ μικρα .Τωρα λεει για να ισιωσουν ποδαρακια και λαιμος κατι τετοιο. Εγω τα εβαζα γιατι ηρεμουσαν και κοιμοντουσαν καλυτερα. Μαλιστα επειδη τα κοιμιζω στην αγκαλια μου ετσι οπως ειχαν παρει σχημα ξαπλας τα εβαζα για να μην νιωθουν τη διαφορα και ξυπνανε.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Αντεκαλη αρχη. Θες ναχεις καποιον να σε πιεζει και να σε βαζει σε προγραμμα ε Κατερινα?

Γιωργια τα κοριτσια ζορικα ε?Εγω επειδη ειμαι και κριαρι και επιμενω οταν δε θελει με τη μια οταν της τη βαζω τη γλυκαινω χαιδευοντας τα χειλη της μεχρι να αρχισει να την ψαχνει μεχρι που παει να την τραβιξει και της τη δινω. Δεν πιανει παντα αλλα καποιες φορες την καταφερνω. Επισης καθομαι λιγο και της την κραταω μεχρι να τη ρουφιξει καλα.χαχα.ο μπεμπης τη ρουφαει με τα μπουνια εκτος και αν πειναει πολυ.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

ωραια φαινεται ελιτα θελω να της παρω μια τετοια και ενα γυμναστηριο γιατι οταν ειναι ξυπνια ολο αγκαλια την εχω δεν εχω να την απασχολησω με τιποτα στο ριλαξ κλαιει δεν καθεται

Εχουμε κεντρο αισθητικης με θεραπειες σωματος -προσωπου και τωρα θα κανουμε και σπα και γυμναστηριο με power plate και personal training οχι κανονικο γυμναστηριο το εχω μισο μισο με την μαμα μου

Ελα ρε πολυ καλα. Δεν πιστευω ναναι γυμναστρια η μαμα σου η εσυ. Στειλε σε κανα πμ τη διευθυνση η κανα σαιτ αν εχετε.Ποτε δεν ξερεις. Λειτουργει τωρα δηλαδη. Το ξερεις πως ειμαι γυμναστρια ε?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελα ρε πολυ καλα. Δεν πιστευω ναναι γυμναστρια η μαμα σου η εσυ. Στειλε σε κανα πμ τη διευθυνση η κανα σαιτ αν εχετε.Ποτε δεν ξερεις. Λειτουργει τωρα δηλαδη. Το ξερεις πως ειμαι γυμναστρια ε?

Για γυμναστηριοα κοιταζα κι εγω. Ειχα δει αυτο αλλα δεν βγαινει στην Ελλαδα.

K4562_d_1.jpg


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

elita ,an pinasoune kai ta dyo ti kaneis ?perneis kai mpoukalia mazi ?pos diatireis tin thermokrasia?

QUOTE]

Παιρνω και μπουκαλακι μαζι και το βαζω σε θερμο με μια παγοκιστη μικρη. Το θεμα ειναι πως το ζεσταινω?Βρηκα αυτο

4969_2.jpgΟ θερμαντής μπιμπερό είναι πολύ απλός στη χρήση, Στο πάτημα του μεταλλικού διακόπτη προκαλείται μια χημική αντίδραση στο περιεχόμενο του εσωτερικού του θερμαντή, η οποία ζεσταίνει το υγρό που τον περιβάλλει, στη συγκεκριμένη περίπτωση το γάλα. Χωρίς τη χρήση ματιού ή φούρνου μικροκυμάτων, έχετε χλιαρό γάλα στη διάθεσή σας σε χρόνο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειμαστε γυμναστριες απλα καναμε τον εναν χωρο γυμναστηριο γυμναστρια εισαι??? Δεν το ηξερα !!! Θα σου στειλω το σαιτ μολις φτιαξουμε το καινουριο γιθατι εφυγε η συνεταιρος μας μας πουλησε το μεριδιο της και ξεκιναμε την εταιρεια απο την αρχη οποτε θα φτιαξουμε καινουριο σαιτ με καινουρια επωνυμια , μεχρι σημερα λειτουργουσε κανονικα απο σημερα που εγινε λυση της προηγουμενης εταιρειας θα υπολειτουργει για κανα 10ημερο μεχριο να βγαλουμε την καινουρια αδεια

Ωραιο αυτο το γυμναστηριο ποσο εχει?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Απλα μεχρι τωρα δε χρειαστικε γιατι το καμαρι μου, το αγορακι μου οταν ειμαστε εξω παντα τρωει στηθος με τρομερη χαρα. Ισως νιωθει οτι σε ξενο περιβαλλον δεν εχει αλλη επιλογη. Αυτο ειναι για μια φορα μετα πρεπει να το βαλεις σε ζεστο νερο για να ξαναφορτισει.

Ενταξει αν δινεις ξενο ειναι πιο απλα τα πραγματα, εχεις ετοιμο το ζεστο νερο και βαζεις τη σκονη πουχεις μετρησει με μεζουριτσα. Εγω το μητρικο δεν κανει να τοχω ζεσταμενο τοσες ωρες.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειμαστε γυμναστριες απλα καναμε τον εναν χωρο γυμναστηριο γυμναστρια εισαι??? Δεν το ηξερα !!! Θα σου στειλω το σαιτ μολις φτιαξουμε το καινουριο γιθατι εφυγε η συνεταιρος μας μας πουλησε το μεριδιο της και ξεκιναμε την εταιρεια απο την αρχη οποτε θα φτιαξουμε καινουριο σαιτ με καινουρια επωνυμια , μεχρι σημερα λειτουργουσε κανονικα απο σημερα που εγινε λυση της προηγουμενης εταιρειας θα υπολειτουργει για κανα 10ημερο μεχριο να βγαλουμε την καινουρια αδεια

Ωραιο αυτο το γυμναστηριο ποσο εχει?

Το βρηκα στο μαζον με 49 λιρες αλλα ειχε και 25 μεταφορικα. Δεν ξερω τωρα κοιταω Αμερικη στην φισερ πρας μηπως ειναι πιο φτηνα με δολαριο. Ωραιο δεν ειναι?Εδω στην ελλαδα βγαινει το πιο μικρο με 45 ευρωαλλα να σκεφτομουν μηπως βαζω και τα δυο απο κατω καμοια φορα που δεν την παλευω μονη


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...