Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

το πρωί έτσι σκέφτομαι κι εγώ...το βράδυ όμως....χθες έβλεπα εφιάλτη ότι λιποθυμούσα σε ένα ασανσέρ μέσα....φώναζα τον άντρα μου κι αυτός νόμιζε ότι τον φώναζα επειδή ροχάλιζε και άλλαζε πλευρό...

η σαλτσούλα με τις γαρίδες έτοιμη, έκανα και τη ζύμη για τα μπισκότα και την έβαλα στο ψυγείο


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μόλις κοιμήθηκε η μπουμπού....

Σιλβή πάλι καλά που πιάνει πιπίλα..η μικρούλα μου μόλις της βάζω πιπίλα γυρίζει το στομάχι της και κάνει εμετό...το πήρα απόφαση δεν πρόκειτε να επιμείνω....Βαλε ένα πανάκι να της το κρατάει στο ύψος του στόματος και να μην της πέφτει...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!

Δεν καναμε πυρετο μεχρι τωρα αλλα το βραδυ ειχε γκρινια εκει που κοιμοταν το μωρο μου ουρλιαζε ξαφνικα και ειχε και πολλα αεριακια την πηρα τελικα στο κρεβατι μου και κοιμηθηκαμε καπως καλυτερα αγκαλιτσα , μετα κοιταξα το εμβολιο της γαστρεντεριτιδας το χαρτι που ειχε μεσα και ελεγε οτι προκαλει ανησυχια και αερια επισης εχουμε μια σχετικη ανορεξια και λιγο διαρροια αυτα μεχρι τωρα, ινκα και εμενα μου εδωσε ντεπον αν κανει πυρετο αλλα μεχρι τωρα την εχουμε γλιτωσει, της γαστρεντεριτιδας ειναι ποσιμο ετσι μας τσιμπησε μια φορα μονο για το εξαπλο το αλλο το ηπιαμε.

mummycool προσπαθησε να ξεαγχωθεις λιγο να δεις που θα σας ερθουν ολα καλα θα σας φερει τυχη ο βεντουζας!!!!

Ιωαννα καλυτερα λαπαροσκοπικα ειναι και πιο ανωδυνοκαιπιο ευκολη αποκατασταση ετσι ειχα αφαιρεση και εγω την σκωληκοειδιτιδα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Τι κανετε?Εμεις πολύ γκρινια βρε παιδι μου.Δεν ξερουν τι θελουν

Όλη την μερα κοιμούνται ελαχιστα και γκρινιαζουν.Τους βαζω την πιπιλα τους πεφτει ξανα γκρινια

Ευτυχως ομως το βραδυ κοιμούνται και κοιμάμαι και γω

Τι κανουν τα μπεμπέ σας?


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και απο εμας!!!

Κοιμηθηκαμε αρκετα την νυχτα και ξεκουραστηκε και η μανουλα, αλλα τωρα γαριδα το ματι!! Και εγω καθομαι πανω απο το κεφαλι της... Ρε γμτ εφαγε στις δεκα και πριν λιγο τα εβγαλε ολα... απο στομα και απο μυτη... παραλιγο να τα βγαλει και απο τα αυτια... τι θα κανω πια δεν ξερω. ποση ρα θελουν να χωνεψουν το φαγητο?

Mummycool παρε βαθιες ανασες.... και αναψε και ενα τσιγαρακι (αφου εχεις θηλασει) !!!! Μην ανησυχεις με το σπιτι.. ετσι ειναι παντα, ολα μας φαινονται βουνο και μετα ξαφνικα γινονται ολα.........


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλίτσες και μωράκια !!! Εμείς πρέπει να ζαβλακωθήκαμε απ΄το εμβόλιο το βράδυ και κοιμήθηκε 8 ώρες σερί! πυρετό δεν ανεβασε! Μου είπε οτι μπορεί να ανεβάσει και μετά από 4 μέρες ο doc άρα πρέπει να είμαι σε επιφυλακή!

Κατερινουλα super η κορούλα σου μπράβο το καλό μου !

Ιωάννα όλα να σου πάνε καλα και να ξεμπερδέψεις εύκολα με την κατάσταση!

Mummy ότι είναι να γίνει θα γίνει μην αγχώνεσαι δε βγάζεις κατι ….γιατί να κάτσει σε σένα η στραβή…….. σκέψου θετικά!!!

Και γω τσατίζομαι με το Χρήστο έρχεται το βράδυ και μου ανεβάζει το καλοριφέρ για να ζεσταθεί το νερό να κάνει μπάνιο!

Παω να μαγειρεψω φασολακια και χαντρες!!!

Φιλάκια μανούλες και μπεμπακια πάω να προλάβω γιατί θα ξυπνήσει πάλι!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμάς!!!

Κάναμε και εμείς το πρώτο εμβόλιο και το πόσιμο!!!! Όλα καλά ο μπέμπης έκανε ένα μόνο ουαααα και τέλος!!! Χιχιχιχι!!! Είναι 5700 και 60 πόντους!!! Κορίτσια και εμένα έχει νινίδα αλλά δεν μυρίζει, εσάς μυρίζει??

Μummycool κάνε υπομονή με το σπίτι, είναι τέτοια η αγορά που είναι λίγο απίθανο να πουληθεί το άλλο, άλλοστε εσύ είσαι cool δεν πρέπει να αγχώνεσαι!!!!!!!!!

Felia περαστικά στον μικρούλη σου και κουράγιο σε εσένα...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλημέρα!!!

Είμαι στεναχωρημένη + αγχωμένη γιατί το μωράκι μου έχει φουντώσει από τα σπυράκια κι ορισμένα σαν να έχουν και πυον... Ανησυχω.. μήπως είναι κάτι άλλο ????? είναι πολύ κόκκινη.. ειδικά όταν τρίβεται!!

SOS Ποια κρέμα βάζετε?????? Μήπως και δούμε διαφορά. Δεν μπορώ να την βλέπω έτσι...

Κακά της 2η μέρα δεν έχει κάνει ακόμα..και δεν θέλω να της βάλω άλλο υπόθετο (όχι από τώρα αλλά αργότερα...)

Αυτά τα δικά μου εσείς ελπίζω να είστε καλύτερα!!!

Είμαι πολύ στρεσαρισμένη βλέπω και τον ήλιο έξω....

min anisixeis vre eleonora!!!!

an ta spirakia einai me aspro kefalaki skliro tote einai san tis foufoulas mou ..i paidiatros eipe oti einai akmi apo ta androgona ta dika mou kai tha ta exei 3mines .

tis exoun fygei tora pou kai pou vgazei kapio .mas eipe na tis plenoume to prosopaki me to sampouan kai to proi me fisiologiko oro kai gazoula kai meta tin krema 2 fores tin imera .


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

tora pou tin louzo kathe mera de mirizei ....to eixa vromiko to koritsaki mou i kakourga ...tis vazo prin tin louso amigdalelaio kai mosxovolaei !!!!!!epitelous !!!!!oxi tipota allo alla mou tin eipe o adras mou ...to moro myrizei kefalilas!!!!!akou...

emeis me ta kalorifer...ase..ekinos to vazei stous 20 kai ego thelo 22...gi ayto to voulosa to moro...alla to skoufi to vamvakero tis to vgazei to theorei ypervoliko!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σκεφτομαι να κανω μηνυση στην εταιρεια του εμβολιου γραφει στις παρενεργειες υπνηλια, ζαβλακωμαρα κλπ και δινει ελπιδες στις ταλαιπωρημενες μαμαδες μπας και κοιμηθουν λιγο... ε η δικια μου τιποτα το ματι γαριδα απο το πρωι μες στην ενεργητικοτητα και θελει αγκαλια και κουβεντα οταν την αφηνω κατω τσιριζει, ουτε το φαγητοτου Αλκη δεν εχω προλαβει να τελειωσω, τα νευρα μου!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε Ελεονόρα δεν είναι τίποτα αυτά τα σπιράκια...θα φύγουν μόνα τους...θυμάμαι ο Γιώργος που είχε γεννηθει καλοκαίρι και ίδρωνε και είχε γίνει χαλια,δεν εβλεπες παιδί μόνο σπυρι...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...