Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

      να πω ότι δεν τα ειπα! από Δευτέρα και με επιφύλαξη!  είναι πολύ νωρίς! ουτε γω έτσι χαχχαχα 🥰

      Κανονικά έπρεπε να σε ακούσω,είσαι ο γκουρού των τεστ. Απλά ρε γμτ έχω τραβήγματα στη μήτρα από χθες και επειδή έχω ξαναμεινει έγκυος,ξέρω ότι δεν είναι έντερο και λέω ΒΡΕ ΛΕΣ? Αν είχε πιάσει η εμβρυομεταφορά,δεν θα έπρεπε να είναι λίγο αχνή η γραμμουλα?

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Και για όσες έχουν καταθέσει τα χαρτιά τους για τα εισιτήρια κοινωνικού τουρισμού, βγήκε η ανακοίνωση για τις ημερομηνίες παραλαβής τους.

http://www.oee.gr/dianomi-deltion-koinonikou-tourismou-etous-2010-185.html


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα~!!!!!!παλεύουμε με τον Κωστα να φτιαξουμε το πορτ μπεμπε να μπει πάνω στο καρότσι της και εχουν σπάσει τα νεύρα μας!! μπραβο βρε Βικάκι με τις ενημερώσεις σου πάντα,κι έλεγα πότε θα βγουν αυτα τα παλιο -εισητήρια??


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Μιαμ μιαμ, ωραίο πρωινό! Εμείς κάναμε 2 τρίωρα σήμερα και μετά βόλτα στη γειτονιά με το καρότσι μας (ύπνοοοοοοοοοςςςςς). Μετά στην εκκλησία όπου πήραμε και την ευχή αφού σαραντίσαμε. Πολύ συγκινήθηκα στην εκκλησία ρε κορίτσια. Τον σήκωσε ψηλά ενω κοιμόταν και έλεγε τις ευχές, τον έβαλε στο ιερό... Δεν είμαι και πολύ της εκκλησίας αλλά συγκινήθηκα!

Τώρα έφαγε και έλιωσε στον ύπνο!


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ηρθαμε κ εμεις...πηγαμε με τον μπαμπα μας για καφεδακι στην παραλια.βαλαμε κ φορεματακι κ ειμαστε σαν κουφετο.χαχα:tongue:

τωρα τρωει.

Βικακυ εμενα θα ρθει η μαμα μου μετα να βγαλουμε τα χαλια, προχθες μπορεσα κ εβγαλσ λιγα καλοκαιρινα κ σηκωσα καποια χειμωνιατικα αλλα στην ντουλαπα μου επικρατει χαος:?να δω ποτε θα τα κανω....

μπραβο ρε συ απο τις 10 ως τις 4 εφαγε μονο μια φορα????:o:shock:εμενα ποτε θα στρωσει ωραρια???δεν τολμαω να την βγαλω εξω παραπανω απο 2ωρο κ παλι ξυπναει κ την κοροιδευω με κουνημα στο καροτσι:|:roll:

Αντζυ μου γιατι παλευετε με το πορτ μπεμπε?δεν κουμπωνει?

Δημητρα μου κ εγω συγκινουμε με τετοια κ ας μην ειμαι της εκκλησιας..

να ειστε γεροι κ δυνατοι:P


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα οταν παρετε καλη μου το 3πλο σας καροτσι που ειναι σαν το δικο μας,και το συναρμολογησετε με το καλο,κανε μου μια βιντεο-κληση στο msn να μου πεις κι εμενα γιατι εντος ολιγου θα το σπασω!!!!!!


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!!!

Αnnie μου ακριβως τα ιδια τραβηξα και εγω εχθες! ξινος μου βγηκε ο βραδινος υπνος! ολη μερα ψευτοετρωγε και γκρινιαζε με αποτελεσμ να εχω συνεχει το βυζι εξω! ματι δεν εκλεισε! και χθες θυμηθηκαμε τα παλια και θηλαζαμε ανα 2ωρο! δεν πειραζει ομως χαλαλι της!

atlantis τα ιδια ακριβως εχουμε και εμεις με την αγκαλια...

angie! και εγω απο αλλους τα ιδια ακουγα. "μην μαθει αγκαλια". καλα εμεις σχεδον ολες αντιμετωπιζουμε το ιδιο θεμα. οταν αφηνουμε τα μωρακια μας κλαινε, αυτες που τα λενε τι στο καλο, αγγελακια κοιμισμενα εκπαιδευμενα ειχαν;;;


 

KOWTp3.png

Link to comment
Share on other sites

hello!!!!!!!

Το άτιμο το χώμα δεν έφτασε, και όλα έμειναν στην μέση, θέλει άλλο τόσο γμτ $#$^%&.............

Η μπέμπα 12 παρά άρχισε να τρώει, και κλασικά στο 10λεπτο την πήρε ο ύπνος πάνω μου και κοιμόταν εκεί μία ώρα. Τώρα το ρίσκαρα και την έβαλα στο πορτ μπεμπέ κοιμισμένη κξαι ευτυχώς δεν ξύπνησε. Πάω σφαίρα να αδειάσω τα συρτάρια μου από τα χειμωνιάτικα σε θήκες μπας και προλάβω......

Έρχομαι...........


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα~!!!!!!παλεύουμε με τον Κωστα να φτιαξουμε το πορτ μπεμπε να μπει πάνω στο καρότσι της και εχουν σπάσει τα νεύρα μας!! μπραβο βρε Βικάκι με τις ενημερώσεις σου πάντα,κι έλεγα πότε θα βγουν αυτα τα παλιο -εισητήρια??

καλημέρα αρχηγέ!!!

καλή συναρμολόγηση βρε...:tongue::tongue:

Αντε μακάρι να μας τα δώσουν τα εισιτήρια ....


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Μιαμ μιαμ, ωραίο πρωινό! Εμείς κάναμε 2 τρίωρα σήμερα και μετά βόλτα στη γειτονιά με το καρότσι μας (ύπνοοοοοοοοοςςςςς). Μετά στην εκκλησία όπου πήραμε και την ευχή αφού σαραντίσαμε. Πολύ συγκινήθηκα στην εκκλησία ρε κορίτσια. Τον σήκωσε ψηλά ενω κοιμόταν και έλεγε τις ευχές, τον έβαλε στο ιερό... Δεν είμαι και πολύ της εκκλησίας αλλά συγκινήθηκα!

Τώρα έφαγε και έλιωσε στον ύπνο!

Να σας ζήσει κοριτσάρα μου!!! Σαραντίσατε και εσείς...

Άντε και τώρα ξεκινάνε οι καροτσάδες! Τελικά του άρεσε το καρότσι του ε?

Nice!!!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

ηρθαμε κ εμεις...πηγαμε με τον μπαμπα μας για καφεδακι στην παραλια.βαλαμε κ φορεματακι κ ειμαστε σαν κουφετο.χαχα:tongue:

τωρα τρωει.

Βικακυ εμενα θα ρθει η μαμα μου μετα να βγαλουμε τα χαλια, προχθες μπορεσα κ εβγαλσ λιγα καλοκαιρινα κ σηκωσα καποια χειμωνιατικα αλλα στην ντουλαπα μου επικρατει χαος:?να δω ποτε θα τα κανω....

μπραβο ρε συ απο τις 10 ως τις 4 εφαγε μονο μια φορα????:o:shock:εμενα ποτε θα στρωσει ωραρια???δεν τολμαω να την βγαλω εξω παραπανω απο 2ωρο κ παλι ξυπναει κ την κοροιδευω με κουνημα στο καροτσι:|:roll:

Αντζυ μου γιατι παλευετε με το πορτ μπεμπε?δεν κουμπωνει?

Δημητρα μου κ εγω συγκινουμε με τετοια κ ας μην ειμαι της εκκλησιας..

να ειστε γεροι κ δυνατοι:P

Καλώς το κορίτσι μας!!!!!

Μην κάνεις κανένα λάθος και σηκώσεις κανένα χαλί και έχεις τραβήγματα με τα εσωτερικά ράμματα, ικανή σε έχω για ταρζανιές εσένα.....

Χτες την είχα ταΐσει καλά πριν βγούμε και μία στα ενδιάμεσα έξω, αλλά όταν γυρίσαμε σπίτι έτρωγε και έκανε θκατούλες επί μία ώρα εναλλάξ..:tongue::D

και στο τέλος κοιμήθηκε δίπλα μου από τις 6 μέχρι τις 8 το απόγευμα.. (τα φτύσαμε και οι 2 μας...:cool:).

Καλές δουλειές και σε εσένα...


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλώς την μανούλα!!!

καλημερα!!!!

angie! και εγω απο αλλους τα ιδια ακουγα. "μην μαθει αγκαλια". καλα εμεις σχεδον ολες αντιμετωπιζουμε το ιδιο θεμα. οταν αφηνουμε τα μωρακια μας κλαινε, αυτες που τα λενε τι στο καλο, αγγελακια κοιμισμενα εκπαιδευμενα ειχαν;;;

πες τα χρυσόστομη.............


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!Καλη βολτουλα σε οσες πατε!!

Τι ωραια μερα!!!!!!!!!!!!!!Αλλα εμεις δεν μπορουμε να παμε πουθενα γιατι δεν εχουμε σαραντισει ακομα!!!Υπομονη μεχρι το αλλο Σαββατο!!

Εμεις για 5η ημερα κοιμομαστε ενα 6ωρακι το βραδυ και ξεκουραζομαι λιγακι.....αλλα δεν χαιρομαι ακομα γιατι μπορει να αρχισει παλι να ξυπναει στις 4 και να χαρω τσαμπα!:tongue::tongue:

Ξυπνησα που λετε το πρωι και απ το δεξι ζυζι το σουτιεν μουσκεμα!!Μαλλον ειχε τιγκαρει γαλα και θα το πιεζα και εγω στον υπνο μου και εγινα μουσκεμα!

Ξυπνησε στις 12 τον ταισα μονο απο αυτο και τωρα αρχισε να ψιλοτρεχει το αριστερο!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!Μεχρι τις 4-5 που θα ξαναφαει βλεπω να γεμιζω κανενα κουβα!

Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα οταν παρετε καλη μου το 3πλο σας καροτσι που ειναι σαν το δικο μας,και το συναρμολογησετε με το καλο,κανε μου μια βιντεο-κληση στο msn να μου πεις κι εμενα γιατι εντος ολιγου θα το σπασω!!!!!!

Αντζυ μου δε θα παρουμε 3πλό. Τι να το κάνουμε. Πορτ μπεμπε δε χρειάζομαι, κάθισμα αυτοκινήτου έχω πάρει ένα της Chicco που είναι από 0 ως 18 μηνών κι έτσι ήθελα μόνο καρότσι.

Να σας ζήσει κοριτσάρα μου!!! Σαραντίσατε και εσείς...

Άντε και τώρα ξεκινάνε οι καροτσάδες! Τελικά του άρεσε το καρότσι του ε?

Nice!!!

Του αρέσει πολύ! Δεν το φανταζόμουν! Ετοιμοι για βόλτες!!!


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες! Δημητρούλα καλές βόλτες!!!

Σήμερα είδα στην πάνα μας λίγο ξεραμένο αιματάκι απ´τον αφαλό που δεν έχει πέσει κ τρόμαξα λίγο. Πήρα την γιατρό κ μου είπε ότι ειναι οκ. Της είπα κ για τις ρουκέτες κ μου είπε ότι μάλλον είναι επειδή τρώει λαίμαργα. Να το παρακολουθήσουμε κ αν γίνεται πολύ συχνά (σε κάθε γεύμα ή γεύμα παρά γεύμα) τότε να την δει. Αλλιώς μια φορά την μέρα είναι οκ. Ευτυχώς, μου ´φυγε ένα βάρος. Είχα στενοχωρηθεί πολύ.

Αυτά γλυκές μανούλες κ γλυκά μπεμπάκια. Σας φιλώ!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες

Πηγατε βολτιτσα τελικα?

Εδω παντως φυσαει αρκετα και δεν την εβγαλα τη μικρη...

Καλημέρα!!!

Μιαμ μιαμ, ωραίο πρωινό! Εμείς κάναμε 2 τρίωρα σήμερα και μετά βόλτα στη γειτονιά με το καρότσι μας (ύπνοοοοοοοοοςςςςς). Μετά στην εκκλησία όπου πήραμε και την ευχή αφού σαραντίσαμε. Πολύ συγκινήθηκα στην εκκλησία ρε κορίτσια. Τον σήκωσε ψηλά ενω κοιμόταν και έλεγε τις ευχές, τον έβαλε στο ιερό... Δεν είμαι και πολύ της εκκλησίας αλλά συγκινήθηκα!

Τώρα έφαγε και έλιωσε στον ύπνο!

Αντε λοιπον, καλες τσαρκες τωρα!

Κι εγω σαν τις προλαλλησασες---οχι οτι εχω και τη φοβερη σχεση με την εκκλησια--- αλλα η συγκινηση μεγαλη. Και αυτη τη φορα ηταν διπλη...γιατι ημασταν οικογενειακως... Εβλεπα τη μπεμπα στα χερια του παπα, κοιτουσα το Στελιο που ηταν γεματος απορια ιγατι ο παπας σηκωνει ψηλα τη μπουμπου του...και γεμιζα απο συναισθηματα!

καλημερα!!!!

....

angie! και εγω απο αλλους τα ιδια ακουγα. "μην μαθει αγκαλια". καλα εμεις σχεδον ολες αντιμετωπιζουμε το ιδιο θεμα. οταν αφηνουμε τα μωρακια μας κλαινε, αυτες που τα λενε τι στο καλο, αγγελακια κοιμισμενα εκπαιδευμενα ειχαν;;;

Αν δεν ειχα το Στελιο..........ο οποιος ηταν οπως το λες......"εκπαιδευμενο" κι εγω θα απορουσα με τη μικρη θκατουλα τωρα! Παντως αν το πρωτο μου παιδι ηταν σαν τη μπεμπα...θα το σκεφτομουν πολυ για δευτερο---Ημουν καλομαθημενη βλεπεις.

Το ασχημο ειναι βεβαια πως εμενα ο Στελιος μου τα κανει ολα τωρα! Μετα τον εναμιση χρονο... Ηρθς κ η τοσοδουλα στη ζωη του και εχει παρα-αγριεψει...Σημερα της πεταξε το μπιμπερο στο κεφαλι! Πρωτη φορα ειχαμε "κατα μετωπον" επιθεση!

Ααααααααααχ........τι με περιμενει......

Ειναι καμια εδω καλε ή μονη μου μιλαω?


QuW0p3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...