Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

εχει περασει τοσο πολυ καιρος που δεν ειμαι σιγουρη ποια ελισαβετ εισαι!!!!!!!!!!Λυπαμαι πολυ

εχει σχεδον κλεισει το καφε αλλα πάντα θυμομαστε αυτα μοιραζομασταν τοτε.

Εγω μονο κρυφα ανοιγω τον υπολογιστη γιατι πεφτει πάνω η μικρη κ δε μαφηνει να κανω μια δουλεια σωστη!!!!!!!!!!

Οι ζωες όλων μας φανταζομαι εχει αλλάξει κατα πολυ και ειδικα οσες αποκτησαμε κ 2ο παιδακι εχει αλλαξει ακομα περισσοτερο Δεν το πιστευα οταν μου λεγανε ποσο αλλαζει η ζωη κ οτι ο προσωπικος χρονος ειναι πολυτέλεια,

Εγω τωρα εχω κ 2ο παιδακι μηνων αγορακι

Να ειστε όλες καλα

Αν καμια δει αυτο υο μυνημα θα χαιρομουνα να απαντησει κ να πει τα δικατης νεα

Καλησπέρα σε όλες! Κι εγώ τυχαία μπήκα. Περισσότερο βρίσκομαι στον Ιούλιο 2013 που γεννήθηκε ο μπεμπάκος μου, αν κι εκείνο κοντεύει να κλείσει κιόλας το καφέ. Να σου ζήσει κι εσένα το αγοράκι σου. Πράγματι καμμία σχέση τα δύο με το ένα. Καθόλου ελεύθερος χρόνος!

Να είστε όλες καλά και να χαίρεσται τα παιδάκια σας!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...