Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalhmera!!!

egine auto pou fovomoun..o giatros mou einai uper sto na kanw to emvolio..mou eipe oti to kane kai o idios!!!den kserw omws ti na kanw..exw kai ena gamo mprosta mou ton fevrouario kai einai sxedon anapofeuktos o sunostismos afou prepei na tre3w gia polla!!!

ti na pw re koritsia..an to kanw telika tha sas pw parenergeies ktl!

wx!!!panagitsa mou!!!!!fovamai toooso polu!!

Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να φοβάσαι... Όσοι είναι εναντίον του εμβολίου, δεν είναι εναντίον γιατί το θεωρούν επικίνδυνο, αλλά γιατί δεν πιστεύουν στην αναγκαιότητα του εμβολιασμού.

Κατα τ'αλλα ??αισθανθηκατε τα μωρακια σας?ανυπομονω

Εγώ νιώθω κάτι περίεργα σκιρτήματα, αλλά μάλλον πρόκειται για αέρια ή νεύρα..

Με τις κοιλίτσες σας πώς πάτε; Πρέπει να είναι εμφανής η εγκυμοσύνη σε όλες μας πλέον, ε;

Εμένα προχθές μου δώσαν θέση να κάτσω στο μετρό :D και εχθές που φόρεσα ένα παντελονάκι ελαστικό το ύψος της κοιλιάς με στενό μπλουζάκι από επάνω, όσοι ακόμη δε με είχαν πάρει χαμπάρι στη δουλειά το διαπίστωσαν πλέον;)

Έχω αρχίσει να ανυπομονώ πολύ για το φύλο του μπεμπέ. Θέλω κοριτσάκι :)


AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαιρομαι που ειστε ολες καλα...

εγω σπιτι...ξαπλα....απλα επειδη φοβαμαι με το ασυρματο δεν μπαινω συχνα...αν το φτιαξουμε δεν θα ξεκολλαω....

νιωθω κατι περιεργα μερικες φορες αλλα ξερω πως ειναι πολυ νωρις ακομα για να ειναι το μπεμπακι...ανυπομονω ομως ποτε θα ερθει αυτη η ωρα...!!!

κι εγω αλλα πιο πολυ ο μπαμπας του που δυστυχως μεχρι τωρα δεν εχει καταλαβει και πολλα...(λογω δουλειας ουτε στην αυχενικη δεν μπορεσε να ερθει και πολυ στενοχωρηθηκα...:-( )

μαρινακι...μην ανησυχεις...αν εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου,απλα ακουσε τον και ολα θα πανε καλα!!!...

να ρωτησω κατι??? κοιμαστε μπρουμητα??? εγω πριν την αυχενικη καποιες φορες ναι γιατι με ανακουφιζε απο τον πονο στην μεση...αλλα αφου το ειδα και μετα μου φανηκε "μεγαλο" και φοβαμαι μηπως το ενοχλει...:confused:

χαζομαρα ε???


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πασχαλίτσα ότι τα μωράκια μας είναι πολύ καλά προστατευμένα μέσα στο αμνιακό υγρό. Αν κάποια στιγμή δε μπορούμε να κοιμηθούμε μπρούμυτα, αυτό είναι γιατί εμείς οι ίδιες θα νιώσουμε δυσφορία και όχι τα μπεμπε μας.

Εγώ κοιμάμαι μπρούμυτα όσο μπορώ γιατί μετά θα μου λείψει...


AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κοιμάμαι μπρούμυτα όσο μπορώ γιατί μετά θα μου λείψει...

αυτο πες το παλι....!!! καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!:D


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερες σε όλες, ο γιατρος μου πηρε τα αποτελεσματα του papp A και μου ειπε ειναι τελεια, λεπτομερειες δεν ξερω αλλα παει και αυτο!!!!

οποτε προχωραμε ακαθεκτες!!!!!

Πασχαλιτσα και εγω κοιμαμαι μπρουμητα που και που διοτι στανταρ θα μου λειψει!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mpoumpou τελεια νεα!!! :P

κι εμενα χτες με ειδοποιησαν για το papp-a και μου ειπαν ολα καλα...

επομενο σταδιο Β-επιπεδου...αν και ειναι ακομα μακρια ε???

καλημερα σε ολες!!!

ps...χθες κοιμηθηκα ολο το βραδυ μπρουμητα και το καταχαρηκα...παει, καθιερωθηκε...!!! ;)


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΟΛΟ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΥ ΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ Η/Υ Κ ΝΑ ΠΙΟ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΕΛΑΦΡΥ ΒΕΒΑΙΑ. ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΥΛΙΑ ΜΑΛΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΧΕΙΛΩΜΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ Κ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ . ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΕΝΝΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ Κ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΞΥΠΝΑΓΑ ΑΠΟ ΑΓΧΟΣ Κ ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ ΝΑ ΜΗΝ

ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΟ . ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΕΤΣΙ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΑ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΥΛΑ . ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙΤΕ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Κ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΦΙΛΟΥ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ:tongue:

y3CLp2.png

3HQcp2.pngSslhp2.png

Επεξεργάστηκαν by THENA

image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάρες τι κάνουν οι κοιλούμπες σας

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ......... ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......................!!!!!!!!!!!!!!!!

http://elfyourself.jibjab.com/view/chq1IDKCWn5eecQiRrrg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!!!!!!!!

Αννικο πολυ καλο το site....

εγω σημερα εχω κατι πονακια και ανησυχω...ισως επειδη αλλαζω μηνα...;)


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπείτε εδώ και δείτε πως αναπτύσσεται το μωρό ανά εβδομάδα με “live” video

http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.php?page=12&language=33

Aννικο πολυ καλο το χριστουγεννιατικο video οπως και το videaki με την αναπτυξη!!!!!

ολα καλα κοριτσια??τον "ακουσα" τον μικρουλι μου...ο γιατρος μου ειπε να μην ανησυχω γιατι ισως να μην τον καταλαβαινω καθε μερα τωρα που ειναι μικρουλης!!!ωραιο αισθημα!!!ανυπομονω για τις κλοτσιες


Ik3Qp3.png

pULlp2.png

NfPLp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολες!!!

πως πατε??? εγω απο χτες εχω χαλια διαθεση και αρκετα πονακια...αλλα θα το ξεπερασουμε........

τωρα περιμενουμε με αγωνια την επομενη επισκεψη στον γιατρο σε 20 περιπου μερες...εσας καθε ποτε σας βλεπει???

ps...το ξερετε οτι τα μικρα μας αυτη την περιοδο εχουν το μεγεθος ενος...λεμονιου???

Επεξεργάστηκαν by pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολες!!!

πως πατε??? εγω απο χτες εχω χαλια διαθεση και αρκετα πονακια...αλλα θα το ξεπερασουμε........

τωρα περιμενουμε με αγωνια την επομενη επισκεψη στον γιατρο σε 20 περιπου μερες...εσας καθε ποτε σας βλεπει???

ps...το ξερετε οτι τα μικρα μας αυτη την περιοδο εχουν το μεγεθος ενος...λεμονιου???

Γεια σου pasxalitsa!!!τα μικροπονακια τα εχω κι εγω...επισης και πολλα νευρα..με πειραζουν ολα!!!εχω γινει ευαισθητη και κλαιω ευκολα!

εμενα ο ιατρος μου εχει πει να πηγαινω οποτε θελω κι ετσι παω σχεδον καθε εβδομαδα!!!!!(με χρεωνει μια φορα το μηνα!!)ετσι βλεπω τον μικρουλι μου συχνα!!!φιλακια


Ik3Qp3.png

pULlp2.png

NfPLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...