Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Καλημέρα!!mariazerta ακόμα δεν έχω πάει στο γιατρό. Βασικά είμαι σε αναζήτηση άλλου γιατρού γιατι ο δικός μου νομίζει ακόμα οτι ζουμε απο οικονομικης άποψης πριν τη κριση!!Οι υπόλοιπες πως είστε?? και εγώ από συμπτώματα τίποτα, μόνο κάτι πονάκια χαμηλα!


V3K5p3.pngZHI9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τα μωρακια Μαϊου είναι αστέρια γι'αυτο δεν παιδεύουν καθόλου τις μανουλες τους με συμπτώματα!!!! Βασουλινι όλα καλά θα πανε!!! Κ εμείς γιατρο έχουμε την τέταρτη!!!! Εύχομαι όλα να είναι καλά,θα μας γράψει κ εξετάσεις να κάνουμε!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

:-P:razz:Καλημέρα μέλλουσες και ήδη μανούλες!

mariazerta πολύ γλυκό αυτό που είπες, με το καλό να δεις το μωράκι σου την Τετάρτη, Present περιμένουμε τα νέα σου από την σημερινή σου επίσκεψη με το καλό!

φιλάκια σε όλες και πολλά χαμόγελα να έχουμε μια όμορφη μέρα:-P:razz:


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Είμαι και γω υποψήφια μανούλα Μαϊου!!!! Τελευταία περίοδος 6\8! Το πιασαμε το φασολακι μας στις διακοπές μας μετα απο 7 μηνες προσπαθειών!! Έχω παει ήδη στη γιατρό μου, το είδαμε και το ακουσαμε! Αναγουλες, εμετους, κόπωση και υπνηλία δεν έχω. Λίγη αδιαθεσία στο στομάχι και δυσπεψια μονάχα.. Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να έχουν τελειομηνες και ομορφες εγκυμοσύνες!!!


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια!

δεν ξέρω αν εδώ έπρεπε να γραψω..

τελευταία περίοδος 27/8... σε κύκλο 28-30 ημερών δεν μου ήρθε ακόμα περίοδος! δεν έχω κάνει τεστ ακόμα! έχω ακόμα 2 αγοράκια!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

:-P:razz: Καλημέρα μέλλουσες και ήδη μανούλες!

mariazerta πολύ γλυκό αυτό που είπες, με το καλό να δεις το μωράκι σου την Τετάρτη, Present περιμένουμε τα νέα σου από την σημερινή σου επίσκεψη με το καλό! φιλάκια σε όλες και πολλά χαμόγελα να έχουμε μια όμορφη μέρα:-P:razz:

Καλημέρα, καλημέρα!

Καλώς ήρθαν και οι νέες "υποψήφιες" με τα ανοιξιάτικα μωρά μας !!!

Καλά τα νέα μας εδώ και πάντα τέτοια εύχομαι! Όλα τα είδαμε καλά στον υπέρηχο, μεγαλώσαμε και χτυπάμε με ρυθμό! Και ναi, it' s official, είμαστε διδυμάκια! :shock: :shock: Από συμπτώματα, δυσπεψία και μια μεταλλική γεύση συνεχώς. Κι ένα πρόβλημα με τα όσπρια που προκαλούν απίστευτο μετεωρισμό, τι να κάνω να τα βγάλω εντελώς από το μενού;


qouUp3.png76k7p2.png

147.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλημέρα!

Καλώς ήρθαν και οι νέες "υποψήφιες" με τα ανοιξιάτικα μωρά μας !!!

Καλά τα νέα μας εδώ και πάντα τέτοια εύχομαι! Όλα τα είδαμε καλά στον υπέρηχο, μεγαλώσαμε και χτυπάμε με ρυθμό! Και ναi, it' s official, είμαστε διδυμάκια! :shock: :shock: Από συμπτώματα, δυσπεψία και μια μεταλλική γεύση συνεχώς. Κι ένα πρόβλημα με τα όσπρια που προκαλούν απίστευτο μετεωρισμό, τι να κάνω να τα βγάλω εντελώς από το μενού;

με το καλο τα διδυμακια σου!! με το καλο να τα κρατησεις αγκαλιτσα! ποτε εχεις πητ? εγω δεν έκανα ακόμα τεστ...... αλλα έχω 5 μέρες καθυστέρηση......


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλημέρα!

Καλώς ήρθαν και οι νέες "υποψήφιες" με τα ανοιξιάτικα μωρά μας !!!

Καλά τα νέα μας εδώ και πάντα τέτοια εύχομαι! Όλα τα είδαμε καλά στον υπέρηχο, μεγαλώσαμε και χτυπάμε με ρυθμό! Και ναi, it' s official, είμαστε διδυμάκια! :shock: :shock: Από συμπτώματα, δυσπεψία και μια μεταλλική γεύση συνεχώς. Κι ένα πρόβλημα με τα όσπρια που προκαλούν απίστευτο μετεωρισμό, τι να κάνω να τα βγάλω εντελώς από το μενού;

Καλησπέρα!!! Καλέ τι ευχάριστα κ διπλό νεο είναι αυτό;;; μποραβο σας με το καλό!!!!! Ποτε σου είπε Πητ ο γιατρος; σήμερα έφαγα φασολάδα κ ενώ κ ενω δεν έχω σχεδόν με κανένα φαγητο ιδιαίτερο πρόβλημα ήρθε κ με ανακάτεψε πολύ!!! Δεν θα ξαναφαω!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nia καλως ήρθες στην παρέα μας!! Ποσο είναι τα παιδάκια σου;ποτε θα κανεις τεστακι;θα περιμένεις κάνα 2μερουλες ακόμα;

ευχαριστώ mariazerta καλως σας βρηκα!!

ο μεγαλος ειναι 5 και ο μικρος 2,5! ειπαμε να δοκιμασουμε για την κορη για να δουμε αν θα κατσει!

αχ αγχωνομαι! δεν ξέρω! φοβάμαι να το κανω.... λέω να περιμένω αυριο μεθαύριο.....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, present συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό τα δυδιμάκια μπράβο!

nia85 καλώς ήρθες με το καλό να ακούσουμε τα ευχάριστα, θετικό θα βγει σίγουρα!!

mariazerta αύριο έχεις και συ ραντεβού ωραία να δεις τι κάνει το μικρούλι σου,

τι άλλα νέα από τα υπόλοιπα κορίτσια;

εγώ θα σας πω την Παρασκευή που θα είμαι 7 εβδομάδων και δύο ημερών και θα με δει πρώτη φορά η γυναικολόγος μου.

Καλό απόγευμα σας φιλώ


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, present συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό τα δυδιμάκια μπράβο!

nia85 καλώς ήρθες με το καλό να ακούσουμε τα ευχάριστα, θετικό θα βγει σίγουρα!!

mariazerta αύριο έχεις και συ ραντεβού ωραία να δεις τι κάνει το μικρούλι σου,

τι άλλα νέα από τα υπόλοιπα κορίτσια;

εγώ θα σας πω την Παρασκευή που θα είμαι 7 εβδομάδων και δύο ημερών και θα με δει πρώτη φορά η γυναικολόγος μου.

Καλό απόγευμα σας φιλώ

καλησπερα Vasoulini! δεν ξέρω γιατί αμελώ να κάνω το τεστ.... αν και αρκετες μέρες καθυστέρηση δεν λέω να παω να παρω.... ισως φοβάμαι και τις αντιδράσεις των υπολοιπων....ξέρεις ΠΑΛΙ εγκυος?? και τετεια....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

:-Pnia85 να χαίρεσαι τα αγοράκια σου, εφόσον εσείς το θέλετε το τρίτο μωράκι, και με τόσες μέρες καθυστέρηση, να το κάνεις το τεστάκι να σου φύγει και σένα η αγωνία και όλοι θα χαρούν σίγουρα! με το καλό τώρα το κοριτσάκι που θέλετε!!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...