Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Απριλίου 2015


olympia_st

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλώς ήρθες στην παρέα "Απριλίου" wmb1!

Με το καλό να σου πάει αυτή η εγκυμοσύνη κοριτσι μου, τί πέρασες κ συ...

Το καλό έιναι ότι η καθε μια εγκυμοσύνη είναι ανεξάρτητη απ την άλλη, άρα να χαίρεσαι που σου ρθε συντομα κ μακάρι κ να την ευχαριστηθείς κ αν την απολαύσεις! Το αξίζεις!

Κορίτσια τα μωράκια μας θα είναι πασχαλινά...!

Σ΄ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Τα καλύτερα εύχομαι για όλες μας! Ναι, πράγματι τα μωράκια μας θα είναι πασχαλινά! Αν κι εγώ έχω ΠΗΤ αρχές Απριλίου... μου είπαν όμως ότι μετά την αυχενική είναι πιο ακριβής η ημερομηνία. Οπότε αναμένω την Τρίτη. Εγώ πάντως είμαι εντελώς πασχαλινή. Γεννήθηκα Μ. Σάββατο! :)

Link to comment
Share on other sites

Α ναι; Τί ωραία... Θα ταυτιστείς πολύ!!!

Πότε έχεις ΠΗΤ;Εγω εχω 3τουμήνα αλλά περιμένω κ γω την αυχενική να δούμε πότε!

Εμένα στον τελευταίο υπέρηχο πριν 10 περίπου μέρες μου έδωσαν 5 Απριλίου...για να δούμε! Είμαστε πολύ κοντά πάντως! Σε ποιο μαιευτήριο θα γεννήσεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι περιμένω κ γω ότι θα αλλάξουνε αυτές οι ημερομηνίες! Μακαρι να πάνε όλα κατ'ευχήν, κ αυτά είναι τα τελευταία που θα μας απασχολούν! Ανυπομονώ να το δω κ πιο πολύ να το νιωσω!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! Τι κάνετε; Εμείς αύριο παμε για αυχενική!!!!! Έχω πολύ άγχος! Έχω 3 εβδομάδες να δω το φασολακι μας...αχ δεν περνάνε οι ώρες! Το ραντεβού ειναι στις 3 και ειμαι σίγουρη οτι θα ειμαι εκει από τις 2!!!


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! Τι κάνετε; Εμείς αύριο παμε για αυχενική!!!!! Έχω πολύ άγχος! Έχω 3 εβδομάδες να δω το φασολακι μας...αχ δεν περνάνε οι ώρες! Το ραντεβού ειναι στις 3 και ειμαι σίγουρη οτι θα ειμαι εκει από τις 2!!!

Καλημέρα κι από μένα! Δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω κοριτσάκι μου! Εγώ πάω για αυχενική την Τρίτη και είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση! Χαλάρωσε όμως...όλα καλά θα πάνε. Το λέω για να το ακούσω κι εγώ! Αν έχεις να δεις το φασολάκι σου 3 εβδομάδες τότε θα έχει μεγαλώσει αρκετά. Θα δεις που θα τρελαθείς από τη χαρά σου. Λένε πως σε αυτή τη φάση είναι σχηματισμένα ανθρωπάκια!!! Καλά αποτελέσματα εύχομαι και σε σένα και σε όλες μας! Δε νομίζω ότι έχει κάνει κάποια από μας ακόμα αυχενική!

Link to comment
Share on other sites

Ναιιιι!!! Κανονικό ανθρωπάκι θα είναι το γλυκούλι μου! Μακάρι να είναι όλα καλά μήπως καταφέρω να χαλαρώσω λίγο.

Ναι εγώ θα είμαι η πρώτη για την αυχενική. ..θα σας ενημερώσω με λεπτομέρειες αύριο!


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναιιιι!!! Κανονικό ανθρωπάκι θα είναι το γλυκούλι μου! Μακάρι να είναι όλα καλά μήπως καταφέρω να χαλαρώσω λίγο.

Ναι εγώ θα είμαι η πρώτη για την αυχενική. ..θα σας ενημερώσω με λεπτομέρειες αύριο!

ολα καλα θα ειναι κοριτσι μου θα το δεις!! αυριο θα τρελαθεις:shock::shock::shock::shock: θα δεις το μικρο σου φασολαακι ολοκληρομενο να κανει τουμπες κ να κολθμπαει θα το βλεπεις κ δε θα θελεις να τελειωσει η εξεταση.....:tongue::tongue: θα τα χασεις.. περιμενουμε αυριο τα ευχαριστα νεα σου!! καλη επιτυχια νε εχεις!!! (α κ για να κανει πιο πολλες τουμπες να το χαρεις περισσοτερο πριν μπεις φαε κατι γλυκο)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια. Μανούλα Απριλίου και εγώ για δεύτερη φορά καθώς εχω ΠΗΤ 12/4 την ημέρα του Πάσχα. Την κόρη μου την γέννησα με καισαρικη πριν 4 χρόνια αλλα ο γιατρος μου ξεγενναει και φυσιολογικά μετα απο καισαρικη, οπότε θα δείξει πως θα παει. Εγώ ειμαι 11w 2d σημερα και αυχενικη εχω στις 9/10. Απο συμπτωματα τίποτα απολύτως. Σαν να μην ειμαι εγκυος. Έτσι και στην κόρη μου και μια εγκυμοσυνη που είχα πριν απο αυτήν που έπρεπε να διακοπών στις 8 εβδομάδες αναγκαστικά γιατι είχα καρκίνο μαστού. Ολα καλά ομως τώρα. Ανυπομονώ να παω για υπέρηχο.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες valsamoula!!! Με το καλό να δεχτείς το δεύτερο μωράκι σου!

Κορίτσια ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά σας λόγια για αύριο! !! Θα σας ενημερώσω με το κάλο οταν γυρίσω απο τον γιατρό!

Καλό βράδυ!!!


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε? Ελπίζω να είχατε ένα τέλειο Σ/Κ. Εγώ δεν ήμουν στα καλύτερα μου. Με έπιασε η μέση την Παρασκευή και σερνόμουν όλο το Σ/Κ. Δεν μπορούσα καθόλου, ούτε όρθια ούτε ξαπλωμένη ούτε καθιστή, δεν μπορούσαν να βολευτλω πουθενά. Ευτυχώς σήμερα είναι καλύτερα και τουλάχιστον κάθομαι χωρίς να βογγάω.

Valsamoula καλώς ήρθες. Με το καλό το μωράκι σου. Να σου ζήσει και το πρώτο. Έχουμε πολύ κοντινές ΠΗΤ. Εγώ 13/4 .

Athinakos λίγες ώρες έμειναν. Περιμένουμε νέα σου.


CMyUp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! ειναι οι ΠΗΤ μας.. οταν μαθουμε το φυλο θα γινει ροζ/μπλε η καθε μια... καλως μασ ηρθες valsamoula μου με το καλο κ το μωρακι σου!! να χαιρεσαι κ το πρωτο σου μωρακι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...