Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιούλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!!! Την Παρασκευή έκανα την πρώτη μου χοριακή μετά απο σπερματέγχυση και βγήκε θετική. Αν όλα πάνε καλά κάπου μέσα στον Ιούλιο θα έρθει το μωράκι που τόσο λαχταράω!!!!!!


iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε οι πρωτες αλλα αναμενονται και αλλες σιγουρα! χεχεχε Ολα καλα? εγω τις ανακατωσουρες μου τις εχω και τις ζαλαδες μου για να πω την αληθεια, μονο που με πιανουν το βραδυ και οχι το πρωι... ειμαι αναποδος ανθρωπος αλλα και εδω? χεχεχεχε :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πονους χαμηλα ειχα πριν λιγες μερες συνεχεια αλλα τωρα σταματησαν. Η χοριακη ηταν 82.80 και μετα απο 3 μερες πηγε 284. Εσενα? Την βλεπω χαμηλη αλλα θα παω πεμπτη στο γιατρο και θα με στειλει για υπερηχο και θα δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χαμηλή χοριακή έχω. Την Παρασκευή είχα 42,2 και την Δευτέρα 157,3. Θα ξανακάνω την Πέμπτη. Δεν ανησυχώ όμως γιατί μου είπε ο γιατρός και η μικροβιολόγος ότι είναι καλή η χοριακή απο την στιγμή που αυξάνεται.


iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η Παρασκευη ομως ποια μερα καθυστερησης ηταν? Η τιμη σου δεν αυξηθηκε απλα, σχεδον τετραπλασιαστηκε! Ειναι μια χαρουλα! Αντε να παμε για υπερηχο να ησυχασουμε ετσι? χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Δεν είχα καθυστέρηση. Τελευταία περίοδο είχα στις 15/10 και έκανα την σπερματέγχυση στις 24/10 και 25/10 10η και 11η μέρα. Την Παρασκευή ήταν η 12η μέρα μετά την σπερματέγχυση και 23η του κύκλου μου. Αύριο θα πάω πάλι για χοριακή να δούμε πόσο πήγε γαι να δω πότε θα πάω και στον γιατρό.


iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελα καλε! Τοτε πιστευω οτι η χοριακη σου ειναι παρα πολυ καλη! Εμενα ηταν 29 μερα του κυκλου η Παρασκευη και συνηθως εχω 26αρι κυκλο! Μια χαρα θα ειναι και την Πεμπτη ειμαι σιγουρη! Ελπιζω και μενα να παει καλα...

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα παω στο γιατρο. Ο γιατρος δεν εχει υπερηχο στο ιατρειο του αλλα εχει καπου αλλου που με στελνει και βεβαια πληρωνω... και μαλλον θα κλεισω ραντεβου μετα το γιατρο για υπερηχο. Οι γιατροι που εχουν υπερηχους στο ιατρειο τους πληρωνεις ξεχωριστα ή ειναι μεσα στην επισκεψη?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει υπέρηχο? Δεν το έχω ξανακούσει. Πόσο πληρώνεις επίσκεψη στον γιατρό και πόσο στον υπέρηχο? Στον πρώτο γιατρό που είχα ήταν απο το ΙΚΑ δεν πλήρωνα επίσκεψη μόνο 20 ευρώ για τον υπέρηχο. Πολλές φορές δεν μου έπερνε χρήματα. Στον άλλον γιατρό που έχω τώρα πληρώνω 50 ευρώ επίσκεψη με τον υπέρηχο μαζί.


iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παλι κοροιδο με πιανουν... θυμαμαι πριν 2 χρονια στη μικρη επαιρνε 70 επισκεψη και στους υπερηχους αναλογα ποιος ηταν. Στον πρωτο νομιζω 150... τι θα κανω... τα νευρα μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...