Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

... και με ένα κομμάτι μουσακά που τσακίζω τώρα με την ησυχία μου :tongue

πατησες το ευαισθητο σημειο μου.......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

...ο δικος μου ο γιατρος παντως θα παει διακοπες...θα γυρισει 16 αυγουστου.... (θα εχει αντικαταστατη βεβαια,αλλα ελπιζω να κρατηθω κ να γεννησω οταν θα ειναι κι αυτος εδω...

το κακο ειναι οτι ουτε εμεις θα παμε διακοπες,οχι το οτι δεν θα πανε οι γιατροι.....

στο ενα κινεζικο μου το βγαζει αγορι κ στο αλλο κοριτσι...εγω ομως το ειδα ολοκαθαρα στο υπερηχο...λετε να εξαφανιστει???????

αχαχαχαχαχχαχαχα λες ρε αγαπη αυτα τα πραγματα δεν εξαφανιζονται μην ανησυχεις!!!!!!!!!!!! εγω κατα ιουνιο θα παω στην μαμα μου στον πορο και θα καθησω μπολικο πιο πολυ να κανω κανα μπανακι μωρε να με φυσιξει και λιγο καθαροσ αερας!!!!!!!!!! μακαρι πρωτα ο θεος βαιβαια!!!!!!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

... και με ένα κομμάτι μουσακά που τσακίζω τώρα με την ησυχία μου :tongue

πατησες το ευαισθητο σημειο μου.......

και αυτο ειναι μειον μου και αυτο ειναι μειον μου τραλαλααααααα αχαχαχαχαχαχα


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα τώρα αυτό http://www.mamadesonline.gr/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=94&Itemid=80 και βγήκε σωστό ότι είναι κοριτσάκι!

Και εμάς theovas στον υπέρυχο ΄κατά 80% αγοράκι μας είχαν πει αλλά τελικά το DNA άλλα έδειξε!!! χιχιχι


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

... και με ένα κομμάτι μουσακά που τσακίζω τώρα με την ησυχία μου :tongue

πατησες το ευαισθητο σημειο μου.......

αχ καλή μου και εγώ τον είχα καταλαχταρίσει τον μουσακά αλλά είχα πάρα πολύ καιρό να κάνω και την προηγούμενη Κυριακή και εχθές πάω στην μαμά μου η οποία ψωνίζει όλα τα υλικά και μετά κάθομαι και τον ετοιμάζω μαζί με τον μπαπμπά μου, κάνουμε μια τεράστια ταψάρα και τρώμε για δυο μέρες δυο οικογένειες!!!


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έκανα τώρα αυτό http://www.mamadesonline.gr/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=94&Itemid=80 και βγήκε σωστό ότι είναι κοριτσάκι!

Και εμάς theovas στον υπέρυχο ΄κατά 80% αγοράκι μας είχαν πει αλλά τελικά το DNA άλλα έδειξε!!! χιχιχι

λοιπονννν...αν γεννησω αυγουστο,θα ειναι αγορι...διαφορετικα,κοριτσι.......

μουσακα δεν φτιαχνω γιατι ο βασιλης (ο αντρας) ειναι αλλεργικος στη μελιτζανα,πρηζεται ακομα κ με το ζουμι που μενει στο ταψι(αν δοκιμασω να το κανω μισο μισο με πατατες)

βεβαια μια αλλη λυση θα ηταν να το κανω σε ατομικα,πραγμα που σκεφτηκα μολις τωρα...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

λοιπονννν...αν γεννησω αυγουστο,θα ειναι αγορι...διαφορετικα,κοριτσι......

βεβαια μια αλλη λυση θα ηταν να το κανω σε ατομικα,πραγμα που σκεφτηκα μολις τωρα...

χαχα...

καλή σκέψη, οπότε στέλνεις κ σε μάς... :P


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχα...

καλή σκέψη, οπότε στέλνεις κ σε μάς... :P

οκ,αν ο δημητρης παει καλα την τεταρτη,θα κερασω μουσακα!!!!!!!!!


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ενα σχετικο αγχος υπαρχει παντα...αλλα κι εγω πιστευω οτι ολα θα πανε καλα...το ζητουμενο ειναι να γινει οτι ειναι καλυτερο για το παιδι.

λυστε μου μια απορια...τι ειναι αυτα τα αστερακια που εχει διπλα απο καθε καφε στην αρχικη σελιδα???κ γιατι το δικο μας καφε δεν εχει?????????


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλωσορίσματα! :)

Με το καλό να υποδεχθούμε όλες τα μπεμπάκια μας!

Το πρωί πήγα τελικά στον παθολόγο δεν άντεξα, μου είπε ότι είναι αλεργική ρινίτιδα και μου έδωσε αντισταμινικά, κορτιζονούχο σπρέυ για την μύτη και κολύριο για τα μάτια! Εννοείται ότι έχω την σύμφωνη γνώμη του γυναικολόγου για να πάρω όλα αυτά τα φάρμακα.

Κοριτσάκι ξανασκέψου το για τα αντισταμινικά, θα κοιμάσαι όρθια αν θα τα πάρεις!

Κι εγώ υποφέρω χρόνια από αλλεργική ρινίτιδα, δυστυχώς είναι της εποχής, θα δεις βελτίωση μετά τον Μάιο, κρίμα είναι να παίρνεις τόσα φάρμακα και κορτιζόνη... Οι γιατροί δυστυχώς τα γράφουν σωριδών, αλλά δεν είναι θεραπεία, απλά θα μειωθούν τα συμπτώματα (και θα αυξηθεί η νύστα!). Ασε που τώρα με την εγκυμοσύνη τα συμπτώματα επιδεινώνονται, έχεις ακούσει για την αγγειοκινητική ρινίτιδα εγκυμοσύνης? Δες κι εδώ:

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=28307

Το είχα και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και τώρα... θα μας ακολουθεί μέχρι τη γέννα, δυστυχώς...


dJzIp2.png Fysmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες νύσταξα, πάω να ξαπλώσω να ξεκουραστώ λιγάκι! θα τα ξαναπούμε αργότερα, Καλό Μεσημέρι σε όλες!

χιχι, μου αρέσει που μόλις σου έγραψα για την υπνηλία!

ξεκίνησες ήδη τα αντισταμινικά?

:)


dJzIp2.png Fysmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...