Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πολλα τωρα οχι τοσο εντονα στην αρχη καναν μπαμ συχνοουρια φουσκωμα λιγουρες κραμπες νευρα υπνηλία...εσυ;

συχνοουρία, εχω φούσκωμα παρα πολύ, νευρα παρα πολλα,υπνηλία, πινάω συνεχώς ζαλίζομαι κυρίως το πρωί και ανακατεύετε το στομάχι μου ζητώντας συνεχώς φαγητό..........

Πέμπτη πρώτη φορά θα πας γιατρο?


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι πρωτη φορα κι εγω τρωω οποτε πειναω αλλα νταξει κιλα ακομα δεν εχω και στην προηγουμενη 7 κιλακια εβαλα κι εχασα 15.

αα εισε πολυ καλη εσυ! εγώ στον πρώτο εβαλα 16! και στον 2ο 13! τα έχανα όλα βεβαια μετά αλλά επερνε χρόνο!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια! Κ εγω μανούλα Ιουνίου με το καλο... ΠΗΤ από το Ίντερνετ εχω 11/6 κ την προηγούμενη Πέμπτη που πηγα για πρωτη φορά στη γιατρό είδαμε δυο σάκους στον υπέρηχο! Περιμένω με ανυπομονησία την επόμενη φορά για να δούμε αν θα συνεχίζουν να αναπτύσσονται και οι δυο. Επίσης εχω δυο κούκλες κ απ αοτι βλέπω εδώ υπάρχουν πολλοί γαμπροί! Εύχομαι να πανε όλα καλα για όλες μας!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσια! Κ εγω μανούλα Ιουνίου με το καλο... ΠΗΤ από το Ίντερνετ εχω 11/6 κ την προηγούμενη Πέμπτη που πηγα για πρωτη φορά στη γιατρό είδαμε δυο σάκους στον υπέρηχο! Περιμένω με ανυπομονησία την επόμενη φορά για να δούμε αν θα συνεχίζουν να αναπτύσσονται και οι δυο. Επίσης εχω δυο κούκλες κ απ αοτι βλέπω εδώ υπάρχουν πολλοί γαμπροί! Εύχομαι να πανε όλα καλα για όλες μας!

καλως ήρθες στην παρέα!!! και μόλις είπα ότι απο όλες προηγούνται αγόρια!! να σου ζήσουν οι κοράκλες σου και με το καλό τα μπεμπάκια σου!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πωπω νια οχι πως δε μου χει περασει από το μυαλο πας στο γιατρο και σου λεει διδυμα και μετα καλα προσωπικα θα κανα τουμπες απ τη χαρα μου αλλα μαλλον θα πρεπε να μετακομισουμε και σιγουρα να αλλαξουμε αυτοκινητο εκτος του οτι θα ηταν ευπροσδεκτη η βοηθεια οποιουδηποτε! κοπελια ελπιζω να χεις αρκετη βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν υπάρχει ιστορικό ούτε απο τη δική μου πλευρά ούτε απο την πλευρά του άντρα μου. Κ εγω οταν μου το ειπε η γιατρός σοκαρίστηκα ειναι η αλήθεια! Βέβαια μου ειπε επίσης οτι συχνά ο ενας σάκος απορροφάται οπότε δεν ενθουσιαζομαι ακόμη! Επίσης είχα αυτο τον χρόνο κ δυο αποβολες οπότε αν δεν περάσουμε με το καλο στο δεύτερο τρίμηνο κ ακόμη πιο πέρα δεν θα ησυχάσω...


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

πωπω νια οχι πως δε μου χει περασει από το μυαλο πας στο γιατρο και σου λεει διδυμα και μετα καλα προσωπικα θα κανα τουμπες απ τη χαρα μου αλλα μαλλον θα πρεπε να μετακομισουμε και σιγουρα να αλλαξουμε αυτοκινητο εκτος του οτι θα ηταν ευπροσδεκτη η βοηθεια οποιουδηποτε! κοπελια ελπιζω να χεις αρκετη βοηθεια!

με ειδη δύο παιδάκια σε αυτή την ηλικία ναι σίγουρα χρειάζεσε βοήθεια! ειδικά αν δουλεύεις... σου μπαίνουν ιδέες τώρα sangreluna αχαχαχα!!! υπομονη μέχρι την Πέμπτη!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βοήθεια δεν υπάρχει. Ειμαστε μόνο ο άντρας μου κ εγω. Στο εξωτερικό γαρ! Φαντάζομαι πως θα γίνεται ενας χαμός, αλλα με το καλο να έρθουν κ δεν φοβόμαστε εμεις! Ούτως η άλλως απο την αρχή δεν είχαμε βοήθεια. Μη νομίζεις το σκέφτομαι κ εγω τι αλαλούμ θα επικρατεί... Αλλα θα τα καταφέρουμε!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

ολα καλα να πανε κοπελια όλα καλα και να υποδεχτεις δυο γλυκα μωρακια! μεσα απ τη καρδια μου στο ευχομαι! Και να χαιρεσαι την εορταζουσα να τα κατοστησει

δε μου λες καταλαβες κατι διαφορετικο από τις προηγουμενες εγκυμοσυνες; στα συμπτωματα πχ; η τα ιδια;

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν υπάρχει ιστορικό ούτε απο τη δική μου πλευρά ούτε απο την πλευρά του άντρα μου. Κ εγω οταν μου το ειπε η γιατρός σοκαρίστηκα ειναι η αλήθεια! Βέβαια μου ειπε επίσης οτι συχνά ο ενας σάκος απορροφάται οπότε δεν ενθουσιαζομαι ακόμη! Επίσης είχα αυτο τον χρόνο κ δυο αποβολες οπότε αν δεν περάσουμε με το καλο στο δεύτερο τρίμηνο κ ακόμη πιο πέρα δεν θα ησυχάσω...

θετική σκέψη Kidenio και όλα θα πάνε καλα!! φυσιολογικά γέννησες τις κόρες σου? γιατί σε περίπτωση δυδυμης κύησης γίνεται καισαρική ετσι?


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαρα στο κουραγιο σου αξια κοπελια! σε ποια χωρα αν επιτρεπεται; Πιστευω θα σε βοηθαν και οι πιτσιρικες Αξιος κι ο καλος σου που δεν διστασε για τριτο... η τριτα...

Νια ειναι ενας κρυφος ποθος αλλα δε νομιζω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...