Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

Θαυμα Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου


Recommended Posts

17 ώρες πρίν, ioulianamil είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα  να ρωτήσω αν κάποιος ή κάποια μπορεί να μου στείλει ένα μήλο λίγο λαδάκι από την Αγία Ειρήνη και μια ζώνη... όποιος μπορεί να με εξυπηρετήσει θα είμαι πολύ ευγνώμων... 

Καλημερα!!!! Εγω μπορω να σε εξυπηρετησω!! Στειλε μου μονο με μημυμα την διευθυνση σου!!

Η Αγια με βοηθησε και ειμαι τωρα εγκυος τριων μηνων...Ειχα στο ιστορικο μου δυο παλινδρομες..Να πιστευεις και θα σε βοηθησει!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 20/5/2018 at 3:57 ΜΜ, ioulianamil είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα  να ρωτήσω αν κάποιος ή κάποια μπορεί να μου στείλει ένα μήλο λίγο λαδάκι από την Αγία Ειρήνη και μια ζώνη... όποιος μπορεί να με εξυπηρετήσει θα είμαι πολύ ευγνώμων... 

Καλησπέρα στειλε μου την διευθυνση σου και μπορω να σου να σου στείλω οτι θες ...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπέρα, 

θα ήθελα  να ρωτήσω αν κάποια μπορεί να μου στείλει ένα μήλο μαζι με το λαδάκι από την Αγία Ειρήνη και τη ζώνη... όποιος μπορεί να με εξυπηρετήσει θα της είμαι ευγνώμων.. είχα μια αποβολή και προσπαθούμε με τον άντρα μου για μωράκι.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 8/5/2019 at 7:10 ΜΜ, Sofm είπε:

Καλησπέρα, 

θα ήθελα  να ρωτήσω αν κάποια μπορεί να μου στείλει ένα μήλο μαζι με το λαδάκι από την Αγία Ειρήνη και τη ζώνη... όποιος μπορεί να με εξυπηρετήσει θα της είμαι ευγνώμων.. είχα μια αποβολή και προσπαθούμε με τον άντρα μου για μωράκι.. 

Καλησπερα..τωρα το ειδα...εγω μπορω να στα στειλω..στειλε μ την διευθυνση σου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

καλημερα προσπαθω να μεινω εγκυος στο δευτερο παιδι. στο πρωτο παιδι ειχα παει στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου και μου εδωσαν το μηλο και μετα απο 20 μερες εμεινα εγκυος στον χρυσοβαλαντη μου... προσπαθουμε να κανουμε το δευτερο παιδι μετα απο δυο χρονια, μου ειχαν δωσει το μηλο και το εφαγα με τον αντρα μου πριν απο ενα μηνα περιπου αλλα δυστυχως δεν εμεινα εγκυος αρχιζω να απογοητευομαι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...