Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εμένα μου έκανε μόνο μια αλλαγή, αυτήν που λες και εσύ μια μέρα μετά το χειρουργείο!:shock: Και τον πήρα τηλ σήμερα να τον ρωτήσω πότε να πάω να μου κάνει αλλαγή και ξέρεις τι μου είπε?????????????? Την επόμενη Δευτέρα!!!!!!!!!!!:shock: Δηλαδή 11 μέρες χειρουργημένη, μόνο μια αλλαγή! Φαντάσου τι γίνετε!!!

καλημερα κουκλες και κουκλια,

ελενη μου δεν ξερω πως ειναι τα δικα σου ραμματα, ειναι αυτα που φευγουν μονα τους? σου φορανε ενα ενα αυτοκολλητο αδιαβροχο? γιατι εμενα ετσι ήταν, αν ναι αυτα τα αυτοκολλητα τα αγορασα απο το φαρμακειο και καθε μερα εκανα μονη μου την αλλαγη οταν γυρισα σπιτι, εμενα βεβαια μου ανοιξαν λιγο τα ραμματα τις 3 πρωτες μερες λογω του οτι δεν καθομουνα καθολου φρονιμη σηκωνα βαρη εκανα δουλειες το μωρο, αλλα τωρα ολα ειναι καλα.

Κισακι σουπερ η μπουμπου εμενα ο δικος μου την κυριακη ηταν 3310 εχουμε παρει σε δυο εβδομαδες 640 γρ.


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κισακι παρακεταμολη μπορεις να παρεις αν θηλαζεις.επαιρνα κ εγω κ στα 3 παιδια.μου τα εδειναν οι μαιες.στο πρωτο επαιρνα 20 μερες παρακεταμολη 3 φορες την ημερα γιατι πονουσα κ εγω απο κατω.στα αλλα 2 παιδια πηρα παρακεταμολη για καμια βδομαδα γιατι ειχα συσπασεις στη μητρα.

εσυ που εχεις συσπασεις δηλαδη?ειναι σαν γεννας?γιατι τετοιες ειχα εγω στο 2ο κ 3ο παιδι αλλα πολυ σπανια συμβαινει στα πρωτα παιδια


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ρε συ ελενιτσα μου σε χασαπη επεσες?:shock: δε ξερω κ πολλα απο καισαρικη αλλα 11 μερες νομιζω οντως ειναι πολλες:shock:

Βρε κορίτσια εγώ δεν έκανα καμιά αλλαγή στα ράματα:confused:. Και ούτε φαίνεται ότι έγινε κάτι εκεί-σχεδόν ούτε γρατζουνιά δεν είναι. Μήπως λέτε του επιδέσμους; Εγώ τους έβγαλα με το που βγήκα


image.php?type=sigpic&userid=27413&dateline=1319625984

Τα παιδάκια μου...

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια εγώ δεν έκανα καμιά αλλαγή στα ράματα:confused:. Και ούτε φαίνεται ότι έγινε κάτι εκεί-σχεδόν ούτε γρατζουνιά δεν είναι. Μήπως λέτε του επιδέσμους; Εγώ τους έβγαλα με το που βγήκα

τους επιδεσμους μου τους βγαλανε την αλλη μερα και μου βαλανε ενα αδιαβροχο αυτοκολλητο αυτο αλλαζαμε καθε μερα.


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Δήμητρα, εδώ στο χειρουργείο γίναναν λάθη, στην αλλαγή των ραμμάτων θα κολλήσει ο γιατρός? Είναι πάρα πολλές 11 μέρες χειρουργείο, να μείνει απεριποίητη η τομή!!! trianmeli, μου είπαν οτι τα ράμματα θα πέσουν μόνα τους, αλλά την Κυριακή που συννενοήθηκα με κάποιον γιατρό για να βγω απ το νοσοκομείο μου είπε να μιλήσω με τον γιατρό μου για να πάω μεσοβδόμαδα να μου κάνει αλλαγή. Εγώ πήρα εχτες τηλ τον γιατρό μου για να τον ρωτήσω πότε να πάω και μου είπε την άλλη Δευτέρα!!! Δεν ξέρω πως είναι τα ράμματα γιατί απο πάνω έχω μια μεγάλη άσπρη γάζα με αυτοκόλλητο και δεν φαίνονται.


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια εγώ δεν έκανα καμιά αλλαγή στα ράματα:confused:. Και ούτε φαίνεται ότι έγινε κάτι εκεί-σχεδόν ούτε γρατζουνιά δεν είναι. Μήπως λέτε του επιδέσμους; Εγώ τους έβγαλα με το που βγήκα

Δεν εννοούμε αλλαγή στα ράμματα, λέμε για τις γάζες που καλύπτουν την τομή. Αυτά πρέπει να αλλάζονται και την ώρα της αλλαγής να σου βάλει και σπρέυ στην τομή.


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

τους επιδεσμους μου τους βγαλανε την αλλη μερα και μου βαλανε ενα αδιαβροχο αυτοκολλητο αυτο αλλαζαμε καθε μερα.

Ααααα...

Μια από τα ίδια όσον αφορά αντικατάσταση επιδέσμου με αυτοκόλλητο. Μετά δεν μου έκαναν καμιά αλλαγή. Απλά όταν πήγα σπίτι τό έβγαλα τελείως (ήθελα να δω και αν τα ραμματα είναι καλοφτιαγμένα;) )


image.php?type=sigpic&userid=27413&dateline=1319625984

Τα παιδάκια μου...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοούμε αλλαγή στα ράμματα, λέμε για τις γάζες που καλύπτουν την τομή. Αυτά πρέπει να αλλάζονται και την ώρα της αλλαγής να σου βάλει και σπρέυ στην τομή.

όταν έβγαλα το αυτοκόλλητο ήταν καθαρό. Αν και δεν είχε αλλαχθεί. Τώρα δεν ξέρω, με τις μαίες στο "μητέρα" ήταν κάπως κουκου η υπόθεση - τα έγραψε και η αδερφή μου. μια με το φαγητό, μια με το θήλαστρο, ξέρω και γω... Ίσως μέτρησε αρνητικά ότι είχα δική μου μαία και δεν χρειάστηκε να ζητήσω υποστήριξη από το μαιευτήριο (εξτρα υπηρεσία για το αφτερ):cool:


image.php?type=sigpic&userid=27413&dateline=1319625984

Τα παιδάκια μου...

Link to comment
Share on other sites

1. amela - 2/11 Αγοράκι (γέννησε 24/10/10 - 3170 γρ - 38 εβδ & 5μέρες)

2. kisha - 03/11 Κοριτσάκι (γέννησε 26/10/10 - 2860 γρ - 38 εβδ &5μέρες, Αγ.Λουκας)

3. Katerina11 - 11/11 Κοριτσάκι (γέννησε 26/10/10 - 3000 γρ - 37 εβδ & 5μέρες, Μητέρα)

4. Dimitra83 - 3/11 Koριτσάκι (γέννησε 28/10/10 - 3800 γρ - 39 εβδ & 1μέρες, Γερμανια)

5. trianmeli - 19/11 Αγοράκι (γέννησε 30/10/10 - 2800 γρ - 37 εβδ & 1μέρες, Γαια )

6. kata -1/11 Κοριτσάκι (γέννησε 1/11/10- 3730 γρ-40 εβδ, Αρεταίειο)

7.koullam - 4/11 Kοριτσάκι (γέννησε 03/11/10-3100γρ-39 εβδ& 6μέρες)

8. mikio - 3/11 Koριτσάκι (γέννησε 04/11/10 - 3860 γρ - 40 εβδ & 1μέρα)

9. maxi -20/11Κοριτσάκι(γέννησε 12/11/10-2900γρ-38εβδ&6 μέρες,Αρεταίειο)

10. Rea_1971 - 14/11 Koριτσάκι (γέννησε 14/11/10 - 4100 γρ - 39 εβδ & 5μέρες, Μητέρα)

11.LadyCat - 15/11 Koριτσάκι (γέννησε 16/11/10 - 3100 γρ. - 40 εβδ & 2μέρες, Τζάνειο)

12. popi1987 -22/11 Αγοράκι (γέννησε 17/11/10 -3280 γρ.- 39 εβδ. & 2 μέρες)

13.elenikaram -30/11 Κοριτσάκι(γέννησε 18/11/10-2670γρ- 38 εβδ. Τζάνειο)

14. XANTHI24 -28/11 Κοριτσάκι(γέννησε 18/11/10-3860γρ - 38 εβδ. & 3 μέρες, Αλεξανδρουπολη)

15. kikitsa Κοριτσάκι ΠΗΤ: 8/11/2010 ???????

16. ΒΑΣΙΛΙΚΗ1 - 19/11 Κοριτσάκι(γέννησε 19/11/10-3300γρ - 408 εβδ, Κυπρος)

17. nikx -22/11 Αγοράκι (γέννησε 20/11/10 -3500 γρ. -39 εβδ. & 5 μέρες,Ιασω)

_______________

1. Fire αγοράκι ΠΗΤ: 12/11/2010

2. katerina tselepi αγοράκι ΠΗΤ: 24/11/2010


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΤΟΝ ΧΑΜΟ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ.....ΜΟΛΙΣ ΕΛΑΒΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ''mama gia prwth fora'' Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 18/11 ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ.....ΕΙΧΕ ΠΗΤ ΣΤΙΣ 26/11... Ο ΘΕΟΣ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ....ΚΡΙΜΑ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΤΟΝ ΧΑΜΟ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ.....ΜΟΛΙΣ ΕΛΑΒΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ''mama gia prwth fora'' Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 18/11 ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ.....ΕΙΧΕ ΠΗΤ ΣΤΙΣ 26/11... Ο ΘΕΟΣ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ....ΚΡΙΜΑ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...

τι ειπες ρε ελενη τωρα???εχω ανατριχιασει...τι εγινε?πως εγινε?αχ θεουλη μου:-(


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα με τετοια γεγονοτα αναρωτιεμαι αν υπαρχει θεος:-( γιατι τετοια αδικια γιατι να φυγειι η αθωα ψυχουλα κ να ζουν εγκληματιες φονιαδες παιδεραστες:-( εγινα σμπαραλια τωρα:-(


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΤΟΝ ΧΑΜΟ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ.....ΜΟΛΙΣ ΕΛΑΒΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ''mama gia prwth fora'' Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 18/11 ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ.....ΕΙΧΕ ΠΗΤ ΣΤΙΣ 26/11... Ο ΘΕΟΣ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ....ΚΡΙΜΑ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...

Πωω οχι ρε γμ κριμα το κοριτσι τοσο καιρο κουβαλουσε το αγγελουδι της κ αντι να χαρει με τον ερχομο του μονο θλιψη γεμισε καλο ταξιδι μωρουλινη


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites

xristouli mou giati giati giati????????????? na ginontai auta den mporw na exigisw tipota giati se kapoious pou theloun toso poli ena mwro kai oi alloi ta petane oi foniades giati??????kalo taxidi mikro mwraki den exw alla logia kouragio stous goneis!!!!!!tipota allo den uparxei exigisei!!!!!!!!!


c7bf85d6fb.png608c15f06b.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...