Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      Νομίζω όλα καλά ! Το συμπέρασμα είναι ότι δεν βρέθηκε τίποτα ύποπτο. Όλα τα ευρήματα είναι απτήν παλινδρομη Κ τα φάρμακα αυτό γράφει 

      Άρα η ιστολογική γράφει μόνο για το βρήκαν στο ενδομήτριο; Δεν λέει αν είχε κάτι το έμβρυο και παλινδρόμησε; Ή αυτό το μαθαίνεις μόνο από τον καρυοτυπο; 

      πρίν από 9 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Απ όσο ξέρω όταν ανεβαίνει η χοριακη γίνετε και πιο έντονη η γραμμή άρα θα είναι σούπερ η χοριακη σου μην φοβάσαι και πήγαινε καντην!!!! Περιμένουμε τα ευχάριστα !!!!

Μανούλες Ιουλίου 2015


D_i_d

Recommended Posts

Βουβαλι; κατσικι; αρνι; ααααα εσεις ειστε προχωρημενοι...εμεις μοσχαρι, κοτοπουλο...δεν εινσι πιο βαρυ το αρνι κ το κατσικι; εγω νομιζω καλυτερα να μη δωσεις αβγο...

Το μοσχάρι εχει αν τα λέω καλα πρωτεΐνη γάλακτος που του ερχεται βαρύ στο στομαχι λόγω παλινδρόμησης .. Να φανταστείς το γαλα που δίνω ειναι AR που την υδρολυμενη την πρωτεΐνη για να ειναι πιο εύπεπτη ... Τωρα για το αρνί κ το κατσίκι επειδή ειναι κόκκινα κρέατα κ αυτα κ πιο ελαφριά σε σχεση με την πρωτεΐνη... Θα δειξει !!! Μας ειπε κ κουνέλι αλλα θεωρείτε λευκό κρέας σαν το κοτόπουλο ... Μου ειπε γενικα αφου φάγαμε τα βασικά και ολα πήγαν καλα.. Να βάζω καινούργιο είτε κρέας είτε λαχανικό είτε φρούτο κ να κρατάω το 2μερο για να δω πως αντιδράει ο οργανισμός του... Θα μας παρει μήνες να τα δοκιμάσουμε ολα.. Γιατι καθε φορά πρεπει να βαζεις ενα καινούργιο στο διήμερο είτε κρέας είτε λαχανικό είτε φρούτο... Επίσης μπορούμε να φάμε κ νηστίσιμο τραχανά κ αστρακια απο ζυμαρικά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το μοσχάρι εχει αν τα λέω καλα πρωτεΐνη γάλακτος που του ερχεται βαρύ στο στομαχι λόγω παλινδρόμησης .. Να φανταστείς το γαλα που δίνω ειναι AR που την υδρολυμενη την πρωτεΐνη για να ειναι πιο εύπεπτη ... Τωρα για το αρνί κ το κατσίκι επειδή ειναι κόκκινα κρέατα κ αυτα κ πιο ελαφριά σε σχεση με την πρωτεΐνη... Θα δειξει !!! Μας ειπε κ κουνέλι αλλα θεωρείτε λευκό κρέας σαν το κοτόπουλο ... Μου ειπε γενικα αφου φάγαμε τα βασικά και ολα πήγαν καλα.. Να βάζω καινούργιο είτε κρέας είτε λαχανικό είτε φρούτο κ να κρατάω το 2μερο για να δω πως αντιδράει ο οργανισμός του... Θα μας παρει μήνες να τα δοκιμάσουμε ολα.. Γιατι καθε φορά πρεπει να βαζεις ενα καινούργιο στο διήμερο είτε κρέας είτε λαχανικό είτε φρούτο... Επίσης μπορούμε να φάμε κ νηστίσιμο τραχανά κ αστρακια απο ζυμαρικά

Κι εγω θελω να ρωτησω για ζυμαρικα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μπραβο να γραφετε τα νεα σας να μαθαινουμε ολες μας! Εμεις αυριο δοκιμη το μοσχαρακι.. Κοριτσια εσασ σασ κανουν ακομα γουλιεσ; Εμενα κανει που κ που.Γενικως ειμαι βεβαιη πια, ειναι ολιγοφαγη και δε δεχεται ευκολα την αλλαγη. Πχ γαλα πινει μεσο ορο 150 κ φαγητο ενα πιατο δηλαδη μισο καροτο, μιση πατατα κλπ..

Καναμε κ πρωτη δοση εμβολιο μηνιγγιτιδας κ τον αλλο μηνα δευτερη δοση!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Ελπιζω ολα τα μπεμπακια να ειναι καλα και να χαιρεστε να νεοφωτιστακια σας! Εμεις θα κανουμε γαμο και βαπτιση των ιουλιο. Χωρο κλεισαμε σε κτημα. Λογω των γεγονοτων θα ειμαστε πολλα ατομα.. τα υπολοιπα δυστυχως δεν εχω προλαβει να τα τακτοποιησω αλλα εχουμε καιρο.

Και εμενα ειναι μιζερος στο φαγητο. Το γαλα του ειναι 150 μλ και γενικα δεν ειναι φαγανος. Γουλιτσες βγαζει καμια φορα με την κρεμα.

Κατα τα αλλα ολα καλα. Λεει κ αυτα τα μπα-μα και τρελαινομαστε να ακουμε τη φωνουλα του.

Δεν μπουσουλαει αλλα πιανεται απ οπου βρει και σηκωνεται ορθιος.

Φιλια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μπραβο να γραφετε τα νεα σας να μαθαινουμε ολες μας! Εμεις αυριο δοκιμη το μοσχαρακι.. Κοριτσια εσασ σασ κανουν ακομα γουλιεσ; Εμενα κανει που κ που.Γενικως ειμαι βεβαιη πια, ειναι ολιγοφαγη και δε δεχεται ευκολα την αλλαγη. Πχ γαλα πινει μεσο ορο 150 κ φαγητο ενα πιατο δηλαδη μισο καροτο, μιση πατατα κλπ..

Καναμε κ πρωτη δοση εμβολιο μηνιγγιτιδας κ τον αλλο μηνα δευτερη δοση!

εμενα μου κάνει ακομα καθε μερα 5-6 φορες σιγουρα


CSEnp2.png

rvXxp2.png

OYDzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσαρες...τι κάνετε;;;εμείς μεγαλώνουμε και ομορφαίνουμε τον κόσμο χαχαχα.κουραση πολύ

Δουλεια σπίτι μωρο νήπιο....χαμος.

Για βάφτιση κλείσαμε και μεις...για Ιούνιο.θεμα ακόμα ψάχνω....

Η μικρή είναι μόλις 7500 κιλά...τρωει λίγο από τα πάντα όμως..βαλαμε και αρνάκι και κατσικάκι...οσπρια και σπανακόρυζο.

Εσάς ποσο είναι;;

Από ύψος είναι 73 πόντους.

Αυτά......φιλουρες!!!!

Και εμένα ειναι 7700 και 68 πόντους απο οτι φαίνεται ειναι το πιο κοντό νινακι!!!


CSEnp2.png

rvXxp2.png

OYDzp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου κάνει ακομα καθε μερα 5-6 φορες σιγουρα

Κανονικα με τις στερεεσ τωρα δε θα πρεπε να σταματησουν;;; Μα ποτε σταματανε;; Εγω θα της ξανακανω εναν υπερηχο την αλλη βδομαδα μηπως σταματησουμε εντελως το epadoren αν κι εχουμει μειωσει πολυ την δοση αλλα να σιφουρευτω θελω οτι δεν εχει μεγαλη παλινδρομηση. Γιατι ο πρωτος υπερηχος ειχε δειξει τριτου βαθμου ο δευτερος τιποτα...!! Αλλα κι αυτο το σιροπι θαυελα να το κοψουμε τελειως ηδη το παιρνει 2-3μηνες


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Ελπιζω ολα τα μπεμπακια να ειναι καλα και να χαιρεστε να νεοφωτιστακια σας! Εμεις θα κανουμε γαμο και βαπτιση των ιουλιο. Χωρο κλεισαμε σε κτημα. Λογω των γεγονοτων θα ειμαστε πολλα ατομα.. τα υπολοιπα δυστυχως δεν εχω προλαβει να τα τακτοποιησω αλλα εχουμε καιρο.

Και εμενα ειναι μιζερος στο φαγητο. Το γαλα του ειναι 150 μλ και γενικα δεν ειναι φαγανος. Γουλιτσες βγαζει καμια φορα με την κρεμα.

Κατα τα αλλα ολα καλα. Λεει κ αυτα τα μπα-μα και τρελαινομαστε να ακουμε τη φωνουλα του.

Δεν μπουσουλαει αλλα πιανεται απ οπου βρει και σηκωνεται ορθιος.

Φιλια σε ολες!

Μερ εχεις πολλες ετοιμασιες οποτε! Με το καλο και η ωρα η καλη!!!

Και μενα τα λεει αυτα κ λιωνω κ μου χαιδευει το μαγουλο!!

Φιλια!!!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια για πειτε!!:

1) τι παιχνιδια εχετε τωρα στα μωρακια σας; Εμεις παιζουμε διαφορα οπως: καθρεφτης, ζωακια λουτρινα, πανινα κυβακια, το εκπαιδευτικο αρκουδακι της φισερ πραις, γυμναστηριο, μομπιλε με μουσικη, ενα αλλο που παταει κ εχει μουσικη κ ηχους απο ζωακια, ενα αλλο παλι με ηχους κ φως, υφασματινο βιβλιαρακι, της εχω βαλει κι ενα στρωματακι κ την αμολαω μπας κ μπουσουλησει-ακομα τιποτα..

2) εσεισ το ερεθισματα τουσ δινετε;

Εγω Της τραγουδαω, της μιλαω, την γαργαλαω, κανουμε κουκουτσα, κουπεπε, πολλες αγκαλιες κ φιλια, στο μπανακι της κανουμε διαφορα παιχνιδια, την χορευω, την βαζω να κανει βηματακια, της αλλαζω παραστασεις, της δειχνω μερη κ αντικειμενα, φωτογραφιες. Τωρα πια τον αντρα μου τον λεω μπαμπα κι εκεινος εμενα μαμα να μας μαθει μαυτα τα ονοματα, την φωναζω με τονομα της

Γενικως μου βγαινει πολλες φορες η πιστη ειμαι κι απο δουλεια αλλα δεν πτοουμαι δεν την αφηνω σε ησυχια. Της διαβαζω κανενα παραμυθακι της ξεφυλλιζω βιβλια...

3) εκεινα ποσο εχουν εξελιχθει; Η δικια μου λεει ντανταμπαμπαμαμα μπβββ, φτυνει:D κανει αυτο το πρρρρ, βγαζει γλωσσα, προσπαθει να σηκωθει πιανοντας τα καγκελα του παρκου ή της κουνιας, καθεται, στριφογυρναει συνεχεια ανασκελα μπρουμυτα κ το αντιστροφο. Καμμια φορα-ενω μπορει- καθεται μπρουμυτα κ μετα φωναζει να την γυρισουμε!, αναγνωριζει οικεια προσωπα κ χαιρεται οταν τους βλεπει, χαιρεται με συγκεκριμενες διαφημισεις κ τραγουδια, καθεται ακινητη οταν την βγαζουμε φωτογραφια κ χαμογελαει οταν της λεμε Β΄χαμογελααα', ψιλογυρναει στο ονομα της, οταν της λεω οοοχι αυτο, με ψιλοακουει κ συνηθως σταματαει, δεν της αρεσει να την ντυνουμε μονο να την γδυνουμε!! Καταλαβαινει οτι θα κανει μπανιο κ μου παιρνει τετοια φορα που χτυπιεται απτη χαρα τησ κ την κραταω σαν παλαβη μη μου φυγει απτα χερια... Αχ τι αλλο.. . Κοιταζεται με τις ωρες σε ενα καθρεφτακι παιδικο, κολλαει με τον φουρνι μικροκυμματων-δεν εχω καταλαβει γιατι...:/ - αυτα μου ρχονται τωρα...

Πειτε ιδδες να παρουμε ολες!

Θαθελα κατι καινουριο!:D


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ειναι μια τρελα , εγω δεν θα εχω θεμα στη βαπτιση ειναι τοοοοσο γραφικο το μερος που θα γινει δεν θελω με τιποτα να το αλλαξω, οσο για μπομπονιερες θα εχω αυγοθηκες ναι ναι αυγοθηκες ειναι ενα δωρο που οοοοοολες οι μανουλες θα χρησιμοποιησουμε..... και εννοειτε οτι θα τις φτιαξουμε εμεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια γεια σας...εχω πολυ πολυ καιρο να μπω...με το γιο 29 μηνων να μας εχει τρελανει με τις ζηλιες του και τη μπεμπουλα 7,5 δεν μενει κ πολυ χρονος...Εμεις βαφτιση Ιουνιο.Εκλεισα μαγαζι και εκκλησια.Φωτογραφο θα παρουμε μαλλον την ιδια με του γαμου μας.

Λοιπον η μπεμπα απο 6μ και 10 ημ σταθηκε ορθια και απο 7 μηνων μπουσουλαει...και παει σφαιρα:-P!!!Μιλαμε για πολυ ζουζουνα.Τρωμε μοσχαρι κοτοπουλο φρουτοκρεμα και φριν λακτε ή μπισκοτοκρεμα το απογευμα.Κοιμαται ....ΜΟΝΗ της χωρις νανουρισμ κουνημα κλπ...Και το τονιζω γιατι εχουμε κουραστει με τον γιο μου που ακομα θελει 1 ωρα το μεσημερι και μια το βραδυ για να κοιμηθει.Μπορει και παραπανω.Και ποτε μονος του.....Αυτα πολλα φιλια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια για πειτε!!:

Πειτε ιδδες να παρουμε ολες!

Θαθελα κατι καινουριο!:D

Καλησπερα Νεφελη και εμενα ο δικος μου τετοια κανει και με τρελενει........ τηλεοραση δεν βλεπει δεν τον αφηνω δηλαδη και στο φουρνο μικροκυμάτων δεν τον αφηνω μπροστα εκπέμπει ακτινοβολια ο συχαμενος. Κουνιεται και κανει κραυγές με τα τραγουδια εχουν πολυ πλακα

Link to comment
Share on other sites

Νεφελη μου τα πες ολα....χεχε...κοιτα εγω δεν δουλευω κ τον εχω ολη μερα, ο δικος μου λογω παλινδρομησης κ οισοφαγιτιδας καλοεμαθε σε αγκαλια κ τωρα ειναι προβλημα ειδικα πλεον που ειναι σχεδον 9 κιλα....παραλληλα παλευω να κανω καμια δουλεια στο σπιτι κ προσπαθω να τον αφηνω να παιζει λιγο μονος του .... τον βαζω στο παρκο αρχικα κ βλεπω οτι παιζοντας μονος του τον βοηθαει γιατι παλευει να τα καταφερει κ να δει μεχρι που τον παιρνει...ειναι ενα καλο ερεθισμα... οταν παιζουνε μαζι συνηθως γυρναει με κοιταει κ ζηταει την βοηθεια μου...κατα τα αλλα τραγουδια ,χαδια,αγκαλιες,φιλια, εγω εχω το σκυλακι τις fisher price παιζω κ μαθαινω αλλα το σνομπαρει, παιζει με το τραπεζακι δρατηριοτητων, με ταπερ, του διαβαζω παραμυθια, και εκπαιδευτικα βιβλια, κανουμε βολτες στο σπιτι και πιανουμε διαφορα κυριες καδρα, βρυσες κ πομολα, αγαπαμε ολουσ τιυσ καθρεφτες, και κοιταμε φωτογραφιες κ βιντεο με αυτον πιο μωρο. Οταν πρεπει να κανω κατι και ειναι γκρινιαρης κ δεν καθεται με τιποτα του βαζω στο ταμπλετ 2τραγουδακια απο τα ζουζουνια που του τα τραγουδαω κ καθεται κ τα χαζευει γελαει κιολας... μετα νιωθω τυψεις .....παντως τωρα πρεπει να βγαζει δοντι και ειναι πολυ γκρινιαρης απο τις 8 το απογευμα κ μετα και δεν καθεται ευκολα.... τρελενεται για το μπανιο..... χτυπαει τα ποδια του με δυναμη πανω κατω και τα χερια και γεμιζει παντου νερα κ γελαει...οπως του αρεσει η κρεμα σωματος που τον κανω μασαζ, κ βεβαια του αρεσεινα τον χαιδευω απαλα στα ποδια και την κοιλιτσα κ ξεκαρδιζεται... επισης του μαθαινω το ελα, το καλοοο σε οτι μας αρεσει,το φιλακι, το κουπεμπε, το ευχαριστω κ του γεια σου αλλα δεν κανει τιποτα το μονο που παει ψιλο να κανει ειναι το ελα, τα παλαμακια του ειναι αδιαφορα....ασε εχω απογοητευτει ....την αλλη εβδομαδα γινετε 8 και δεν μποσουλαει, δεν του αρεσει το μπρουμτα καθολου, γυρναει κατευθειαν ανασκελα, δεν γυρναει μονος του μπρουμυτα, μονο καθεται κ εχει 5 μερες τωρα θελει να ειναι ορθιος ,προσπαθει να σηκωθει δεν μπορει κ ζηταει να τον κρατας.....καθε παιδακι ειναι διαφορετικο...ολες μας προσπαθουμε για το καλυτερο.... ολα θα γινουν υπομονη!

Link to comment
Share on other sites

Αντωνια μπορει να περπατησει κατευθειαν γιατι ουτε κι εμενα η δικια μου μπουσουλαει.. Μπορει σε κιγο καιρο ξαφνικα να μπουσουλησουν!

Την οισοφαγιτιδα την ξεπερασε; Καλε μην απογοητευεσαι κι εγω ελεγα αντε να γυρισει μπρουμυτα αντε να γυρισει κ σε μια μερα γυρισε κι απο τοτε συνεχεια μπρουμυτα ειναι κ χασκογελαει!! Μωρε αμα αυτα δε θελουν δε

μπα να χτυπιομαστε εμεις!!! Χαχαααχ!!

Αντωνια στο τραπεζακι δραστηριοτγτων καθεται; Ποιο εχεις; Εισαι ευχαριστημενη; Εγω ειδα ενα με 50 ευρω με πολλα πραγματα πανω που εχουμε ηδη σαν παιχνιδια κι ενα με 20 ευρω με πολυ λιγοτερα και δεν ξερω ποιο να παρω. Το πρωτο ειναι φισερ πραισ το αλλο μια αλλη εταιρεια που δε θυμαμαι. Σκεφτομαι κι εγω να της παρω αλλα ελεγα μολις κατσει καλα στον πωπο της σταθερα..

Charline πολυ γρηγορα μπουσουλησε το μωρο σου πολυ ζουζουνι μπραβο!!! Σε λιγο οπου ναναι θα περπατησετε!!! Με το καλο η βαπτιση σας!!

Πεπσι αυγοθηκεσ πολυ πρωτοτυπο! Με το καλο η βαπτιση σασ!!!

Αχ τα βαπτιζουμε τοχετε συνειδητοποιησει;; Εχουμε μωραααακια!!!

Εγω παρηγγελα προσκλητηρια με θεμα τελικα το λαγουδακι κ λουλουδακι, στα χρωματα λευκο κ τησ ροζ πουδρασ πολυ μπεμπε κ ρομαντικα, μπομπονιερεσ δεν εχω βρει, φωτογραφο εκλεισα..

Πεπσι,εγραψες για τηλεοραση..

Για πειτε βρε κοριτσια... Καταλαβαινουν απο μωρα την τηλεοραση; Καμμια φορα οταν της δινω το βραδυνο της γαλα στις 12 ξυπναει κι εγω τυχαινει κ βλεπω τηλεοραση συνηθως τετοιες ωρες ειναι ακαταλληλα μπορει να χουν βια καποιες ταινιες ή αιματα κ τετοια(μαρεσουν τα αστυνομικα τι να κανω....!!!) φυσικα χαμηλωνω την ενταση γιατι φωναζουν αλλα την παρατηρω που κολλαει στην εικονα κι αναρωτιεμαι καταλαβαινει; Μηπως δεν κανει να βλεπει; Ξερω πως για τα ματια δεν κανει πολλη ωρα ο γιατρος επιτρεπει με μετρο επειδη κ τα κινουμενα που της βαζω την διεγειρουν αλλα αυτες τις σκηνες μηπως δεν πρεπει; Το καταλαβαινει τοσο μωρο; Ενστιξτωδως μου ρχεταθ να κλεισω την τηλεοραση πολλες φορες κ μαλλον απο δω κ περα αυτο θα κανω κ μολις κοιμαται θα την ξανανοιγω αλλα ηθελα να ρωτησω κι εσας..

Για τα μικροκυμματα δεν το χα σκεφτει... Εχεις δικιο. Αλλα εκπεμπει ακτινοβολια κι αν ειναι ανενεργος;; Γιατι οταν ειναι κλειστος κ βολταρουμε στο σπιτι, καθεται κ τον χαζευει μαζι με το φωτακι του φουρνου που δειχνει την ωρα

Εγω γιατι φοβαμαι την ακτινοβολια δν πηρα ενδοεπικοινωνια φαντασου...!!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Επισης κοριτσια για τα ζυμαρικα που λετε.. Πως τα δινουμε; Εννοω αντι για κρεατοχορτοσουπα δινουμε ζυμαρικα; Ή μεσα στην κρατοχορτοσουπα ριχνουμε κ ζυμαρικα;

Εμεις τωρα τρωμε φρουτοκρεμα, κρεατοχορτοσουπα και απογευματινη κρεμα και δυο γευματα γαλα πρωι βραδυ!

Στην κρχσουπα βαζω γλυκοπατατα καροτο κολοκυθι μοσχαρι ή κοτοπουλο σελινο δυοσμο. Θελω να της δωσω κι αλλα οπως οσπρια ή ζυμαρικα. Εσεθς πως τα δινετε αυτα;


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...