Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Πως ντύνουμε ένα μωρό για βόλτα στα χιόνια;;


dim72

Recommended Posts

Μανούλες από τα βόρεια θα ήθελα την βοήθειά σας!!!!!!!

Το μωρό μου είναι σχεδόν 4 μηνών και την Πρωτοχρονιά θα πάμε για 5 μέρες Δράμα, στον Βώλακα. Έχω μεγάλο άγχος για το πως θα το ντύσω, μιας και πιστεύω ότι θα έχει χιόνια και πολύ κρύο εκείνη την περίοδο. Σκέφτομαι:

1. Φανελάκι βαμβακερό κοντομάνικο

2. Μπλουζίτσα βαμβακερή μακρυμάνικη

3. Καλσονάκι βαμβακερό

4. Fleece φορμάκι ολόσωμο και

5. φόρμα εξόδου με γαντάκια και παπουτσάκια της φόρμας

6. Σκουφάκι

Πως τα βλέπετε όλα αυτά;; Λίγα ή πολλά;; Εσείς που είστε μαθημένες στα κρύα και τα χιόνια πως ντύνετε τα μωρά σας;;;


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξερω για τι θερμοκρασιες μιλας. Εγω τον πρωτο χειμωνα (στις Βρυξελλες) τους φοραγα περιπου αυτα που περιγραφεις. Βεβαια εγω τους φοραγα μακτρυμανικο ζιπουνακι.. Νομιζω αν του βαλεις οσα επιπεδα φορας εσυ και 1 θα ειναι μια χαρα.

Εγω τους κυκλοφορουσα ή με μαρσιππο και το προσωπο προς τα εμενα ή με την ναυλον κουκουλα του καροτσιου (ακομη και οταν δεν εβρεχε ή χιονιζε) για να μην τους χτυπαει ο αερας στο προσωπο. Η προκληση θα ειναι οταν μπαινετε για λιγο σε εωτερικο χωρο τι θα κανεις με το "ντολμαδακι".

Για παν ενδεχομενο δεν ρωτας και τον γιατρο σας τι αποψη εχει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω για τι θερμοκρασιες μιλας. Εγω τον πρωτο χειμωνα (στις Βρυξελλες) τους φοραγα περιπου αυτα που περιγραφεις. Βεβαια εγω τους φοραγα μακτρυμανικο ζιπουνακι.. Νομιζω αν του βαλεις οσα επιπεδα φορας εσυ και 1 θα ειναι μια χαρα.

Εγω τους κυκλοφορουσα ή με μαρσιππο και το προσωπο προς τα εμενα ή με την ναυλον κουκουλα του καροτσιου (ακομη και οταν δεν εβρεχε ή χιονιζε) για να μην τους χτυπαει ο αερας στο προσωπο. Η προκληση θα ειναι οταν μπαινετε για λιγο σε εωτερικο χωρο τι θα κανεις με το "ντολμαδακι".

Για παν ενδεχομενο δεν ρωτας και τον γιατρο σας τι αποψη εχει?

Λάθος έκανα και εγώ μακρυμάνικο έχω σκοπό να βάλω, τώρα φοράμε κοντομάνικα........

Αυτά που είπα ότι σκέφτομαι +1 από τα δικά μου θα είναι, αφού εγώ θα φοράω ισοθερμικό φανελάκι+φλις+μπουφάν.....

όταν μπαίνουμε σε εσωτερικό χώρο θα βγαίνει το μπουφάν και θα μένει με το φλις φορμάκι......

Ξέρω και εγώ............

Δεν ξέρω τι θερμοκρασίες έχει τέτοια εποχή εκεί συνήθως, υποθέτω αρκετά χαμηλές, ίσως και αρκετά κάτω από το μηδέν...

Θα πάρω τηλέφωνο μάλλον την ξενοδόχο να μου δώσει πληροφορίες και ίσως και οδηγίες για το ντύσιμο, τι στο καλό, θα έχει και αυτή παιδάκια.......

Ευχαριστώ πάντως, όλες οι πληροφορίες ευπρόσδεκτες!!!!!!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...