Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συγνώμη μικρό μου αγγελούδι!!!!


Recommended Posts

Πάνε 4 μήνες...συγνώμη ζωούλα μου...συγνώμη καρδούλα μου!!!Ξέρεις πως θα έρθω να σε βρω και να σε πάρω στην αγκαλιά μου που τόσο τη λαχταρουσες και εγώ στην αρνηθηκα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή σου μέρα! Αρνηθηκα το δώρο που μου έκανε ο θεός και ο σύντροφός μου...!Ήμουν σχεδόν 2 μηνών όταν πήρα την απόφαση να προχωρήσω σε έκτρωση...Τώρα είναι πολύ αργά ...δεν θα συγχωρεσω ποτέ τον εαυτό μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω υπό ποιες συνθήκες έκανες έκτρωση πραγματικά εύχομαι και προσεύχομαι να το ξεπέρασεις, να ζητήσεις συγχωρέςη από το Θεό και να σου χαρίσει άλλο παιδάκι. Δεν θα αντικαταστήσει αυτο αλλα θα σου δώσει τη δυνατότητα να δώσεις την αγαπη σου.


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πιεστηκα πάρα πολύ και ειδικά από το οικογενειακό μου περιβάλλον...και πήρα βιαστικες αποφάσεις χωρίς να υπολογίσω τις συνέπειες καθώς δεν είχα δίπλα μου ανθρώπους να με συμβουλεψουν για τη μετέπειτα ψυχολογική μου κατάσταση!σε ευχαριστώ πολύ ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσι μου εύχομαι να μπορέσεις να τους συγχώρεσεις να τους δικαιολόγησε θα δεν νομίζω για εμένα τουλάχιστον θα ήταν δύσκολο. Ψάξε έναν άνθρωπο να μπορέσεις να μιλήσεις να σε στηρίξει μην μένεις μονη σου.


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τον εαυτό μου δεν μπορώ να συγχωρεσω...ποτέ δεν θα το κανω!!!Μου είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό που περνάω...δεν νομίζω ότι μπορεί κάποιο άτομο να με καταλάβει κ μετέπειτα να με βοηθήσει...

Link to comment
Share on other sites

Καλή μου,

Δεν μπορώ να φανταστώ αυτό που περνάς καθώς δε μου συνέβη ποτέ.. Σου εύχομαι να αφήσεις το χρόνο να σε γιατρέψει και αν πραγματικά το θέλεις να δώσεις όλη σου την αγάπη σε ένα νέο μωράκι. Νομίζω ότι το μωρό σου σου διδαξε κάτι: να αποφασίζεις εσύ για τη ζωή σου. Αν είσαι μικρή και δεν έχεις πόρους ίσως έκανες καλά, δεν ξέρω.. αν ο συντροφός σου είναι ακατάλληλος άφησέ τον τώρα. Αν όμως απλά το περιβάλλον σου σε πίεσε πες τους πώς αισθάνεσαι και κάνε πλέον αυτό που θέλεις εσύ..Φιλάκια


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Ο σύντροφός μου ήταν ο πιο κατάλληλος για οικογένεια...Εγώ δεν τον εκτίμησα ποτέ...πιεζομουν πάρα πολύ κ μια μερα απλά τον παράτησα κ έφυγα με το παιδί του διαλέγοντας την οικογένεια μου...μη υπολογίζοντας ούτε αυτόν ούτε το παιδί που είχα ...Τώρα πια είναι πολύ αργά ...δεν θα το ξεπεράσω ποτέ...μακάρι να μπορούσα να γυρίσω πίσω το χρόνο τότε όλα θα ήταν πολύ διαφορετικά!!!Δεν μπορώ να κατηγορήσω κανέναν γτ εγώ είμαι υπεύθυνη για όλα...πονάει πολύ η συνέπεια των πράξεων μου κ εύχομαι καμιά κοπέλα να μη βρεθεί στην θέση μου.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως θα φανεί σε κάποιους θα σου πρότεινα να βρεις ενα πνευματικό να μιλήσεις θα νιώσεις πιστεύω καλύτερα. Θα πρέπει να συγχώρεσεις τον εαυτό σου και θα σε βοηθήσει κάποιος πνευματικός ψάξε κάποιον που να είναι κοντά στη νεολαία.


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάνε 4 μήνες λοιπόν που έχεις φύγει από τον σύντροφό σου .σωστά? Αφού έφυγες με το παιδί του σωστά? Αν τα λέω σωστά κάνε κίνηση και μίλησε του εξήγησε του πόσο ανάγκη τον έχεις. Εγώ θα είμαι πιο σκληρή γιατί ξέρω πως νιώθεις. ..το θέμα έχει τελειώσει θα υπάρχει μέσα σου πάντα αλλα με το καιρο θα απαλύνει. Κοίτα να βρεις το άνθρωπο σου και ξεκίνα από την αρχή ΌΛΑ. Δε θέλω να σου χαϊδέψω το αυτί αυτό κάνω και στις φίλες μου.πονας και το ξέρω αλλά προχώρησε κοίτα τον άνθρωπο που σου αγαπάει και κάνε οικογένεια. Όσο για το μωρό ο Θεός είναι κοντά του κοίτα να το επισκέπτεσαι και εσύ στο σπίτι του εκκλησία.

Αυτά από μένα ίσως να ακούστηκα λίγο ψυχρή αλλά πίστεψε με δεν είμαι απλά θέλω να βοηθήσω .προχώρησε ...και προσευχησου

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα μπορέσω ποτέ να συγχωρεσω τον εαυτό μου...Όσο για τον πνευματικό το έχω υπόψιν μου και ήδη είμαι σε αναζήτηση...σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Ο σύντροφός μου με αγαπούσε περισσότερο κ απο τον ίδιο του τον εαυτό...μου χάρισε τα πάντα κ εγώ δεν εκτίμησα τίποτα...έκανα το χειρότερο έγκλημα...Τώρα είναι αργα δεν νομίζω ποτέ να καταλάβει πως νιώθω κ να μπορέσει να με συγχωρέσει!

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να μπορέσει να σε συνχωρεσει σίγουρα είναι δύσκολο αλλα να προσεύχεσαι. Δεν ξέρω με λέξεις τι άλλο να πω σε έχω στο μυαλό μου και στην προσευχή μου να απαλύνει ο Θεός το πόνο σου. Όταν δεν είμαι καλά ακούω τον μητροπολίτη Μεσογαίας υπάρχει στο σάιτ της μητρόπολης ομιλίες του προς νέους. Παλιότερα πήγαινα και τον άκουγα μαζί με τον άντρα μου. Αν έχεις χρόνο και διάθεση άκουσε τον ίσως κάτι να βρεις και να σε βοηθήσει εμένα με εχει βοηθήσει πολυ.


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...