Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

otis...ειπες οτι βαριεται καποιος??..παντως οχι εγω...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΙΟΛΑΣ!

ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ INTERNET

ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΜΕ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ.........

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ.....ΓΙΑΤΙ

ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ???????????


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω παιδια αυτα ΔΕΝ τα μπορω...και τι δεν μπορω ακομη περισσοτερο??? τα ιδια αυτα τα ατομα να προσπαθουν σε καθε συνευρεση η κουβεντα μας να μου λενε χυμα οτι κακομαθαινω το παιδι μου και το θεικο "κοιτα να αποθηλασεις σιγα σιγα γιατι εχεις γινει σαν τον Αγιο Ιωαννη τον Ασκητη και η μικρη εχει καλομαθει με το στηθος"

αυτιααααααα.....

Πες τους να πανε να .......(sorry κι'ολας αλλα δεν τους αντεχω αυτους τους τυπους........Υπαρχουν παντου!!!!!)Οσο για τον θηλασμο εγω πιστευω οτι ζηλευουν!!!


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

σωστο και αυτο..δεν εδωσα σημασια στο οτι ελειπε η υπογραφη..θα προσπαθησω καποια στιγμη που θα χω κεφια γιατι τα βαριεμαι αυτα..στο Parents εβαλα υπογραφη δεν θυμαμαι και γω ποσο μηνων ηταν η μικρη..

Link to comment
Share on other sites

σωστο και αυτο..δεν εδωσα σημασια στο οτι ελειπε η υπογραφη..θα προσπαθησω καποια στιγμη που θα χω κεφια γιατι τα βαριεμαι αυτα..στο Parents εβαλα υπογραφη δεν θυμαμαι και γω ποσο μηνων ηταν η μικρη..

ναι,στο παρεντς ειχαμε βαλει,αλλα δεν εμφανιζεται τωρα.πρεπει να ξανα βαλουμε.............;);););););););)


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παντως ΤΙ πλακα εχουν τα μικρα οταν βγαζουν δοντακια..εχω την εντυπωση οτι υπαρχουν παιδακια που τους...πανε τα δοντακια και αλλα που τα κακομουτσουνιαζουν..μιας γνωστης η μικρη δυο ετων τα χει τοσο μυτερα και κοφτα που της αγριευουν τη φατσουλα ενω ειναι πολυυ γλυκο παιδακι..αυτο βεβαια μεχρι να πεσουν και να βγουν τα κανονικα..εκει θελει να τα κυνηγας να μη βαζουν γλωσσα και τα στραβωσουν..αν και σε μενα δεν δουλεψε αυτο το μεσον και τα βγαλα θεοστραβα...ελπιζω η μικρη να μην ειναι τοσο πεισματαρα..

Link to comment
Share on other sites

παντως ΤΙ πλακα εχουν τα μικρα οταν βγαζουν δοντακια..εχω την εντυπωση οτι υπαρχουν παιδακια που τους...πανε τα δοντακια και αλλα που τα κακομουτσουνιαζουν..μιας γνωστης η μικρη δυο ετων τα χει τοσο μυτερα και κοφτα που της αγριευουν τη φατσουλα ενω ειναι πολυυ γλυκο παιδακι..αυτο βεβαια μεχρι να πεσουν και να βγουν τα κανονικα..εκει θελει να τα κυνηγας να μη βαζουν γλωσσα και τα στραβωσουν..αν και σε μενα δεν δουλεψε αυτο το μεσον και τα βγαλα θεοστραβα...ελπιζω η μικρη να μην ειναι τοσο πεισματαρα..

εμεις εδω και 3 μηνες εχουμε 6 δοντακια..................και δεν λεει να βγαλει αλλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχει πολλαααααααααααααααααα σαλακια,για να δουμε!!!!!

τι μαγειρευεται σημερα για τα μπεμπε σας?


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites

Πες τους να πανε να .......(sorry κι'ολας αλλα δεν τους αντεχω αυτους τους τυπους........Υπαρχουν παντου!!!!!)Οσο για τον θηλασμο εγω πιστευω οτι ζηλευουν!!!

καλημερα!! εχουμε καιρο να τα πουμε εμεις οι δυο!!

προσωπικα εχω ακουσει πολλα και διαφορα για το θεμα αγκαλια και διαπαιδαγωγησης αλλα εχω ακουσει και ακουω οσο περναει ο καιρος ακομη περισσοτερα και κουλα για το θηλασμο

μια αλλη φιλη ειπε "δεν λυπασαι τα στηθη σου που σε λιγα χρονια θα κρεμονται"

η αλλη "εγω οταν θηλασα τους πρωτους δυο μηνες ενοιωθα σαν αγελαδα..ε! κοιτα να το κοβεις σιγα σιγα μπας και αφησεις να μεγαλωσει λιγακι καλυτερα το παιδακι σου" ή η αλλη "εγω δεν αντεχω να βλεπω παιδια που περπατουν να θηλαζουν" και αλλα τετοια τρις και τετρακις χαριτωμενα.. φαντασου να περασουμε και το χρονο..στη ΠΥΡΑ!!!

Πες μας τι κανει η μικρη σου??

Link to comment
Share on other sites

εμεις εδω και 3 μηνες εχουμε 6 δοντακια..................και δεν λεει να βγαλει αλλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχει πολλαααααααααααααααααα σαλακια,για να δουμε!!!!!

τι μαγειρευεται σημερα για τα μπεμπε σας?

τα ματοδοντα (η αλλιως οι κυνοδοντες) ενω φαινονται απο νωρις λενε οτι αργουν να σκασουν και οτι πονανε πολυ

εγω σημερα και για αυριο της εκανα μοσχαρακι στη κατσαρολα με κριθαρακι, καροτακι, κολοκυθακι και ντοματουλα και θα της βαλουμε λιγη τριμενη ξερη μυζηθρα στο μουλτι μαζι αντι για αλατι

και μεθαυριο θα της κανω σπανακορυζο

και την επομενη κατι με κοτοπουλο..αλλα μαλλον αυτη την εβδομαδα θα μας πει η γιατρος να αρχισουμε η το αυγο η το ψαρι..

Link to comment
Share on other sites

τα ματοδοντα (η αλλιως οι κυνοδοντες) ενω φαινονται απο νωρις λενε οτι αργουν να σκασουν και οτι πονανε πολυ

εγω σημερα και για αυριο της εκανα μοσχαρακι στη κατσαρολα με κριθαρακι, καροτακι, κολοκυθακι και ντοματουλα και θα της βαλουμε λιγη τριμενη ξερη μυζηθρα στο μουλτι μαζι αντι για αλατι

και μεθαυριο θα της κανω σπανακορυζο

και την επομενη κατι με κοτοπουλο..αλλα μαλλον αυτη την εβδομαδα θα μας πει η γιατρος να αρχισουμε η το αυγο η το ψαρι..

απο τωρα αυγο και ψαρι?????????????

ποσο ειναι το μωρο?????????

εμεις στην κορη μου αρχισαμε πανω στον χρονο......

αληθεια εκανες fb?δεν θυμαμαι μου ειπες?????


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω για μετα το χρονο ξερω για αυγο και ψαρι αλλα βλεπω οτι καθε παιδιατρος (σε συζητησεις και με αλλες μαμαδες) λεει το δικο του..

ωστοσο η δικη μου ειναι 10,5 μηνων..μαλλον το αυγο θα αρχισει και αυτο υποψιαζομαι μεσα στο φαγητο (ο κροκος)..βλεποντας και κανοντας..

παντως οσπρια δεν δινω (αυτα ειπε μετα το χρονο) και καθολου ζαχαρη η αλατι (αν και αυτο σιγα σιγα θα το αρχισω εφοσον δινω δειλα δειλα και τυρια)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...