Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Και εγώ βλέπω ,απλά δεν ξέρω τι είδους γραμμή είναι..πιστεύω πως είναι αρνητικό πάντως 

      Εννοείς εάν είναι γραμμή εξάτμισης ; Πάντως δεν θα είχε γραμμή εάν ήταν αρνητικό … τόσα τεστ έχω κάνει παλιά ήταν όλα λευκά όταν δεν ήμουν .. η εξάτμισης πάντως βγαίνει μετά από παρά πολύ ώρα … 

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΕΜΠΕΙΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ 2 ΠΑΙΔΙΩΝ-ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ


tatasa

Recommended Posts

Καλησπέρα. Ψάχνω κοπέλα έμπειρη να έρχεται κάποιες ώρες το Σαββατοκύριακο και καθημερινές(όχι κάθε μέρα) για την φύλαξη 2 παιδιών.Περιοχή Άνω Τούμπα.


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 3 months later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα. Ψάχνω κοπέλα έμπειρη να έρχεται κάποιες ώρες το Σαββατοκύριακο και καθημερινές(όχι κάθε μέρα) για την φύλαξη 2 παιδιών.Περιοχή Άνω Τούμπα.

Καλησπέρα,ονομαζομαι Σοφια,26ετών και έχω 6 χρόνια εμπειρία με παιδάκια από 40 ημερών μέχρι 10 χρόνων. Είμαι φιλόλογος οπότε μπορώ να βοηθάω τα παιδιά και στην μελέτη των μαθημάτων τους. Είμαι ευχάριστη και τα παιδάκια με συμπαθούν και με "θέλουν" για παρεούλα!Θα χαρώ πολύ να επικοινωνήσετε μαζί μου.

6970402392

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα. Ψάχνω κοπέλα έμπειρη να έρχεται κάποιες ώρες το Σαββατοκύριακο και καθημερινές(όχι κάθε μέρα) για την φύλαξη 2 παιδιών.Περιοχή Άνω Τούμπα.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ. ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΡΧΙΚΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΙ ΩΡΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι φοιτήτρια του τομέα των παιδαγωγικών ειδικής αγωγής. Με τριετή εμπειρία πρακτικής και εθελοντικής εργασίας σε πολύ γνωστό ιδιωτικό Κέντρο Αποκατάστασης Αναπτυξιακών Διαταραχών της πόλης, στο Σύλλογο Συνδρόμου Down Ελλάδος αλλά και στο Ιπποκράτειο Νοσοκομείο στον τομέα της Αναπτυξιακής Παιδιατρικής. Διαθέτω βεβαιώσεις σεμιναρίων που πιστοποιούν την έντονη και αδιάκοπη ενασχόλησή μου με τα παιδιά, την δημιουργική τους απασχόληση και την ψυχολογία τους. Ολοκληρώνοντας, πέραν των παραπάνω διαθέτω απεριόριστη αγάπη προς αυτά, υπομονή, θέληση και δημιουργικότητα. Θα με ενδιέφερε να μάθω το ωράριο! Το βιογραφικό μου είναι στη διάθεσή σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Είμαι τελειόφοιτη της ειδικής αγωγής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, με εμπειρία σε άτομα με ειδικές ανάγκες. Επίσης, διαμένω στην περιοχή της Τούμπας. Θα ενδιαφερόμουν να έρθω σε επαφή μαζί σας για να συζητήσουμε περαιτέρω:) Το mail μου είναι [email protected]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...