Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Didimomanoules 2015!!


SalomiSofia

Recommended Posts

Συγχαρητηρια!!! Οτι καλυτερο για τα αγορακια σου.

υπαρχει κ αλλο θεμα μελλουσες κ ηδη διδυμομανουλες που εινσι πολυ πιο προσφατα ενημερωμενο. Γραψε κ εκει! Φιλια...

Γεια σας κοριτσια. Εχω πολυ καιρο να μπω αλλα ειμαι και γω διδυμομανουλα. Γεννησα στις 26-08-15 στις 34+5 εβδομαδες δυο μονοχωριακα αγορακια. Ειναι κουκλακια και ολοιδια.. Τωρα ειμαστε 6,5 μηνων και ειμαστε μια χαρα.. 8,5 κιλα και θηρια.. Ευχομαι σε ολες τις μανουλες υγεια πανω απο ολα και μια χαρουμενη ζωη για εσας και την οικογενεια σας..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 306
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νικηαντωνια τι κανει η εμμανουελα ; αναπνεει μονη της τωρα; ελπιζω να πανε ολα καλα κ να την παρετε σπιτι συντομα...δεν μπαινω συχνα αλλα οταν μπαινω παντα κοιταω αν εγραψες κανα νεο..φιλια

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...
Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Τι κάνετε; Πέρασαν χρόνια από την τελευταία μας συνομιλία.

Γεια σου! Περίμενα να μάθω νέα σου καποτε. Παρακολουθούσα κ εγώ την εξέλιξη της κορούλας σου τότε. Είχα γεννήσει ένα μήνα μετά. Τι κάνει η μικρή;


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς την μικρή την χάσαμε πριν 1.5 μήνα. Μεγάλη απώλεια για μένα.

Ευτυχώς υπάρχει ο αδελφός της κ με κρατάει ζωντανή κ δύναμη να συνεχίσω.

  • Λυπημένη/-ος 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου κόπηκε η ανάσα μόλις το διάβασα.. με συγχωρείς αν σε έφερα σε δύσκολη θέση.. ειλικρινά συγγνώμη, δεν πήγε το μυαλό μου στο κακο.. Συλλυπητήρια κορίτσι μου.. να είστε όλοι σας γέροι να θυμάστε το κοριτσάκι σας με αγάπη. Ο,τι και να πω είναι λίγο, έχω σοκαριστεί..  


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλη μου!

Μην νιώθεις άσχημα καθόλου.

Είναι ένας άγγελος η Εμμανουέλα και προσεύχεται για μας.

Η απουσία της βέβαια θα είναι πάντα αισθητή και πάντα θα μου λείπει.

Όμως ήταν θέλημα Θεού να την πάρει από αυτόν τον κακό κόσμο και να την προστατεύει. Ίσως και η ίδια να αποφάσισε να φύγει για να λυτρωθεί. Εγώ απ' τη μεριά μου έχω καθαρή συνείδηση καθότι της αφιέρωσα την ζωή μου 4 χρόνια και της παρείχαμε ιατρικώς τα πάντα. Ήμουν και είμαι περήφανη γιατί υπήρξε μαχήτρια και παλικάρι αφού άντεξε τα αδύνατα.

Η ψυχή μου κλαίει και προσπαθώ να συνηθίσω να ζω χωρίς το.κοριτσακι μου.

Σ ευχαριστώ πολύ

  • Λυπημένη/-ος 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...