Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Πολλή σωστή η απόφαση της φίλης σου, είναι κρίμα να χάσει και άλλο χρόνο με τόσες μικρές πιθανότητες στην ηλικία της. Γενικα στην Ελλάδα ο χρόνος αναμονής στους γιατρούς που ασχολούνται λίγο παραπάνω με τη δωρεά ωαρίων συνηθως δεν είναι πάνω από 6 μήνες, δε βρίσκω λόγο να μπλέξει με Ισπανία.

      Σε ευχαριστώ πολύ! Ναι η δωρεα είναι μονόδρομος. Αρα πρέπει να βρεθεί κοπέλα και μετά να ξεκινήσει ωοληψιες. Είναι στον Σφ. Της είπε περιπου εννέα μηνες

      . Θα μιλησει αυριο με ιακεντρ. 
      ναι με Ισπανία που μίλησα, δεν πολύ θέλει. και εγω συμφωνώ
      Βασικα δεν γνωρίζει τίποτα σχετικά με την δωρεα και έχει πολύ αγχωθει. Της φαίνονται βουνό. Και λογο ηλικίας δεν έχει πολλα περιθώρια. 

       

      2 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Καλή επιτυχία στη φίλη σου! Ας ξεκινήσει με μια έρευνα στα Ivf εδώ στην Ελλάδα, να δει τι θα της πούνε.. εμένα μου είχαν πει για ένα τρίμηνο αναμονή και τελικά έκανα ετ σε δύο μήνες. Αν θέλει κι άλλες πληροφορίες, πολύ ευχαρίστως να της απαντήσω σε ο,τι ξέρω. Εγώ έχω 10 μηνών δίδυμα με δωρεά.

      Σε ευχαριστώ πολύ! Να  σου ζήσουν!! Να ρωτήσω σε πιο κεντρο ήσουν;  
      Γεινικα τα ψάχνουν;, εκτός τον ιολογικο έλεγχο, παιρνουν πλήρες ατομικό και οικογενειακό ιστορικό  από την κοπέλα;
      ειχε μια εγκυμοσύνη φυσικη σύλληψη πρίν δυο χρόνια που δεν προχώρησε καλα. Και τωρα δυο εμβρυομεταφορες με δικά της ωάρια που δεν πέτυχαν. 
      Μακαρι να βοηθησει ο Θεός  γιατί το θέλουν παρα πολύ και ο χρόνος πιέζει. 

      γενικά  το κόστος για δωρεα εδώ πόσο πάει; 
       

Cafe Φεβρουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας μανουλίτσες! Εμείς μια μικρή γιορτούλα θα έχουμε.... καμιά 10αριά άτομα θα είμαστε! Τετάρτη θα το κάνουμε τελικά, αν κ σκεφτήκαμε να το μεταφέρουμε Σάββατο αλλά θα ήμασταν λιγότερα άτομα! Κ για να μην καταλήξουμε να είμαστε μόνο εγώ κ ο άντρας μου θα το κάνουμε καθημερινή! :ΡΡ

Από κιλά είμαστε κοντά στα 8700! Το φαγητό είναι μεγάλη πίκρα! Θέλει να τρώει ό,τι τρώμε εμείς ή μάλλον για την ακρίβεια ό,τι τρώω ΕΓΩ! Τη Πέμπτη θα βρεθούμε με τον παιδίατρο για εμβόλιο κ θα συζητήσουμε για το θέμα του φαγητού, γιατί στεναχωριέμαι που δεν τρώει αλλά δεν θέλω να την πιέσω γιατί πεισμώνει κ θυμώνει κ γίνονται χειρότερα τα πράγματα! Πού θα πάει... θα φάει κ αυτή!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μικρή κινέζα τα παιδιά μας έχουν την ίδια μέρα γεννέθλια εεε!

του χρόνου θα είναι πιο ωραία!μάλλον θα είναι μέσα στις απόκριες και θα κάνουμε αποκριάτικο πάρτυ!γιούπιιιι!

για το φαγητό και η δικιά μου μια από τα ίδια!ότι τρώω εγώ!εχτές αφού έφαγε έκατσα να φάω και ήρθε!το μισό κατάφερα να σώσω για μένα!άστα!και αν τρώω κάτι και της δώσω άλλο δικό της δεν θέλει θέλει το δικό μου!το καλό είναι ότι με ταίζει όχι ότι έχω ανάγκη αλλά το μικρό μου μοιράζεται το φαγητότης!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κοριτσια τι κάνετε; Τα μωράκια σας; Πλέον έχουν όλα χρονίσει από καιρό και έχουν αρχίσει τα ωραία!!! Για γράψτε κανένα νέο!!! Πού είστε;; Πώς είστε;; Δυστυχώς κι εγώ είχα πολύ καιρό -μήνες να μπω...άντε μπας και ξαναμαζευτούμε..


eNortjK1UjI3MzczVrIGXDAS4gKp75.png
Link to comment
Share on other sites

εδώ είμαι εγώ....

περπατάει η μικρή και αλωνίζει το σπίτι,ήσυχη είναι,πολύ υπναρού...13 κιλά ήδη...την πέμπτη στην παιδίατρο θα δούμε πόσο έχει πάει...

έχει 12 δοντάκια.

αυτά τα λίγα.

που είστε οι υπόλοιπες?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η δικιά μου πρέπει να είναι γύρω στα 12 κιλά -σήμερα έχουμε παιδίατρο και θα μαθουμε σίγουρα- ύψος περίπου 84 εκ. δόντια 7!! Δε λενε να βγούνε τα δοντάκια, τα βλέπω τα επάνω ειδικά αλλά κατεβαίνουν αργά αργα!! Περπάτησε απάνω στο χρόνο και τώρα τρέχει και δε φτάνει!! Τρώει και τοις τούμπες της εννοείται..από λογάκια λεμε μαμα, μπαμπά, παπά, νταντα, κακά, γκαγκα, μπαλα, γιαγια, γαλα..

Βρε κορίτσια είναι απόλαυση αυτή η ηλικια!!!


eNortjK1UjI3MzczVrIGXDAS4gKp75.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η δική μου δεν λέει λέξη ακόμα...περιμένω...

μόνο αν πεινάει λέει μαμ...

περπατάει από 13 μηνών,έχει πολύ γέλιο,σαν την πάπια!!

περιμένουμε πως και πως να πάμε θάλασσα.

Α ναι και μαμ!! πώς το ξέχασα αυτό; δεν τολμάω να φάω τίποτα και ορμάει η φαγανούλα να μου το παρει!!χαχαχα

Θα μιλήσει θα τα πει όλα μαζεμένα και μετά θα της λες πάψε πια με ζάλισες!!!

Όσο για θάλασσα κι εγώ ανυπομονώ γιατι έχει λατρεία στο νερό, μου φαίνεται δεν θα μαζεύεται....άσε πια τα παιζοκουβαδάκια!!!:P:p:p


eNortjK1UjI3MzczVrIGXDAS4gKp75.png
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 6 months later...
Είπα κι εγώ να δω τι γίνεται στο καφέ Φεβρουαρίου... αλλά δεν ξέρω αν φταίει ο κουτσοφλέβαρος... πάντως υπολείπεται των άλλων σε κίνηση! Δε γεννήσαμε πολλές τότε? :lol::tongue:

αυτό το καφέ δεν φτουράει βρε παιδί μου!!!!:tongue::tongue:

κορίτσια αντέχετε ή κλατάρατε με τα μικρά μας???εξαντλητική η ηλικία των 2 1/2!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 8 months later...

Η λελέ μου γεννήθηκε 22/2/2009, ψαράκι, θεατρίνα, τραγουδίστρια, πριγκίπισσα κλπ κλπ!

Ζωηρή και χαδιάρα όσο δεν πάει!

Τωρα που απέκτησε κι αδελφούλα, ποιος την πιάνει!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...