Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Θα τον αφήνατε;;;;;


XRISTINA1977

θα τον κατεβάζατε από το αυτοκίνητο;;;  

23

  1. 1. θα τον κατεβάζατε από το αυτοκίνητο;;;

    • ΝΑΙ
      5
    • ΟΧΙ
      17


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα τον κατέβαζες αρχικά η όχι;;;;εγώ τον κατέβασα και ξεκίνησα αργά αργά και εκείνος ξεκίνησε να τρέχει πίσω μου

Θα σταματουσα...άλλα αυτό δε σημαίνει πως αυτό που θα εκανα εγώ είναι το σωστο και αυτό που έκανες εσΥ λαθος
Link to comment
Share on other sites

επειδή τον κατέβασα.κάτι παρόμοιο έχει κάνει και η αδερφή μου στην 19χρονη κόρη της

Όχι δε θα τον κατεβαζα. Άλλα για τα βασανιζεσαι τώρα;
Link to comment
Share on other sites

Ναι εννοω αφού εγίνε και δεν αλλάζει μην βασανιζεσαι με το να σκέφτεσαι αν εμείς θα κάναμε το ίδιο η κάτι άλλο. Συζήτησε το μαζί του πες του πως αισθάνεσαι γιαυτό που έκανες, ακόμη ι εκείνος πει οτι δεν τον νοιάζει ξέρεις πως δε θα είναι αλήθεια αλλά αντίδραση της ηλικιας του.

Η αδερφή σου τι έκανε μετα το γεγονος;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι η αδερφή μου το καλοκαίρι έκανε κάτι παρόμοιο με μένα στην 19χρονη κόρη της για πλάκα βέβαια αλλά η εικόνα μου έχει μείνει

Ναι εννοω αφού εγίνε και δεν αλλάζει μην βασανιζεσαι με το να σκέφτεσαι αν εμείς θα κάναμε το ίδιο η κάτι άλλο. Συζήτησε το μαζί του πες του πως αισθάνεσαι γιαυτό που έκανες, ακόμη ι εκείνος πει οτι δεν τον νοιάζει ξέρεις πως δε θα είναι αλήθεια αλλά αντίδραση της ηλικιας του.

Η αδερφή σου τι έκανε μετα το γεγονος;

Link to comment
Share on other sites

ο γιος μου λέει δεν καταλαβαίνω γιατί το θεωρείς τόσο κακό.μου είπε ότι του άρεσε που με κυνηγούσε και θέλει να το ξανακάνει χαχαχα α και να του λέω με πόσο πηγαίνει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


όχι πιστεύω ότι τα εννοεί πραγματικά.το δίλημμα είναι αν κουραστεί να τον πάρω η να τον πιέσω να τρέξει λίγο ακόμα μην νομίζει ότι με κάνει ότι θέλει;;;;

Αυτά που σου είπε ο γιος σου πιστεύεις οτι τα ενώνει η τα είπε απο αντίδραση;
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω θα τον αφήσεις ξανά να τρέχει απο πίσω σου; και πως θα καταλάβεις οτι τώρα κουραστικε για να τον σταματήσεις; ποσο χρονων είναι; εγώ δε θα του εκανα τη χάρη να "παίξουμε" αυτό το παιχνιδι

Link to comment
Share on other sites

ειναι 14 σχεδόν λες όχι ε;;;;να μην του κάνω τη χάρη;;;;

,

Για να καταλάβω θα τον αφήσεις ξανά να τρέχει απο πίσω σου; και πως θα καταλάβεις οτι τώρα κουραστικε για να τον σταματήσεις; ποσο χρονων είναι; εγώ δε θα του εκανα τη χάρη να "παίξουμε" αυτό το παιχνιδι
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...