Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Και ομως...επειγον!Η κορη μου εχασε αυτο!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα και χρονια πολλα!

Σας παρακαλω θερμα,η κορη μου εχασε το αγαπημενο της παιχνιδι,το οποιο δεν βρισκω παρα μονο στο amazon πανακριβα!!!

Ειναι αυτο....

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Mini-Lalaloopsy-Tales-Vol-8-series-7-Snowy-Fairest-3-in-doll-squirrel-BK141-/201230410419?pt=US_Dolls&hash=item2eda4462b3

Οχι η κουκλα,δεν καταλαβατε,αυτη η κουτσουλια ο νανος που παει με την κουκλα (ω,ναι!!!).

Ζουμε ενα δραμα!!!!

Σας παρακαλω,αν καποια μανουλα το εχει και μπορει να μου το δωσει,το αγοραζω,10 ευρω και τα μεταφορικα δικα μου!!!!

Σας παρακαλω θερμα!!!!

Περιμενω πμ.

Και παλι ευχαριστω!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν πειραζει,κοριτσι μου,ευχαριστω για την προσπαθεια και καλη χρονια!!!

Παιδια,αληθεια,δεν το ζω αυτο,ελεος!!!!!

Αντε,μανουλες ψαξτε λιγο,δινω και παραπανω,γιορταζει η μικρουλα μου αυριο,θελω να το δω χαρουμενο!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στα παιχνιδαδικα έψαξες??? μουστακας κτλ?

ποσο παλιος κωδικός είναι???

δεν κάνεις και ένα τηλ σε όλα τα καταστήματα μήπως σε βοηθήσουν?

http://www.perfectoys.gr/article.php?cat=5


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Θα το κοιταξω,αλλα δεν το βλεπω,το ειχαμε παρει τουλαχιστον εναμιση χρονο πριν και λιγο σου λεω....Μα τι κολλημα ειναι αυτο,πραγματικα!!!Και αν δεις το μεγεθος του,απελπιζεσαι,εχω μεταφερει κουκετα για να το βρω,οταν το ειχε ξαναχασει!!!!Τι να το κανω,εχει κατι λυπημενα ματακια,δεν μπορω καθολου!!!!!Βγαζει και το κατω χειλακι της!!!!Αυτο ειναι ψυχολογικος πολεμος!!!!Ειναι το μονο που μου ζητησε για την γιορτη της......Ξεκινησα να παω στην τραπεζα να γεμισω την prepaid να το παραγγειλω απο ebay,τι να κανω η μανα,αλλα δεν την παλευα,αληθεια,ουρα ατελειωτη!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσι εισαι ατυχη. :(

Ρωτησα φιλη μου που εχει συλλογη με lalaloopsy στην

Αμερικη και μου ειπε οτι πολυ δυσκολα θα το βρεις γιατι ειναι συλλεκτικο μιας και μετα το κατηργησαν απο την συσκευασια. :(

Μαλλον θα πρεπει αν το παραγγειλεις απο την αρχη ολοκληρο.

Παντως και εμεις που το ειχαμε παρει στην Ελλαδα, δεν το ειχε το νανακι μεσα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...