Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τελικα ειμαστε ομορφοπαρεα καλε!!!!!july τελεια η μικρουλα σου και για τη μεγαλη θα συμφωνησω με την Κατερινα!!!! Φτου σας!!!! Και εσυ μια γλυκητατη μανουλιτσα!!!! Να τις χαιρεσαι!!!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοπέλες χαθήκαμε λιγάκι... μπλέξαμε με υποχρεώσεις και μια παλιογαστρεντερίτιδα που μας ταλαιπωρεί εδώ και 10 μέρες! Τώρα μου το γυρνάνε σε βήχα οι σουσουράδες.. θα δούμε!

Μαρίγια μου συλλυπητήρια... Δεν ήθελα να μάθω κάτι τέτοιο μετά από τόσες μέρες που είχαμε να σε δούμε.. Σε καταλαβαίνω απόλυτα.. αλλά δείξε δύναμη για το μικρούλι που έχεις μέσα σου..

Έχεις δίκιο για τον υπέρηχο αλλά συμπληρώνω.. να γίνεται σε άτομα και κέντρα έγκυρα!!!!! Προχθες χειρουργήθηκε μια πολύ αγαπημένη μου θεία.. Της είχε δείξει η μαστογραφία από πέρσι οτι υπήρχε καρκίνος αλλά επειδή ο γιατρός δεν ήξερε να διαβάσει καλά την εξέταση, πέρασε ένας ολόκληρος χρόνος. Ευτυχώς ακόμα είναι πολύ μικρός. Και εγώ κάνω κάθε χρόνο στα γενέθλιά μου.

gio αφού όλες οι εξετάσεις είναι καλές, μην το ταλαιπωρήσεις άλλο το παιδάκι σου.. ασ΄το να εξελιχθεί μόνο του..

κατεριν@κι είναι μια κούκλα!!

jullaki θέλω και εγώ να δω μωράκι!!

Κορίτσια μου θα τα ξαναπούμε πιο σύντομα αυτή τη φορά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ Gio δεν ξέρω τι έγινε, ήσουν στο ίδιο μήνυμα που έστειλα στην July και την Αντα που το πήρανε, κουφό... Στο ξανάστειλα, για δες τώρα!

Βρε παλαβή τις δικές σου τις πήρα, της July δεν πήρα

Link to comment
Share on other sites

Βρε παλαβή τις δικές σου τις πήρα, της July δεν πήρα

αχχχ σορυ βρε κοριτσάκι εχτές έστειλα σε όσες πρόλαβα όμως σήμερα έστειλα και στις υπόλοιπες ελπίζω να μην ξέχασα καμμία!!!!ελπίζω το καταπληκτικό αυτό θέαμα να σε αποζημιώσει:tongue::tongue::tongue:

αχχχχ κοριτσάκια ξεκουράζομαι!!!!έστειλα την μεγάλη για μεσημεριανό νανι στα πεθερικά μου κοίμησα την μπέμπα και τον άντρα μου και απολαμβάνω ησυχία!!!!αχχχχ πολύ σπάνιο σε αυτό το σπίτι αφού θα μπω για μπάνιο χωρίς παρέα!!! ναι συνήθως κάνω με παρέα με ακολουθεί και η μαίρη για να βλέπει την θαλασσα να ρίχνει τα παπάκια της να κάνουν μπλουμ και μετά να κοιτάει την θάλασσα να φεύγει από την τρυπούλα:shock: μου ζήτησε να της πάρω και πολλά καραβάκια να δω εγώ που θα χωράω να κάνω μπάνιο μετά:tongue:

το καλό βέβαια είναι ότι τώρα ξεκουράζομαι αλλά μετά θα έρθει για καφεδάκι η κουμπαρούλα μου! επιτέλους να πω και καμμιά μαλλλλλλλ γιατί όλο με γονείς και πεθερικά μιλάω μου έλειψε η επαφή με τον υπόλοιπο κόσμο!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα...!!!

Τι κάνετε;;; Εμεις κάναμε εμβολιο σήμερα...αλλα μάλλον χωρις να το ξέρουμε ειχε αρχισει να εκδηλώνεται ιωσούλα...Οποτε ειμαστε με πυρετούλι....Και με εμβόλιο....Σκ@τα...

Σας φιλώωωωωω και κυρίως στα νέα μπεμπάκια... χα χα

ΥΓ: Απο βάρος 12.660 και υψος 93(αν και μάλλον έκανε λάθος γιατι σε 2 μήνες ο μικρος δεννομίζω να πήρε 5 πόνους!!!!!!)


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχχχ σορυ βρε κοριτσάκι εχτές έστειλα σε όσες πρόλαβα όμως σήμερα έστειλα και στις υπόλοιπες ελπίζω να μην ξέχασα καμμία!!!!ελπίζω το καταπληκτικό αυτό θέαμα να σε αποζημιώσει:tongue::tongue:

Είστε κούκλες!!!!!Να σας ζήσει July μου και να τις καμαρώνετε και τις 2!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!

Εχω τρελαθει με τα νεα μωράκια !! Τι κουκλες μαμάδες με κόρες !!!

July γελάω τοσο με την Μαιρουλα κ τις ατάκες της ... Κατι τέτοια τρυφερα πεταει κι η δικιά μου στον πατέρα της κι εκεινος όλο μουρμουρίζει πως κάποτε ετσι του μιλάγα κι εγω ενω τώρα ..... ευτυχως που εχει την κόρη ... Τι να του πω τωρα που εχω κλειστει στην τουαλετα και ξερνάω κάθε μέρα ...

Περασαμε και μια τρομάρα με την μικρή αλλά τελικά ολα καλά.. Ειχε πρηστει το πελμα στην αρχη στο ενα ποδαράκι κι υστερα στο άλλο . Αλλαξα παπουτσια , πηρα μεγαλύτερο νούμερο αλλά τίποτα . Εκανε κι ενα πυρετο , παραπονιοταν κιολας πως πονάει όταν περπαταει κ εγω η μανα της συμφοράς εβγαλα την γνωμάτευση Νεανική αρθρίτιδα !!! Την ετρεχα σε ορθοπεδικο χθες ο οποίος και δεν ειδε κάτι ανησυχητικό απλά συστησε και κάποιες εξετασεις αιματος για να το αποκλεισουμε 100%.

Αποφάσισα να βάλω και τικεράκι !! Το καμαρώνω


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!

Εχω τρελαθει με τα νεα μωράκια !! Τι κουκλες μαμάδες με κόρες !!!

July γελάω τοσο με την Μαιρουλα κ τις ατάκες της ... Κατι τέτοια τρυφερα πεταει κι η δικιά μου στον πατέρα της κι εκεινος όλο μουρμουρίζει πως κάποτε ετσι του μιλάγα κι εγω ενω τώρα ..... ευτυχως που εχει την κόρη ... Τι να του πω τωρα που εχω κλειστει στην τουαλετα και ξερνάω κάθε μέρα ...

Περασαμε και μια τρομάρα με την μικρή αλλά τελικά ολα καλά.. Ειχε πρηστει το πελμα στην αρχη στο ενα ποδαράκι κι υστερα στο άλλο . Αλλαξα παπουτσια , πηρα μεγαλύτερο νούμερο αλλά τίποτα . Εκανε κι ενα πυρετο , παραπονιοταν κιολας πως πονάει όταν περπαταει κ εγω η μανα της συμφοράς εβγαλα την γνωμάτευση Νεανική αρθρίτιδα !!! Την ετρεχα σε ορθοπεδικο χθες ο οποίος και δεν ειδε κάτι ανησυχητικό απλά συστησε και κάποιες εξετασεις αιματος για να το αποκλεισουμε 100%.

Αποφάσισα να βάλω και τικεράκι !! Το καμαρώνω

Πολυ μου αρέσει το νέο tickeraki!!!!!!!!:tongue::P


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...