Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

βρε κοριτσια τι κανετε? το κλεισατε απο δω κ μεταφερθηκατε στο φεισ???? στην μια παει το ρουτερ, στην αλλη το πληκτρολογιο, σε μενα τι μου κανει να μη το συζητω, ωραια θηριακια εχουμε;););) .

εμεις σημερα ξεστολισαμε το δεντρο, για την ακριβεια μαναχουλα μου, με καποιες "παρεμβασεις" τις Ναντιας, δεν προλαβαινω με την μικρη να κανω και πολλα και οι δουλειες μολις τελειωνεις τη μια σου ερχονται αλλες ποσες, σα να πολλαπλασιαζονται ενα πραγμα!

περαστικα στα μικρα σας και φιλια πολλα!!

γιατι νιωθω οτι μιλαω μονη μου,μονη μου,μονη μου,μονη μου, ουπς κανει κ ηχω!;)

φιλουμπες........

:lol: καλο!!απλα μωρε το φεις ειναι πιο γρηγορο κ δεν σε 'πεταει' εξω.....

βρε συ θηριο θηλαζεις ακομα τη ναντια; θα μου πεις μετα το χρονο τι 2 τι 3 χρονια..ποσο θηλαζει τωρα; συχνα μου φαινεται απιστευτο παντως ακομα κ εμενα πως περασαν 2 χρονια θηλασμου με την ερατω...κ τωρα το νιωθω σαν τοσο μακρινο..!

july ξεκαρδιστηκα με την ατακα της μαιρης!!:lol:

εμεις μαλλον ειμαστε λιγο αρρωστουλες, εχει πονολαιμο το ζουζουνι μου κ δεκατα που ελπιζω να μην ανεβουν..θα μεινει ο μπαμπας της αυριο εδω , εγω δεν μπορω να ακυρωσω τα μαθηματα:-( ευτυχως ομως δεν θα λειψω πολυ..μετα τα χριστουγεννα περασε μια αγρια φαση μαμαδομπαμπακιασης που τωρα την ξεπερναει νομιζω.. της λειψαμε πολυ η αληθεια ειναι με τις δουλειες μας κ τωρα ξανα στη ρουτινα δεν λεει να συνηθισει..

κοριτσια ειχα μια ιδεα..τα χριστουγεννα πηγαμε στην παραμυθου σασα βουλγαρη (οι φειςμπουκουδες το ξερετε:-)) και εχει προσφορα αν μαζευτουμε 10 ατομα εχει εισιτηριο με 6 ευρω/ατομο. κανονικα ειναι 8 και με καρτα ανεργιας νομιζω δωρεαν, αλλα δεν ειμαι σιγουρη..τι λετε;να το κανονιζαμε; θα εχει παραστασεις μεχρι μαρτη!

κ με στελλα, july κ μαρια που δεν εχουμε βρεθει, θα ηταν καλη ευκαιρια!:)

http://www.mcf.gr/el/whats_on/1121/?ev=pernoin_eikones_ap_ta_matia_mou

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:lol: καλο!!απλα μωρε το φεις ειναι πιο γρηγορο κ δεν σε 'πεταει' εξω.....

βρε συ θηριο θηλαζεις ακομα τη ναντια; θα μου πεις μετα το χρονο τι 2 τι 3 χρονια..ποσο θηλαζει τωρα; συχνα μου φαινεται απιστευτο παντως ακομα κ εμενα πως περασαν 2 χρονια θηλασμου με την ερατω...κ τωρα το νιωθω σαν τοσο μακρινο..!

july ξεκαρδιστηκα με την ατακα της μαιρης!!:lol:

εμεις μαλλον ειμαστε λιγο αρρωστουλες, εχει πονολαιμο το ζουζουνι μου κ δεκατα που ελπιζω να μην ανεβουν..θα μεινει ο μπαμπας της αυριο εδω , εγω δεν μπορω να ακυρωσω τα μαθηματα:-( ευτυχως ομως δεν θα λειψω πολυ..μετα τα χριστουγεννα περασε μια αγρια φαση μαμαδομπαμπακιασης που τωρα την ξεπερναει νομιζω.. της λειψαμε πολυ η αληθεια ειναι με τις δουλειες μας κ τωρα ξανα στη ρουτινα δεν λεει να συνηθισει..

κοριτσια ειχα μια ιδεα..τα χριστουγεννα πηγαμε στην παραμυθου σασα βουλγαρη (οι φειςμπουκουδες το ξερετε:-)) και εχει προσφορα αν μαζευτουμε 10 ατομα εχει εισιτηριο με 6 ευρω/ατομο. κανονικα ειναι 8 και με καρτα ανεργιας νομιζω δωρεαν, αλλα δεν ειμαι σιγουρη..τι λετε;να το κανονιζαμε; θα εχει παραστασεις μεχρι μαρτη!

κ με στελλα, july κ μαρια που δεν εχουμε βρεθει, θα ηταν καλη ευκαιρια!:)

http://www.mcf.gr/el/whats_on/1121/?ev=pernoin_eikones_ap_ta_matia_mou

εγω ειμαι μέσα!!!!!!

Πως ειναι η Ερατώ;;;;


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

:lol: καλο!!απλα μωρε το φεις ειναι πιο γρηγορο κ δεν σε 'πεταει' εξω.....

βρε συ θηριο θηλαζεις ακομα τη ναντια; θα μου πεις μετα το χρονο τι 2 τι 3 χρονια..ποσο θηλαζει τωρα; συχνα μου φαινεται απιστευτο παντως ακομα κ εμενα πως περασαν 2 χρονια θηλασμου με την ερατω...κ τωρα το νιωθω σαν τοσο μακρινο..!

july ξεκαρδιστηκα με την ατακα της μαιρης!!:lol:

εμεις μαλλον ειμαστε λιγο αρρωστουλες, εχει πονολαιμο το ζουζουνι μου κ δεκατα που ελπιζω να μην ανεβουν..θα μεινει ο μπαμπας της αυριο εδω , εγω δεν μπορω να ακυρωσω τα μαθηματα:-( ευτυχως ομως δεν θα λειψω πολυ..μετα τα χριστουγεννα περασε μια αγρια φαση μαμαδομπαμπακιασης που τωρα την ξεπερναει νομιζω.. της λειψαμε πολυ η αληθεια ειναι με τις δουλειες μας κ τωρα ξανα στη ρουτινα δεν λεει να συνηθισει..

κοριτσια ειχα μια ιδεα..τα χριστουγεννα πηγαμε στην παραμυθου σασα βουλγαρη (οι φειςμπουκουδες το ξερετε:-)) και εχει προσφορα αν μαζευτουμε 10 ατομα εχει εισιτηριο με 6 ευρω/ατομο. κανονικα ειναι 8 και με καρτα ανεργιας νομιζω δωρεαν, αλλα δεν ειμαι σιγουρη..τι λετε;να το κανονιζαμε; θα εχει παραστασεις μεχρι μαρτη!

κ με στελλα, july κ μαρια που δεν εχουμε βρεθει, θα ηταν καλη ευκαιρια!:)

http://www.mcf.gr/el/whats_on/1121/?ev=pernoin_eikones_ap_ta_matia_mou

καλημέρα!!! ναι ναι και εγώ μέσα είμαι μόνο που αν γίνεται θα το προτιμούσα αρχές φεβρουαρίου γιατί έχουμε κανονίσει για αυτό το σκ να πάμε θέατρο με μια φίλη μας να δούμε τον μαρκο τον γάτο!!! θα είναι η πρώτη της φορά και θέλω πολύ να δω ποως θα κάτσει!!! αυτό κάνει για τα παιδάκια μας θα κάτσουν???

η ερατούλα πως πάει???


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Τι κανετε κοριτσια;;; Εχω νεο πληκτρολόγιο επιτέλους!

Εμεις σε γενικες γραμμες ειμαστε καλα. Τα μικρα μεγαλώνουν καλα. Ο Γιαννης ζωηρότατος με τα συν και τα πλην του. Ειναι κατα βάση ενα καλο παιδι αλλά πραγματικά μας εχει κουράσει..Ειδικα στις μέρες "κρισης"!!! χα χα

Η μπέμπα ειναι πλέον 7,5 μηνων. Ο καιρος πραγματικά περνάει τόσο γρήγορα...Ειναι ενα κατα βαση ηρεμο παιδι, αν και τώρα που μεγαλώνει αρχιζει και αυτη τα δικά της. Μεχρι τώρα κοιμόταν ολο το βράδυ, εδώ και καποιες μερες ξυπναει στι 5 στην καλυτερη και θελει μαμ! Ναι έχει πληρη εξάρτηση απο το γαλατάκι της μανουλας!

Γενικά ειναι τεμπέλα και δεν μοιάζει σε κινητικότητα καθόλου στον Γιαννη! Αλλα ειναι λάθος να συγκρίνω παιδια!

Αυτα σε γενικες γραμμες,...Μην σας κουράζω άλλο!

Φιλάκια!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!!

Κι εμεις ειμαστε για θεατρο, απλως τωρα αρρωφστησε η μικρη, εντελως στο ασχετο ανεβασε 38,5 απο χτες τη νυχτα... Χωρις κανενα αλλο συμπτωμα. Λετε να ειναι απο το εμβολιο??

Ο Γιωργος καλά, εκανε εξετασεις αιματος για πρωτη φορα και βγηκαν μια χαρα. Καλά, δεν ήξερα ότι τους παίρνουν αίμα με μια μικρή πεταλούδα, νόμιζα ότι χρησιμοποιούν σύριγγα όπως σε εμάς. Πολύ καλύτερο σύστημα, ο Γιωργος ίσα που γκρίνιαξε λίγο και κατά τα άλλα το πήρε πολύ καλά!

Αντίδραση εννοείται φουλ σε όλα, όχι ναι ναι όχι, επιμονή και νευρα... Κλασικο διχρονο δηλαδη!!

Αρχισαμε να κοιταμε και για παιδικο σιγα σιγα, μεχρι το Πασχα εχουμε κλεισει στο κεντρο που παει τωρα 3 φορες την εβδομαδα αλλα μετα επιστρεφω δουλεια οποτε πρεπει να βρουμε παιδικο πλεον. Κοιταξαμε εναν με ομολογουμενως ωραιο προιγραμμα (ισως λιγο παραφορτωμενο) αλλα ειναι απλησιαστο. Με το πατησεις το ποδι σου στην κηφισια παει 600 και βαλε. Χωρις φαγητο μαλιστα, το πας εσυ σε ταπερακι και το πιο ωραιο ... ωραριο 9 με 1. Για 9 με 3 ειναι ακοπμα υψηλοτερη τιμή. Και βεβαια αν εισαι εργαζομενη μητερα δεν παιζει να πας εκει αφου ειναι μεχρι 3 το αργοτερο. Κλεινουν 2 βδομαδες Χριστουγεννα 2 πασχα και καλοκαιρο ολο τον ιουλιο και τον Αυγουστο. Πρωτη φορα συναντω κατι τετοιο!!!

αυτα κοριτσακια μου, φιλακια σε ολες!!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς ξεκινάμε αύριο παιδικό γιατί στις 20 /2 αρχίζω δουλειά. Θα τον πάμε στη ΜΕΡΙΜΝΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ που είναι απέναντι από τη δουλειά του Άγγελου. Έχουν ωράριο 6:45 με 16:00 και πρωινό. Φαγητό σε ταπεράκι θα δίνω εγώ. 270 το μήνα επειδή δεν είμαι στο ΙΚΑ (140 για τις ασφαλισμένες μητέρες στο ΙΚΑ). Ρώτησα αν ισχύει κατι άλλο με την ενοποίηση των ταμείων, αλλά όχι προς το παρόν. Επίσης θα δίνω άλλα 300 στην νταντά της μικρής. Δεν δέχονται βρέφη κάτω των 18 μηνών, αλλά ούτως ή άλλως ήθελα να την κρατήσω σπίτι λίγο ακόμη. Να μη μιλήσω για το οικονομικό, πονεμένη ιστορία... Κατάτα άλλα μετά από γαστρεντερίτιδα και ίωση με πονόλαιμο και μπούκωμα, που τις περάσαμε όλοι, είμαστε καλά για την ώρα..Η μικρή σκαρφαλώνει,ω, ναι! κι ο Θανάσης μιλάει ΟΛΗ ΜΕΡΑ και χαίρομαι ΤΟΣΟ γι' αυτό!

Κατερίνα, ψάξε για δημοτικό παιδικό ή βραφονηπιακό. Εμείς βρήκαμε, με 140 ευρώ και φαγητό του σταθμού, δυστυχώς όμως δεν βόλευε από άποχη απόστασης...Ελπίζω να βρείτε για τον μικρό!! Αυτά και κλείνω γιατί η μικρή κάτι μασουλάει πάλι, πάω να δω τι ανακάλυψε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα

Η μικρη αφου ψηθηκε 3 μερες 39,5 και τετοια ωραια, καπως καλυτερα ειναι απο χτες τοαπογευμα, ηρθε και η παιδιατρος και μου ειπε οτι κυκλοφορουν ιωσεις με πολυ υωηλο πυρετο ακατεβατο και μπορει να κανει και εξανθημα (το αιφνιδιο εξανθημνα, το θυμαστε απο τα μεγαλα μας??).

Ο μεγαλος με λιγη μυξα κλασικα, σημερα δεν πηγε σχολειο γιατι στη Νεα Ερυθραι το εχει στρωσει (κι εδω βεβαια, δεςντρα, αυτοκινητα και πεζοδρομια) και ετσι δεν πηγαν οι συμμαθητες του οπότε μας τηλεφωνησαν να ακυρωσουν το μαθημα.

Αντα μου βλεπω ωραια περασατε κι εσεις απο αρρωστιες, μια χαρα, φουλ!! Φτου φτου, αντε να παμε καλυτερα επιτελους!

Δημοτικό σταθμό στην περιοχη μου δεν παίζει, πρώτον δεν υπάρχουν θέσεις είναι όλες κλεισμένες αλλά και να υπήρχαν δεν ενδείκνυται η περιοχή μας γιατί είμαστε εντελώς μιξ εθνικότητες και δεν το θέλω αυτό για τόσο νωρίς, το παιδί ακόμα μαθαίνει να μιλάει, ας μην ξεχάσει κι αυτά που ξέρει. Αν ήταν μεγαλύτερος ίσως να το σκεφτόμουν διαφορετικά...

Αυτα τα δικα μας, πρωι πρωι πλήρωσα και 90 ευρώ στον τεχνικό για το πλυντηριο ρουχων και τα κλαιω...


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο μας !!

Μανούλες σε αναζήτηση παιδικού βλέπω . Μεγάλο βάσανο κι αυτό . Εμεις ευτυχως εχει καλό δημοτικό σταθμό διπλα απ το σπίτι αλλά θέλει και 140? περίπου +γυναικα για οταν γυρίσω δουλειά Οπότε σκέφτομαι να πάρω γυναικα απο Σεπτεμβρη που γυρίζω τουλαχιστον για το μωρό.

jULY τον μάρκο τον γάτο τον είδαμε με τηΝ Ερατούλα και άρεσε πολύ στις τσούπρες μας. Θα κάτσουν μη το φοβάσαι

Ξυπνησε η μπεμπουλα .... Φιλιά σε όλες


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμας!!!!

Ευτυχως εμεις δεν πονοκεφαλιαζουμε ακομη για παιδικο, απο Σεπτεμβριο θα το σκεφτουμε και το καλο ειναι οτι σχετικα κοντα μας υπαρχει παιδικος ιδιωτικος σταθμος ο οποιος σε ορισμενς επαγγελματα οπως το δικο μας εχει προσφορα το μηνα 100 Ευρω με φαγητο. Πολλοι συναδελφοι πηγαινουν τα παιδακια τους εκει και ειναι ευχαριστημενοι. Αν σκεφτεις οτι για τον ιδιωτικο της περιοχης θελεις 90 ευρω χωρις φαγητο. Επιπλεον το μιξ εθνικοτητων παιζει αρκετα σε ολες τις δυτικες συνοικιες, κυριως ειναι παιδακια ρωσοποντιων και τουρκων.Απο του χρονου θα δω τι θα κανω και εγω.

Κατερινακι 90 ευρουλακια ε?? Περαστικα λοιπον~!:cool:

Αντα ποτε περασε ο καιρος και γυρνας και στη δουλεια..πωπω!!! Ο παιδικος που λεω ειναι Μοναστηριου-Κωλεττη ή Γιαννιτσω-Κωλεττη κοντα στη δουλεια σου οποτε ριξε μια ματια αν ενδιαφερεσαι.

Ο μικρουλης μου ειναι ενας γλυκας, τον λατρευω και δεν τον χορταινω πια. Ο Νικολης μου παιδι υποδειγμα οπως παντα!!!!

Αυτα τα νεα μας!!! Σας φιλω!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!

καταρχήν να πω περαστικά σε όλα τα αρρωστούλικα μωράκια.

Εδώ έχουμε αποκλειστεί από το χιόνι για δεύτερη φορά φέτος και τα νεύρα μου κρόσσια, οι δουλειές τρέχουν και δεν μπορείς να βγεις έξω. Είμαστε καλά, κι εμείς από την άνοιξη θα δούμε για παιδικό. Το πληκτρολόγιο έχει χαλάσει και μου σπάει τα νεύρα, με δυσκολία γράφω. κρύο,κρύο,κρύο,να περάσει κι αυτός ο παλιοχειμώνας................


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε???

εμείς σήμερα έχουμε γεννέθλια!!! το μικρό μου μπεμπονάκι κλείνει τον πρώτο του χρόνο!!! να σε χαιρόμαστε κοριτσάκι μου γλυκό!!!

πωπω βρε κορίτσια πότε είμασταν έγκυες το 2008 και μιλάγαμε και λέγαμε τους προβληματισμούς μας και πότε η μικρή κλείνει τα 1!!! σε λίγο τα μεγάλα μας θα κλείσουν τα 3!!! ολόκληρα παιδάκια γίνανε!!! σε λίγο θα τα στείλουμε φαντάρους θα τα σπουδάσουμε θα τα παντρέψουμε!!! πως περνάει ο καιρός και μεγαλώνουν τα παιδάκια μας!!! γιατί εμείς νομίζω ότι μικραίνουμε!!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε???

εμείς σήμερα έχουμε γεννέθλια!!! το μικρό μου μπεμπονάκι κλείνει τον πρώτο του χρόνο!!! να σε χαιρόμαστε κοριτσάκι μου γλυκό!!!

πωπω βρε κορίτσια πότε είμασταν έγκυες το 2008 και μιλάγαμε και λέγαμε τους προβληματισμούς μας και πότε η μικρή κλείνει τα 1!!! σε λίγο τα μεγάλα μας θα κλείσουν τα 3!!! ολόκληρα παιδάκια γίνανε!!! σε λίγο θα τα στείλουμε φαντάρους θα τα σπουδάσουμε θα τα παντρέψουμε!!! πως περνάει ο καιρός και μεγαλώνουν τα παιδάκια μας!!! γιατί εμείς νομίζω ότι μικραίνουμε!!!!

Χρονια πολλά στη μικρή σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να τη χαιρεστε! Καλε, πέρασε ενας χρόνος;;; Απιστευτο!!!!!!!!!!

Πραγματι ο καιρος περνάει τοσο γρηγορα!!!! Δεν τον προλαβαίνουμε!!!!!

Και πάλι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

july μου χρονια πολλα στο μικρουλινι σου!!!!Να το χαιρεσαι!!!! Περναει πολυ γρηγορα ο καιρος πραγματι!!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...η επομενη παρασταση για τα παραμυθια, που θα μπορουσαμε να βρεθουμε ολες , ειναι αυτη:

19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Αυγά Σμαραγδένια

Έχετε δε ποτέ σας δρακο-αυγά; Μήπως τα έχετα αγγίξει; Αλήθεια πως μοιάζουνε;

Ακούστε τι συνέβει κάποτε σε μια γριούλα, πολύ – πολύ παλιά, στην Κίνα.

Του Δράκου ο Γιός

Στα δρακολημέρια ένα παλικάρι χάνει το δρόμο του μες το βαθύ σκοτάδι. Και μέσα στο Δρακόσπιτο – τρανό παλάτι! – συναντά το Δράκο, τον Μεγάλο!

θα παρω ενα τηλ.να σας πω ωρα κ ποτε θα βγει αλλο προγραμμα για μετα τις 19 και για τον μαρτη, επειδη το σαιτ δεν εχει κατι ακομα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...