Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσάκια!!!

Μπράβο ρε Κατερινάκι, άντε να γιάνει το παιδάκι σου επιτέλους, όσο για τις τούμπες..και εγώ ψύχραιμη είμαι σχετικά, πιστευω ότι θα φάει πολλές τέτοιος παλαβιάρης που είναι αλλά ως αγοράκι δικαιολογείται. Έχει βρει τώρα θέλει να είναι μονίμως όρθιος ακόμη και στο καρότσι, σηκώνεται και κάνει μαγκιές..θα φάει τα μουτρα του πάλι καμιά ώρα και μετά κλαψ κλαψ... πάντως ξεψάρωσε το παλικάρι μου, έχει λίγες μέρες που χορεύει μέσα στο πάρκο, πιάνεται από τα δίχτυα και πάει πέρα δώθε όταν του τραγουδάμε (λατρεύει τα ροκ..:cool:), χτυπιόμαστε σαν τους παλαβους με το Σώτο και αυτός πεθαίνει από το γέλιο και μιμείται τις κινησεις μας. Τρελοκομείοοο..οοο!!! Αφήστε που αφήνει και τα δυο χέρια, φυσικά μόνο δυο τρια δευτερόλπετα στέκεται μετά τουμπάρει αλλά γουστάρει τρελά...και πάλι τρελοκομείο..:cool::cool:

Θεσσαλονικιές...where are you???


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

ολονυχτία με βλέπω σήμερα...η μπέμπα δεν έχει διάθεση για ύπνο........:confused: καλή σας νύχτα κι εγώ πάω για παιχνίδι τώρα......

Ακόμη ξύπνια είναι??? Βρε το θηρίο..εμένα ευτυχώς κοιμάται..άντε καλό κουράγιο φιλενάδα μου!!:rolleyes:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!! :D:D

Ήρθα, τελευταία και καταιδρωμένη!!! Το καθυστερημένο!! Μου λείψατε βρε!!!

Διάβασα τα τελευταία νέα σας! Βρε κορίτσια τι πέσιμο και κακό είναι αυτό;;;:) Προσέξτε λιγάκι.. Όχι δεν είμαι καλύτερη απλά αυτή τη φορά την γλίτωσα (ως τώρα).

Πέζη μου, ποτέ μην τον βάζεις για ύπνο αν πέσει ακόμα και αν είναι η ώρα του. Τον παρακολουθείς μια ωρίτσα τουλάχιστον και μετά αν είναι όλα οκ και δεν έχει κάνει κάποιον εμετό ή οτιδήποτε, νάνι. Τα πεφτομωράκια πάντως όλο νύχτα την κάνουν τα μπαγάσικα.. :D

neamanoula, θηριάκια είστε...

Αχ βρε κορίτσια πολύ χάρηκα που σας ξαναβρήκα όλες... gio, κaterina, stellas...

Dafaki θα μας περάσετε στα δοντάκια... Αν και μεις έχουμε πολύ κλάμα και γκρίνια. Σήμερα την κοίμησα αγκαλιά αφού έκλαιγε σπαρακτικά για 1/2 ώρα περίπου, την έκανα και βολτούλες και τελικά πήρε depon και πάλι την ακούω που μουρμουρίζει στον ύπνο της.

Κατά τα άλλα πέρασα από την προηγούμενη ίωση τελικά στοματίτιδα (ξέσπασε μου έιπε ο ΟΡΛ) και τώρα νιώθω να μου έρχεται νέα ίωση (ή ποιος ξέρει τί άλλο :confused::confused: ) έχω φτέρνισμα και καταρροή από το απόγ :-(

Ετοιμάζομαι και για τη βάφτισή μας που είναι το άλλο Σάββατο και καταλαβαίνετε ένα σχετικό σοκ το περνάω... Το μόνο ελπίζω να είμαστε καλά...

Φιλούδια σε όλες :cool:

Vereniki με το καλό το νέο μωράκι της παρέας

Επεξεργάστηκαν by vallou
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια!!

οχιιιιιιιιι δεν ειμαι ζομπι (ακομη), ειμαι η Στέλλα και ΔΕΝ ειμαι καλα..(αφου ποσταρω μετα την vallou :shock:, καλωσηρθες στο νεο μας καφε , κουραγιο και με το καλο η βαφτιση της κορουλας σου!

τι ελεγα, α, ναι.. η μικρη με απιστευτη καταρροη,δεν κοιμαται σχεδον καθολου, γιατι δεν μπορει να αναπνευσει. πηγαμε γιατρο σημερα και μου ειπε αν την αργουσα θα χρειαζοταν μασκουλα για εισπνοες,μια εποχιακη ιωση που ταλαιπωρει μικρους και μεγαλους..:-( βηχει, φτερνιζεται κτλ. ειμεια νε τον ορο στο χερι, και ο αντρας μου εψαχνε εφημερευον φαρμακειο για να παρει αυτο το καθετηρακι για τις μυξουλες (κανει θαυματα, οσες δεν το εχετε να το παρετε, για ωρα αναγκης).

εμεις ειμαστε 7.130 με τα ρουχα και 72 cm (δεν νομιζω να υπαrxei πιο μινιον μωρο απο εμας εδω)

vereniki με το καλο, και προσοχη τωρα στην αρχη με τα βαρη και τα αποτομα ( εγω να δεις πως ξεχνιομουν στην αρχη, οχι τωρα εσυ και ενα μωρο που θελει την προσοχη σου συνεχως..)

ο αντρας μου εχει φαγωθει για δευτερο , αλλα δεν το βλεπω συντομα.

κατερινα καλες βολτουλες..

πεζη, meananoula funs του greys? εγω βλεπω sex & the city :oops:.

gio περαστικα σας..

καλη σας νυχτα..


.png
Link to comment
Share on other sites

Αμάν βρε κορίτσια, περαστικά σε όλα τα αρρωστούλικα μωράκια και τις μαμάδες και καλή υπομονη!

ΠΕΖΗ έστειλα mail στον admin να μου διορθώσουν το φάκελο με τα πμ.το οποίο δείχνει να είναι γεμάτο και δεν μπορώ ούτε να στείλω ούτε να λάβω πμ. Ελπίζω να το διορθώσουν γρήγορα.:rolleyes:

stellas μας μπέρδεψες, δεν βλέπω εγώ greys αλλά η ΠΕΖΗ και η gio. Εγώ απλά τις πειράζω!:tongue:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΠΕΖΗ έστειλα mail στον admin να μου διορθώσουν το φάκελο με τα πμ.το οποίο δείχνει να είναι γεμάτο και δεν μπορώ ούτε να στείλω ούτε να λάβω πμ. Ελπίζω να το διορθώσουν γρήγορα.:rolleyes:

Αντε φτιάχτο επιτέλους... ;)

Αχ απογοητεύθηκα χθες το βραδυ..εκεί που είπα ότι ησυχάσαμε με τα βραδυνά ξυπνήματα , χθες το βράδυ είχαμε νταβαντούρια, ξύπνησε στις 2 παρά μέσα στα κλάμματα και έκλαιγε ασταμάτητα για μιάμιση ώρα, μέχρι που έκανε εμετό από το ζόρι του..γαμώτο τι στο καλό έπαθε πάλι??? Ευτυχώς από βδομάδα έχουμε εμβόλιο οπότε θα συμβουλευτώ και τον παιδίατρο μας, να με καθησυχάσει τουλάχιστον. Ελπίζω να μην το επαναλάβει και απόψε..:rolleyes: γίατί βρε κορίτσια το ξύπνημα εκείνη την ώρα είναι ανυπόφορο, δεν έχεις ούτε το κουράγιο ούτε την υπομονή να αντιμετωπίσεις την κατασσταη ψύχραιμα...:|

VALLOU καλωσήρθες επιτέλους, μόνο η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ έμεινε που βασανίζεται να κάνει ενεργοποίηση λογαριασμου.. Δίκιο έχεις θέλουν παρακολουθηση συνέχεια και πριν και μετά το πέσιμο..αλλά πόση όμως??? Όλη την ημέρα από πίσω τα έχουμε και πάλι χτυπάνε..σήμερα μου έπεσε πάνω στη συρταριέρα του και έκανε το πρώτο του καρούμπαλο στο μέτωπο...θηρίο τι ναπεις??

stellas ρε συ κέρδισες στον διαγωνισμό κωλόφαρδη?? Εσύ δεν είσαι?? Σε είδα στα αποτελέσματα..αν εισαι εσύ..συγχαρητήρια, με γεια το χαλί!!!;):P


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ε, πεζουλα αν δεν το ελεγες χαμπαρι δεν θα επαιρνα;)

ευχαριστω πολυ πολυ, πρωτη φορα κερδιζω σε διαγωνισμο.. λετε να σπασει η γκαντεμια.. σημερα καπως καλυτερα, να δουμε πως θα ειναι το βραδυ παλι η μικρη, ουφ παλιοιωση, να περασει να βαλει κανενα δραμι επανω της η μικρη :-(.

τα λεμε μετα..φιλουμπες γαιτι μεσα θα το βγαλουμε το σκ. (και ο αντρας μου την εχει '"αρπαξει"..)


.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Συγχαρητήρια vereniki!!! Με το καλό το νέο μωράκι σου!

ΠΕΖΗ, μια από τα ίδια! Χθες ο μικρός ξύπνησε στις 3.30 και γκρίνιαζε επί μιάμιση ώρα. Του έδωσα χαμομήλι, τον έβαλα στο κρεβάτι μας, τίποτα. Τελικά τον κοίμισε ο άντρας μου στο καρότσι. Με το που τον έβαλα στην κούνια, ξύπνησε. Πάλι στο κρεβάτι μας, κοιμήθκε αμέσως, μετά στην κούνια, πάλι ξύπνησε. Ξανά στο κρεβάτι μας, κοιμήθηκε αλλά αυτή τη φορά περίμενα δέκα λεπτά να κοιμηθεί βαθιά και τον μετέφερα στην κούνια. Αυτή τη φορά δεν ξύπνησε, η ώρα όμως είχε πάει 5.00... Το ωραίο είναι οτι στις 7.00 που ξύπνησε για γάλα, κοιμήθηκε αμέσως μόλις το ήπιε. Τον κράτησα ένα τέταρτο καθιστό για να ρευτεί και κοιμόταν!! Ρεύτηκε κοιμισμένος!! Κι ούτε που κατάλαβε ότι του άλλαξα πάνα!

Κάθε νύχτα το ίδιο βιολί πάνω κάτω. Να δούμε πού θα πάει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια μου!! αυτο με τα πμ πως διορθωνεται ξερει καμια;;κι εγω μια απο τα ιδια κ φανταζομαι πολλοι ακομα,...:rolleyes:

Στελλακι καλοφορετο!:tongue:

Κατερινα κι εγω λεω για επομενη Κυριακη!Αν δεν εχουν φτιαξει τα πμ να συνεννοηθουμε απο το μεγαλο φορουμ, εκτος κι αν εχεις κρατησει το τηλ μου, εμενα τα δικα σας...εεε...μου τα εφαγε η ερατω! :shock: (χωρις πλακα....:roll:, τα ειχα γραψει σε χαρτακι και....δεν την προλαβα γμτ...)

λοιπον χελπ!! θελουμε να αγορασουμε καροτσι (αυτο που εχουμε μας το χαρισαν και ειναι αντικα:tongue:) :

γκαλοπ:τι εχετε; τα θετικα;τα αρνητικα;

Link to comment
Share on other sites

DaF πέθανα με τη ζαπατίστρια!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!:D:D

Καρότσι εμείς έχουμε το Quinny Speedi, με τρεις ρόδες, πολύ καλό για κάθε είδους έδαφος, φοβερά ευκολοοδήγητο, έχει ενιαίο χερούλι οπότε το σέρνεις με το ένα χέρι άνετα, είναι βαρύ όμως και μεγάλο για πορτμπαγκάζ. Έχει δηλαδή δυσκολία στο κλείσιμο και βάλσιμο στο αυτοκίνητο. Έχει πολύ ευρύχωρη θέση, επομένως μέχρι όποια ηλικία πάει το παιδί με το καρότσι το παίρνει, αλλά έχει το μειονέκτημα ότι η θέση του δεν σηκώνεται εντελώς 90 μοίρες και μου φαίνεται λίγο περίεργο αυτό...Είμαι γενικά πολύ ευχαριστημένη πάντως.

Η μαμά μου του έχει πάρει ένα Silver Cross και είναι πολύ βολικό, από αυτά που κλείνουν σαν ομπρέλες. Μια χαρά είναι. Να σου πω ανάμεσα σε αυτό και το Maclaren το προτιμώ.

Α, επίσης ένας πολύ βασικός λόγος που πήραμε το Speedi είναι ότι είναι ψηλό και το παιδι όταν το έχεις δίπλα σου στη βόλτα και κάθεσαι σε τραπέζι, δεν είναι πολύ χαμηλά και μπορεί να συμμετέχει πιο άνετα, κι όχι "χωμένο" κάτω από το τραπέζι να βλέπει τα πόδια μας! Γενικα΄αυτά που κλείνουν σαν ομπρέλες είναι χαμηλά.

Ήθελα να σου πω επίσης για τη ζώνη θεσούλα που σου έλεγα, ότι το μεγάλο της πλεονέκτημα εκτός του ότι ξακουράζει απίστευτα τα χέρια και την πλάτη, είναι ότι το παιδί δεν είναι δεμενο, επομένως είναι εντελώς ελεύθερο να κινηθεί και δεν το περιορίζεις καθόλου με μάρσιππους ή σλινγκ.


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Και άλλη μια νύχτα έφτασε και εύχομαι..προσεύχομαι δηλαδή να είναι ήσυχη...:|ΑΝΤΑ μου ακριβώς αυτό που περιγράφεις ζήσαμε και εμείς χθες το βράδυ απλά όταν εσείς ξυπνήσατε εμείς τότε κοιμηθήκαμε...άστα να πάνε πίκρα η κατάσταση και ελπίζω να το ξεπεράσουμε παλι..

daf μου τι κουκλάκι είναι αυτό??? Τέλειες οι φωτογραφίες της μικρούλας σου..όσο για το καρότσι εμείς έχουμε το perego καλό είναι, το έχουμε ξεπατώσει το άμοιρο, καθώς βάζουμε πάνω το κάθισμα αυτοκινήτου ώσπου να πάμε στο αυτοκίνητο και μάλλον γι αυτό άρχισε να τρίζει λιγάκι από την καθημερινή υπερφόρτωση. Απλά και εμείς σκεφτόμαστε να πάρουμε σε λίγο καιρό ένα πιο ελαφρύ καρότσι και έχω πρόβλημα καθώς κανένα της αγοράς δεν χωράει στο πορτ μπαγκαζ του πέζουρα μου (έχω το peugeot 107)΄, το μόνο που χωράει είναι το περέγκο που έχω τώρα και αυτό τσίμα τσίμα με τα χίλια ζόρια και το quinni zapp απλά το άτιμο δεν ανεβοκατεβαίνει η θέση του και το μωρό είναι μονίμως όρθιο, απορώ δηλαδή με τι σκεπτικό τα βγάζουν μερικά πράγματα. Θα κοιτάξω και τα silver cross φαίνονται ωραία απλά δε ξέρω διαστάσεις. Πάντως η αγορά έχει πολλή ποικιλία για όλα τα γούστα:cool:

katerina ευχαρισρτώ για το κουράγιο ελπίζω να μην το χρειαστω...:rolleyes:

Αντε καληνύχτα μας!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...