Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!Έυχομαι σε ολες μας ότι επιθυμεί η καρδιά μας, να έρθει χωρις ταλαιπωρίες και ζόρια το 2012.

Ελπίζω τα αρρωστούλια να ειναι καλά τωρα!!!Έμεις περάσαμε πολύ ομορφες οικογενειακες στιγμες που δεν ήθελα να τελειωσουν!!!!

Φιλιά σε όλες σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια καλη χρονια να έχουμε με υγεια(πρωτα απο ολα και πανω απο ολα) και ολα τα αλλα ερχονται.;)

Εμεις οπως τα ξερετε, η Ναντια μεγαλωνει, ζουζουνευει μας εκπλησει ευχαριστα καθημερινα με τις ατακες που "πεταει", η αδερφη μου αναμενει να γεννησει φλεβαρη -μαρτη κοριτσακι, οποτε ειμαστε λιγο στο τρεξιμο για το σπιτι τους και το μπεμπονι!

Μου λειψατε πολυ κοριτσια, διαβασα τα νεα σας, με τις νεες "αφιξεις" απο τα μπεμπονια, κατερινουλες x2, πεζουλα, july, μαρακι, αντα (δεν ξεχναω καμια?) ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ,να τα δειτε οπως ποθειτε!

λιγες μειναμε πισω, ετσι?

Φιλιά σε όλες σας!!!!


.png
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ, ΚΙ ΕΠΕΙΤΑ Ο,ΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ!!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά! Εμείς περάσαμε πολύ όμορφα οικογενειακά, στολίσαμε το δέντρο και ναι, έμεινε στη θέση του -εκτός από 3 μπάλες που χάλασαν και τα περισσότερα πρόσωπα της φάτνης που τα ξεκόλλησε η μικρή- και τώρα "ψήνω" το Θανάση να το ξεστολίσουμε! Θα του λείψει του καημένου, κάθε μέρα μόλις ξυπνά, πηγαίνει στο σαλόνι μου το δείχνει και μου λέει "φώτα"! Και φυσικά έχουμε τα φωτάκια του ανοιχτά ΟΛΗ μέρα! Η μικρή τώρα τρέχει κρατώντας αντικείμενα στα χέρια της και αν της πεις "μαμα"το επαναλαμβάνει! Σήμερα γίνεται 11 μηνων το πουλάκι μου!

Από εβδομάδα πρέπει να αρχίσω να προγραματίζω τι θα κάνω με παιδικό, δουλειά κλπ. και ΔΕΝ ΘΕΛΩ!! Τι ωραία θα ήταν να καθόμουν σπίτι με τα παιδιά μέχρι να πάνε σχολείο και να γυρνούσα τότε στη δουλειά και με τον παλιό μου μισθό φυσικά, όχι τον νέο πετσοκομμένο -αλλά αυτά είναι μόνο όνειρα!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια κι απο μας και καλη χρονιά εύχομαι σε όλες και σε ολα τα μωράκια μας!! Γεροί να είμαστε και τα υπόλοιπα κάπως θα τα βρούμε!

Αγαπούλες κι εμείς περάσαμε όμορφα, οικογενειακά, στολίσαμε, πήγαμε βόλτες, φτιάξαμε γλυκά, πήραμε δώρα (μόνο για τα παιδιά βέβαια...) μια χαρά ήταν! Ο Γιώργος είναι ένας γλύκας, όλο πετάει το στόμα του τα απίστευτα και έχει μεγαλώσει πολύ βρε κορίτσια!! Οπως όλα τα ζουζούνια μας, πολύ γρήγορα μεγάλωσαν! Και η μικρη να βλέπατε πώς μεγάλωσε, 10 μηνών σχεδόν!!

Αντα κι εγώ πρέπει να αρχίσω να κοιτάω για παιδικό για τον Γιώργο και έχω καταμπερδευτει, θα το ξεπλέξω όμως, πού θα πάει...Προς το παρόν πάει 3 φορές την εβδομαδα στο κεντρο προσχολικής αγωγής και βλέπουμε. Τουλάχιστον δεν θα έχει τόσο έντονο θέμα προσαρμογής φαντάζομαι!

Στέλλα ωραία τα νέα σου!! Η Νάντια μια χαρά!!

Φιλάκια πολλά σε όλες, από αρρώστιες πώς είμαστε εεε????


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και απο εμένα!

Καταρχην να ευχηθώ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΜΕ ΥΓΕΙΑ!

Κατερινα μου σε ευχαριστώ πολυ για τις ευχές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να το χαιρομαι το ζουζουνι μου!!!!!!!!!!!!

Εμεις σημερα μαζευτήκαμε επιτέλους σπίτι μας! Μετα απο μερες. Μου ειχε λειψει....

Ειμαστε καλα. Περασαμε ησυχα, οικογενειακά!!!!!

stellas που χάθηκες????????????????

Σας φιλώ, πριν ο ρουτερ με πετάξει έξω. Βλέπετε ο Γιάννης μου κατάγερε και τον χάλασε και πιάνουμε Internet Με το ζόρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια!

κατερινάκι να χαίρεσαι τον γιαννάκη σου και επειδή σπίτι χωρίς γιάννη προκοπή δεν κάνει να χαίρεστε όλοι τους γιάννηδες και τις γιαννούλες!!!

μεγαλώσαν τα μπουμπούκια μας μεγαλώσαν!!! εμένα η μικρή περπετάει προσπαθεί και να τρέξει και έχει πολύ πλάκα!!! από κουβέντες εχτές το βράδυ είπε μαμά!!! το κοριτσάκι μου!!! βεβαια από πράγματα κάνει πάρα πολλά μιας και αντιγράφει την αδερφή της!!!

βέβαια η μαίρη με τις ατάκες της συνεχίζει να κλέβει την παράσταση!!! κάτι άλλο που είπε τις προαλες έβλεπε με τον μπαμπά της ειδήσεις και έλεγαν ότι έχουν αυξηθεί τα δέματα από επαρχία με τρόφιμα και της λέει ο μπαμπάς της είδες μαιρούλα τι κρίμα να μην έχουμε και εμείς χωριό και του απάντάει η μικρή έχουμε μπαμπά πως δεν έχουμε! μένει ο μπαμπάς και της λέει πιο χωριό έχουμε μαιρούλα και του απαντάει η μπέμπα είναι το χωριό μας δεν της λέμε εεεε χωριό τι κάνεις!!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δικιο που έχει κοριτσάκι... ο Γιάννη μου χάλασε το πληκτρολόγιο και μονο απο κινητό μπορω να σα γραφω...οποτε οταν το φτιάξω θα τα πουμε... Από το κινητο ειναι δύσκολο να γράψω εδώ... Aντγιραφω ενα ενα τα γραμματα...αυτο μου πηρε 10 λεπτα χα χα


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια τι κανετε? το κλεισατε απο δω κ μεταφερθηκατε στο φεισ???? στην μια παει το ρουτερ, στην αλλη το πληκτρολογιο, σε μενα τι μου κανει να μη το συζητω, ωραια θηριακια εχουμε;););) .

εμεις σημερα ξεστολισαμε το δεντρο, για την ακριβεια μαναχουλα μου, με καποιες "παρεμβασεις" τις Ναντιας, δεν προλαβαινω με την μικρη να κανω και πολλα και οι δουλειες μολις τελειωνεις τη μια σου ερχονται αλλες ποσες, σα να πολλαπλασιαζονται ενα πραγμα!

περαστικα στα μικρα σας και φιλια πολλα!!

γιατι νιωθω οτι μιλαω μονη μου,μονη μου,μονη μου,μονη μου, ουπς κανει κ ηχω!;)

φιλουμπες........


.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μας!!!!

Καλη χρονια σε όλους΄κ σε όσους δεν τα παμε ....

Αντα και Στελλα μη χανόσαστε καλέ !

Εμεις δε πάμε σταθμο αλλά απο μαρτη θα τη στείλω . Η μικρη είναι ήσυχη ευτυχως αλλά το βράδυ αυτο το παιδί δε ξέρει τι θα πει ύπνος. Χθες ηταν ξύπνια απο τις 18.00 το απογευμα ως τις02.00 τα ξημερωματα. Προχθες απο τις 02.00 τα ξημερωματα ως τις 07.00 το πρωι ... αυτο το παιδί δε θα μπει πότέ σε πρόγραμμα καλά θα κάνω να το πάρω απόφαση .....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...