Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβριου 2015


stafylaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ανεπίσημα τα σάιτ λένε ότι στις 26/1 θα είμαι 6 εβδ. ακριβώς. Θα προσπαθήσω να μην πάω με πολλές προσδοκίες όμως, για να μην απογοητευτώ.

Είμαστε κι άλλες, αλλά τρέχουν τώρα τα κορίτσια, θα έρθουν πιστεύω σε λίγες μέρες!


tt1e3
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα!

Με το καλό κορίτσια να έχουμε καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες!

Εμείς έχουμε δει ήδη σάκο και Δευτέρα θα ακούσουμε την καρδούλα (τικ-τακ!!!):D..

Από ότι έχω υπολογίσει στο τσακ είμαι στις μανούλες Σεπτεμβρίου, μπορεί να βγει και Αυγουστιάτικο το νινι:rolleyes:.

Καλά σας βρίσκω, εγώ είμαι όλη μέρα χάλια...:|


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες, Κασσιόπη!

Ε, μας βρίσκεις καλά, γιατί είναι ακόμη νωρίς! Κάτσε να φτάσουμε κι εμείς στις εβδομάδες σου και βλέπουμε!!!

Ναί...Ίσως...:roll: Μπορεί όμως να είστε από τις τυχερές :wink:


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!! Καλώς μας ήρθες Κασσιόπη!!! Με το καλό και το μωράκι σου!!! Θα ακούσεις και καρδούλα την Δευτέρα τι καλά!!!! Άντε φτάνει η μέρα!!! Και εγώ θα πάω γιατρό αλλά θα είμαι πέντε εβδομάδων, οπότε αν δούμε σάκο καλά είμαστε. Τί συμπτώματα έχεις και σε ταλαιπωρούν; Τα είχες απο την αρχή; Μακάρι μα περάσουν και να ηρεμήσεις. Εγώ αντίθετα ανησυχώ που δεν έχω τίποτα :tongue::tongue: άστα να πάνε... Καλημέρα κορίτσια άντε να αυξανόμαστε και να πληθαίνουμε!!!:D


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Stafylaki αν αντιμετώπισες κάποιο πρόβλημα με το τικεράκι, ρώτα μας να σε βοηθήσουμε. Η πρώτη φορά είναι δύσκολη, όταν βρείς πως γίνεται είναι εύκολο. Κaι εγώ ταλαιπωρήθηκα στην αρχή γιατί έβαζα λάθος κωδικό. Άν τα κάνεις όπως είπε η Didi θα τα καταφέρεις.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Stafylaki αν αντιμετώπισες κάποιο πρόβλημα με το τικεράκι, ρώτα μας να σε βοηθήσουμε. Η πρώτη φορά είναι δύσκολη, όταν βρείς πως γίνεται είναι εύκολο. Κaι εγώ ταλαιπωρήθηκα στην αρχή γιατί έβαζα λάθος κωδικό. Άν τα κάνεις όπως είπε η Didi θα τα καταφέρεις.

Καλημερα κοριτσια!!!ευχομαι ολες να ειμαστε καλα επισης κ τα νινακια μας!!!Φραουλιτσα οντως με το τικερακι αντιμετωπιζω προβλημα,μου εχει σπασει τα νευρα,ενω κανω αυτα που ειπε η Didi,δηλαδη σχεδιαζω το τικερακι παταω αντιγραφη κ λεει αντιγραφηκε στο προχειρο...παω πινακα ελεγχου κανω επικοληση κ μετα αποθηκευση αλλα δεν το βγαζει,μηπως πρεπει να κανω κ κατι αλλο;;;στον πινακα ελεγχου στην επεξεργασια υπογραφης δε παω;;η καπου αλλου;ελπιζω να τα καταφερω ...:rolleyes:δεκτες οι οδηγιες σας κοριτσια μου!!!!!!


wg46p4.png?vh8y1cqv
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα!

Με το καλό κορίτσια να έχουμε καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες!

Εμείς έχουμε δει ήδη σάκο και Δευτέρα θα ακούσουμε την καρδούλα (τικ-τακ!!!):D..

Από ότι έχω υπολογίσει στο τσακ είμαι στις μανούλες Σεπτεμβρίου, μπορεί να βγει και Αυγουστιάτικο το νινι:rolleyes:.

Καλά σας βρίσκω, εγώ είμαι όλη μέρα χάλια...:|

Καλως ηρθες Κασσιοπη,με το καλο το μωρακι σου!!!σε ποια εβδομαδα εισαι;;απο ποτε αρχισανε τα συμπτωματα κ ποια ειναι αυτα;;εγω μεχρι στιγμης μονο συχνοουρια κ βαρυ στηθος,ειμαι 5 εβδομαδων κ 3 ημερων,η γιατρος ειπε τις επομενες εβγομαδες μπορει να εχω εμετους κ διαφορα αλλα.....τι να πω οτι θελει ας εχω αρκει το νινακι να ειναι καλα...ειδα κ ενα ασχημο ονειρο χθες κ εχω παθει πανικο...μαλλλον απ το αγχος κ την κουραση θα ηταν!!!!


wg46p4.png?vh8y1cqv
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!ευχομαι ολες να ειμαστε καλα επισης κ τα νινακια μας!!!Φραουλιτσα οντως με το τικερακι αντιμετωπιζω προβλημα,μου εχει σπασει τα νευρα,ενω κανω αυτα που ειπε η Didi,δηλαδη σχεδιαζω το τικερακι παταω αντιγραφη κ λεει αντιγραφηκε στο προχειρο...παω πινακα ελεγχου κανω επικοληση κ μετα αποθηκευση αλλα δεν το βγαζει,μηπως πρεπει να κανω κ κατι αλλο;;;στον πινακα ελεγχου στην επεξεργασια υπογραφης δε παω;;η καπου αλλου;ελπιζω να τα καταφερω ...:rolleyes:δεκτες οι οδηγιες σας κοριτσια μου!!!!!!

Τα βήματα τα κάνεις σωστά. Άρα μάλλον δεν αντιγράφεις τον σωστό κώδικα. Είναι ο BBcode (ή κάτι αντίστοιχο), εκείνος που λέει για φόρουμ!


tt1e3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα βήματα τα κάνεις σωστά. Άρα μάλλον δεν αντιγράφεις τον σωστό κώδικα. Είναι ο BBcode (ή κάτι αντίστοιχο), εκείνος που λέει για φόρουμ!

Didi μου βγαζει BBcode αλλα παλι τα ιδια τελος παντων δεν πειραζει...σκεφτομαι μηπως παιζει ρο.ο κ το οτι το κανω απο ταμπλετ..θα προσπαθησω κ απ τον υπολογιστη κ βλεπουμε..


wg46p4.png?vh8y1cqv
Link to comment
Share on other sites

Άχ κορίτσια εμένα ο άντρας μου είναι με πυρετό:?. Φοβάμαι μην κολλήσω και εγώ. Τον τελευταίο καιρό όλο κολλάει κάτι και μετά κολλάω και εγώ.... Θα το παλέψω όσο μπορώ και θα δείξει.

Για την εγκυμοσύνη το είπατε πουθενά; Εγώ μόνο στην αδελφή μου γιατί υπήρχε λόγος, στους γονείς μετά την 6η εβδομάδα, αφού πρώτα ο Θεός ακούσουμε καιρδούλα, και σε όλους τους άλλους κατά την 12η εβδομάδα, αν τα καταφέρω και δεν το πάρουν χαμπάρι. Δεν φοβάμαι το μάτι, αλλά χτύπα ξύλο αν συμβεί κάτι είναι πολύ δύσκολο μετά, γιατί όλοι θέλουν να σου μιλήσουν να δουν πως είσαι, και για μένα ήταν πολύ επώδυνο. Οπότε πλέον κανείς γιατί θα αρχίσουν και κάθε λίγο τα πως είσαι; Πως νιώθεις; κ.λ.π. Μια χαρά ήρεμη είμαι τώρα.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Didi μου βγαζει BBcode αλλα παλι τα ιδια τελος παντων δεν πειραζει...σκεφτομαι μηπως παιζει ρο.ο κ το οτι το κανω απο ταμπλετ..θα προσπαθησω κ απ τον υπολογιστη κ βλεπουμε..

Πάτα πρώτα όταν το αντιγράψεις στον πίνακα προεπισκόπηση υπογραφής να δείς πως βγαίνει. Και την υπογραφή την αντιγράφεις όλη απο το url μέχρι τέλους, το κάνεις επικόλληση στο παράθυρο που μοιάζει με αυτό που γράφουμε μηνύματα και στο τέλος πατάς αποθήκευση υπογραφής. Καλή επιτυχία, άντε να δούμε και την δική σου υπογραφή.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Καλώς μας ήρθες Κασσιόπη!!! Με το καλό και το μωράκι σου!!! Θα ακούσεις και καρδούλα την Δευτέρα τι καλά!!!! Άντε φτάνει η μέρα!!! Και εγώ θα πάω γιατρό αλλά θα είμαι πέντε εβδομάδων, οπότε αν δούμε σάκο καλά είμαστε. Τί συμπτώματα έχεις και σε ταλαιπωρούν; Τα είχες απο την αρχή; Μακάρι μα περάσουν και να ηρεμήσεις. Εγώ αντίθετα ανησυχώ που δεν έχω τίποτα :tongue::tongue: άστα να πάνε... Καλημέρα κορίτσια άντε να αυξανόμαστε και να πληθαίνουμε!!!:D

Γειά σου Φραουλίτσα! Τα συμπτώματα που με ταλαιπωρούν ξεκινούν από το πρωϊ με εμετούς και όλη την ημέρα ναυτία και τάση για εμετό, μέχρι τις 8 το βράδυ που συνέρχομαι λιγουλάκι..Τη βγάζω με φρυγανιές, φρούτα και φιδέ :|

Από τη δεύτερη μέρα που το έμαθα είχα το πρώτο κρούσμα όμως το πράγμα χειροτέρευσε από την αρχή της 6ης έβδομαδας..

Μην αγχώνεσαι που δεν έχεις τέτοια, εγώ γνωρίζω πολλές κοπέλες που ήταν μια χαρά χωρίς τα παραπάνω...:)


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φραουλίτσα, εγώ το είπα στον αδερφό μου, μετά στη μητέρα μου (η οποία εκνευρίστηκε πάρα πολύ που δεν της είχα πει ότι προσπαθούμε, γιατί ένιωσε "σαν να είμαστε συμπεθέρες" - τώρα ευτυχώς της πέρασε) και σε δύο καλές μου φίλες. Αφού ακούσουμε καρδούλα, ο καλός μου θα το πει και σε έναν φίλο του. Στους υπόλοιπους μετά την αυχενική!

Το είπαμε σε αυτούς, γιατί, αν κάτι πάει στραβά, αφενός δεν θέλω να με ρωτάει ο κόσμος αλλά αφετέρου θα χρειαστώ κάποιους για ψυχολογική υποστήριξη.

Εγώ σήμερα πάντως από συμπτώματα είμαι εξαντλημένη και άρχισε και η συχνοουρία!


tt1e3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...