Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερουδια, μπηκα λιγο τωρα που κοιμηθηκε το πουλακι μου..

Τι να σας πω...χτες τον κοιμησαμε στο κρεβατι μας, δεν ηθελε με τπτ στη κουνια...θα τον πηγαιναμε κ στο δωματιο του λεει..καλααα..

Αρχισαμε αμοξιλ τελικα..αλλα η γκρινια εκει..το γκρινιαριλ ποτε θα βγει???


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερουδια και απο μενα!!!! Εμεις προσ το παρων ειμαστε καλα αλλα το πουλακι μου εχει και χθες πυρετουλη τωρα κοιματε απο χθες το βραδυ αναπλειρωνει τα κενα !!! Τα ξυμερωματα εκανε ενα διαλειμμα απο τον υπνο του για μιση ωρα και ο κυριος εκανε σαν οταν ηταν νεογεννητο και ειχαμε κολικους ολο βουλτα και κλαματα , ας ελπισουμε οτι σημερα θα ειναι μια καλη μερα!!!

Μπισκοτακι τωρα που ειναι αρρωστουλης σου τρωει? Γιατι ο δικος μου μονο το δικο μου γαλα πινει τιποτα αλλο ποτε ποτε λιγο νερο η λιγο φρεσκο χυμο που του κανω αλλα δεν αφηνει τιποτα να αγγιξει τα δοντακια του ολα τα διωχνει με τα χερακια του ναι το μαθαμε και αυτο!! Περαστικα σε ολα τα μωρα !!!!!!!!

Ξυπνησε το πουλακι μου και φενεται οτι εχει κεφια!!!!


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

hallo και απο εμας.

mpiskotaki επαθα πλακα με την αναπτυξη σας. εμεις εχουμε ραντεβου αυριο. αντε να δουμε. απο δοντια εχουμε 2 κατω και 1 πανω το οποιο εχει 2 μερεσ που βγηκε. τα κατω ομως εχουν εμφανιστει ολοκληρα εδω και καιρο

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρήκα κοπέλες! Τώρα με το καινούργιο καφέ θα σας έρχομαι συχνότερα! Εμείς από χθες το βράδυ μαζί με την τυρρανία των δοντιών έχουμε και το πρώτο μας συναχάκι...Πολύ στεναχωρήθηκα μωρέ τόσο μικρούλι...Είχε ο μπαμπας μας και κολλήσαμε. Και να φανταστείς ο καημενούλης έχει σκάσει 3 μέρες που δεν την πλησιάζει και παρολα αυτά κόλλησε. Να δω πως θα βγει η μέρα. Η δικιά μας είναι 7.700 και από ύψος πριν 1 μήνα ηταν 69.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κι από μένα!!

Μπισκοτάκι περαστικά.....

Να του περάσει γρήγορα΄!!!!

ravT χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και περαστικά σας!!

Μπεμπουλίνα να χαίρεσαι και 'συ τη μπεμπουλίνα σου!!!!

Όντως πολύ εκνευριστικό αυτό με τα τικεράκια......


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Τζα......την εκανα την εμφανιση μου!!!!! Παω να βαλω υπογραφη τωρα!

Απο νεα ολα καλα δοξα το θεο καναμε κι εμβολιο prevenar(πνευμονιοκοκκος) τριτη δοση!!! του χρονου παλι! Σε ενα μηνα θα κανουμε της απλης γριπης! Αυτα!!!! ματς μουτς σε σας και τα αστερακια σας!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...