Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ρε τι είστε εσείς, ούτε ένα ρεπό για 2 ώρες δεν μπορώ να πάρω!!!

Για να τα πάρουμε από την αρχή...

αυτό που λέω εννοώ...έτσι είπε ..εμείς αποχωρούμε...!! λες κ είμασταν ένα μπαλλάκι που μας βαρέθηκαν να μας παίζουν και μας πέταξαν να μας παίξει άλλος...και μετά μας έίπε και το θεικό: αν είναι να πέσετε σε κατάθλιψη σας πέρνουμε πίσω...!!!λες κ είμασταν 2 μπαλάκια!!!

Και μετά λέτε ότι εγώ έχω φαντασία!!!

πλάκα κάνεις!!!;;;!!! αυτό εννοείται!!! βάφτιση εγώ χωρίς ελένη δεν κάνω!!! αφού το είπα κ στην πεθερά μου!!! κανόνισε να ηρεμήσεις γιατί φέρνω ενισχύσεις!!!!

Καλά δεν το συζητάμε εκεί θα είμαι... Δίπλα στην πεθερούλα σου να της θυμίζω πόσα γράμματα από το όνομά της περιέχονται στο "Εβελίνα"!!!

εσύ πάπια μη μιλάς!!!

παπαπαπαπαπα....

συγνωμην ρε κουριτσα... και ο μπεμπινιο την ειχε πεσει ( σημειωτεον πριν γεννηθει καν !!χαχαχαχαχαχ) σε αλλες, την Ελενη γιατι την πειραξε? την μαανιτσα επρεπε να πειραξει... μου μυριζει 1ον χ#σιμο του μπεμπη και 2ον παρανοηση.

τσικομαμά μπάχαλο μας έκανες... Που να έγραφες και συχνότερα!!!:tongue: Ο πλήρης αφανισμός...:cool::cool::cool::cool:

άντε βρε χαζή που χαλάστηκες κιόλας;!!!

πλάκα κάνουμε...αν σε πειράζει σταματάμε τώρα!! στο έχω ξαναπεί...

αλλάζουμε θέμα και αν χαλιέσαι τοοοοοσο πολύ σας ξαναδεχόμαστε και πίσω μετά από αρκετές μετάνοιες βεβαίως!!!

μετάνοιες? ΜΕΤΑΝΟΙΕΣ??? Άντε το πολύ μία....

και ρεπό δεν παίρνεις!!! πρέπει να σου δώσουν!!! εγώ πάντως δε σου δίνω!!! αν πάρεις απ'τις άλλες οκ!!! αλλά σιγά μην τις αφήσω!!!

πωπωπωπωπωπωπω (παπάκι που τώρα μαθαίνει να μιλάει...)

απο δω και περά μιλάμε μόνο σοβαρά και με παράθεση από πηγές!!!! (να χαίρεται κ η έφη)!!!!

Δεν συμφωνώ... Εκτός αν δέχεστε σαν σοβαρή πηγή τον εαυτό μου...

καλα ρε .....πιτουρα!

τοσα που διαβασα σε ποιον θα τα πω εγω????:rolleyes:

Δεν σε φοβάμαι...

σαν προεδρος του τοπικ εχω να κανω μια ανακοινωση:

χαχαχα να και η φούτσα...

(μισο λεπτο να ξεροβηξω...)

εχμ εχμ.. γκουχ γκουχ

περιμένουμε, κάνε δουλειά σου...:tongue:

Παραιτηση απο το καφε υποβαλλεται απο το ενδιαφερομενο μελος μονο στην υποφαινομενη και a priori δεν γινεται δεκτη!

αυτα ειχα να πω.τελος δελτιου τυπου.

εσύ είσαι ροκού με τα όλα σου αγάπη μου!!!

Ελένη μου, αγάπη δίχως πείσματα δεν έχει νοστιμάδα!!!

Σοβαρά τώρα, είσαι (πρόσεξέ με!) ακρογωνιαίος λίθος του καφέ μας και ή όλες μαζί ή καμία!Το Μαρινάκι έκανε πλάκα καυστική (όπως κάνατε πάντα άλλωστε!), αλλά επειδή δεν ξέρουμε, λόγω του συγκεκριμένου μέσου, σε τί διάθεση ή τι περνάει ο καθένας, γίνονται χαζοπαρεξηγήσεις!Σε ένδειξη καλής θέλησης, μη μας γράψεις τίποτα, βάλε μας π.χ. ένα τραγούδι και θα καταλάβουμε ότι είσαι εδώ και απλά έλεις το χρόνο σου!ΟΚ φιλενάδα;;;

Βρε κορίτσια με συγκινείτε... Κοίτα να δεις!!! Έτσι μου 'ρχεται να σας απειλώ κάθε τρεις και λίγο ότι θα την κάνω, να με ανεβάζετε ψυχολογικά...

Αφού λοιπόν ένας ολόκληρος λαός με την πρόεδρό του, αγαπητή τσίκι μίλησε, εγώ τι μπορώ να κάνω??? Είμαι και δημοκρατική σε αντίθεση με μερικές μερικές, ότι πει ο λαός λοιπόν...

Για να λήξει το θέμα, καμμία μικροπαρεξήγηση, χοντροπαρεξήγηση ήταν αλλά δεν βαριέσαι, είμαι τόοοοσο υπεράνω που θα την κρατήσω μανιάτικη και θα την χτυπήσω σε ανύποπτο χρόνο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

άιντε!!! μπες κ πες ότι κάνεις πλάκα κ ότι δεν μπορείς να ζήσεις χωρίς εμένα, επειδή όλες σε πίστεψαν κ στεναχωρήθηκαν!!!

άιντε λέμε!!!

συμπεθερούλα μου εσύ!!! Τελικά δεν θα σου στείλω μόνο τον γιο μου, θα έρθουμε όλοι οικογενειακώς να ζήσουμε παρέα... Έρε γλέντια!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτή αγγελάκι μου τέτοια είναι...πετάει μια βλακεία να τη λυπούνται όλοι και μετά μας κάνει κ πλάκα!!!

θα σε αφήσω να την περιποιηθείς δεόντως επειδή εγώ πάω για μασαζομπάνιο το Εβελίνι!!

μην την αφήσεις σε ησυχία όμως έτσι;


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites

συμπεθερούλα μου εσύ!!! Τελικά δεν θα σου στείλω μόνο τον γιο μου, θα έρθουμε όλοι οικογενειακώς να ζήσουμε παρέα... Έρε γλέντια!!!

κομμένα τα συμπεθεριλίκια!!! μακριά κ αλάργα!!!

ευχαρίστως να έρθετε όωμς να καθήσετε μαζί με την αγαπημένη μου πεθερούλα!!

στο ίδιο τραπέζι θα σας βαλω!!!


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μολις μπηκα σπιτι , μπηκα για να δω....

αι σιχτιρ βλαμμενα!!!!!:lol::lol::lol:

παω να φιληθω με το γιο μου, να τον βαλω για υπνο και επανερχομαι με νεα μπινελικια(οχι μεζεδες:cool:)

Link to comment
Share on other sites

κομμένα τα συμπεθεριλίκια!!! μακριά κ αλάργα!!!

ευχαρίστως να έρθετε όωμς να καθήσετε μαζί με την αγαπημένη μου πεθερούλα!!

στο ίδιο τραπέζι θα σας βαλω!!!

κι εγω σ'αγαπαω ρουλα μου!!!

καλε εγω θα κατσω στο τραπεζι των γονιων, των πεθερων και των νονων!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα χοχοχο χιχιχι!!!

μπαίνω, σας αναβω τα αίματα ( τα ηδη αναμενα γιατι πολλα μπαλακια βλεπω γυρω τριγυρω και για μας ουτε γιαρμας λογω της επελασης των ρωσικων στρατευματων), μετα παιρνω ποπ κορν και γυαλια 3Δ και σας καμαρωνω!!! ετσι για να μην σκουριαζουμε βρε αδερφε!!!

πηγαμε παιδιατρο και η γνωματευσις ητο παρασιτιακη κνηφη τουτεστιν απο εξω τσιμπησαμε καποιο μαμουνακι που το φεραμε μεσα και μας κανει τσιμπι τσιμπι.

το ωραιο ειναι ααααλλοοο... πρεπει να σηκωσω σεντονια στρωματα, χαλια, ρουχα κτλ ( σκεφτομαι οχι μονο στο δωματιο του μπεμπη αλλα και στο υπολοιπο σπιτι ) να τα αερισω ολακαι να τα πλυνω, να ψεκασω το δωματιο με τεζα( αυτο ητο εμπνευση του γιατρου αλλα δεν θα μ@λ@κιστω να κανω τετοια... θα ψεκασω με ντετολ σπρευ και μετα με σφουγγαρακι θα τα ξεπλυνω ολα) μας εγραψε και μια φουζικορ αλλα θα δοκιμασω με υγρο ταλκ πρωτα. με λιγα λογια θα γινω η μαιρη παναγιωταρα και η λωξαντρα μαζι!!! θα ξεκινησει ο χαρης την Τεταρτη που εχει αδεια και θα αποτελειωσω εγω.... καμια εθελοντικη προσφορα???χεχεχεχεεχεχεχεεχεχε


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν καταλαβες αγγελακι μου, εγω θα καθησω εκει! Η ρουλα ειναι ικανη να με βαλει να κατσω στο σπιτι του γαμπρου της Λιτσας!!!

ετσι σε θελω τσαμπουκαλου να εισαι με το ετσι θελω !

Link to comment
Share on other sites

μερσι Λαμπιτσα ( απο το Λαμπουσα χεχεχεχεχεεχε)

το σκοτωμα θα ειναι το σιδερο μετα... μου ειπε ολα τα ρουχα του πλυσιμο, εγω θα βαλω και τα διαφορα λουτρινοειδη ζωακια του, σεντονια πα[λωματα κουβερτες κτλ... με βλεπω να τα απλωνω πανω μου... θα μπω στο παρεντς στο ζητηση υλικων αγαθων να ζητησω εξτρα απλωστρες!!!


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites

μολις μπηκα σπιτι , μπηκα για να δω....

αι σιχτιρ βλαμμενα!!!!!:lol::lol::lol:

παω να φιληθω με το γιο μου, να τον βαλω για υπνο και επανερχομαι με νεα μπινελικια(οχι μεζεδες:cool:)

και οι μεζεδες καλοι θα ηταν αν εφερνες !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...