Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

αυτο με τον πονο στο ισχιο ουτε θελω να το θυμαμαι....

ειχα φτασει σε σημειο να ειμαι εξω απο το σπιτι και να πειρνω τηλ το γιωργο που ηταν μεσα στο σπιτι:shock:,για να ερθει να με βγαλει απο το αμαξι:(...

παντως μετα τη γεννα δεν μου ξαναβγηκε τετοιος πονος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

Το να φτιάξω κάτι εγώ δεν παίζει... Σαν βάμμα φαντάζομαι είναι για σπυράκια και δερματικά σωστά? Αυτό θέλω... Πάω λοιπόν φαρμακείο και ζητάω βάμμα προπόλης???

ναι και αν εχουν και χυμα ακομη καλυτερα γιατι της apivita ειναι λιγο μουφα.

δεν ειναι μονο για τα δερματικα.

τη χρησιμοποιεις σε

αφθρες

εγκαυματα

μυκητες

πονολαιμο-βηχα

και αλλα πολλα πολλα:D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κοριτσάκι και τις δύο φορές με έπιασε μετά την γέννα του μικρού... Εντάξει δεν είναι τυχαίο, ποτέ δεν ήμουν στα κιλά που είμαι τώρα... Επιβάλλεται να χάσω κιλά γμτ...

Τελικά σήμερα τα έκανα όλα. Και δοντάκια καθάρισα, και πεντικιουράκι έκανα (μανικιούρ ούτε λόγος, έχω φάει τόσο πολύ τα χέρια μου που τις απείλησα ότι θα τσιρίξω αν πάνε να μου κάνουν κάτι. Θα τα αφήσω λίγο να επανέλθουν και μετά) και αποτριχωσούλα έκανα!!! Καλύτερα μου ήρθε από το να είχα κλείσει ραντεβού! Με πήρε τηλ. η κοπέλα για τα νύχια όπως μου είχε πει χτες (όταν βρήκα το κινητό μου με είχε πάρει ήδη 3 φορές) και μου είπε "τι να σε κάνω μαρή, μετά τον οδοντίατρο έλα!!!" Φυσικά τσακίστηκα και πήγα και έτυχε να έχει ακυρωθεί ραντεβού όσο ήμουν εκεί στην κοπέλα με τις αποτριχώσεις! Είχα και την Μυρτώ μαζί (την είδε η οδοντίατρος, το κοριτσάκι μου κυρία) μια χαρά περάσαμε!

Επεξεργάστηκαν by eleni_k
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η ισχιαλγια δεν εχει να κανει με το βαρος παντα...

οποτε μην τρελαινεσαι!

(πωπω! αφθρρρρρρρες εγραψα το ζωον!)

Επεξεργάστηκαν by efitsa
Link to comment
Share on other sites

η ισχιαλγια δεν εχει να κανει με το βαρος παντα...

οποτε μην τρελαινεσαι!

ναι το ξέρω... Πάντως κυρία μου όταν είσαι χονδρός (γκουχου γκουχου) όλα εκεί τα ρίχνουν... Ακόμα και για τους καλόγερους δίαιτα μου είπαν... Έχω βαρεθεί να είμαι η εύκολη διάγνωση...

Link to comment
Share on other sites

πωπω Εφούλα μου γλυκιά με έχει πεθάνει η σκατομέση... Πάω σιγά σιγά (υπερβολικά σιγά όμως) να ξαπλώσω... Μια τελευταία ερώτηση: το πρωί που με έπιασε έκανα ένα ζεστό ντουζάκι (αυτό με χαλάρωνε την προηγούμενη φορά). Κάνει ή κακό κάνω? Αν είναι να κάνω και τώρα ένα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε συ Εύα, θέλω να το δω αυτό που περιγράφεις! Αν και δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία σε αυτά, αυτό ακούγεται πολύ καλό... Πόσο πήγε το μαλλί? Δεν έβαλες καθόλου μπαλόνια?

δεν εχω ιδεα ποσο κοστισε, δεν εχω ρωτησει τους κουμπαρους. υπολογιζω ομως γυρω στα 400 ευρω ολα - ο στολισμος εξω και η κολυμπηθρα. τοσα θα μας κοστισει και εμας ο στολισμος της βαφτισης που θα κανουμε το μαιο στο βαφτιστηρακι μας. μπαλονια δεν βαλαμε. δεν μας αρεσαν, και με ολο αυτο που ειχε κανει ο ανθοπωλης δεν ταιριαζαν. ηταν τοσο εντυπωσιακο που τα μπαλονια θα ηταν περιτα και ασχετα.

οσο για το εξτρα παιχνιδακι που ρωτας αν δινουμε στα παιδακια, εγω δεν εδωσα τιποτα ξεχωριστο στα μικρα. ειχα για ολους τις ιδιες μπομπο. δεν νομιζω πως υπαρχει "πρεπει" σε αυτο. οτι θελεις κανεις.

Link to comment
Share on other sites

αιντε μια μια στα κρεβατια σας!! ( και εγω παω σε ελαχιστο χρονο)

ο μπεμπινιο παει καλυτερα με τα σημαδακια ( δεν μου φαινονται σαν τσιμπηματα.. μαλλο κατι τον περπατησε) αλλα ειχε μια γκρινια το απογευμα αλλο πραμα...

την Κυριακη πηγαμεν και εμεις εκκλησια για τα της γαμοβαφτισης. ο φαδερ ειπε οτι στολισμος γιοκ ( ειδικα φαναρακια και βεγγαλικα και τετοια) λογω δασους, και μεταξυ μας ειναι μεσα στα δεντρα το εκκλησακι και δεν χρειαζεται παραπανω στολισμος.παραθετω και μια φωτο του εκκλησιακιου..

%CE%95%CE%9A%CE%9A%CE%9B%CE%97%CE%A3%CE%91%CE%9A%CE%99_%CE%91%CE%9B%CE%A3%CE%9F%CE%A5%CE%A3_p%282%29.jpg


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...