Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσιαα!!!

Ηρθα στη δουλεια σημερα. εκανε και ο Νικολακης μου πυρετο χτες, μεχρι 37.8 βεβαια και υποψιαζομαι πως ειναι απο το εμβολιο. θα τον δουμε και σημερα και αν συνεχισει θα παρω το ντοκτορ!

Λιτσακι καλη ξεκουραση κοριτσακι μου!

Αννα, δεν μπορω να φανταστω πως ειναι να μην εχεις ανθρωπο να σου κρατησει το παιδι. Παρολα αυτα, απο τη στιγμη που 2 ανθρωποι προσφερονται να βοηθησουν, οι νονες της, μην το σκεφτεσαι!!! καντο μια φορα και βγειτε να χαλαρωσετε. και μην σκεφτεσαι οτι αν περασεις καλα πως θα σηκωθεις το επομενο πρωι!!

χρειαζομαστε κι εμεις τη βολτα μας αλλιως θα σαλταρουμε!!

Ελενακι και ο Νικολας οσο μεγαλωνει δυσκολευει λιγο - και εννοω οτι πχ το Σαββατο που βγηκαμε τον αφησαμε στην πεθερα μου. δεν ηπιε σταγονα γαλα και κοιμηθηκε κατα τις 11. η γυναικα δεν μου παραπονεθηκε - προς Θεου - αλλα βλεπω τη διαφορα στο παιδι μου. ξερω πως οταν τον αφησω αλλου δεν θα συμπεριφερθει οπως στο σπιτι - αλλα πλεον ειναι πολυ λογικο γιατι μεγαλωνει και καταλαβαινει.

Το σ/κ θα τον αφησω στη μαμα μου, θα φυγουμε για ενα γαμο. ε, να κοιμαται μονος του και απο τις 9.30 το βλεπω ακατορθωτο.

Τι ωραια που ηταν χτες που ειμουν σπιτι!! Νοσταλγησα τις μερες του περσινου χειμωνα που καθομουν σπιτι με το Νικολακη μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα!

Σημερα κ αυριο το Μελί κανει κοπάνα απο το σχολείο κ το σπιτι!

Την πηγα το πρωι στην μαμα μου κ θα μεινει εκει σημερα μπας κ αν απομακρυνθούμε λίγο συνερθουμε κ οι δυο πιο ευκολα...

Εκεινη κλασσικα βηχα ευτυχως λιγοτερο κ εγω κλασσικα μππουκωμα κ σεξουλιαρικη φωνη....τι ωραια που περναμε...

Εχω κ μπολικη δουλιτσα σήμερα, τα λέμε πάλι αργότερα!


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια!!

περαστικά στο νικολάκι κ στα κορίτσια - μυρτώ κ μελινάκι... καλή ιδέα αυτή μυρτώ, να την αφήσεις 2 μερούλες..επειδή η μια θα κολλάει την άλλη αν είστε μαζί συνέχεια...

αννούλααααααααααα!! σαν να το ήξερα μιλάμε!!! εντάξει ντε..σιγά τι έκανες...!! φώναξες στο ελένάκι κ έχεις νεύρα χωρίς λόγο...!! μεγάλη δουλειά!!! σήμερα-αύριο θα σου περάσει!! απλά πέρασες μια άσχημη μέρα-εβδομάδα όπως όοοοολοι οι φυσιολογικοί άνθρωποι!!!!

μήπως ήρθε η ώρα σας να κάνετε εκείνο το ταξιδάκι προς Νάουσα μεριά που μου το τάξατε από το καλοκαίρι;;;!!! για καμ του δώθε να δεις πώς σου περνάνε τα νεύρα αυτοστιγμεί!!!!!

ο παππούς χάλια κορίτσια....αλλά να σας πω...κ αυτή η ταλαιπωρία που τραβάει...άλλο πράγμα...να αναπνεύσει δεν μπορεί είναι με αναπνευστήρα..να φάει δεν μπορεί..του δίνουν με σύρριγγα...να κατουρήσει δεν μπορει-έχει καθετήρα...ε ζωή είναι αυτή...; τι να πω....


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!

Βλεπω οτι ολες λιγο πολυ περναμε τις φασεις μας!!! Ναι μωρε θα συνελθω κι εγω σιγα σιγα.

Μαριναλες να σου ερθουμε? Πολυ το θελω, αλλα το βλεπω πολυ χλωμο, μονο αεροπορικος το βλεπω εφικτο. Ιδωμεν!

Ευακι, ετσι ειναι, αν τα ξεβολεψεις, για αυτο κι εγω την αφηνω σπιτι οταν ειναι (2 φορες απο οταν γεννησα)!

Πως ειναι σημερα ο μικρος? Χαζοπυρετος μου ακουγεται, μπορει κι απο το εμβολιο!!

Λιτσακι καλα να περασεις στις Σπετσες.

Ελενακι, εχεις δικιο για την πεθερα της Λιτσας, δεν το σκεφτηκα ετσι, οταν εισαι εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λες!

Μυρτουλα, καλα εκανες, να ξεκουραστεις κι εσυ λιγο και να αναρωσετε πιο γρηγορα!

Μαρινακι μου, ουτε να την φανταστω δεν θελω τετοια ζωη!

Αφου σκεφτομαι να κανω ενα χαρτι αν μου συμβει κατι τετοιο στην ζωη μου, να με...στειλουν, οτε να παιδευτω , ουτε να παιδεψω.... Απο την αλλη ομως, η ζωη ειναι τοοοοοοσο ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παλι πυρετουλη εχει το αγορι μου :(

πηρε το ντοκτορ ο αντρας μου κ του λεει μαλλον ιωση ειναι οποτε δινουμε σιροπακι αντιπυρετικο και τον παρακολουθουμε!

αχ βρε μαρινα, και η γιαγιακα μου ετσι ηταν στα τελευταια της και πραγματικα σκεφτομασταν οπως εσυ. σκετη ταλαιπωρια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαριναλες να σου ερθουμε?

ακόμα εκεί είστε;;; άιντε λέμε βάζω κ καφέ!!!

Πολυ το θελω, αλλα το βλεπω πολυ χλωμο, μονο αεροπορικος το βλεπω εφικτο. Ιδωμεν!

γιατί παιδί μου; μια απόφαση είναι όλα..!!ή την πέρνεις κ περνάμε καλά ή την σκέφτεσαι καμμιά 10αριά χρόνια να σιτέψει!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Μαρινακι , χαχαχαχαχα!!!!!!!! Με εχεις καταλαβει ε?

Ρε συ, δεν ημουν ετσι εγω!!!!!!!!! Σκεφτομουν, το εκανα.

Τωρα πια, θελω να το σκεφτω πολυ καλα, το οτιδηποτε, πριν κουνηθω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε ευάκι εσύ που είσαι επί των ασφαλιστικών!! ξέρεις αν κπ αργήσει να πληρώσει το τέβε του τί γίνεται;

μπορεί να ζητήσει διακανονισμό ή κάτι ελαφρυντικό;

μια φίλη ζορίζεται κ ρωτούσε


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αννούλα ζήτησες διακανονισμό κ σου είπαν οχι; επειδή τώρα μιλούσα με μια συνάδελφο που ασχολείται με τεβε πολυ κ μου ειπε οτι δικαιουσαι διακανονισμο αν κανεις συνεννοηση

μανα κουραγιο δε λες τπτ!!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

καλο απογευμα αγαπες!

σημερα εχω αναπαλαιωση - μερος ά: μανικιουρ,πεντικιουρ,φρυδια, μουστακι

και αυριο εχω αναπαλαιωση μερος ΄β: ανταυγειες, χτενισμα

πολλα φιλακια

Link to comment
Share on other sites

φρυδια...πρεπει να ασχοληθω κ εγω

εχουν γινει λιιιιιιιιγο (δλδ παρα παλυ) χαλια

ενας λογος που εβαλα γυαλια σημερα ηταν λιγο να τα κρυψω χαχαχαχα


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...