Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 19 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα!

      Σήμερα εκανα τον 2ο υπέρηχο 10η μερα του κυκλου και 9η μέρα διεγερσης και απο εκει που επαιρνα γκοναλ 250 και cetrotide απο την 6η μέρα διεγερσης, από σημερα μου είπε να αυξήσω γκοναλ στις 300 και Τετάρτη θα ξανακάνω υπέρηχο. Γύρω στα 10 ωάρια τα οποία ομως πρεπει να μεγαλώσουν κ άλλο... Οιστραδιόλη στα 1528. Σάββατο με βλεπει για ωοληψία.

      Και ερωτώ εγώ: υπαρχει ξαφνικα κίνδυνος για υπερδιέγερση και με αυτόν τον αριθμό αυγών; Ή θα βλέπαμε κατι ήδη στον υπέρηχο; Δεν ξερω γιατι μου έχει καρφωθεί ο φοβος.. ισως απο αυτα που διαβάζω.. δεν έχω πολυκυστικές, γενικα η διεγερση παει καλά.. μονο βαρος χαμηλα και ενοχληση σαν να ειμαι στη μερα της ωορρηξιας ..στην ούρηση το ίδιο, σαν να ειμαι στη μερα της ωορρηξιας που υπαρχει μια δυσκολία, σαν κατακρατηση... Δεν πίνω βεβαια και πολυ νερο...

      Καλημέρα. Θα έλεγα να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις, δεν θα συμβεί τίποτα κακό θα δεις 😊 Αυτό που περιγράφεις μοιάζει πολύ με τη δική μου τελευταία διέγερση, έπαιρνα συνολικά 225 μονάδες ημερισίως και κάπου στον 2ο υπέρηχο δεν ενθουσιάστηκα με τις μετρήσεις και πρότεινα μόνη μου να ανεβάσουμε λίγο τη δόση. Είχα κάνει άλλες 2 διεγέρσεις και τα χιλιοστά των ωοθυλακίων όπως και η οιστραδιόλη δεν ήταν στα ίδια επίπεδα και είχα ανησυχήσει. Ο γιατρός μου συμφώνησε. Τελικά πήγαν όλα καλά, πήραμε 12 ωάρια, ανάμεσά τους βρέθηκαν τα πιο πολλά ώριμα σε σχέση με τις προηγούμενες διεγέρσεις, και δεν έπαθα υπερδιέγερση. Όλα θα πάνε καλά 🤗

      πρίν από 2 λεπτά , Soho24 είπε:

      Καλημέρα. Θα έλεγα να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις, δεν θα συμβεί τίποτα κακό θα δεις 😊 Αυτό που περιγράφεις μοιάζει πολύ με τη δική μου τελευταία διέγερση, έπαιρνα συνολικά 225 μονάδες ημερισίως και κάπου στον 2ο υπέρηχο δεν ενθουσιάστηκα με τις μετρήσεις και πρότεινα μόνη μου να ανεβάσουμε λίγο τη δόση. Είχα κάνει άλλες 2 διεγέρσεις και τα χιλιοστά των ωοθυλακίων όπως και η οιστραδιόλη δεν ήταν στα ίδια επίπεδα και είχα ανησυχήσει. Ο γιατρός μου συμφώνησε. Τελικά πήγαν όλα καλά, πήραμε 12 ωάρια, ανάμεσά τους βρέθηκαν τα πιο πολλά ώριμα σε σχέση με τις προηγούμενες διεγέρσεις, και δεν έπαθα υπερδιέγερση. Όλα θα πάνε καλά 🤗

      Και να προσθέσω ότι το σύνηθες είναι οι 300 μονάδες ημερισίως, τουλάχιστον από αυτά που ακούω και διαβάζω τα τελευταία χρόνια. Μην ανησυχείς με την αύξηση της δόσης, θα δώσετε μια ώθηση στα ωοθυλάκια μέχρι την ωοληψία. Εύχομαι πολύ καλή επιτυχία.

φίλη ...τσιμπούρι ή απλά αγενής....


μιρακλ

Recommended Posts

έτσι λοιπόν αναγκάζομαι τα τελευταία χρόνια όταν με παίρνει τηλ και μου λέει που είσαι να της λέω ψέμματα του τύπου είμαι στη δουλειά η στη μαμά μου /πεθερά μου γενικά για να μην έρχεται ...ως επί το πλέιστον συναντιόμαστε έξω της λέω δλδ θα βγω μια βολτούλα στην αγορά θές να πάμε παρέα?? και κάπως έτσι συναντιόμαστε και πίνουμε έξω κάνα καφεδάκι...με αυτόν τον τρόπο κρατάω τη φιλία μας ας πούμε και δεν κόβω την καλημέρα...δεν το κάνω αναγκαστικά γιατί έχει καλή καρδιά (αυτό θα με φάει εμένα!!) και πραγματικά με αγαπάει αλλά νιώθω εγκλωβισμένη μερικές φορές όπως και σήμερα και σκάω...σίγουρα δεν το κάνει από κακία ή κάτι άλλο αλλά από έλλειψη ευγένειας νομίζω οτι όσο θάρρος της δίνω τόσο θράσος παίρνει αυτή...έχετε δίκιο σε ό,τι γράφετε πέσατε μέσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οταν πεθανε το σκυλακι της ηρθε αρον αρον να την παρηγορησω ηταν σε κακα χαλια κλαμμενη σαφως και στεναχωρεθηκα και της εδειξα ποσο πολυ λυπηθηκα .στο μεταξυ ειχε κανονισει να βγει εκεινη την ημερα και πανω στο κλαμα μου λεει επειδη δεν μπορω θα με βαψεις εσυ ααα και θα με κανεις και τα μαλλια . Δεν ειμαι ουτε αισθητικος ουτε κομμωτρια στο μεταξυ και απο γεννησιμιου μου που λενε ψιλοσιχαινομαι και λιγο να ασχολουμαι με μαλλια και τοιαυτα αλλων...της λεω ελα μωρε δεν εχω κανει μακιγιαζ σε αλλον ποτε ασε με...εχω μεσα οτι θες βαψου μονη σου...και παλι τα ειχα παρει με την αγενεια της...θα μου κανεις αυτο και κεινο ...αλλα επειδη πλανταξε στο κλαμα το ζωον την εβαψα και την χτενισα...αποτελεσμα; να ερθει και την επομενη με το ετσι θελω βεβαιως βεβαιως και να μου λεει ξαναβαψε με και ξαναχτενισε με γιατι χτες εκανα παταγο...

Link to comment
Share on other sites

Συμπερασμα ολων αυτων ; εχω συνειδητοποιησει πως προκειμενου να περασει καλα και να γεμισει την ωρα της δεν την νοιαζει τι μπελαδες σκοτουρες η προβληματα εχει ο αλλος...δλδ τι θα κανω σημερα; αα θα παω στην ταδε για καφε. Τωρα αν η καθε ταδε δουλευει ξεκουραζεται η δε γουσταρει καρφι δεν της καιγεται.

.μονο που θα παει να περασει καλα ..να παρηγορηθει..πει τον πονο της...και εσυ εισαι υποχρεωμενος να της συμπαρασταθεις...να γελασεις κλαψεις μαζι της αναλογα τη διαθεση της..ωχχ θεε μου . Δεν εχει μετρο. Να πω για την ιστορια οτι σημερα μετα το 5ο τηλ. με πηρε και αλλα δυο ακομη για να μου πει φυσικα τι τις ειπε ο γιατρος οουυφφφφ θεε μου

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι και η μανα της πρεπει μα την εχει παρει γραμμη...μια μερα με πηρε τηλ και μου ειπε να παω να της αγορασω κατι που ηθελε ( εκανε τραπεζι σε κατι συγγενεις της και δεν ειχε χρονο) και μου λεει χρειαζομαι αυτο να μου το επαιρνες κλπ.

Και ακουω απο το βαθος της γραμμης τη μαμα της να λεει: αν μπορει..

Πες την κοπελα αανννν μπορει να μας εξυπηρετησει.

Καταλαβε η γυναικα οτι το ζητουσε καπως επιτακτικα και δεν της αρεσε ο τροπος της και τη διορθωνε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απο αυριο παιρνω μετρα δραστικα κοριτσια.

Σκεφτομαι να μην απαντησω σε κανενα τηλεφωνημα της γιατι φυσικα και αυριο θα ξαναπαρει και να την παρω το βραδακι

Θα της πω απλα οτι ειχα πολλα τρεχαματα, τι λετε; ετσι σιγα σιγα θα αραιωθουν τα τηλ. Νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Αχ και εγώ είχα έτσι μοα φίλη που όλο με εκμεταλλευόταν. Ερχόταν και μου χτύπαγε το κουδούνι χωρίς να πάρει πρώτα τηλ, και πάντα κάτι ήθελε... Μια φορά είχε έρθει στο σπίτι μου και μου ζήτησε να λουστεί γιατί θα έβγαινε.... Και μέναμε στην ίδια περιοχή. Έτσι και εμένα με έπαιρνε και έλεγε έρχομαι!!! Είδα και έπαθα και επειδή είμαι και εγω σαν και σένα και δεν μπορώ να λέω οχι στους άλλους, άρχισα να μην σηκώνω το τηλέφωνο όποτε έπαιρνε, όταν μου χτύπαγε το κουδούνι έκανα οτι δεν ήμουν μέσα, ε μια δυο τρείς ξεκόψαμε ευτυχώς. Εμένα βέβαια ερχόταν και μου ζήταγε ρούχα που τις έδινε αλλά αργούσε να επιστρέψει και λεφτά που φυσικά δεν της έφινα γιατπι της έλεγα οτι δεν έχω. Ήταν παρτάκιας και περίεργη σαν άνθρωπος και την ξέκοψα. Απο ότι κατάλαβα και εσένα σε φέρνει σε δύσκολη θέση και σε εκμεταλλεύεται και σε πιέζει. Η πραγματική φίλη κπανει και λίγο στην άκρη και σου αφήνει περιθώρια να αναπνεύσεις, ενδιαφέρετε για το τι μπορεί να ευχαριστεί και εσένα και δεν κοιτά μόνο της δικές της ανάγκες.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

φραουλίτσα η φίλη μου αυτή με θαυμάζει πολύ ως άνθρωπο. θεωρεί οτι έχω ήθος αρχές κλπ και μου το λέει συχνά. Επίσης μου έχει πει πως ενώ πάντα σκεφτόταν και σκέφτεται ακόμη και σήμερα να φύγει εκτός Ελλάδος δεν το κάνει γιατί έχει φίλη εμένα . Μερικές φορές όταν μου τα λέει αυτά νιώθω και ένα βάρος πάνω μου, λέω, τί λέει αυτή...:roll:΄όταν συναντιόμαστε έξω όπως έγραψα και παρακάτω είναι νορμάλ , συζητάμε για τα πάντα, ρωτάει για το πρόγραμμά μου, πως είμαι πώς περνάω τί να πω...όταν μυριστεί οτι παίζει να είμαι σπίτι κάτι παθαίνει δεν εξηγείται αλλιώς...και ευτυχώς ή δυστυχώς παρόλο που το έχω συνειδητοποιήσει εδώ και καιρό το μόνο που κάνω είναι όπως έγραψα και πιο κάτω να αποφεύγω τις συναντήσεις εντός σπιτιού...και κάπως έτσι νόμιζα οτι το είχα λύσει το πρόβλημα ....

αλλά από ότι βλέπω με αφορμή την αρρώστια της επανήλθε το θέμα . ο άνθρωπος δεν αλλάζει εύκολα τελικά...:roll::(

Link to comment
Share on other sites

αν θα την περιέγραφα συνολικά θα έλεγα οτι είναι μια κοπέλα που άμα μου συνέβαινε κάτι θα έτρεχε από τους πρώτους αλλά είναι και τσιμπούρι χωρίς ίχνος στοιχειώδους έστω ευγένειας...? τι κάνεις σε αυτήν την περίπτωση? πώς αντιμετωπίζεις έναν τέτοιο άνθρωπο??...έχει και κάποιες άλλες παραξενιές που με προβληματίζουν αλλά...να σας πω και το εξής: πάμε για καφεδάκι κ, έρχεται η εκάστοτε κοπέλα-σερβιτόρα για την παραγγελία...(μιλάμε για άγνωστες κοπέλες έτσι?) την αρχίζει την ανάκριση...και συ πόσο καιρό δουλεύεις...και αχ κουράγιο κοπέλα μου...και τί ώρα σχολάς...εγώ δεν δουλεύω αχ βαχ...και γω αυτό...εγώ εκείνο...

η κοπέλα την κοιτά με το βλέμμα που λέει : πές μας τί θες να πιεις κυρά μου να τελειώνουμε αλλά προσπαθεί να είναι ευγενική τί να κάνει κι αυτή...ξανάρχεται μετά η κοπέλα να αλλάξει πχ σταχτοδοχείο...τα ίδια πάλι...

μια μέρα μάλιστα τόσο πολύ είχε πρίξει μια σερβιτόρα που της λέει: μμμμ...ναι ...ναι ...αλλά αν δεν μ αφήσεις δεν θα σχολάσω στην ώρα μου ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μίρακλ και στα υπόλοιπα κορίτσια :)

Βρε κοπέλα μου, από αυτά που γράφεις η κοπέλα φαίνεται να έχει πρόβλημα. Δηλαδή, φαίνεται σαν να έχει μείνει σε ένα εφηβικό στάδιο, συναισθηματικά πολύ ανασφαλής και γι'αυτό νομίζω ότι σου γίνεται τσιμπούρι. Δεν είναι ανεξάρτητη και αυτόνομη, στη σκέψη τουλάχιστον γιατί είναι άνεργη, φαίνεται να χρειάζεται κάποιον με τον οποίο να είναι συνέχεια σε επαφή. Τεράστια ανασφάλεια. Δηλαδή αν κάνει σχέση με άντρα, τι θα του κάνει? Αμφιβάλλω ότι είναι σε θέση να καταλάβει τη συμπεριφορά της και την εγωκεντρικότητά της, νομίζω ότι δεν έχει τη δυνατότητα να μπει στη θέση κάποιου άλλου, γιατί η ανάγκη να μην είναι μόνη και να μην αντιμετωπίζει τίποτα μόνη της είναι τεράστια γι'αυτήν. Είναι λογικό να σε θαυμάζει, για κάποιον λόγο θέλει επαφές μαζί σου, σίγουρα σε συμπαθεί, δεν αμφιβάλλω γι'αυτό. Και μπορεί να είναι καλή κοπέλα, αλλά πρέπει να ωριμάσει συναισθηματικά. Ίσως να της έκανε καλό να πάει σε ψυχολόγο. Για να πάει βέβαια πρέπει πρώτα να συνειδητοποιήσει τι κάνει λάθος με τους ανθρώπους.

Συμφωνώ με τις άλλες κοπέλες ότι η αλήθεια είναι το καλύτερο. Αν νοιάζεσαι γι'αυτήν, είναι καλύτερα να προσπαθήσεις να της πεις την αλήθεια, αλλά να είσαι ήρεμη. Να της πεις και τα θετικά όχι μόνο τα αρνητικά. Ότι τη συμπαθείς, σου αρέσει η παρέα της, αλλά νιώθεις να πνίγεσαι και έχεις και άλλα πράγματα να κάνεις που δεν θέλεις ή δεν μπορείς να τα μοιράζεσαι μαζί της.

Η κοπέλα έχει άλλες φίλες? Έχει ερωτικές σχέσεις?

Εγώ είχα μια φίλη παλιά για πολλά χρόνια, η οποία δεν ερχόταν βέβαια απρόσκλητη αλλά με έπρηζε στα τηλέφωνα με το παραμικρό. Πολλές φορές την απομάκρυνα με τον τρόπο μου, αλλά μετά από λίγο καιρό τσουπ εμφανιζόταν δριμύτερη! Μέχρι που όταν άρχισε να κριτικάρει τη σχέση μου, να μου λέει να αλλάξω δουλειά, φίλους, κτλ την έκοψα μαχαίρι. Με ενόχλησε η αδιακρισία της και το μαμαδίστικο στυλ ότι αυτή ξέρει καλύτερα κτλ. Από τότε ούτε μου έλειψε ούτε ξαναμιλήσαμε. Απλά πότε πότε αναρωτιέμαι αν είναι καλά και αν βρήκε το δρόμο της. Μετανιώνω όμως που δεν της είπα την αλήθεια και δεν περίμενα να δω αν θα διορθωθεί. Ίσως και να διορθωνόταν, ήταν έξυπνη κοπέλα. Δηλαδή δεν βγήκε και τίποτα εποικοδομητικό που τα ανεχόμουν όλα μέχρι που απήυδησα και την έκοψα μαχαίρι. Πιστεύω ότι κι εγώ σήμερα θα ένιωθα καλύτερα να είχα πει την αλήθεια, και μετά να την έκοβα αν δεν διορθωνόταν.

Σόρρυ που μακρυγόρησα, αλλά όπως βλέπεις, όλοι έχουμε ή είχαμε τέτοιου στυλ ανθρώπους στη ζωή μας...


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!! εγω λεω οτι πρεπει να μπει οπωσδηποτε ενα φρενο!!! δεν μπορει να ειναι τοσο καλος ανθρωπος και να φερεται ετσι, δεν θελει να καταλαβει γιατι ετσι την βολευει, να ασχολειται μονο με τον εαυτο της....

αν θες να την εχεις διπλα σου σαν φιλη να κατσεις και να της τα πεις ολα αυτα που κανει και σε ενοχλουν για να τα σταματησει, χωρις να μαλωσετε απαραιτητα και δεν ειναι ουτε λυση ωραια ουτε σωστο απο μερους σου να την αποφευγεις γαιτι και αυτο αν το καταλαβει παλι εσυ θα σαι λαθος και αυτη θα βγει απο πανω, ξερω οτι ειναι δυσκολο και επειδη πανω κατω ξερω πως νιωθεις πιστευω οτι θα νιωσεις ασχημα και θα χεις τυψεις οταν προσπαθησεις να ξεκαθαρισεις την κατασταση.......

απο την αλλη προσπαθησε να προφυλαξεις τον εαυτο σου και την οικογενεια σου (ο αντρας σου) για να μην γινει αφορητη η κατασταση και εχεις προβληματα και εκει


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

απλα κατα τη δικη μου αποψη νιωθει μονη και ανασφαλης οχι τωρα παντα και σε βλέπει ως φιλη μαμα. συμβαίνουν και αυτά. αν την αγαπάς αυτά που ειπες σε μας πες τα σε αυτή. καλημερα απο πατρα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κορίτσια για όλες τις σκέψεις και τις αναλύσεις σας...τα διάβασα όλα πολύ προσεκτικά και όλες εχετε καταλάβει , πράγματι έτσι είναι..ιδιαίτερα elenakith είσαι πολύ γλυκιά κοπέλα σ΄ευχαριστώ πάάάρα πολύ που κάθησες και ασχολήθηκες έπεσες μέσα 100% είναι όντως συναισθηματικά ανώριμη ...πάάάααααααρα πολύ ......

μέχρι σήμερα από το πρωί μετράω 4 αναπάντητες κλήσεις στο κινητό μμου

όχι δεν θα της απαντήσω.

φίλες δεν έχει παρά μόνο μια άλλη κοπέλα που την ¨επισκέπτεται¨ αραιά και που και μάλιστα επειδή τυγχάνει να την γνωρίζω και εγώ αυτήν την κοπέλα καταλαβαίνω πως και αυτή την ανέχεται κατά κάποιο τρόπο γιατί μια φορά μου είπε πως ο άντρας της δεν την πολυπάει... επίσης δεν έχει σχέση τα τελευταία 8 χρόνια τουλάχιστον ούτε ερωτική ουτε κάποιο φλέρτ .

από ο,τι μου έχει εκμυστηρευθεί ποτέ δεν την ερωτεύτηκε κανείς και ποτέ δεν είχε σοβαρή σχέση παρά μόνο περιστασιακές που μετά φεύγανε όλοι.

θέλει πολύ να παντρευτεί αλλά κανείς δεν την φλερτάρει καν. αυτό δεν το λέω υποτιμητικά είναι αλήθεια και το βλέπω και μου το λέει η ίδια . λέει οτι φταίνε τα κιλά της αλλά τελικά δεν είναι αυτό...

επίσης μου έχει πολλές φορές πόσο απογοητευμένη είναι από τις φιλίες της στο παρελθόν , οτι όλες οι φίλες της την πρόδωσαν και την απομάκρυναν χωρίς λόγο και αιτία αλλά μάλλον καταλαβαίνετε το γιατί...όσο καλή πρόθεση και αν έχει χάνει την μπάλα με αυτά που κάνει

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα από Βόρεια Ελλάδα!

ευχαριστώ κορίτσια για όλες τις σκέψεις και τις αναλύσεις σας...τα διάβασα όλα πολύ προσεκτικά και όλες εχετε καταλάβει , πράγματι έτσι είναι..ιδιαίτερα elenakith είσαι πολύ γλυκιά κοπέλα σ΄ευχαριστώ πάάάρα πολύ που κάθησες και ασχολήθηκες έπεσες μέσα 100% είναι όντως συναισθηματικά ανώριμη ...πάάάααααααρα πολύ ......

μέχρι σήμερα από το πρωί μετράω 4 αναπάντητες κλήσεις στο κινητό μμου

όχι δεν θα της απαντήσω.

φίλες δεν έχει παρά μόνο μια άλλη κοπέλα που την ¨επισκέπτεται¨ αραιά και που και μάλιστα επειδή τυγχάνει να την γνωρίζω και εγώ αυτήν την κοπέλα καταλαβαίνω πως και αυτή την ανέχεται κατά κάποιο τρόπο γιατί μια φορά μου είπε πως ο άντρας της δεν την πολυπάει... επίσης δεν έχει σχέση τα τελευταία 8 χρόνια τουλάχιστον ούτε ερωτική ουτε κάποιο φλέρτ .

από ο,τι μου έχει εκμυστηρευθεί ποτέ δεν την ερωτεύτηκε κανείς και ποτέ δεν είχε σοβαρή σχέση παρά μόνο περιστασιακές που μετά φεύγανε όλοι.

θέλει πολύ να παντρευτεί αλλά κανείς δεν την φλερτάρει καν. αυτό δεν το λέω υποτιμητικά είναι αλήθεια και το βλέπω και μου το λέει η ίδια . λέει οτι φταίνε τα κιλά της αλλά τελικά δεν είναι αυτό...

επίσης μου έχει πολλές φορές πόσο απογοητευμένη είναι από τις φιλίες της στο παρελθόν , οτι όλες οι φίλες της την πρόδωσαν και την απομάκρυναν χωρίς λόγο και αιτία αλλά μάλλον καταλαβαίνετε το γιατί...όσο καλή πρόθεση και αν έχει χάνει την μπάλα με αυτά που κάνει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μίρακλ!

Τέτοια απογοήτευση είχε και η δική μου φίλη τότε. Απορούσε επίσης γιατί εξαφανίζονται οι άνθρωποι από τη ζωή της. Τέλος πάντων, έχω υπάρξει στη θέση σου με αρκετά άτομα ώσπου μπούχτισα και κατάλαβα ότι έχανα το χρόνο μου, γιατί τελικά δεν τους έκανα παρέα γιατί περνούσα καλά αλλά έλεγα ότι έχει πολύ καλή καρδιά, είναι κρίμα και τέτοια. Συνειδητοποιώ τώρα ότι ήταν ψυχοφθόρο για μένα και λάθος δικό μου. Αυτοί δεν έφταιγαν, ήταν αυτοί που ήταν. Εγώ τους επέτρεπα να μπαίνουν στη ζωή μου και εγώ επέτρεπα στον εαυτό μου να νιώθει ενοχές όταν τους απομάκρυνα περιστασιακά. Ενώ έπρεπε να νιώθω ενοχές που υποβάλλω τον εαυτό μου σε παρέες που δεν μου ταίριαζαν και δεν διασκέδαζα με αυτές. Τώρα δεν τις θεωρώ φιλίες, τότε έτσι τις έβλεπα. Επίσης η ειλικρίνεια, όσο δύσκολη κι αν είναι μας απελευθερώνει, έτσι πιστεύω. Βρες τη δύναμη να μιλήσεις με ειλικρίνεια και ό,τι ήθελε προκύψει.


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...