Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

φίλη ...τσιμπούρι ή απλά αγενής....


μιρακλ

Recommended Posts

οι αναπάντητες κλήσεις φτάσαν τις 7 κορίτσια αλλά εγώ εκεί βράχος, δεν απαντώ και δεν πρόκειται. Θα το κάνω σίγουρα όπως έγραψα παρακάτω αλλά φευ....όταν έρθει η ώρα. Οσο το σκέπτομαι νομίζω πως κι΄εγώ προκειμένου να κάνω λίγη παρεϊτσα και να πιω κάνα καφεδάκι πού και πού ψιλοπαρασύρθηκα...της έδωσα χώρο που δεν έπρεπε για να μην πληγωθεί η καλή της καρδιά και νιώθω μετά τύψεις και τώρα είμαι η .......μαμά - φίλη της όπως σωστά είπατε για να καλύπτω τις ανάγκες της. Θέλει φρένο και απόσταση...τόσο όσο...τουλάχιστον για την αρχή και όπου καταλήξει στο τέλος...η καλοσύνη της με έκανε να παραβλέπω όλα τα άλλα αλλά δεν είναι έτσι και ένα πράμα στη ζωή μου βρε παιδί μου..τίποτα δε με χαλάει όσο η αγένεια και η μη διακριτικότητα...εεε πάω και πέφτω επάνω ντουγρού !!!!!!!

εύχομαι από καρδιάς να αναρρώσει γρήγορα και να βρεθεί και ένα καλό παιδί στο δρόμο της να παντρευτεί μπας και ησυχάσω λίγο και εγώ.

καλά μου κορίτσια σας ευχαριστώ:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επανέρχομαι...Mετά από 2 ημέρες και ένα τσουβάλι αναπάντητες κλήσεις που δεν της απάντησα έκανα σήμερα ΤΟ λάθος να την πάρω τηλ. βρήκα μια πρόχειρη δικαιολογία για το πού είχα χαθεί και δεν απαντούσα τόσες μέρες και προς έκπληξή μου η φθηνή μου αυτή δικαιολογία την κάλυψε πλήρως...δεν την ένοιαζε τίποτε άλλο παρά μόνο το αν είμαι σπιτι...και ναι...ξέρετε τη συνέχεια...ήρθε πάλι...:(

φυσικά αφού έφυγε με ξαναπήρε τηλ. πριν λίγο για να μου πει και πάλι οτι έκανε μια πίτα και οτι πήρε το χαπι της και θα κοιμηθεί ήσυχα απόψε....

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ!!!!!!!!από αύριο θα ξηγηθώ αλλιώς :evil: θα ακούσει τον εξάψαλμο!!!!!!!!η αλήθεια στη φόρα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και ναι η αλήθεια έλαμψε...της μίλησα πριν λίγο που με πήρε τηλ...τα κλασικά με ρώτησε που είμαι και στο καπάκι με μια ανάσα όπως συνηθίζω να λέω μου λέει :

- σήμερα νιώθω χάλια ...

την διέκοψα αμεσως...νιώθω άσχημα που το έκανα γιατι ίσως να εχει μια δύσκολη μέρα αλλά δεν άντεξα...της τα ειπα έξω από τα δόντια, οτι νιώθω οτι με πνίγει, οτι δεν μπορεί να με παίρνει 10 φορές την ημέρα τηλ...οτι δεν μπορεί να με ρωτάει συνέχεια που είμαι...οτι μιλάει συνέχεια για τον εαυτό της...οτι μου ζητάει τα πάντα επιτακτικά (σαν να με διατάσσει) έλα να με δεις, έρχομαι να σε δω κτλ...οτι με όλα αυτά που κάνει δεν μου άφησε το περιθώριο να την πάρω εγώ τηλ ως όφειλα (είπαμε ειναι άρρωστη) αλλά ούτε και να την επισκεφθώ ...τα είπα όσο και όπως μπορούσα ζητώντας της συγνώμη που της τα λέω τώρα που είναι άρρωστη αλλά δεν μπορούσα άλλο...θίχθηκε πολύ ο εγωϊσμός της...το κατάλαβα... αλλά δεν εξερράγη κιόλας...μου τόνισε και πάλι την καλή της πρόθεση και οτι δεν καταλάβαινε οτι όλα αυτά με πείραζαν...στο τέλος μου ζήτησε να κλείσουμε το τηλ του τύπου καλά καλά σε αφήνω τώρα οκ/?? και αυτό ήταν .... :| συμφωνείτε κορίτσια...??νιώθω και λίγο άσχημα από την άλλη τώρα...

Link to comment
Share on other sites

πολλή απογοήτευση έφαγα...ξέρετε τί έγραψε στον τοίχο της στο facebook μετά το τηλ...?? οτι κάποιοι άνθρωποι θέλουν μόνο να περνάν καλά και στα δύσκολα γίνονται καπνός....

Link to comment
Share on other sites

βλέποντας την ανάρτησή της της έστειλα ένα προσωπικό μήνυμα εξηγώντας την οτι με αδικεί αφάνταστα...μου απάντησε λέγοντας μου να μην την κάνω κουμάντο γιατί στον τοίχο της θα γράφει ότι θέλει αυτή και κουμάντο να κάνω λέει στον δικό μου τοίχο...:( περίμενα να καταλάβει οτι όντως ξεπέρασε τα όρια αλλά το αντίθετο...πήρε φωτιά και θέλει να με φάει...ποιός την κρατάει τώρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα μίρακλ!

Καλά έκανες και της τα είπες αλλιώς εσύ θα πιεζόσουν κι αυτή δεν θα ήξερε πώς νιώθεις!

Πολύ ανώριμη και παιδιάστικη η αντίδρασή της! Τι να σου πω? Έλεος δηλαδή, είναι να σε πιάνουν τα γέλια. Και εσένα τι σε πειράζει τι γράφει στον τοίχο της? Εγώ θα σου πρότεινα να της ξεκαθαρίσεις ότι ασχέτως ασθένειας σε πνίγει και ότι τώρα τελευταία δεν μπορούσες άλλο να αντέξεις, και επίσης ότι ήθελες να είσαι ειλικρινής γιατί το αξίζει και ότι πέρα από το ότι πατάει τα όριά σου, τη συμπαθείς. Ίσως θέλει και το χρόνο της να τα επεξεργαστεί αυτά που της είπες, ίσως και να μην τα επεξεργαστεί ποτέ. Θα δείξει. Απλά μην πέσεις στη παγίδα των ενοχών. Το πολύ πολύ μην κοιτάς τον τοίχο της για ένα διάστημα. Ή πες της ό,τι έχει να σου πει να στο πει ευθέως και όχι ύπουλα και καλυμμένα στο facebook. Αμάν αυτό το facebook :-P εγώ το έκλεισα και ησύχασα! :)


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

επανέρχομαι...την ημέρα που έγινε το ...μπαμ ΄με πήρε τηλέφωνο εξαιρετικά θυμωμένη και αναστατωμένη λέγοντας μου επί λέξει και πάλι επιτακτικά :

ή θα πάμε σε πνευματικό να μας διαβάσει μια ευχή και να με συγχωρέσει ή το τελειώνουμε εδώ...της είπα και πάλι πως αυτή αποφασίζει και διατάζει ...το μόνο της είπα που οφείλω να κάνω είναι να σου ζητήσω συγνώμη γιατί ό,τι σου είπα σου το είπα άκαιρα σε μια δύσκολη περίοδο της ζωής σου αλλά αυτά που σου είπα δεν τα παίρνω πίσω ...είναι η αλήθεια μου...της είπα πως δεν θέλω να το τελειώσουμε απλά να μιλήσουμε κάποια στιγμή που θα γίνει καλά...δεν νομίζω οτι άκουγε...με καπέλωνε λέγοντας τα δικά της...ή αυτό η εκείνο...κλείσαμε το τηλέφωνο πάντως ευχόμενη η μία στην άλλη καλή σαρρακοστή

Link to comment
Share on other sites

και ερχόμαστε στο σήμερα...με παίρνει τηλ. της απαντώ αμέσως και μου λέει ξέρεις θέλω να μου στείλεις το τάδε πράγμα (κάτι που είχε ξεχάσει σπίτι μου πριν γίνει ο καβγάς)...της λέω ευχαρίστως να στο στείλω με courier...τί ήθελα και το πα....όχι λέει θα έρθω εγώ σπίτι σου να το πάρω....αρχίσαμε τα ίδια σκέπτομαι...όχι είσαι άρρωστη δεν χρειάζεται να έρθεις θα στο στείλω εγώ...τα παίρνει στο μεταξύ αυτή πολύ άσχημα σχεδόν την άκουγα που έβραζε...

-γιατί τα παίρνεις? τη ρωτάω...θέλεις πάλι να γίνει το δικό σου?? κανονίζουμε και διατάζουμε..??μου ζήτησες κάτι και αμέσως σου έδωσα τη λύση...τί πρόβλημα έχεις? γιατί να έρθεις σπίτι μου όταν μπορώ να σου το στείλω...?? βρήκα της λέω την πιο ανώδυνη λύση εκτός αν θεωρείς πως το να συναντηθούμε στην παρούσα φάση θα ήταν οτι καλύτερο...είσαι πάάααρα πολύ νευριασμένη μαζί μου και εγώ από την μεριά μου αναστατωμένη και μια συνάντηση μπορεί να άναβε τα αίματα δεν το καταλαβαίνεις???

αχχ κορίτσια δεν καταλαβαίνει...και πάλι με πήρε να με κάνει πύραυλο

τελικά της το έστειλα με το courier και ησύχασα

Link to comment
Share on other sites

καταλαβαίνεται δηλαδή τί γίνεται?/ αυτή τα έχει πάρει γιατί λέει δεν την σεβάστηκα στην αρρώστειά της και την στόλισα ...εγώ από την άλλη που δεν καταλαβαίνει ή μάλλον που δεν θέλει να καταλάβει πόσο πολύ ξεπέρασε τα όρια...και όσο το σκέφτομαι καταλήγω πως σήμερα ήθελε να έρθει και μάλιστα ποδαράτη από ο.τι μου είπε για τη βόλτα της ...και φυσικά και πάλι με το έτσι θέλω του τύπου ΕΓΩ θα έρθω σπίτι σου ...μια χαρά ...τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελή μου...γι αυτό φώναζε όταν της μίλησα για courier...σου λέει και εγώ τώρα πού θα πάω? τι θα κάνω? πώς θα περάσει η ώρα μου...?? γενικά με χάλασε πάλι σήμερα καλά είχα ησυχάσει λίγες μέρες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ποπο μιρακλ εχεις πολυ γερα νευρα! Σε παραδεχομαι χαχαχαχαα η κοπελα δεν εχει αξιοπρεπεια και εχει πολυ θρασσος! Αυτη ρε συ μπορει να ειναι επικινδυνη, το εχεις σκεφτει? Εγω παντως καταθετω τα οπλα, δεν εχω αλλα λογια για την περιπτωση της...


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...