Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

ΑΓΌΡΙ Ή ΚΟΡΊΤΣΙ?


Marouskaki

Αγόρι ή κορίτσι?  

18

  1. 1. Αγόρι ή κορίτσι?

    • αγόρι
    • κορίτσι


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Κοριτσαρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Σε βλεπω για μεγαλη επιδρομη στο ροζ τμημα του ορκεστρα.

Χαχα, κοριτσομάνα, τι θα ψήφιζες εσύ?Άντε κι εσύ με το γιο επιτέλους!!!Για να δούμε!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπον Μαρουσκακι ευχομαι πανω απο ολα να ναι γερο και μετα μια που εχεις αγορακι σου ευχομαι να κανεις και ενα κοριτσακι!!!!!

με το καλο ολες μας!!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

marouskaki ψηφισα κοριτσι εννοείται αφου σου του εχω ξαναπει και εγω ακριβως ετσι επισα την κορη μετα από δυο γιους.............


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρουσκακι ποτε θα ξερουμε φυλλο;;;

Ελπίζω σήμερα να δείξει κάτι...17η εβδομάδα φτάσαμε!!Με το καλό κι εσύ το μωράκι σου.Τί περιμένετε?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

marouskaki ψηφισα κοριτσι εννοείται αφου σου του εχω ξαναπει και εγω ακριβως ετσι επισα την κορη μετα από δυο γιους.............

Χαχα, ναι, εσύ ήσουν σίγουρη για μένα από την αρχή, άντε να δούμε!!18.30 ραντεβού σήμερα...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο σημερα!!! να δειτε το μπεμπακι σας!! τι καλα!!!

εμεις περιμενουμε κοριτσακι και ειναι το πρωτο!!!

μεγαλη χαρα!!! γραψε τα νεα σημερα μετα τον γιατρο, θα περιμενουμε!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο σημερα!!! να δειτε το μπεμπακι σας!! τι καλα!!!

εμεις περιμενουμε κοριτσακι και ειναι το πρωτο!!!

μεγαλη χαρα!!! γραψε τα νεα σημερα μετα τον γιατρο, θα περιμενουμε!!!

Και ρωτάω εγώ...το ίδιο ρωτάω όλες τις κοριτσομάνες, μη νομίζεις...Μα πώς στο καλό τα κάνετε τα κορίτσια???:lol::lol::lol::lol: Με το καλό η μπεμπούλα λοιπόν!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι να σου πω;;; τους αντρες μας πρεπει να ρωτησουμε για το φυλο!!! χαχα

εγω σαν πρωταρα δεν καταλαβα τι εγινε διαφορετικα στην συνταγη....χαχα

θα δειξει στο επομενο!!!

παντως εμας μας μπερδεψε και στην αρχη ειχαμε καλα ποσοστα για αγορι αλλα τελικα μετα απο ενα μηνα κανει μια κωλοτουμπα και οοπ!!! κοριτσαρος

στην αρχη συνηθησα στην ιδεα για αγορι, μετα ανατραπηκαν τα δεδομενα και μου πηρε μια δυο μερες να αλλαξω τις φαντασιωσεις μου με το μπεμπε, τωρα δεν το αλλαζω με τιποτα!!!! ειμαι τοσο χαρουμενη!!! (οχι οτι με αγορακι δεν θα ημουν) αλλα ...τι να πω νιωθω διαφορετικα, το ειδαμε και σε φωτο σε 3d και ειναι σαν να το γνωρισα, δεν θελω να αλλαξει τιποτα στα δεδομενα μου

σας επρηξα......συγνωμη.....

:oops::oops::oops::oops::oops:


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

ψήφισα αγόρι μόνο και μόνο για να ανεβάσω τα ποσοστά! χαχαχαχα!!! εύχομαι πάνω από όλα να είναι γερό, να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη κι εύκολη γέννα! Αναμένουμε τα νέα!


kdRKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Μαρουσκακι! ψήφισα κορίτσι και σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη με ένα γερό μωράκι όπως επιθυμείς!!

είναι μεγάλη ευλογία και χαρά τα τέσσερα μωράκια!!!

εγώ πρώτα ο Θεός θα γεννήσω τον Μάιο, και από τώρα σκέφτομαι ότι θέλω τρίτο και να είναι κορίτσι...(είμαι τρελή;;; :wink: ) αλλά ο άντρας μου από τώρα μου το ξεκαθάρισε πως δεν θέλει τρίτο (ξέρω σε άλλο θέμα πρέπει να γράψω) :wink::-D:grin::-D:grin:

Να έχετε όλες τέλειες εγκυμοσύνες και με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...