Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΑΓΌΡΙ Ή ΚΟΡΊΤΣΙ?


Marouskaki

Αγόρι ή κορίτσι?  

18

  1. 1. Αγόρι ή κορίτσι?

    • αγόρι
    • κορίτσι


Recommended Posts

μαρουσκακι αγορι παληκαρος μαγκακι και τα μυαλα στα καγκελα λεμε και σαν θα μεγαλωσουν να γινουν λεβεντες για χαρη της μακεδονίας χιχιχιχιχι! νταξει καλα γερο να ναι ορθιο να κατουραει... χιχιχιχιχιχι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οσες ειπατε κοριτσι χασατε πανηγυρικα!!!!!200% αγορι το κιντερ μας λεει ο ντοκ.φλοοοοοοο...μακους;;;;;κροκετ ακουςςςςς;;;;;


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχα, πιο μέσα δε γίνεται!Με το καλό το μπεμπάκι σου!!

αντε Μarouskaki ακομα ενα και ετοιμη η ομαδα φουτσαλ!!!

εγω δεν προλαβα να ψηφισω βεβαια δεν πειραζει!

τωρα που περιμενω τον τριτο δεν μπορω να διανοηθω οτι θα προσπαθησω και για 4ο.... οχι λογω του οτι θα ερθει γιος ξανα, χεστηκα πλεον!!!! απλα τωρα στην τριτη εγκυμοσύνη νιωθω τόσο μα τόσο κουρασμενη και εξαντλημένη.. ακόμα μεσα του 6ου ειμαι και θελω τοσο πολυ να γεννησω.. ποναω κοκκαλα μεση βυζια κεφαλι..... ασε... ασε που σε καθε εγκυμοσύνη αγριευω και γεμιζω ακμη-σπυρια........

δε μου λες;; οταν λες οτι ειναι γιος τι σου λενε;;;;; εγω να πω την αμαρτια μου τους λεω οτι δεν γνωριζω..... λεω στη γεννα θα μαθουμε!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

αντε Μarouskaki ακομα ενα και ετοιμη η ομαδα φουτσαλ!!!

εγω δεν προλαβα να ψηφισω βεβαια δεν πειραζει!

τωρα που περιμενω τον τριτο δεν μπορω να διανοηθω οτι θα προσπαθησω και για 4ο.... οχι λογω του οτι θα ερθει γιος ξανα, χεστηκα πλεον!!!! απλα τωρα στην τριτη εγκυμοσύνη νιωθω τόσο μα τόσο κουρασμενη και εξαντλημένη.. ακόμα μεσα του 6ου ειμαι και θελω τοσο πολυ να γεννησω.. ποναω κοκκαλα μεση βυζια κεφαλι..... ασε... ασε που σε καθε εγκυμοσύνη αγριευω και γεμιζω ακμη-σπυρια........

δε μου λες;; οταν λες οτι ειναι γιος τι σου λενε;;;;; εγω να πω την αμαρτια μου τους λεω οτι δεν γνωριζω..... λεω στη γεννα θα μαθουμε!!

Κοίτα, άμα θυμόμασταν οι καθεμιά την άσχημη εγκυμοσύνη ή τους δύσκολους πτώτους μήνες -μην πω χρόνια με το μωρό-θα μέναμε όλες στο ένα!;);););)

όσο για τα σχόλια έχω ακούσει και ότι είμαι φίρμα αλλά έχω δει και έκπληκτα βλέμματα (που κρύβουν μια λύπηση να το πω??) αλλά σκασίλα.Εσύ ξέρεις πώς θα περνάς με τους τρεις κι εγώ ξέρω πώς θα περνώ με τους 4 όλα τα άλλα είναι....σκόνη!!;)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, άμα θυμόμασταν οι καθεμιά την άσχημη εγκυμοσύνη ή τους δύσκολους πτώτους μήνες -μην πω χρόνια με το μωρό-θα μέναμε όλες στο ένα!;);););)

όσο για τα σχόλια έχω ακούσει και ότι είμαι φίρμα αλλά έχω δει και έκπληκτα βλέμματα (που κρύβουν μια λύπηση να το πω??) αλλά σκασίλα.Εσύ ξέρεις πώς θα περνάς με τους τρεις κι εγώ ξέρω πώς θα περνώ με τους 4 όλα τα άλλα είναι....σκόνη!!;)

ναι εχεις δικαιο πανω σε αυτα που λες...

ακου να δεις τώρα!! 2 θειοι του αντρα μου εχουν 4 γιους!! το 5ο ηρθε η πολυποθυτη κορη! εχουμε παντως μια πιθανοτητα στο 5ο ισως χαχαχα!!!!

επισης εχω μια θεια με 4 γιους, και 3 θειους με μονο αγορια! η αδελφη μου και ο αδελφος μου επισης εχουν μονο αγορια! τα ξαδελφια μου που εχουν παραπανω απο ενα μωρο μπορει να εχουν το ενα κοριτσια αλλα σιογυρα εχουν όλοι απο ενα αγορι!! το αγορι υπερισχυει στα σογια μας εμας! επισης εχω μια γνωστη με 5 γιους! ουτε στο 5ο δεν της εκατσε αυτηνης! υγεια πανω απολα και πλεον και γω λεω χεστηκα!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι εχεις δικαιο πανω σε αυτα που λες...

ακου να δεις τώρα!! 2 θειοι του αντρα μου εχουν 4 γιους!! το 5ο ηρθε η πολυποθυτη κορη! εχουμε παντως μια πιθανοτητα στο 5ο ισως χαχαχα!!!!

επισης εχω μια θεια με 4 γιους, και 3 θειους με μονο αγορια! η αδελφη μου και ο αδελφος μου επισης εχουν μονο αγορια! τα ξαδελφια μου που εχουν παραπανω απο ενα μωρο μπορει να εχουν το ενα κοριτσια αλλα σιογυρα εχουν όλοι απο ενα αγορι!! το αγορι υπερισχυει στα σογια μας εμας! επισης εχω μια γνωστη με 5 γιους! ουτε στο 5ο δεν της εκατσε αυτηνης! υγεια πανω απολα και πλεον και γω λεω χεστηκα!

αυτό ήθελα να γράψω αλλά κρατήθηκα χαχαχαχα!:lol::lol::lol::lol::lol:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...