Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts

Κοριτσακι μου εμεις μια ετσι μια λλιως!Με τον μεγαλο ολα αυτα γιατι το μωρουλι μου ειναι πολυ πολυ καλο!

Ο μεγαλος εχει αλλαξει τελειως δεν τον βρισκω πουθενα,εχω χασει το παιδι μου ετσι νοιωθω.Να νοιωθω τοση ζηλεια?Μου φαινεται απιστευτο γιατι με εκεινον ασχολουμαστε ενω με το μωρο μονο οταν κοιμάται ο μεγαλος...Στα κρυφα το φιλαω το μωρο μου αλλα και παλι ο μεγαλος τα ιδια και χειροτερα...Εχω απογοητευτει πολυ με πιανουν κατι κλαμματα ειδικα οταν τον βλεπω να κοιμαται γιατι ταλαιπωρείται η ψυχουλα μου δεν μπορεί να καταλάβει οτι τα αγαπαμε και τα δυο πολυ πολυ :(:(

Anyway σε επρηξα........:oops::oops:

Αχ βρε γκρετα μου φάση. Πρώτων δεν μεν πρίζεις μην το ξαναπεις. Πιστευω είναι φαση θα στρώσει. Δεν ηταν ετσθ απο τις αρχές. σωστα?

Πρεπει να το συζητησετε με τον αντρα σου να Βρείτε μια μεση λυση .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ βρε γκρετα μου φάση. Πρώτων δεν μεν πρίζεις μην το ξαναπεις. Πιστευω είναι φαση θα στρώσει. Δεν ηταν ετσθ απο τις αρχές. σωστα?

Πρεπει να το συζητησετε με τον αντρα σου να Βρείτε μια μεση λυση .

Οχι δεν ηταν ετσι :(

Αλλαξε απ οταν εμεινα εγκυος,πριν καν να του το πουμε φαντασου!!Βγαλαμε πανα 20-21 μηνων και αφ οτου εμεινα εγκυος μετα απο κανα δίμηνο αρχισε να βρέχεται ξανα!!!Δεν μου το ελεγε καν...ολο τον χειμωνα και μεχρι πριν εναν μηνα δεν μπορεις να φανταστεις τι εχω τραβηξει με το θεμα αυτο γιατι απ την στιγμη που ξεκινησεις δεν υπαρχει επιστροφη στην πανα!Ασε που δεν ηθελα εγω η ιδια κατ αρχην!

Με τον υπνο ειχε θεμα αλλα κ αυτό ειχε στρωσει και στην εγκυμοσύνη δεν ειχε θεμα με τον υπνο αλλα κοιμομασταν μαζι βεβαια!Το ελα να δεις εγινε μαζι με τον ερχομο του μωρου!!!!

Φαση ειναι σιγουρα και θα περασει που θα παει!!!

Εσυ πες μου πως τα πατε?βγαζει γουλιτσες το μικρουλι σου?


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσια γλυκα, γεια σου greta..

Με το αγορι μου ολο και καλυτερα σε λιγο συμπληρωνει μηνα στο σπιτι.. τον αγαπω πολυ πολυ !! ολα καλα δεν προλαβαινω να γραφω πολλα εδω.. εχουμε και παλινδρομηση κανουμε αναγωγες αλλα το μετιαζουμε οσο μπορουμε με ειδηκο γαλα και σιροπακι. θα μπω καποια στιγμη να σας γραψω περισσοτερα γτ ειναι η ωρα για το γαλατακι μας!!

Φιλακια πολλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια γλυκα, γεια σου greta..

Με το αγορι μου ολο και καλυτερα σε λιγο συμπληρωνει μηνα στο σπιτι.. τον αγαπω πολυ πολυ !! ολα καλα δεν προλαβαινω να γραφω πολλα εδω.. εχουμε και παλινδρομηση κανουμε αναγωγες αλλα το μετιαζουμε οσο μπορουμε με ειδηκο γαλα και σιροπακι. θα μπω καποια στιγμη να σας γραψω περισσοτερα γτ ειναι η ωρα για το γαλατακι μας!!

Φιλακια πολλα!!!!!

Μπράβο Mairy_lou τέλεια τα νέα σας!!!! Πολύ χαίρομαι για σένα και τον μικρό γιγαντάκο σας :-P:razz::-P:razz::-P:razz:.

Εύχομαι να είναι πάντα υγιής και καλότυχος στην ζωή του:D:D:D:D


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια γλυκα, γεια σου greta..

Με το αγορι μου ολο και καλυτερα σε λιγο συμπληρωνει μηνα στο σπιτι.. τον αγαπω πολυ πολυ !! ολα καλα δεν προλαβαινω να γραφω πολλα εδω.. εχουμε και παλινδρομηση κανουμε αναγωγες αλλα το μετιαζουμε οσο μπορουμε με ειδηκο γαλα και σιροπακι. θα μπω καποια στιγμη να σας γραψω περισσοτερα γτ ειναι η ωρα για το γαλατακι μας!!

Φιλακια πολλα!!!!!

Μairy lou!!!!Ποσο χαρηκα με τα ομορφα νεακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπραβο κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:pγεροι α ειστε και οι τρεις σας!!!!!!!!!!!!Γιγαντακο εισαι γλυκας!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Γεια σας κοριτσια ομορφα που μου ησασταν παρεουλα τοσο πολυ καιρο..

Δεν σας ξεχναω απλα δεν εχω χρονο να καθησω στο παλ τοπ με αποτελεσμα να μην μπαινω..

το αγορι μου μεγαλωσε πολυ ειμαστε πλεον 4.500 κιλα και ειμαστε ενα ομορφο και χαριτωμενο αγορακι με μεγαλα ματια που τρελαινουμε μαμα και μπαμπα !!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια ομορφα που μου ησασταν παρεουλα τοσο πολυ καιρο..

Δεν σας ξεχναω απλα δεν εχω χρονο να καθησω στο παλ τοπ με αποτελεσμα να μην μπαινω..

το αγορι μου μεγαλωσε πολυ ειμαστε πλεον 4.500 κιλα και ειμαστε ενα ομορφο και χαριτωμενο αγορακι με μεγαλα ματια που τρελαινουμε μαμα και μπαμπα !!!

Μπραβο κορίτσι μου!! Πωπω ο γιγαντακος σας έγινε ολόκληρος αντρας!!!:D:D:D


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια ομορφα που μου ησασταν παρεουλα τοσο πολυ καιρο..

Δεν σας ξεχναω απλα δεν εχω χρονο να καθησω στο παλ τοπ με αποτελεσμα να μην μπαινω..

το αγορι μου μεγαλωσε πολυ ειμαστε πλεον 4.500 κιλα και ειμαστε ενα ομορφο και χαριτωμενο αγορακι με μεγαλα ματια που τρελαινουμε μαμα και μπαμπα !!!

Τελεια Mairy lou!!!!να ειναι καλα το ζουζουνακι σας!!!!!!!!μεγαλωσε!!!!!!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου. Σε ενα μηνα το περισσοτερο θα εισαγουμε και στερεα!!!! γυριζουμε απο ανασκελα μπρουμιτα και ειμαστε ζωηροι ζωηροι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία!!! Να σε χαίρονται όσοι σ αγαπάνε και να τους χαίρεσαι κι εσύ!! Φιλάκια στον γιγαντακο σου!!!!

mama82 σε ευχαριστω πολυ πολυ!!! και συ να χαιρεσαι το μπεμπεδινι σου !!! θα μεγαλωσε μωρε!!!:):)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...