Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts

Αχ βρε κοριτσια μου γλυκα!!! Τι να πω, Οι αγωνιες μου δεν σταματαν και δε θα σταματησουν ποτε απο δω και περα! Μας ειπαν πως μπορει να του αυξησουν την αναπνευστικη υποστηριξει γιατι κουραστηκε το μωρακι μου! Τα ποδια μου κοπηκαν ! Δε ξερω τωρα ειμαι με το τηλεφωνο στο χερι και περιμενω να παρω τηλεφωνο να δω πως παμε σημερα!

Βεβαια τα υπολοιπα πηγαινουν καλα, τρωμε κανονικα οσο τρωγαμε δηλαδη, και οι υπολοιπες λειτουργιες σταθερα.

Συν αυτου σημερα πρωι πρωι μου στειλαν και το χαρτι απο το Ινστιτουτο υγειας του παιδιου που λεει πως το αγορακι μου πιθανον κληρονομισε απο μενα την πληρη ελλειψη ενζυμων (G6PD για οσες το γνωριζουν) πραγμα που σημαινει πως αργοτερα θα εχουμε πολλους περιορισμους σε φαρμακα!

Μα βρε πουλακι μου, αυτο βρηκες να κληρονομισεις απ ολα της μανουλας σου?? Ετσι ειπα στην μητερα μου οταν το διαβασα το χαρτι και την επιασαν τα γελια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ολα καλα θα πανε...να εισαι ηρεμη και να εχεις πιστη...μικρουλης ειναι ακομη, λογικο ειναι ν κουραστηκε λιγακι...ασε τους γιατρους κ το θεουλη να κανουν τη δουλεια τους...ειμαστε ολες κοντα σου με τ μυαλο μας...προσευχησου, αναψε τα κερακια σου κ ο θεος θα ειναι παντα κοντα του....να μη φοβασαι καθολου!!!!εχω ζησει αποπ κοντα τ ιδιο ακριβως μεσα απο φιλικο μ ζευγαρι και ολα μα ολα πηγαν μια χαρα κ τωρα ο αντρουλης τους ειναι 3 χρονων λεβεντης..ετσι θαναι κ ο δικος σ...περασαν τοσες μερες κ καθε μερα που περναει ειναι προς οφελος του...Think positive!!


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

ολα καλα θα πανε...να εισαι ηρεμη και να εχεις πιστη...μικρουλης ειναι ακομη, λογικο ειναι ν κουραστηκε λιγακι...ασε τους γιατρους κ το θεουλη να κανουν τη δουλεια τους...ειμαστε ολες κοντα σου με τ μυαλο μας...προσευχησου, αναψε τα κερακια σου κ ο θεος θα ειναι παντα κοντα του....να μη φοβασαι καθολου!!!!εχω ζησει αποπ κοντα τ ιδιο ακριβως μεσα απο φιλικο μ ζευγαρι και ολα μα ολα πηγαν μια χαρα κ τωρα ο αντρουλης τους ειναι 3 χρονων λεβεντης..ετσι θαναι κ ο δικος σ...περασαν τοσες μερες κ καθε μερα που περναει ειναι προς οφελος του...Think positive!!

Ι will Litsaki_xoulio !!!:P Εσυ 21+4 βλεπω !! Με το καλο !! πως τα πας, πως νιωθεις?????

Link to comment
Share on other sites

mairy lou μην χανεις την πιστη σου τωρα!!! οι γιατροι κατι ξερουν παραπανω, μπορει να θελουν να το δυναμωσουν παραπανω με το γαλατακι και μετα να δουν το αναπνευστικο του, να μην τον κουρασουν και με τα δυο, μην ξεχνας οτι το αγορι σου ειναι δυνατο και παλευει καθε μερα και επισης στην αρχη περασε μεγαλη φουρτουνα, εδω κανονικα για ολα τα μωρα ειναι δυσκολο οταν γεννιουνται, αφηνουν την ζεστασια και την ασφαλεια απο την κοιλιτσα της μαμας τους , ανοιγουν τα πνευμονια με την πρωτη τους αναπνοη και πονανε, το φως κτλ κτλ

μην απογοητευεσαι, πρεπει να σαι σιγουρη για το παλικαρι σου γιατι και απο σενα παιρνει δυναμη!!!

οσο για την ελλειψη ενζυμων θα μαθει οπως και εσυ να ζει μ αυτο, με προσοχη, τι να κανουμε;;; μπροστα στο θαυμα που ζειτε αυτο ειναι παιχνιδακι!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

mama82 οντως ενζυμα δεν ειναι τιποτα μπριστα σε ολο αυτο !!

Το δυνατο μου αγορι που λετε μανουλες, πηρε βαρος εχουμε φτασει τα 720 γραμμαρια!!! Τι χαραα θεε μου :D:D:D Αυξησανε και τα cc του γαλακτος, στα 12 ημερησιως, απο κει που επαιρνε 4 !!!!! Αχ το γιαβρακι μου !

Και ολες του οι εξετασεις ειναι ικανοποιητικα καλες! Αυτη τη γιατρο καθε φορα που την συνανταω και στο επισκεπτηριο, ειναι και τοσο γλυκομιλητη που θελω να την αγκαλιασω μωρε!!!!!! :tongue:

Για το αναπνευστικο μας τωρα οντως το εχουν ενισχυσει λιγακι, αλλα μου λεει μην ανησυχεις ειναι κατι που συμβαινει συχνα και απο μερα σε μερα μπορει να αλλαξει παλι.

Αυτα τα νεα απο εμας σημερα!!! Α και οτι την επομενη εβδομαδα θα εξετασουν και τα ματακια μας !:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο σας!!! ειδες που ολα πανε καλα;;;;

μην σκας για τιποτα ολα θα φιαξουν σιγα σιγα!!!

να εισαι αισιοδοξη και να μεταδιδεις την καλη σου ενεργεια και πιστη στον γιγαντακο σας!!! ποτε θα πας να τον δεις;;;


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σας!!! ειδες που ολα πανε καλα;;;;

μην σκας για τιποτα ολα θα φιαξουν σιγα σιγα!!!

να εισαι αισιοδοξη και να μεταδιδεις την καλη σου ενεργεια και πιστη στον γιγαντακο σας!!! ποτε θα πας να τον δεις;;;

mama θα παω μια απο τις επομενες μερες μεχρι το Σαββατο. Εχουν και το μαγαζι ο αντρας μου μαμωτο . Ισως παρασκευη!! Ανυπομονωωωω !!!!

Μονο χαρες, μονο χαρες να εχουμε ολες μας! Παντα σε τετοιες περιπτωσεις φυσικα υπαρχουν και σκαμπανεβασματα αλλα σημασια εχει ολα στο τελος να πηγαινουν καλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσι τη ωραία τα νέα!μπράβο μπράβο σας😘 εμένα η μπέμπα μου τα 4 cc έφαγε την 4 μέρα που ήταν στη θερμοκοιτίδα εμείς είχαμε ανώριμο στομαχάκι.για τα ματάκια μην ανησυχείς σε όλα τα μικρούλια τα εξετάσουν

Link to comment
Share on other sites

εσυ επανηλθες πληρως;;; απο την καισαρικη κτλ;;;

αν εισαι καλα παρε και το λεωφορειο και ελα να τον δεις και επιστρεφεις, δε λεω ειναι κουραστικο αλλα αξιζει!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

εσυ επανηλθες πληρως;;; απο την καισαρικη κτλ;;;

αν εισαι καλα παρε και το λεωφορειο και ελα να τον δεις και επιστρεφεις, δε λεω ειναι κουραστικο αλλα αξιζει!!!!

Εγω μπορω να πω επανηλθα σε μεγαλο βαθμο. Θελω να κανω κατι τελευταιες εξετασεις για τον παθολογο να τις δει και αυτος, και απο βδομαδα αυτο θα κανω σιγουρα. Το χω ηδη προγραμματισει και ποιες μερες! :P:p

Κανενα ταξιδι δεν ειναι τοσο κουραστηκο οταν ειναι για το παιδι μας!!! Σωσταα???? Θα ξεχασω εγω οταν σπουδαζα που ο πατερας μου εκανε ολοκληρο ταξιδι σε μιση μερα μονο για να με παει επειδη ειχα σκυλο? Και οχι Θεσσ, αλλα Λαρισα! Με αφηνε και ξανα πισω!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mama82 οντως ενζυμα δεν ειναι τιποτα μπριστα σε ολο αυτο !!

Το δυνατο μου αγορι που λετε μανουλες, πηρε βαρος εχουμε φτασει τα 720 γραμμαρια!!! Τι χαραα θεε μου :D:D:D Αυξησανε και τα cc του γαλακτος, στα 12 ημερησιως, απο κει που επαιρνε 4 !!!!! Αχ το γιαβρακι μου !

Και ολες του οι εξετασεις ειναι ικανοποιητικα καλες! Αυτη τη γιατρο καθε φορα που την συνανταω και στο επισκεπτηριο, ειναι και τοσο γλυκομιλητη που θελω να την αγκαλιασω μωρε!!!!!! :tongue:

Για το αναπνευστικο μας τωρα οντως το εχουν ενισχυσει λιγακι, αλλα μου λεει μην ανησυχεις ειναι κατι που συμβαινει συχνα και απο μερα σε μερα μπορει να αλλαξει παλι.

Αυτα τα νεα απο εμας σημερα!!! Α και οτι την επομενη εβδομαδα θα εξετασουν και τα ματακια μας !:cool:

Αχ ειλικρινά δε ξέρεις πόσο χαίρομαι και εγώ για τον μικρούλη!!! Για πότε θα γίνει ζυμαρούλης και θα δαγκώνεις τις δίπλες στα μπουτάκια του στο σπιτάκι σας ούτε που θα το καταλάβεις!!! :wink:


TJhAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ειλικρινά δε ξέρεις πόσο χαίρομαι και εγώ για τον μικρούλη!!! Για πότε θα γίνει ζυμαρούλης και θα δαγκώνεις τις δίπλες στα μπουτάκια του στο σπιτάκι σας ούτε που θα το καταλάβεις!!! :wink:

Ετσι, να τσιμπαμε μπουτακια γαμπουλες, αχ το γιαβρι !!! Θα τον κανω θρευταρι,χαχαχααχα!!!

Εγω χαιρομαι που χαιρεστε παντως !! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αχ ειλικρινά δε ξέρεις πόσο χαίρομαι και εγώ για τον μικρούλη!!! Για πότε θα γίνει ζυμαρούλης και θα δαγκώνεις τις δίπλες στα μπουτάκια του στο σπιτάκι σας ούτε που θα το καταλάβεις!!! :wink:

Χε. Τι ωραια εικονα:)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χε. Τι ωραια εικονα:)

E μα ναι! Σκεψου το λιγακι !! :-D Κοριτσακι μου εσυ τι εχεις μπεμπουλα η μπεμπουλη????? μαλλον κοριτσακι αν κρινω απο το τικερακι !!!!! σορρυ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...