Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλημερα γοργονακια και χρονια πολλα στα ερωτευμενα σημερα...

ο δικος μου ο αντρουλης δυστηχως ειναι πολυ κατα της σημερινης μερας...ειναι γιορτη των ανθοπολειων και ζαχαροπλαστιων λεει και δεν χρειαζεται να περιμενουμε τη σημερινη μερα για να δειξουμε την αγαπη που εχει ο ενας για τον αλλον...οποτε οπως καταλαβενεται ουτε δωρο, ουτε χρονια πολλα ουτε τιποτα δεν θα ακουσω σημερα...αλλα δεν με πειραζει γιατι τα ακουω καθε μερα οποτε το προβλημα θα ηταν να τα ακουω σημερα και οχι τον υπολοιπο χρονο χιχιχιχιχιχι...

λοιπον επεσε πολυ σαβουριασμα χτες απο μενα...ηταν μια μερα βολταρισματος που μονο υγειηνα δεν φαγαμε...

ξεκινησαμε απο βαρκιζα...καναμε βολτα ειχε πολυ ωραια μερα...τα πιτσιρικια ξεσαλωσαν τρελα...καταληξαμε σε ενα σουβλατζιδικο-ψυσταρια εκει στη βαρκιζα και οτι πιο φτου κακα ειχε το φαγαμε...ας μην μπω σε λεπτομεριες γιατι βλεπω να πεφτουν τα εγκεφαλικα...

συνεχισαμε το βραδυ στο σπιτι της μαμας μου οπου ο μπαμπας μου ειχε γεννεθλεια και ειχανε παραγγειλει πιτσα...ωχχχχχχ (απο το ενα υγειηνο στο αλλο πηγαμε...) και φυσικα κλεισαμε με γλυκο...

μαστιγωστε με...

παντως το ευχαριστηθηκα και ενιωσα να ξεσπαω παρα πολυ βεβαια θα μου πειτε στο φαγητο βρηκες να ξεσπασεις??? δυστηχως ομως αυτο κανω συνηθως...εκει ξεσπαω...

εχω βεβαια στο μυαλο μου οτι ηταν το τελευταιο ξεσπασμα και απο σημερα κιουρια...

ξεκινησα με γαλα και δημητριακα και θα προσπαθησω για μια καλη συνεχεια...

ερυ μου περαστικα σας και μη σε περνει απο κατω...ολα αυτα με μαλλια, νυχια κλπ να τα κανεις και σιγουρα θα νιωσεις καλυτερα...

ταρα μου πολυ ωραια τα βραδυνα σου...πραγματικα τα ζηλεψα αν και δεν νομιζω οτι αρμοζουν στις δικες μου αναγκες ...εγω στα κιλα που ειμαι μαλλον με κανενα καροτακι πρεπει να τη βγαζω το βραδυ:rolleyes:...

ενα γλυκο φιλι σε ολες σας και την κανω για να πληρωσω λογαριασμους και αραγε σημερα εχει γιατρους στο ικα??? δεν ξερω θα παω και απο κει...

μακιαααααααααααααααααααααααααα


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

εγώ εδώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω......

images.jpg

καλημέρα. χρόναι πολλά σε όλες!

τέλεια εικόνα. θέλω κι άλλο νινί!

καλημερααααααααα

καλη εβδομαδα!!!να ζησουμε ολοι οι ερωτευμενοι:tongue::tongue::tongue::tongue:

σημερα το πρωι εκανα το εβδομαδιαιο ζυγισμα εχασα 1 κιλο:P:p:p:p

λιγοστευουν:cool::cool::cool:

να ζήσουμε.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

εγώ δεν ζυγίστηκα, αλλά μου είπαν ότι αδυνάτισα και φαίνεται στα ρούχα μου.;):D

Καλημέρα και καλή εβδομάδα και ....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ!

χρόνια πολλά!

Σας έλειψα;;;;

ναι!!!!!!!!

Αχ κορίτσια είχα μία πολύ περιπετειώδη εβδομάδα πραγματικά!!!!Ένα θα σας πω...μέσα σε 7 μέρες μπήκαμε στο μετροπόλιταν τρεις....εγώ, ο γιος μου και ο μπαμπάς μου...!!!!Φτάνει αυτό;;;

Ο Γιώργος με τα σωληνάκια ακούει αλλά ίσως ο οργανισμός του να μην καταφέρει να κρατήσει το ένα...θα δείξει....

μακάρι να πάνε όλα καλά!

Ο μπαμπάς μου έκανε χειρουργίο και τώρα ανέβασε πυρετό....μας έχει τρελλάνει αυτός ο άνθρωπος....σαν μωρό κάνει.....!!!!

περαστικούλια του.

Η μπεμπούλα ξεκίνησε φρουτόκρεμα και βανίλια και τις τρώει αλλά ...κλαίγοντας...!!!!

γιατί βανίλια; έχεις δοκιμάσει κρεμούλες holle; είναι χωρίς ζάχαρη και βιολογικές. δεν στουμπώνουν το εντεράκι τους.

και τέλος αυτη την εβδομάδα επιτέλους θα πάω κομμωτήριο να βαφτώ!!!!!Λέω να τα βάψω στο φυσικό ( καστανά) με ξανθές αντάυγειες λεπτές σε όλο το μαλλί....να τα κόψω και λίγο, να δώσω και ένα σχήμα στα φρύδια, να κάνω και λίγο τα νύχια μου...!!!!

Αυτά ήταν τα νέα μου...Λίγο πολλά αλλά μετά από τόσες απουσίες.....λογικό......!!!

να το ευχαριστηθείς και να γίνεις μια γοργονομοντέλα!

valentines-day.jpg

χρονια πολλα σε ολα τα γοργονακια μου !!! καλημερα !!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

μποντζόρνο πριντσιπέσσα! καλημέρα και χρόνια πολλά!:D

Καλημερα! Δηλωνω παρουσα.Πηζω Δευτεριατικα και πρωινιατικα !!!!!!

Χρονια πολλα σε οσες γιορταζετε!!!!!!!! (ευχομαι ολες)!!!!!!!

χρόνια πολλά. γιορτάζουμε, κι ας άρχισε η βδομάδα με καβγαδάκι.

μετά το γυρίσαμε στο τί σοκολάτα να σου πάρω.

σήμερα επιτρέπεται. εεεεε, νομίζω επιβάλλεται.;):P:rolleyes::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονακια και χρονια πολλα στα ερωτευμενα σημερα...

ο δικος μου ο αντρουλης δυστηχως ειναι πολυ κατα της σημερινης μερας...ειναι γιορτη των ανθοπολειων και ζαχαροπλαστιων λεει και δεν χρειαζεται να περιμενουμε τη σημερινη μερα για να δειξουμε την αγαπη που εχει ο ενας για τον αλλον...οποτε οπως καταλαβενεται ουτε δωρο, ουτε χρονια πολλα ουτε τιποτα δεν θα ακουσω σημερα...αλλα δεν με πειραζει γιατι τα ακουω καθε μερα οποτε το προβλημα θα ηταν να τα ακουω σημερα και οχι τον υπολοιπο χρονο χιχιχιχιχιχι...

καλημέρα και συμφωνώ 100% με τον αντρούλη σου!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα γοργονακια και χρονια πολλα στα ερωτευμενα σημερα...

ο δικος μου ο αντρουλης δυστηχως ειναι πολυ κατα της σημερινης μερας...ειναι γιορτη των ανθοπολειων και ζαχαροπλαστιων λεει και δεν χρειαζεται να περιμενουμε τη σημερινη μερα για να δειξουμε την αγαπη που εχει ο ενας για τον αλλον...οποτε οπως καταλαβενεται ουτε δωρο, ουτε χρονια πολλα ουτε τιποτα δεν θα ακουσω σημερα...αλλα δεν με πειραζει γιατι τα ακουω καθε μερα οποτε το προβλημα θα ηταν να τα ακουω σημερα και οχι τον υπολοιπο χρονο χιχιχιχιχιχι...

λοιπον επεσε πολυ σαβουριασμα χτες απο μενα...ηταν μια μερα βολταρισματος που μονο υγειηνα δεν φαγαμε...

ξεκινησαμε απο βαρκιζα...καναμε βολτα ειχε πολυ ωραια μερα...τα πιτσιρικια ξεσαλωσαν τρελα...καταληξαμε σε ενα σουβλατζιδικο-ψυσταρια εκει στη βαρκιζα και οτι πιο φτου κακα ειχε το φαγαμε...ας μην μπω σε λεπτομεριες γιατι βλεπω να πεφτουν τα εγκεφαλικα...

συνεχισαμε το βραδυ στο σπιτι της μαμας μου οπου ο μπαμπας μου ειχε γεννεθλεια και ειχανε παραγγειλει πιτσα...ωχχχχχχ (απο το ενα υγειηνο στο αλλο πηγαμε...) και φυσικα κλεισαμε με γλυκο...

μαστιγωστε με...

παντως το ευχαριστηθηκα και ενιωσα να ξεσπαω παρα πολυ βεβαια θα μου πειτε στο φαγητο βρηκες να ξεσπασεις??? δυστηχως ομως αυτο κανω συνηθως...εκει ξεσπαω...

εχω βεβαια στο μυαλο μου οτι ηταν το τελευταιο ξεσπασμα και απο σημερα κιουρια...

ξεκινησα με γαλα και δημητριακα και θα προσπαθησω για μια καλη συνεχεια...

ερυ μου περαστικα σας και μη σε περνει απο κατω...ολα αυτα με μαλλια, νυχια κλπ να τα κανεις και σιγουρα θα νιωσεις καλυτερα...

ταρα μου πολυ ωραια τα βραδυνα σου...πραγματικα τα ζηλεψα αν και δεν νομιζω οτι αρμοζουν στις δικες μου αναγκες ...εγω στα κιλα που ειμαι μαλλον με κανενα καροτακι πρεπει να τη βγαζω το βραδυ:rolleyes:...

ενα γλυκο φιλι σε ολες σας και την κανω για να πληρωσω λογαριασμους και αραγε σημερα εχει γιατρους στο ικα??? δεν ξερω θα παω και απο κει...

μακιαααααααααααααααααααααααααα

Ελίζα και ο δικός μου μια από τα ίδια....χαχαχα νομίζω ότι όλοι οι άντρες μετά τα πρώτα χρόνια τα ίδια λένε....χαχαχα!!!!

Θυμάμαι ότι τα πρώτα χρόνια μου έφερνε κουκλάκια, λουλούδια, σοκολάτες...τώρα με το ζόρι του πήρα ένα φιλί...

Κοντά ήμασταν χθες....εγώ είχα πάει στους γονείς μου στη Σαρωνίδα...είχε πολύ ωραίο καιρό...!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

τάρα, ελιζάκι καλημέρα.

ελίζα, σημασία έχει ότι το ευχαριστήθηκες. μην έχεις τύψεις για κάτι που απόλαυσες.

από σήμερα κιουρία!

να χαίρεστε τον μπαμπούλη σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!! εγω εχω να πω οτι δεν ειμαι κατα της ημερας αλλου ουτε των υπολοίπων ημερων .... χαχαχαχαχαχαχαα!! ειμαι υπερ του ερωτα , της αγαπης και γενικα του νιωθω .......

εγω σημερα ευχθηκα στον καλο μου τα χρονια μας πολλα και φυσικα του ευχήθηκα να με αγαπω οπως ξερει εκεινος και κανενας αλλος .....

οσο για δωρα και τετοια δεν με ενδιαφερουν εμενα μου αρεσει το παιχνιδι της ημερας αυτης χιχιχιχιι!!! και γιαυτο και την γιορτάζω με τρελλλλλλλλλλλλλλλλαααααααααααααααααααααααα !!! εχουμε που πολλα υπονοούμενα σημερα σε ομορφες στιγμες και εγω ειμαι οκ με αυτα !!!

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σεβούλα τί είναι οι holle;;Πού τις βρίσκεις;

σε μαγαζιά με βιολογικά.

είναι κρέμες βιολογικές με δημητριακά. γερμανικές.

έχει μεγάλη ποικιλία, ανάλογα με την ηλικία του παιδιού.

δεν έχουν ζάχαρη, είναι φυσικές και δεν έχουν καμία σχέση με τις εμπορίου, τύπου βανίλια, φαρίν λακτέ, που έχουν πολλή ζάχαρη ή υποκατάστατα ζάχαρης κ άλλα που στουμπώνουν τα εντεράκια τους.

άσε που με την τόση ζάχαρη-γλύκα, υπονομεύεις τις άλλες τροφές, αφού τα εθίζεις στη γλύκα, από νωρίς.

πρώτα μπορείς να δώσεις βρώμη, αργότερα κεχρί, σιμιγδάλι, πολύ αργότερα ντίνκελ(σιτάρι), μετά μούσλι, μείγμα δημητριακών.

και μη νομίζεις ότι δεν θα το φάει, γιατί θα εκπλαγείς το πόσο αρέσει στα μωρά.

η Χρύσπα μου ακόμα τρώει τέτοιες κρεμούλες, μερικά απογεύματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...