Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

ο δικος μου ο αντρουλης δυστηχως ειναι πολυ κατα της σημερινης μερας...ειναι γιορτη των ανθοπολειων και ζαχαροπλαστιων λεει και δεν χρειαζεται να περιμενουμε τη σημερινη μερα για να δειξουμε την αγαπη που εχει ο ενας για τον αλλον...

Συμφωνω μαζι του!

ταρα μου πολυ ωραια τα βραδυνα σου...πραγματικα τα ζηλεψα αν και δεν νομιζω οτι αρμοζουν στις δικες μου αναγκες ...εγω στα κιλα που ειμαι μαλλον με κανενα καροτακι πρεπει να τη βγαζω το βραδυ:rolleyes:...

Διαφωνω μαζι σου! Εσυ νομιζεις δηλαδη οτι πρεπει να λιμοκτονησεις για να αδυνατισεις?:confused:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Μονο για εσας κιουριες της καρδιάς μου:

214328795v9_400x400_Front_Color-White.jpg

Εγώ δεν γιορτάζω σήμερα, με εκνευρίζουν όλα αυτά αλλά ενημερώνω ότι θα γιορτάσω την ερχόμενη δευτέρα στις 20 του μηνου που ειναι του Ασώτου, οποια πιστή ας προσέχθει!!!!! (το εχω καθιερώσει εδώ και χρόνια....)

χαχαχαχαχααααα

Ερη περαστικά σας κι αγύριστα!!!!!!!! να είστε καλά και με γειά μαλλιά και νύχια! σίγουρα θα σε ανανεώσει ενα μποτε!

σημερα το πρωι εκανα το εβδομαδιαιο ζυγισμα εχασα 1 κιλο:P:p:p:p

λιγοστευουν:cool::cool::cool:

εύγε πας για άμεση αποφοίτηση!!!!!!!

καλημέρα και συμφωνώ 100% με τον αντρούλη σου!!!!!!!

μην το συζητάς κι εγώ δεν ανέχω την σημερινή μέρα .....

Ελιζάκι χρόνια πολλά για τον φαδερ σου! Χαίρομαι που πέρασες όμορφα χθες και ευχομαι σιγά σιγά να μην χρειάζεσαι την υπερβολή <3

Διαφωνω μαζι σου! Εσυ νομιζεις δηλαδη οτι πρεπει να λιμοκτονησεις για να αδυνατισεις?:confused:

πες τα... εχει μαλλιάσει η γλώσσα μου πια! δεν χρειάζεται υπερβολή ούτε στη γουρουνιά ούτε στη διαιτα....

Καλημέρα κοπελιές!!!

Αχ, για τη διατροφή. Έχω 2 εβδομάδες ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΩ ν' ανέβω στη ζυγαριά. Μόλις το τολμήσω, θα ενημερώσω. ;)

do it faidon....

σε όλες να εχετε μια όμορφη, χαλαρή και διαιτητική εβδομάδα :)

είπαμε βαλεντίνος βαλεντίνος αλλά μην τσακίσουμε και όση σοκολάτα βρούμε μπροστά μας.... είμαστε κιΟΥρίες εμεις!!!!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν γιορτάζω σήμερα, με εκνευρίζουν όλα αυτά αλλά ενημερώνω ότι θα γιορτάσω την ερχόμενη δευτέρα στις 20 του μηνου που ειναι του Ασώτου, οποια πιστή ας προσέχθει!!!!! (το εχω καθιερώσει εδώ και χρόνια....)

μην ξεχαστείς αυτήν την Κυριακή είναι του ασώτου ε!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην ξεχαστείς αυτήν την Κυριακή είναι του ασώτου ε!!!!!

την κυριακή; όχι την δευτέρα; αχ καλά λες 20 είναι την κυριακή!!!!!

θα καει το πελεκούδι δεν το συζητώ!!!!!! :tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

την κυριακή; όχι την δευτέρα; αχ καλά λες 20 είναι την κυριακή!!!!!

θα καει το πελεκούδι δεν το συζητώ!!!!!! :tongue::tongue::tongue:

πάντα Κυριακή είναι του ασώτου τσιπουρίτσα....η δεύτερη του τριωδιου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπελιές!!!

Αχ, για τη διατροφή. Έχω 2 εβδομάδες ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΩ ν' ανέβω στη ζυγαριά. Μόλις το τολμήσω, θα ενημερώσω. ;)

Εγω εχω πολυ περισσοτερο...μην ανησυχεις, αλλωστε ειμαστε ασθενεις!:tongue:

οποια πιστή ας προσέχθει!!!!! (το εχω καθιερώσει εδώ και χρόνια....)

χαχαχαχαχααααα

Κανονικα επρεπε να μου στειλεις προσωπικη προσκληση...:cool:

είπαμε βαλεντίνος βαλεντίνος αλλά μην τσακίσουμε και όση σοκολάτα βρούμε μπροστά μας.... είμαστε κιΟΥρίες εμεις!!!!! :tongue:

Σας παραθετω μια κλεμμενη ατακα...!

Όταν οι Έλληνες τιμούσαν τον έρωτα με την Αφροδίτη , κάτι Άγιοι Βαλεντίνοι ζούσαν πάνω στα δέντρα και τρώγανε κουκουνάρια...


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?

Εγω χαθηκα τις τελευταιες μερες γιατι ταλαιπωρηθηκα πολυ απο μια ιωση. Εμεινα σπιτι 10 μερες ειχα πυρετο κ εντονο πονοκεφαλο. Πλακωθηκα στην αντιβιωση κ τωρα ειμαι καλυτερα.

Διατροφικα ολες αυτες τις μερες τα πηγα πολυ καλα αν εξαιρεσουμε κατι ατασθαλιες χτες αλλα απο σημερα ξανα τα κεφαλια μεσα.

Ερι διαβασα αυτα που τραβηξες αυτες τις μερες ολα μαζεμενα βρε κοριτσι . Περαστικα κ ας ειναι ως εδω!

Μπραβο στα κοριτσια που ειχανε απωλεις καλη συνεχεια κουραγιο δυναμη κ ολα θα γινουν.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Tara τέλειες οι προτάσεις σου! Βλέπω και αρκετό τυρί και φτιάχνομαι ακόμα περισσότερο. Πόσα κιλά ήσουν όταν σου έδωσε αυτή τη διατροφή και πόσων ετών (ξέρω ξέρω, πολύ διακριτικές οι ερωτήσεις μου.... αλλά άλλο να είσαι πχ 25 ετών και 70 κιλά και άλλο 35+...)

Αναρρώσατε οι άρρωστες εν τέλει?

Link to comment
Share on other sites

Tara τέλειες οι προτάσεις σου! Βλέπω και αρκετό τυρί και φτιάχνομαι ακόμα περισσότερο. Πόσα κιλά ήσουν όταν σου έδωσε αυτή τη διατροφή και πόσων ετών (ξέρω ξέρω, πολύ διακριτικές οι ερωτήσεις μου.... αλλά άλλο να είσαι πχ 25 ετών και 70 κιλά και άλλο 35+...)

39 ετων 90 κιλα...


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

39 ετων 90 κιλα...

τέλεια! γιατί λέω θα μου πει τίποτα 20 που ο μεταβολισμός είναι στα high του, κι εγώ θα τρώω δυο-δυο τις αραβικες τις πιτες και θα ονειρεύομαι ότι είμαι σε καλό δρόμο...

Ίσως να τα έχεις ξαναγράψει, sorry αν σε κουράζω, μπορείς να μου δώσεις ενδειτικά ένα ημερήσιο διατροφολόγιο? Πραγματικά πρώτη φορά διαβάζω τόσο ενδιαφέρουσα δίαιτα, ή που τουλάχιστον να μου ταιριάζει τόσο πολύ γευστικά! και συνέχισες έτσι και στα λιγότερα κιλά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...