Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Μα γιατί φύγατε βρε κορίτσια.:-( Αρχηγέ διαβάζω που και πόυ νέα σου. Ευχομαι να είσαι καλά.

υποσχομαι τωρα που επεστρεψες..να ειμαι κ εγω πιο ''ενεργη''....σταματησαν να γραφουν σταματησα κ εγω...που κ που μπαινουμε και η Γιωργια κ εγω....δεν σας ξεχναμε !!!! :cool::cool::cool:

οσο για μενα....το προσπαθω ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

επισης αυτο το ντιπ...(πεστο μελιτζανας)...μπορειτε να το απλωσετε πανω σε ψητο κοτοπουλο....ειναι πολυ νοστιμο κ δεν θα τρωτε σκετο κοτοπουλο ψητο....;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

:confused: Βρε κορίτσια τι έγινε, αδυνατίσατε όλες? Μόνο εγώ είμαι ακόμα χοντρούλα?

Και χοντρή και μόνη ουυυυφ!

Συγχίστικα σήμερα και έφτιαξα αυγά τηγανιτά με τυρί σαγανάκι και έφαγα και ψωμί... λευκό παρακαλώ! Και τώρα πονάει το στομάχι μου.:-(

Καλά να πάθω.

Μακαρι να ειχε συμβει αυτο Αngel. Μην ανησυχεις ομως , δεν εισαι μονη...... οπου να ναι θα φανουν και οι αλλες. Εχει πεσει πολυ πηξιμο με τις δουλειες μας, τα σπιτια μας, παιδια, σχολεια κλπ.......

Εσυ συνεχισε τον πολυ καλο δρομο που εχεις παρει και ολα θα απνε μια χαρα. Εφαγες σαγανακι και ψωμι????? Ε, και???? Εγινε!!! Το ευχαριστηθηκες!!! Δεν αλλαζει αυτο πια. Αυριο ομως θα συνεχισεις το προγραμμα σου και μια φορα στο τοσο, κανε ο,τι γουσταρεις ....χωρις τυψεις. Το δικαιουσαι!!!!! :wink::tongue:

Αρχηγε, θα ανασυγκροτηθουμε και θα δημιουργησουμε την "νεα σειρα" γοργονων???????? Εμεις κοντευουμε να τελειωσαμε το δημοτικο, το γυμνασιο, το λυκειο και παμε για πανεπιστημια και μεταπτυχιακα.

Παμε να υποδεχτουμε τα νηπια στην πρωτη δημοτικου. Ελπιζω αυτες να ειναι καλυτερες μαθητριες απο εμας. :P:p


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

γεια σας , γοργονιτσες τι κανετε???εγω απελπισια!!!το πρωι ξεκιναω μια χαρα την διατροφη και το βραδυ το χαλαω-το αγχος, η κουραση με οδηγουν στο ψυγειο και ιδιαιτερα στα γλυκα!!!το φαι δε μαρεσει τοσο πολυ οσο τα γλυκα:-(:sad:!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας , γοργονιτσες τι κανετε???εγω απελπισια!!!το πρωι ξεκιναω μια χαρα την διατροφη και το βραδυ το χαλαω-το αγχος, η κουραση με οδηγουν στο ψυγειο και ιδιαιτερα στα γλυκα!!!το φαι δε μαρεσει τοσο πολυ οσο τα γλυκα:-(:sad:!!!!

Η λυση ειναι : μην κανεις, μην αγοραζεις γλυκα, μη δεχεσαι δωρα γλυκα και κυριως κρατας στο σπιτι γλυκα. ΟΚ.....ειμαι υπερβολικη αλλα αν δεν μπορεις να αντισταθεις σε αυτα...αποφυγε τα..... και χαρισε στον εαυτο σου μια φορα την εβδομαδα ...... ενα δωρο ......... φαε ΕΝΑ γλυκο........ μια μεριδα...εεεεε!!!! Κατι γινεται παντως με τη γλυκοζη και τα σακχαρα αλλα για να μη σε μπερδψω θα ρθει η τσιφ να μας τα πει σωστα.

Οταν λες οτι ξεκινας τη διατροφη τι ακριβως εννοεις??? Εχεις διατροφη απο διατολογο ή ..... κατι αλλο????

(Σημειωση : ειμαι κι εγω γλυκατζου και καταφερα να δαμασω αυτην την επιθυμια και αυτοπειθαρχω αρκετα :wink: ........οχι τελειως ομως) :lol::lol:


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://tsekouratoi.blogspot.com/2011/12/blog-post_6921.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Δε θέλει κόπο, αλλά σύστημα... Το περπάτημα εντάσσεται στις αερόβιες

δραστηριότητες. Γυμνάζει τα κάτω άκρα, βελτιώνει...

τη λειτουργία της καρδιάς και του αναπνευστικού συστήματος και συμβάλλει στην απώλεια θερμίδων, άρα και βάρους.

Βέβαια, εάν περιμένετε πως το να διανύετε την απόσταση κουζίνα- κρεβατοκάμαρα θα οδηγήσει σε σημαντική βελτίωση της φυσικής σας κατάστασης κάνετε λάθος.

Για να δείτε αποτελέσματα στον καθρέφτη σας και στα ρούχα σας που θα αρχίσουν να σας πλέουν πρέπει να βάλετε πρόγραμμα. Ξεκινήστε με τρεις φορές την εβδομάδα στο πλησιέστερο πάρκο της γειτονιάς σας και σιγά σιγά αυξήστε τη συχνότητα χωρίς να προκαλέσετε κόπωση στον οργανισμό σας. Περπατήστε με μέτριο ρυθμό επί τριάντα λεπτά και μην ξεχνάτε το ζέσταμα στην αρχή και την αποθεραπεία στο τέλοςπροκειμένου να μην έχετε παρατράγουδα όπως κράμπες και θλάσεις στους μυς.

Σκεφτείτε πόσο εύκολα μπορείτε να εντάξετε αυτή τη γυμναστική στην καθημερινότητά σας, λάβετε υπόψη σας πως μπορείτε να περπατάτε ακόμα και όταν είστε σε διακοπές ή μακριά από το σπίτι σας και σταματήστε να τεμπελιάζετε. Ήρθε η ώρα να κάνετε κάτι για τον εαυτό σας!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

lizaki2004: ετών 31 ύψος 1,58 βαρος τωρινό 76 βάρος επιθυμητο 60

Καλωστην. Σε λιγες μερες θα ανασυνταξουμε την λιστα και θα σε "φακελωσουμε" κι εσενα. Καλα χασιματα!!!!!:P:p


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

lizaki2004: ετών 31 ύψος 1,58 βαρος τωρινό 76 βάρος επιθυμητο 60

απλά θα ήθελα να ρωτήσω κατί.είμαι καινούριο μέλος στην παρέα σας και βρίσκω όλη αυτη την κίνησή σας πολυ βοηθητική για όλούς μας!!!.ξεκινάω τώρα την προσπάθειά μου.'επερνα περιίπου ένα χρόνο αντισυλληπτικά τα οποία σταμάτησα τωρα.οπότε πιστεύεις ότι θα είναι ευκολότερο τώρα να χάσω κάποια κιλα?γυμναστήριο θα ξεκινήσω με το νέο έτος άλλωστε κάνω χρόνια τώρα aerobic αλλα δυστιχώς με διακοπές πολλών μηνών.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Ηρθα και εγω! Καλως σας βρηκα!

Τα κιλα μου.....ετων στα 31 και υψος 150! Κιλα 54!

πριν μεινω εγκυος ημουν 48!

Εφτασα τα 76 κιλα οταν γεννησα!!:D

Τα ρημαδια δε λενε να φυγουν....οχι τιποτα, εχω και γαμο να παω και τα ρουχα μου τα καλα, με ειναι τσιτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απλά θα ήθελα να ρωτήσω κατί.είμαι καινούριο μέλος στην παρέα σας και βρίσκω όλη αυτη την κίνησή σας πολυ βοηθητική για όλούς μας!!!.ξεκινάω τώρα την προσπάθειά μου.'επερνα περιίπου ένα χρόνο αντισυλληπτικά τα οποία σταμάτησα τωρα.οπότε πιστεύεις ότι θα είναι ευκολότερο τώρα να χάσω κάποια κιλα?γυμναστήριο θα ξεκινήσω με το νέο έτος άλλωστε κάνω χρόνια τώρα aerobic αλλα δυστιχώς με διακοπές πολλών μηνών.

Καλημερα. Δε νομιζω τα αντισυλληπτικα να σε εκαναν 70 κιλα!!! Υποθετω πως το προβλημα ξεκινησε απο τη διατροφη σου και πιθανον την αδρανεια του σωματος σου. Ξεκινα, μια σωστη διατροφη και καποιο ειδος ασκησης. Απο υγεια παμε καλα?????? Περιεγραψε μια συνηθισμενη ημερα σου για να εχουμε μια εικονα σου.:P:p


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Ηρθα και εγω! Καλως σας βρηκα!

Τα κιλα μου.....ετων στα 31 και υψος 150! Κιλα 54!

πριν μεινω εγκυος ημουν 48!

Εφτασα τα 76 κιλα οταν γεννησα!!:D

Τα ρημαδια δε λενε να φυγουν....οχι τιποτα, εχω και γαμο να παω και τα ρουχα μου τα καλα, με ειναι τσιτα!

Καλημερα και σε σενα. Καλωσηλθες!!! Να σου ζησε το bebe. Ποσα κιλα θες να χασεις ακομη???? Και τι κανεις γι αυτο????:P


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου zoitsa, καλώς ήλθες στο club των τροφαντούληδων

Αμα ήμουν στα κιλά σου θα χόρευα όλη μέρα και όλη νύχτα από τη χαρά μου!!

Μην αγχώνεσαι!

Δεν έχεις κανένα τρελό πρόβλημα

Αυτό με τα ρούχα που είναι τσίτα είναι μεγάλο ζόρι ρε γμτ

Προλαβαίνεις καθόλου να πας για περπάτημα;

Είναι πολύ αποτελεσματικό

Το γράφω για να το βλέπω μήπως πάρω τον κ@*^ μου από την καρέκλα και περπατήσω κι εγώ

Κάποτε με περπάτημα είχα χάσει 6 κιλά σε ενα μήνα με προσεγμένη διατροφή

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια.

Τι κάνετε? Καλώς ήλθαν και οι καινούργιες κοπέλες.

Εγώ πάω καλά, προς το παρρόν. Πρέπει να χάσω άλλα 20 κιλά για γυρίσω στα κιλά μου. Κοιτούσα τα παλιά μου ρούχα τα οποία είναι πάρα πολλά και απόφάσισα οτι αν δεν τα καταφέρω μέχρι το καλοκαίρι, θα πρέπει να τα διώξω. Δεν γίνετε να πιάνουν τόσο χώρο. Τα έβαλα κάτω, και αν πάνε όλα καλά χωρίς να χαλάσω τη διατροφή μου καθόλου, μέσα Μαϊου θα βρίσκομαι στα κιλά μου.

Τέρμα λοιπόν οι δικαιολογίες, Αφού αυτό θέλω αυτό πρέπει να κάνω. Σιγά τη θυσία στο κάτω κάτω. Το βράδυ έχει γυμναστήριο κανονικά. Αν και είναι δύσκολο το να σηκωθώ να πάω στις 9μιση το βράδυ μετά από μια δύσκολη μέρα, μετά από 10 λεπτά άσκησης, πάντα νιώθω καλύτερα από πριν.

Καλό απόγευμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...