Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

On 23/4/2017 at 7:56 ΜΜ, Μάμαμιαου είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Έχει τέσσερις μήνες που γέννησα και ψάχνω τρόπο να χάσω τα περιττά κιλά της εγκυμοσύνης. Ξεκίνησα ήδη περπάτημα μισή ώρα την ημέρα, άλλα δεν ξέρω αν είναι αρκετό. Γνωρίζεται κάποια δίαιτα? Το θέμα είναι ότι θηλάζω και δε θέλω να έχει επιπτώσεις στο μωρό.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

να σου ζησει το μωρακι σου μαμαμιαου !! εγω γεννησα πριν 15 μηνες , και ακομα στη προσπαθεια ειμαι . μου εχουν μεινει αλλα 7 . ειχα παρει καπου 22 -24 κιλα.  πριν δυο μηνες πηρα αποφαση να γραφτω σε ενα προγραμμα που εχει φτιαξει ενας γυμναστης . γυμναστικη στο σπιτι , παρεχει βιντεακια καθε μερα διαφορετικο προγραμμα, 30 λεπτα την ημερα , . τρεις φορες την εβδομαδα, μια φορα πιλατες και μια γιογκα( εγω γιογκα δε κανω , κανω πιλατες στη θεση της) διατροφη , κ ψυχολογικη στηριξη μεσω μηνυματων. κιλα δεν εχω χασει πολλα εγω ακομα, ισως κ λογω θηλασμου- ορμονων, αλλα ειμαι στους -11 ποντους απο τη κοιλια  κ - 10 ποντους απο τη περιφερεια  κ απο βαρος -2.6κ . θα το συνεχισω κ το επομενο τριμηνο , θα προσπαθησω να ειμαι πιο πιστη στη διατροφη , για να ξεκολλησει κ η ζυγαρια. αν θελεις να σου πω τι τρωω κ τα σχετικα πες μου να σου γραψω ή αν ενδιαφερεται καποια αλλη κοπελα.

πρίν από 1 λεπτό , katerina71 είπε:

καλημέρα κόρες,

gmnth03, μόνο 7 κιλάκια έχεις ακόμη κοριτσάρα!!!.

ίσως να μην τα έχεις χάσει έως τέλος ιούνη, ( όλο και κάτι θα χάσεις και θα είναι μόνο κέρδος), αλλά θα τα χάσεις σύντομα!!!

πινακάκι αν θέλετε δώστε νουμεράκια να φτιάξω.

άντε κόρες να μπούμε σιγά σιγά σε δυναμική φάση δίαιτας!!! έρχεται το τριημεράκι του Αγίου Πνεύματος!!!

summer_h_497_355.jpg

κατερινα τι μονο !!!? βουνο μου φαινεται !! αυτο το ανεβα κατεβα , με παει τοσο πισωωωωωω

56.9 για μενα αυτη τη βδομαδα , μεχρι να το χασω το 6 απο μπροστα , γιατι μεχρι το τελος της βδομαδας παλι το 7 θα ειναι :mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ταραααααΝΝΝΝΝΝΝΝ!!!!!!!!!! έχεις χάσει 17 ολόκληρα κιλά πουλάκι μου!!! και με θηλασμό!!!!

 

 

91 ημέρες για 1η Αυγούστου!!!!

Πίνακας  - από 5/4 έως 3/5

Αρχικό βάρος

Απώλεια έως τώρα

απώλεια

 (από 5/4 έως 3/5)

Στόχος

Υπολοιπα

Κιλά για στόχο

 

gmnth03

74,0

-17,1

57,7

56,9

-0,800

59,0

-

 

 

 

 

 

 

 

 


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

ενταξει αν το δεις ετσι, καλα ειναι, ομως με το φαγητο που κανει , κ αυτο το μισο κιλο πανω κ μισο κατω , με κολλαει πολυ . παντως οτι κ να κανω πανω απο κιλο το μηνα δεν μπορω να χασω , αυτο παρακολουθω . προχθες ημουν 57.5 , εχθες 56.9 , σημερα 57.3 , μεχρι να ξαναδω το 56 θα περασει καμια βδομαδα, δεν ειμαι σταθερη στο βαρος για να φευγουν  πιο γρηγορα, γι αυτο περνανε οι βδομαδες κ δεν κανω τιποτα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κόρες καλημέρα!!!

όποια θέλει να μου δώσει νουμεράκι να τις κάνω πινακάκι.

άντε να δυναμώσουμε λίγο, πάμε για τον αγώνα μας να φορέσουμε τι μπικινάκι μας το καλοκαίρι!!!!

emily.jpg

Just now, katerina71 είπε:

κόρες καλημέρα!!!

όποια θέλει να μου δώσει νουμεράκι να τις κάνω πινακάκι.

άντε να δυναμώσουμε λίγο, πάμε για τον αγώνα μας να φορέσουμε τι μπικινάκι μας το καλοκαίρι!!!!

emily.jpg

s6F6.zena_pred_a_po_porode.jpg


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, χρόνια πολλά! Χριστός Ανέστη! 

Περνάω υπέροχα αυτές τις μέρες, αλλά νομίζω θα βγει από κάπου η Βλαχοπούλου και θα μου πει.  Τρως και ψεύδεσαι και τρως!  

Για καλή μου τύχη,  ζυγίστηκα σήμερα και είμαι 60,4! Δεν το πίστευα!  Βέβαια όλη μέρα τρέχω πίσω από τη μπέμπα που μπουσουλάει και οργώνει όλο το σπίτι.  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αληθως ανεστη ιοιο  , χρονισατε ?!! τωρα ειδα το τικερ , να τα εκατοστησετε κ να την καμαρωνετε !! μπραβο ιοιο νομιζω ξεμπερδεψες, 60 δεν ηταν ο στοχος σου, ? θα μπω να δω πινακακι γιατι τα εχω ξεχασει ! η τελευταια θα μεινω εδωωωωωωωωω το βλεπωωωω

 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, gmnth03 είπε:

ενταξει αν το δεις ετσι, καλα ειναι, ομως με το φαγητο που κανει , κ αυτο το μισο κιλο πανω κ μισο κατω , με κολλαει πολυ . παντως οτι κ να κανω πανω απο κιλο το μηνα δεν μπορω να χασω , αυτο παρακολουθω . προχθες ημουν 57.5 , εχθες 56.9 , σημερα 57.3 , μεχρι να ξαναδω το 56 θα περασει καμια βδομαδα, δεν ειμαι σταθερη στο βαρος για να φευγουν  πιο γρηγορα, γι αυτο περνανε οι βδομαδες κ δεν κανω τιποτα.

μια χαρά τα πας λέμεεεεεεεεεεεεεε κοριτσάκι μου,

1 κιλό το μήνα είναι σούπερ!!!! και με την γυμναστικούλα που κάνεις θα σφίξεις!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

εγω  παλι γιατι το βλεπω οτι ειναι λιγο?? δηλαδη σε 7 μηνες? παει το καλοκαιρι, παλι δε θα βαλω τα ρουχα ,μη σου πω ουτε κ του χρονου τα χειμωνιατικα . :-(

τωρα στοχο για τις επομενες δυο βδομαδες( που τελειωνει το προγραμμα) , να εχω παει 56.5 , να δουμε  θα τα καταφερω??

πες μου κ το δικο σου στοχο , ποιος θα ειναι ??  αα διακοπες παμε 13 αυγουστου , ποσο αραγε θα ειμαι μεχρι τοτε. ελπιζω να μη σας λεω ακομα τα ιδια νουμερα :cool:

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Ioio είπε:

Κορίτσια, χρόνια πολλά! Χριστός Ανέστη! 

Περνάω υπέροχα αυτές τις μέρες, αλλά νομίζω θα βγει από κάπου η Βλαχοπούλου και θα μου πει.  Τρως και ψεύδεσαι και τρως!  

Για καλή μου τύχη,  ζυγίστηκα σήμερα και είμαι 60,4! Δεν το πίστευα!  Βέβαια όλη μέρα τρέχω πίσω από τη μπέμπα που μπουσουλάει και οργώνει όλο το σπίτι.  

ταραααααααν!!!!! το πινακάκι σου Ioio μου είναι τέλειοοοοοοοοοο

 

89 ημέρες για 1η Αυγούστου!!!!

Πίνακας  - από 5/4 έως 5/5

Αρχικό βάρος

Απώλεια έως τώρα

απώλεια

 (από 5/4 έως 3/5)

Στόχος

Υπολοιπα

Κιλά για στόχο

 

Ioio

70,0

-9,6

61,0

60,4

-0,6

60,0

0,4

 

μπράβο κόρες!!!! σιγά, σταθερά και δυναμικά!!!!!

slim_summer1_645_450.jpg

Keep+Baby+Cool

 

πρίν από 3 λεπτά , gmnth03 είπε:

εγω  παλι γιατι το βλεπω οτι ειναι λιγο?? δηλαδη σε 7 μηνες? παει το καλοκαιρι, παλι δε θα βαλω τα ρουχα ,μη σου πω ουτε κ του χρονου τα χειμωνιατικα . :-(

τωρα στοχο για τις επομενες δυο βδομαδες( που τελειωνει το προγραμμα) , να εχω παει 56.5 , να δουμε  θα τα καταφερω??

πες μου κ το δικο σου στοχο , ποιος θα ειναι ??  αα διακοπες παμε 13 αυγουστου , ποσο αραγε θα ειμαι μεχρι τοτε. ελπιζω να μη σας λεω ακομα τα ιδια νουμερα :cool:

προτείνω για 13 αυγούστου να είσαι 55 κιλά!!! μια χαρά σούπερ σφιγμένη και αδυνατισμένη θα είσαι. Και δεν πειράζει να μην φορέσεις φέτος τα ρουχαλάκια , όλα. Όλο και κάποιο θα σου κάνει κυρίως μπλουζάκια κι ένα τζινάκι και θα είσαι σούπερ.

Ο στόχος μου για καλοκαιράκι είναι τα 75. Θα είμαι πολύ ευχαριστημένη (ο τελικός μου στόχος είναι τα 64.).

Baby-beach.jpg


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

βρε κατερινακι πανω που παω να το παρω αποφαση, οτι τελειωσα με τα παιδια, κ δε θα κανουμε αλλο, τσουυυυπππ μου μοστραρεις τα μπουτακι κ αντε παλι απ την αρχη !!!!

1.5 κιλο μεχρι τοτε , πολυυυ λιγο ειναι δυστυχως, αλλα δεν μπορω να κανω και τιποτα , απο το να ειμαι στα ιδια κατι ειναι κ αυτο !!! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κορίτσια!!

 

ηρθε ο διαιτολόγος την Τριτη αλλα ακομη δεν ξεκινησα γιατι με εχει πιασει μια ιωση από την τεταρτη που με γονατισε!!

gmnth  μου το επιβεβαιωσε ότι ο θηλασμος δεν ευνοει το αδυνάτισμα!!

 

  • Μου αρέσει 2

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ασε βρε ιουλιανα εδω και 15 μηνες το εχω καταλαβει κι εγω δυστυχως. αλλες ομως βρε κοριτσια που θηλαζουν πως τα χανουν??

περαστικα σου !! τα μικρα ειναι καλα? ή κολλησανε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , gmnth03 είπε:

Ασε βρε ιουλιανα εδω και 15 μηνες το εχω καταλαβει κι εγω δυστυχως. αλλες ομως βρε κοριτσια που θηλαζουν πως τα χανουν??

περαστικα σου !! τα μικρα ειναι καλα? ή κολλησανε?

ευχαριστω!!

ευτυχως για έναν περιεργο λογο δεν κολλησαν!!νομιζω ότι δε θα το αντεχα......σπανια αισθάνομαι τοσο μα τοσο κουρασμενη!

από το σπιτι δουλευεις?

από σημερα ξεκινω τη διαιτα του διαιτολογου, δεν είναι δυσκολη η περιπλοκη, δεν απαιτει ξεχωριστο μαγειρεμα οποτε μπορω να την κανω.......θα με ζυγιζει και λιπομετρησει στις 30 του μηνος τωρα!

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

μια φορα το μηνα θα ερχεται? 

ναι απο το σπιτι .εχουμε φτιαξει το γραφειο εδω, για να μπορω να ειμαι με τα παιδια.

οι πελατες δε το ξερουν, και αν ακουνε τη μικρη , μου λενε αα εχεις κ το μωρο σημερα μαζι σου? !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...