Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?Είμαι στην 23η κ δεν τα νιώθω όλη μέρα.Πιο πολύ το πρωί κ το βράδυ.Η μαία λέει από 28η αρχίζουμε να μετράμε κ να ανησυχούμε αν δεν τα ακούμε.

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, gmnth03 είπε:

μια φορα το μηνα θα ερχεται? 

ναι απο το σπιτι .εχουμε φτιαξει το γραφειο εδω, για να μπορω να ειμαι με τα παιδια.

οι πελατες δε το ξερουν, και αν ακουνε τη μικρη , μου λενε αα εχεις κ το μωρο σημερα μαζι σου? !

ναι μια φορα, δεν είναι και πολύ καλο αυτό βεβαια....

Καταλαβα!!πρακτικο από τη μια από την άλλη θα δυσκολευεσαι και λιγο φανταζομαι ε?

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

6 ώρες πρίν, iouliana είπε:

ναι μια φορα, δεν είναι και πολύ καλο αυτό βεβαια....

Καταλαβα!!πρακτικο από τη μια από την άλλη θα δυσκολευεσαι και λιγο φανταζομαι ε?

για σενα δε ξερω, μπορει να σε ικανοποιησει, εγω που δεν ειμαι πειθαρχημενη , θελω αστυφυλακα πανω απο το κεφαλι μου :)

καταρχην αν δεν ηταν ετσι τα πραγματα, δηλαδη αν  ημουν στην επιχειρηση , δεν υπηρχε περιπτωση για αλλο παιδι. γιατι η επρεπε να εχω κοπελα να το κραταει, ή να το κραταει η πεθερα που μενει απο κατω, ( που δε παιζει αυτο με τιποτα) ( η μαμα μ ειναι μακρια) . κ κοπελα ποσες ωρες να εχεις . το ωραριο στη φουλ περιοδο ειναι 7 με 9 το βραδυ. ολη μερα δηλαδη.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, gmnth03 είπε:

για σενα δε ξερω, μπορει να σε ικανοποιησει, εγω που δεν ειμαι πειθαρχημενη , θελω αστυφυλακα πανω απο το κεφαλι μου :)

καταρχην αν δεν ηταν ετσι τα πραγματα, δηλαδη αν  ημουν στην επιχειρηση , δεν υπηρχε περιπτωση για αλλο παιδι. γιατι η επρεπε να εχω κοπελα να το κραταει, ή να το κραταει η πεθερα που μενει απο κατω, ( που δε παιζει αυτο με τιποτα) ( η μαμα μ ειναι μακρια) . κ κοπελα ποσες ωρες να εχεις . το ωραριο στη φουλ περιοδο ειναι 7 με 9 το βραδυ. ολη μερα δηλαδη.

μονο αστυφυλακα, θα ελεγα τουλαχιστον στρατηγο θελω!!

ναι δικιο εχεις !!

 

  • Μου αρέσει 2

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες  καλημερούδια, καλή Παρασκευή και καλό ΣΚ να έχουμε!!!!

εδώ γύρω είμαι κρυμμένη γιατί δεν έχω καταφέρει τίποτις από το Πάσχα!!!, 56η μέρα χωρίς περίοδο, η ζυγαριά τα ίδια αν και μου φαίνεται έχω λεπτύνει στο πάνω μέρος π.χ. ένα σουτιέν που μου ήταν στενούλη τώρα είναι προς το κανονικό, αλλά η ζυγαριά τα ίδια και το φούσκωμα, προφανώς είναι από τη κλιμακτήριο, θέλει πολύ επιμονή και υπομονή

ελπίζω να τα πάτε εσείς καλύτερα, βάλτε τα δυνατά σας, φιλάκια πολλά

23007577_c49db825d5b05834e448853f67a61f5

1347528082_cousins-by-basimmons-698x465.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, gmnth03 είπε:

που σαι ρε κοριτσι !! τι κανει η μπουμπου σου ??!!! εμεις εδω για να γραφουμε ακομα, τα χουμε τα κιλακια μας  :)

είναι που δε θελουμε να κλεισει το θεμα......

  • Μου αρέσει 2

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα, κορίτσια! 

Χάθηκα λιγάκι, γιατί η μικρή μείωσε τους ημερίσιους ύπνους της και πια προλαβαίνω να σας διαβάσω μόνο το βράδυ, βέβαια τις περισσότερες φορές κοιμάμαι κι εγώ την ώρα που την κοιμίζω :) Πώς είστε;  Κατερίνα,  έφυγε το φούσκωμα;  Gmnth03, τί κάνεις; Ιουλιάννα;  Cacao;  Μου έλειψε η παρέα μας και ελπίζω να μπαίνω πιο συχνά 

Στα δικά μας τώρα έφτασα στο στόχο  είμαι 60 πια :)

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 13/6/2017 at 7:04 ΠΜ, Ioio είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! 

Χάθηκα λιγάκι, γιατί η μικρή μείωσε τους ημερίσιους ύπνους της και πια προλαβαίνω να σας διαβάσω μόνο το βράδυ, βέβαια τις περισσότερες φορές κοιμάμαι κι εγώ την ώρα που την κοιμίζω :) Πώς είστε;  Κατερίνα,  έφυγε το φούσκωμα;  Gmnth03, τί κάνεις; Ιουλιάννα;  Cacao;  Μου έλειψε η παρέα μας και ελπίζω να μπαίνω πιο συχνά 

Στα δικά μας τώρα έφτασα στο στόχο  είμαι 60 πια :)

 

είσαι αστέρι!!!!!!!!!!!!!!!!

 

χαθήκαμε κόρες, εδώ γύρω είμαι, έχει πέσει πολύ δουλειά στο γραφείο

έφυγε το φούσκωμα, αδιαθέτησα, και κοντεύω πια τα 75 κιλά!!!! -17 κιλά περίπου από όταν άρχισα, στις 1/1/2016 περίπου , σε ενάμιση χρόνο δηλαδή. Συνεχίζω εννοείται για τον τελικό μου στόχο ας είναι και σε ενάμιση χρόνο από τώρα μια χαρά θα μου είναι, κόρες συνεχίζουμε μη μασάτε προσπαθούμε συνέχεια με επιμονή και υπομονή!!!

to-proto-mpanio-toy-moroy-sti-thalassa_1

 

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

γειά σας κόρες!!!! από την τελευταία φορά που γράψαμε εδώ (16 Ιουνίου) έχουν περάσει πολλααααα φαγητά από το στομάχι μας χαχαχαχα. Το καλοκαιράκι πήρα 4 κιλάκια τρομάρα μου!!

Αλλά δεν μασάμε, restaaaaart!!!!!!!υπομονή και επιμονή!!!!

Το λοιπόν, σήμερις είμαι 78,900 και ξαναξεκινάω,  με πρώτο στόχο τα 75.000 στις 25/12/2017, τα Χριστούγεννα δηλαδή. Όποια κουκλίτσα θέλει έρχεται μαζί μου στο ταξίδι αυτό. Φιλάκια.

Υ.Γ. 1/12/2015---->92,000

        31/12/2016---->80,000

        1/7/2017----->75,000

         26/9/2017---->78,900...................

 

ΣΤΟΧΟΣ..........1/12/2017=75,000 ΚΙΛΑ,    

ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΤΟΧΟΣγια το 2018=68,000 ΚΙΛΑ

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

τα χθεσινά μου 

άσκηση= 20 λεπτά έντονο περπάτημα

μασαμπούκα= ευχαριστημένη είμαι, δεν ξέφυγα, εκτός από κάτι πατατάκια που τσίμπησα. Ανακάλυψα και το κεφίρ και τους σπόρους τσία (μου κόβουν την όρεξη!!!!!). Συνεχίζουμε με υπομονή και επιμονή. 95 μέρες περίπου έως τα Χριστούγεννα!!!

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...