Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

αχ...

μία καταστροφή το ΣΚ!! ότι προσπαθούσα όοοολη την εβδομάδα τα κατέστρεψα το ΣΚ και ειδικά εχθές Κυριακή...:oops: τι ψωμιά, τι γλυκά.... τέλος πάντων...

τέλος πάντων συνεχίζουμε...ως μη γενόμενο το συμβάν:-(

πρέπει οπωσδήποτε να κάνω συστηματική άσκηση......όπως παλιότερα που πήγαινα συνέχεια για περπάτημα .... αχ να δούμε αν θα βρω κουράγιο να ξεσηκωθώ......


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

 Καλησπέρα σε όλες! Καλή δύναμη κοριτσια. Συμμετείχα πριν χρόνια στο θεματακι αυτό το ωραίο.Να που ήρθε η ώρα να ξαναμπώ και παλι. Γιατί με παρέα,όλα αλλάζουν,όλα γίνονται πιο εύκολα.

Ήρθε η ώρα,να χάσω τα κιλά της τρίτης μου εγκυμοσύνης.

Ήδη έχω ξεκινήσει την γνωστή σε όλες "δίαιτα των μονάδων". Μέχρι στιγμής είχε αποτέλεσμα. Θέλω να χάσω 8 κιλά συνολικά,αλλά και 6 να χαθούν θα είμαι καλά.

Τι λέτε,θα τα καταφέρουμε?

 

  • Μου αρέσει 2

Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλό μήνα! Καλώς ήρθες στο θέμα ξανά HOpe! Καλό κουράγιο με τα κιλά της τρίτης εγκυμοσύνης! 

Katerina71 κι εγώ στην άσκηση ποντάρω γι αυτό το μήνα, άρχισα να κάνω περπάτημα με ολίγο jogging στο στάδιο την ώρα που η κόρη μου κάνει ενόργανη, 3 φορές την εβδομάδα. Τις υπόλοιπες μέρες ίσως περπάτημα ή ποδήλατο στη γειτονιά και yoga, που έκανα παλιά σε ένα καλό κέντρο Yoga που δυστυχώς έκλεισε.  Μου σύστησε μια φίλη που ασχολείται βιντεάκια στο youtube που είναι καταπληκτικά και σας τα συνιστώ κι εγω, είναι η σειρά yoga with Adriene, έχει, δωρεάν βέβαια, βίντεο για αρχάριους, προχωρημένους, για χάσιμο βάρους, για χαλάρωση, για ό,τι θέλει κανείς. Ξεκίνησα σε αυτή τη σειρά το : 30 days of yoga. Για να δούμε θα τα καταφέρω? Σήμερα είμαι στην day 4.

https://www.youtube.com/watch?v=oBu-pQG6sTY&t=85s

Όσο για δίαιτα; λέω να συνεχίσω με τις βασικές αρχές που μου είχε δώσει η διαιτολόγος μου, μου είναι αδύνατο να ακολουθήσω πρόγραμμα, ο καθένας στο σπίτι έχει διαφορετικά γούστα και παλεύω να τα καλύψω, και στο τέλος δεν προσέχω τί τρώω εγώ :-( 

  • Μου αρέσει 1

sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ σας και απο εμενα,

και εγω ειμαι παλια, αλλα ακομα εδω με κιλα και εγω απο τρεις εγκυμοσυνες.

ειμαι 71.5. Αφηστε εφτασα και 74.

Προσπαθω 3 μερες και μετα τα παραταω. Δουλεια και τρεια παδια, χανω το κουραγιο μου και τρωω πολυ συναισθηματικα....

..αλλα δεν το βαζω κατω. Η παρεα βοηθαει

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε?

Κατερινακι?

Εvi?

Kαλως τα καινουρια κορίτσια!

εγω σταθερα στα 55,5- 56...ξαναξεκινησα παλι για να φτασω αυτό το ατιμο το 54 ..καλη μας δυναμη!

 

hope η διαιτα των μοναδω είναι καλη, εγω τωρα ξαναφωξα τον διαιτολογο μηπως και το παρω καλυτερα αποφαση ....να δουμε...Ποτε γεννησες?

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Βάζω και ενημερωμένη εικόνα στο προφίλ γιατί το κορίτσι μου έγινε πλέον σχεδόν 9 χρονών!

 

matri κι εγώ αυτό κάνω δυστυχώς, 3 μέρες το πολύ και τα παρατάω. Να, τώρα που τα λέμε, από τη μέρα που έκανα το ποστ έχασα ενα κιλάκι και μόλις χτες έφαγα κάτι τοστ που παράτησε η μικρή (τρώει σαν σπουργίτι, 21 κιλά) και ζυγίστηκα το πρωί και... ιδού τα αποτελέσματα!  :? Αλλά ας μην το βάζουμε κάτω. Ειμαστε παρέα και όντως θα βοηθηθούμε για να τα καταφέρουμε!:)

 

iouliana πώς πας; το ένα κιλάκι φαίνεται λίγο αλλά ξέρω καλά πως είναι το πιο δύσκολο! Κάποτε ήμουν στα κιλά σου, έφτανα μέχρι 57-58  κιλά το πολύ αλλά μετά τα 40 πἠρα την κάτω βόλτα...:-(

Έχω πάει μέχρι 70, πριν λίγες μέρες πρώτη φορά, και αυτό δεν είναι ενθαρρυντικό, με 1,64 ύψος που έχω!

Τώρα είμαι στα 69,5 και παλεύω να φτάσω τα 60! - μέχρι τα Χριστούγεννα θέλω τουλάχιστον να έχω φτάσει τα 65. Ελπίζω εδώ που γράφουμε μια μέρα να σας το ανακοινώσω! Αχ μακάρι να φτάσουμε όλες το στόχο μας!

Προς το παρόν αποφάσισα να τρώω την ντακο-σαλάτα μου τα βράδια, και φρουτα με αμύγδαλα ή γιαούρτι για δεκατιανό και απογευματινό, -η μεγάλη μου αδυναμία είναι το ψωμί :-(-δεν μπορώ αυτή την εποχή να κάνω δίαιτα!

Συνεχίζω γιόγκα που με κάνει να νοιώθω όμορφα και προσπαθώ να κάνω λίγο τζόγκινγκ στο στάδιο 2-3 φορές την εβδομάδα, από 20-25 λεπτά, σταδιακά μειώνοντας το περπάτημα και βάζοντας περισσότερο τρέξιμο. 

 

Πολλά φιλιά σε όλες τις γοργόνες!!!

  • Μου αρέσει 1

sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου! Καλώς σας βρήκα, ευχαριστω πολύ για την αποδοχή.

iouliana μου,γέννησα πριν ένα μήνα.

Ξεκίνησα 47 κιλά και έφτασα 67. Πολλά κιλα.

Στις άλλες μου κόρες,που έβαζα τα ίδια κιλά,τα έχανα σε 6 μήνες.

Θέλω να τα χάσω και πάλι, γιατί κουραστηκε το σώμα μου.

Ζυγιστηκα σήμερα και είμαι 56.400. Από την ημέρα που ξεκίνησα την δίαιτα των μονάδων,έχασα 3.400 κιλά. ( 7 κιλά έφυγαν λίγες μέρες μετά την γέννα,και έμεινα στάσιμη στα 59.800).

Πόσο χαίρομαι που βρήκα συμπαραστατριες. Θα τα καταφέρουμε κορίτσια. Είναι σημαντικό να αισθανόμαστε όμορφα,ψυχολογικά. Ότι κι αν σημαίνει αυτό. Χαίρομαι που έχουμε την υγεία μας,αλλά προσωπικα,χωρίς να φανεί εγωιστικό,θα ένιωθα όμορφα να βρεθώ και πάλι στα κιλα μου.

Εσείς πώς τα πηγαίνετε?

Δεν έχω και χρόνο για γυμναστική/άσκηση με τα 3 παιδιά. Η μικρή θηλάζει,και δεν μπορω να απομακρυνθω. Όσες μπορείτε,βάλτε στο πρόγραμμα και την άσκηση.

 

  • Μου αρέσει 1

Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2017 at 4:04 ΜΜ, Hope! είπε:

 Καλησπέρα σε όλες! Καλή δύναμη κοριτσια. Συμμετείχα πριν χρόνια στο θεματακι αυτό το ωραίο.Να που ήρθε η ώρα να ξαναμπώ και παλι. Γιατί με παρέα,όλα αλλάζουν,όλα γίνονται πιο εύκολα.

Ήρθε η ώρα,να χάσω τα κιλά της τρίτης μου εγκυμοσύνης.

Ήδη έχω ξεκινήσει την γνωστή σε όλες "δίαιτα των μονάδων". Μέχρι στιγμής είχε αποτέλεσμα. Θέλω να χάσω 8 κιλά συνολικά,αλλά και 6 να χαθούν θα είμαι καλά.

Τι λέτε,θα τα καταφέρουμε?

 

καλώς ξανάρθες στο θεματάκι1!!

να σου ζήσουν τα τρία λουλουδάκια σου!!! (τρία βρε θηρίο!!!!)

εννοείται θα τα καφέρουμε, ειδικά με παρεούλα και στόχος όλα γίνονται. άσε που έχεις πολύ λίγα να χάσεις. Την έχεις ξανακάνει την δίαιτα των μονάδων?

On 4/10/2017 at 11:28 ΠΜ, evi155 είπε:

καλημέρα και καλό μήνα! Καλώς ήρθες στο θέμα ξανά HOpe! Καλό κουράγιο με τα κιλά της τρίτης εγκυμοσύνης! 

Katerina71 κι εγώ στην άσκηση ποντάρω γι αυτό το μήνα, άρχισα να κάνω περπάτημα με ολίγο jogging στο στάδιο την ώρα που η κόρη μου κάνει ενόργανη, 3 φορές την εβδομάδα. Τις υπόλοιπες μέρες ίσως περπάτημα ή ποδήλατο στη γειτονιά και yoga, που έκανα παλιά σε ένα καλό κέντρο Yoga που δυστυχώς έκλεισε.  Μου σύστησε μια φίλη που ασχολείται βιντεάκια στο youtube που είναι καταπληκτικά και σας τα συνιστώ κι εγω, είναι η σειρά yoga with Adriene, έχει, δωρεάν βέβαια, βίντεο για αρχάριους, προχωρημένους, για χάσιμο βάρους, για χαλάρωση, για ό,τι θέλει κανείς. Ξεκίνησα σε αυτή τη σειρά το : 30 days of yoga. Για να δούμε θα τα καταφέρω? Σήμερα είμαι στην day 4.

https://www.youtube.com/watch?v=oBu-pQG6sTY&t=85s

Όσο για δίαιτα; λέω να συνεχίσω με τις βασικές αρχές που μου είχε δώσει η διαιτολόγος μου, μου είναι αδύνατο να ακολουθήσω πρόγραμμα, ο καθένας στο σπίτι έχει διαφορετικά γούστα και παλεύω να τα καλύψω, και στο τέλος δεν προσέχω τί τρώω εγώ :-( 

και ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανένα καλό βιντεάκι γιατί έχει παααρα πολλα και δεν ξέρεις ποια είναι καλά!!!

κι εγώ ξεκίνησα περπάτημα, μία ώρα τρεις φορές την εβδομάδα και έτσι ξεκουνήθηκε ποιο εύκολα η ρημάδα η ζυγαριά.

On 6/10/2017 at 8:35 ΜΜ, matri είπε:

ΓΕΙΑ σας και απο εμενα,

και εγω ειμαι παλια, αλλα ακομα εδω με κιλα και εγω απο τρεις εγκυμοσυνες.

ειμαι 71.5. Αφηστε εφτασα και 74.

Προσπαθω 3 μερες και μετα τα παραταω. Δουλεια και τρεια παδια, χανω το κουραγιο μου και τρωω πολυ συναισθηματικα....

..αλλα δεν το βαζω κατω. Η παρεα βοηθαει

 

γειά σου matri μου. Τρία κι εσύ?!!!! αστέρι είσαι!!!!!

δεν είναι εύκολη υπόθεση το χάσιμο κιλών θέλει επιμονή και υπομονή και εννοείται παρεούλα!!!!

On 7/10/2017 at 4:08 ΜΜ, iouliana είπε:

Κοριτσια τι κανετε?

Κατερινακι?

Εvi?

Kαλως τα καινουρια κορίτσια!

εγω σταθερα στα 55,5- 56...ξαναξεκινησα παλι για να φτασω αυτό το ατιμο το 54 ..καλη μας δυναμη!

 

hope η διαιτα των μοναδω είναι καλη, εγω τωρα ξαναφωξα τον διαιτολογο μηπως και το παρω καλυτερα αποφαση ....να δουμε...Ποτε γεννησες?

 

 

 

 

 

ιουλιάνα μου τι κάνεις? χαθήκαμε το καλοκαίρι αλλά τώρα τα κεφάλια μέσα πάλι!!!

εσύ είσαι σούπερ, δύο κιλάκια έχεις να χάσεις και εννοείται θα τα χάσεις!!!!

On 8/10/2017 at 4:46 ΜΜ, evi155 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Βάζω και ενημερωμένη εικόνα στο προφίλ γιατί το κορίτσι μου έγινε πλέον σχεδόν 9 χρονών!

 

matri κι εγώ αυτό κάνω δυστυχώς, 3 μέρες το πολύ και τα παρατάω. Να, τώρα που τα λέμε, από τη μέρα που έκανα το ποστ έχασα ενα κιλάκι και μόλις χτες έφαγα κάτι τοστ που παράτησε η μικρή (τρώει σαν σπουργίτι, 21 κιλά) και ζυγίστηκα το πρωί και... ιδού τα αποτελέσματα!  :? Αλλά ας μην το βάζουμε κάτω. Ειμαστε παρέα και όντως θα βοηθηθούμε για να τα καταφέρουμε!:)

 

iouliana πώς πας; το ένα κιλάκι φαίνεται λίγο αλλά ξέρω καλά πως είναι το πιο δύσκολο! Κάποτε ήμουν στα κιλά σου, έφτανα μέχρι 57-58  κιλά το πολύ αλλά μετά τα 40 πἠρα την κάτω βόλτα...:-(

Έχω πάει μέχρι 70, πριν λίγες μέρες πρώτη φορά, και αυτό δεν είναι ενθαρρυντικό, με 1,64 ύψος που έχω!

Τώρα είμαι στα 69,5 και παλεύω να φτάσω τα 60! - μέχρι τα Χριστούγεννα θέλω τουλάχιστον να έχω φτάσει τα 65. Ελπίζω εδώ που γράφουμε μια μέρα να σας το ανακοινώσω! Αχ μακάρι να φτάσουμε όλες το στόχο μας!

Προς το παρόν αποφάσισα να τρώω την ντακο-σαλάτα μου τα βράδια, και φρουτα με αμύγδαλα ή γιαούρτι για δεκατιανό και απογευματινό, -η μεγάλη μου αδυναμία είναι το ψωμί :-(-δεν μπορώ αυτή την εποχή να κάνω δίαιτα!

Συνεχίζω γιόγκα που με κάνει να νοιώθω όμορφα και προσπαθώ να κάνω λίγο τζόγκινγκ στο στάδιο 2-3 φορές την εβδομάδα, από 20-25 λεπτά, σταδιακά μειώνοντας το περπάτημα και βάζοντας περισσότερο τρέξιμο. 

 

Πολλά φιλιά σε όλες τις γοργόνες!!!

αχ αυτό το ψωμί!!!! και ξανα αχ γι αυτά τα σαράντα!!!!! (46 εγώ:-()

μου αρέσει που έχεις ρεαλιστικούς στόχους,  4,5 κιλάκια έως τα Χριστούγεννα είναι πολύ καλά!!!!

20 ώρες πρίν, Hope! είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Καλώς σας βρήκα, ευχαριστω πολύ για την αποδοχή.

iouliana μου,γέννησα πριν ένα μήνα.

Ξεκίνησα 47 κιλά και έφτασα 67. Πολλά κιλα.

Στις άλλες μου κόρες,που έβαζα τα ίδια κιλά,τα έχανα σε 6 μήνες.

Θέλω να τα χάσω και πάλι, γιατί κουραστηκε το σώμα μου.

Ζυγιστηκα σήμερα και είμαι 56.400. Από την ημέρα που ξεκίνησα την δίαιτα των μονάδων,έχασα 3.400 κιλά. ( 7 κιλά έφυγαν λίγες μέρες μετά την γέννα,και έμεινα στάσιμη στα 59.800).

Πόσο χαίρομαι που βρήκα συμπαραστατριες. Θα τα καταφέρουμε κορίτσια. Είναι σημαντικό να αισθανόμαστε όμορφα,ψυχολογικά. Ότι κι αν σημαίνει αυτό. Χαίρομαι που έχουμε την υγεία μας,αλλά προσωπικα,χωρίς να φανεί εγωιστικό,θα ένιωθα όμορφα να βρεθώ και πάλι στα κιλα μου.

Εσείς πώς τα πηγαίνετε?

Δεν έχω και χρόνο για γυμναστική/άσκηση με τα 3 παιδιά. Η μικρή θηλάζει,και δεν μπορω να απομακρυνθω. Όσες μπορείτε,βάλτε στο πρόγραμμα και την άσκηση.

 

εσύ κουκλίτσα πας πολυυυυυ καλάααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Κατερίνα μου,γεια σας κορίτσια!

3 τα κορίτσια μου, το θέλαμε πολύ. Ίσως όχι τοσο σύντομα! Το κατάλαβα,γιατί κουραστηκε πολύ το σώμα μου,σε ένα χρόνο ακριβώς έμεινα ξανά έγκυος. Δόξα Τον Θεό όμως,είναι γερά.

Εγώ νιώθω τόσο πρισμενη σήμερα. Έχω και πόνους περιόδου. Απορώ,εάν θα μου έρθει σύντομα. Και φυσικά,έκανα το λάθος και ανέβηκα στην ζυγαριά,όπου από 56.400 που έδειχνε εχθές,σήμερα έδειξε 57.200! Φαντάζομαι ότι είναι κατακράτηση!

Την δίαιτα των μονάδων,την είχα κάνει παλαιότερα και είδα αποτελέσματα. 

Είναι καλή,δεν στερείται κάτι,απλώς κόβεις γλυκά,ζάχαρη, ψωμί. Στην ουσία αυτά που μας παχαινουν.

Απογοητευομαι πολυ,αλλά ξέρω πως λόγω κουρασης,πως ξεσπάω εκεί. Στα κιλά που πήρα! 

Θέλει υπομονή όπως είπατε. Αλλά όπως όλοι τα κατάφεραν γιατί όχι και εμείς?

 

  • Μου αρέσει 1

Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 10/10/2017 at 4:42 ΜΜ, Hope! είπε:

.................

Θέλει υπομονή όπως είπατε. Αλλά όπως όλοι τα κατάφεραν γιατί όχι και εμείς?

 

ΈΤΣΙ!!!!!!!!!

 

Tα δικά μου:

         26/9/2017---->78,900

        12/10/2017---->78.100,

τσουκου τσουκου να κατεβαίνουμε σιγά σιγά. Δεν βιαζόμαστε καθόλου,δεν απογοητευόμαστε το σώμα κάνει φοβερές κατακρατήσεις ανάλογα με την μέρα του κύκλου.Εμείς όμως επιμένουμε πολύ, οτιδήποτε και να δείξει η ζυγαριά, οτιδήποτε και να φάγαμε, συνεχίζουμε κανονικά.

 

 

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, katerina71 είπε:

ΈΤΣΙ!!!!!!!!!

 

Tα δικά μου:

         26/9/2017---->78,900

        12/10/2017---->78.100,

τσουκου τσουκου να κατεβαίνουμε σιγά σιγά. Δεν βιαζόμαστε καθόλου,δεν απογοητευόμαστε το σώμα κάνει φοβερές κατακρατήσεις ανάλογα με την μέρα του κύκλου.Εμείς όμως επιμένουμε πολύ, οτιδήποτε και να δείξει η ζυγαριά, οτιδήποτε και να φάγαμε, συνεχίζουμε κανονικά.

 

 

Κατεριναααα. Μπράβο σου. Πολύ καλά.  Ακολουθείς κάποια δίαιτα ή προσέχεις γενικότερα τι τρως?

Λοιπόν,εγώ πήρα την απόφαση,να μην ξαναμετρηθω μέχρι τον επόμενο μήνα. Μου προκαλεί άγχος,αλλά επειδή δεν έχω Υπομονη,κατέβασα την ζυγαριά στην αποθήκη. Χαχα.

Ας μου έρθει περίοδος με καλό,ας περάσουν οι μέρες την δίαιτα και βλέπουμε. 

Κορίτσια,σε ποιες περιοχές είστε?

  • Μου αρέσει 1

Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μπράβο Κατερίνα, εγώ θα ζυγιστώ αύριο να δω τί γίνεται.

Hope σε μένα ισχύει το αντίθετο, αν δεν ζυγίζομαι συχνά, ξεφεύγω!

Επίσης αγχώνομαι αν δεν  ζυγίζομαι συχνά (σχεδον κάθε μέρα δηλαδή) γιατί φοβάμαι πως το επόμενο ζύγισμα θα με βρει ξαφνικά π.χ. 3 κιλά πάνω!

  • Μου αρέσει 1

sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2017 at 5:47 ΜΜ, Hope! είπε:

Κατεριναααα. Μπράβο σου. Πολύ καλά.  Ακολουθείς κάποια δίαιτα ή προσέχεις γενικότερα τι τρως?

Λοιπόν,εγώ πήρα την απόφαση,να μην ξαναμετρηθω μέχρι τον επόμενο μήνα. Μου προκαλεί άγχος,αλλά επειδή δεν έχω Υπομονη,κατέβασα την ζυγαριά στην αποθήκη. Χαχα.

Ας μου έρθει περίοδος με καλό,ας περάσουν οι μέρες την δίαιτα και βλέπουμε. 

Κορίτσια,σε ποιες περιοχές είστε?

είχα παει παλιοτερα σε γιατρο και μου βρηκε προδιαβητη και ακολουθω καποιες συμβουλες του. Αλλα γενικα προσεχω να αποφευγω κυριως αλευρι ζαχαρη πατατες αμουλουχα τετοια δηλαδη. ααα και πολυ σαλατα.

 

αχ.. παλι το ΣΚ παρασυρθηκα.... τελος παντων συνεχιζουμε δυναμικα. κι εγω ζυγιζομαι καθε πρωι αλλα σημερα το απεφυγα...


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλες μου. Τι καν

Καλησπέρα και από εμένα! Τι κάνετε?

Κατερίνα μου,Σ/Κ,παρασύρθηκα και εγώ. Είχα τα γενέθλια της κόρης μου. Οπότε παραεφαγα. 

Από σήμερα,ξανά σε πρόγραμμα. 

@iouliana Θεσσαλονίκη γεννήθηκα και μεγάλωσα. Εκεί είναι το πατρικό μου. Δυτικές περιοχές. Εσύ?

Σήμερα το μενού έχει κοτόσουπα. 

Πρωινό ζύγισμα,57.200. Από 56.300 που ήμουν την προηγούμενη εβδομάδα. Τέλεια! Οι ατασθαλίες πληρώνονται,αλλά κάπου διάβασα πως πρέπει να έχουμε και ένα "κενό". 

  • Μου αρέσει 1

Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...