Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

#iouliana μου,τα 2 πρώτα έχουν ένα χρόνο διαφορά από ότι τα δικά σου.

4,5 η μεγάλη μου και 2 η μεσαία.

Και η μπέμπα 1,5 μηνών.

Μπράβο κοπέλα μου. Τα πήγες πολύ καλά. Εγώ πρωινό ζύγισμα,56.700. 

Θέλω για αρχή να φτάσω τα 50,με 47 ξεκίνησα. Κάνεις και γυμναστικη?

Κοπέλα μου,το θέλαμε το τρίτο. Αν και δεν έχουμε βοήθεια από πουθενά. Μιας και ζούμε σε άλλη πόλη.

Είναι ευλογία. Είναι χαρά. Είναι και κούραση. Εάν με έπαιρνε ηλικιακά,θα έκανα και 4ο,αλλά μάλλον δεν θα έχω κουράγιο.

Πόσων ετών είσαι?

  • Μου αρέσει 1

Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Hope! είπε:

#iouliana μου,τα 2 πρώτα έχουν ένα χρόνο διαφορά από ότι τα δικά σου.

4,5 η μεγάλη μου και 2 η μεσαία.

Και η μπέμπα 1,5 μηνών.

Μπράβο κοπέλα μου. Τα πήγες πολύ καλά. Εγώ πρωινό ζύγισμα,56.700. 

Θέλω για αρχή να φτάσω τα 50,με 47 ξεκίνησα. Κάνεις και γυμναστικη?

Κοπέλα μου,το θέλαμε το τρίτο. Αν και δεν έχουμε βοήθεια από πουθενά. Μιας και ζούμε σε άλλη πόλη.

Είναι ευλογία. Είναι χαρά. Είναι και κούραση. Εάν με έπαιρνε ηλικιακά,θα έκανα και 4ο,αλλά μάλλον δεν θα έχω κουράγιο.

Πόσων ετών είσαι?

 

Τι ωραια!οι τρεις χαριτες!και εμεις ειμαστε τρεις αδερφες!! να σου ζησουν οι τσουπρες!!

Eίμαι 36 Ηope. 

Γυμναστικη κανω πολλα πολλα χρονια.Καμμια 15-16 σιγουρα.  Εχω ένα θεμα με μεση και πλατη οποτε επιβάλλεται. Εγω τα 54 θελω να πιασω, είναι καλα για μενα. Τα 47 λιγα δεν είναι?

 

Ρε συ από ζηλια πως πατε? εμενα τωρα η μεγαλη περναει μια πολύ δυσκολη φαση ζηλιας (μαλλον) 

 

 

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
20 ώρες πρίν, Ζαχαρωτο είπε:

Καλησπέρα κορίτσια που χαθηκατεεεε;

Που είστε να πούμε τον πόνο των κιλών;

 

Γειά σου Ζαχαρωτό, γειά σας κοριτσάρες

είχα χαθεί αλλά τύχαν διάφορα δεν έχω κάνει τίποτα από δίαιτα ευτυχώς δεν πήρα, μόνο ένα κιλάκι 79,100 σήμερις το πρωί. Έχω ξεκινήσει και γυμναστήριο πάω τρεις φορές την εβδομάδα,,,,, άντε να δούμε αυτή τη φορά.....

 

εσύ ζαχαρωτό σε τι φάση είσαι?


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια εγώ γέννησα τον Ιούλιο.ξεκίνησα με 66 Και έφτασα στα 96.εδώ κ 2 μήνες σχεδόν ξεκίνησα διατροφή σήμερα ζυγιστικα κ Είμαι 76.800.Δεν μπορώ με. Τίποτα κορίτσια να κόψω τα γλυκα Δεν ξέρω τι να κάνω

Επίσης κορίτσια χρειάζομαι επειγόντως γυμναστική


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρωτο τα γλυκα είναι εθιστικα, οσο περισσοτερα τρως τοσο πιο πολύ θες.

Η γυμνσατικη θα σου κανει πολύ καλο. Στην κορη μου αρχισα  να κολυμπ στους 4 μηνες (ηταν καλοκαιρι) και γυμαστηριο πηγα στους 6. Στο γιο μου πηγα πριν κλεισει τους 3 μηνες. Γεννησα όμως φυσιολογικα. 

 

  • Μου αρέσει 2

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γέννησα με καισαρική.το σώμα σου έστρωσε;εγώ λόγω μεγάλης χαλαρότητας των συνδέσμων έχω κάτι κάτι σαν καρουμπαλο στον σβέρκο.ο ορθοπεδικός μου είπε κολύμπι ή γιόγκα. Άμα γραφτω κολυμβητήριο που θα βρω μαγιό τέτοια εποχή οεο;

 Ιουλιανά Πόσο ύψος έχεις και είσαι 54; συγγνώμη κιόλας!!!ρε συ όταν βγαίνεις έξω δεν σε παίρνει ο αέρας;πολύ αδύνατη είσαι

  • Μου αρέσει 1

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι το σωμα μου επανηλθε πλήρως αλλα μεγαλη διαφορα ειδα με τον αποθηλασμο, Σαν να μαζεψα χωρις να χασω κιλα. Εφυγε το επιπλέον λιπος μαλλον.

 

Σε μαγαζι με αθλητικα βρε θα πας!

Ειμαι 1.73...δεν είμαι τοσο αδυνατη, Κανονικη προς το αδυνατη θα με χαρακτηριζα.

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα.

Χαχαχα ιουλιανα ούτε που το σκέφτηκα ευχαριστω θα πάω να δω.ελπίζω να μην μου πέσουν τα μαλλιά από τις τιμές.διάβασα ότι ασχολείσαι με γυμναστική χρόνια τι προτείνεις πιλατες γιόγκα η λολυμβησημπραβο σου για τα κιλά πως τα καταφέρνεις;

  • Μου αρέσει 1

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μια μου έρχεται ειδοποίηση για το θέμα μία όχι....

 

Ζαχαρωτό ανάλογα τι σου αρέσει/ταιριάζει και τι σε βολευει από ώρας /οικονομικών/ τι ώρα βολεύει να κρατήσουν τα παιδιά κτλ. Εμένα μου αρέσει πολύ το νερό αλλά το κολυμβητήριο είναι πολύ μακριά οπότε κολυμπώ από άνοιξη μέχρι φθινόπωρο στην θάλασσα( μένω κοντά στη θάλασσα). Εκείνο που θα σε συμβούλευα είναι να μην κάνεις κάτι η καλύτερα μην το κάνεις με τρόπο  που θα σε κουράσει πολύ και θα το σταματήσεις. Σίγα σιγά και θα σου γίνει μια συνήθεια. 

  • Μου αρέσει 2

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 14/12/2017 at 12:38 ΜΜ, iouliana είπε:

Αντε  βρε κατερινακι!! μας ελειψες!!

 

Λοιπον εγω εφτασα τα 54-54,5 αλλα αρχισα νηστεια και μαλλον το τσιμπησα το κιλακι.

 

γειά σου iouliana μου!!!!Το κιλάκι ξέρεις τι θα το κάνεις εσύ, δεν σε φοβάμαι!!!

On 16/12/2017 at 3:16 ΜΜ, Ζαχαρωτο είπε:

Καλησπέρα.

Χαχαχα ιουλιανα ούτε που το σκέφτηκα ευχαριστω θα πάω να δω.ελπίζω να μην μου πέσουν τα μαλλιά από τις τιμές.διάβασα ότι ασχολείσαι με γυμναστική χρόνια τι προτείνεις πιλατες γιόγκα η λολυμβησημπραβο σου για τα κιλά πως τα καταφέρνεις;

για αρχή Ζαχαρωτο μου, θα σου πρότεινα γιόγκα για αρχή και αργότερα κολύμπι, γιατί αν είσαι αγύμναστη σε συνδυασμό και με το αν δεν έχεις και πολύ χρόνο το κολύμπι θα σου πέσει βαρύ. Εσύ ξέρεις βέβαια, ότι και να κάνεις κέρδος θα έχεις!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ούτε εμένα μου έρχονται ειδοποιήσεις.

Θα πάω τον άλλο μήνα να ρωτήσω ώρες κ τιμές να δω τι συμφέρει.με τις ώρες έχω θέμα.για το που θα αφήσω το μωρό επίσης θηλάζω.πονάει πολύ η μέση μου με την μικρή κ που μίλησα με τον ορθοπεδικό επιμένει στην κολύμβηση


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Ζαχαρωτο πας, ρωτας και αναλογα πραττεις  Απλα , μια συμουλη, κοιτα να ειναι ευελικτο το ωραριο(να εχεις δηλ. πολλες επιλογες μεσα σην εβδομαδα ), εφοσον εχεις θεμα. Ο θηλασμος δεν είναι θεμα, τωρα ερχισατε να τρωτε κιολας ε?

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...