Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

mpap μου εμένα γιατί μ' έχετε πάλι λάθος;;;

maestria

ετών 33

αρχικό βάρος ΤΡΙΨΗΦΙΟ

τωρινό βάρος 86

επιθυμητό 75

Τι 54 καλέ;;; Πάμε καλά; Ούτε στο Γυμνάσιο δεν ήμουν τόσο;;; :tongue:

εγω παντος 54 κιλα μαλλον δημοτικο ημουν :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Καλημερα Καλημερααααααααααααααααα

Καλοριζικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!

Επρεπε να διαβασω τα μηνυματα των προηγουμενων ημερων για να μαθω πως μετακομισαμε????????

Αντε συνεχιζουμε ακαθεκτες για να διωξουμε τα παλιοκιλα.

Ολο και καινουρια προσωπω βλεπω στην παρεα. ολο και καινουρια. Δεν προλαβαινω να κανω σχολια στην καθεμια σας για οσα γραψατε ολες τις προηγουμενες μερες.

Τα δικα μου νεα ειναι = Νεο Συνολικο Βαρος = Λιγο πιο κατω απο 61 ομως πιο πανω απο 61,5 (καλοοοοο??????)

Απλα αυτες τις μερες λίγο χαλαρωσα. Καπου μου ξεφυγαν κανα δυο μικρογευματακια και δεν τα εκανα. Την Κυριακη βγηκαμε και εφαγα κρεατικα αλλα τσιμπησα και μια πιττουλα, και εφαγα και το γιαουρτακι με το κυδωνακι. Αλλα ρε κοριτσια εχει συνιθισει ο οργανισμος μου στο ελαφρυ φαι τα βραδυα και κεινη την μερα ειχα τρελαθει με το στομαχι. Αυτα τα λιγα νεα μου.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και φεύγω, πάω να πάρω το παιδί απ΄το σχολείο.

Καλορίζικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λίγο τρελλά πάνε τα ποστ και πρέπει να συνηθίσω. Δηλαδή, ό,τι δεν προλάβω να διαβάσω διαγράφετε;;;;;;;;;;;;; είμαι γκαγκα;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι ανάποδα εδώ, το πιο πρόσφατο είναι πρώτο στη σελίδα :D!

Εχει επιλογη ρυθμισης στη επεξεργασια επιλογων. Ρυθμισε το απο κει.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

θέλετε και μία τροφαντή τσιπούρα στη γοργονοπαρέα σας;

είναι τέλειο το θέμα, δεν ήξερα ότι υπήρχε!!!!!

εντελώς απαραίτητο!

με γειά μας και με λιγότερα κιλά μας!

(θα ζυγιστώ λίαν συντόμως, έχοντας πάρει ένα υπογλώσσιο πριν, και θα ενημερώσω για να με φακελώσετε!) :D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!λοιπον, εγω δεν εχασα τιποτα αυτη την εβδομαδα, η γυμναστικη -διαδρομος δεν μας βγηκε στο προγραμμα για διαφορους λογους, ήμουν και ψιλοσκασμενη για διαφορα και ετρωγα ασχετα πραγματα, αλλα νοου προμπλεμ, συνεχιζουμε ακαθεκτοι, οσο σφιγγουν οι ζεστες και βγαινουν εξω τα κορμια τοσο πιο πολυ πεισμα πρεπει να μας πιανει, σε λιγο καιρο θα βγουν στην παραλια οι κορμαρες!

προς mpap μπες στο in.gr εχει ειδηση για μια σπειρα που επιασαν που εκλεβε διαφορα μεσα απο αυτοκινητα-μηπως ειναι η περιπτωση σου....


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλε Γιωργια με τετοια θεα μπορω να εγκατασταθω στο σπιτι σου???? να με βαλεις να κανω και κανενα γυρο εκει πανω στα βουνα μπας και κουνηθω λιγο???


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε κοριτσια αποφασιστε γιατι δεν ειναι ευκολο να ανοιγουμε εκατο σελιδες

Και εγω κοριτσια μια μπαινω στη μια σελιδα μια στην αλλη. Εγω λεω να αφησουμε ενα μηνυμα στο ''κανεις για διαιτα'' που να παραπεμπει στο καφε. Θα χασουμε τον μπουσουλα.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...