Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Η παρέα είναι, βασικά, για χοντρούλες!!! Χιχιχι :mrgreen:

Οπότε, μη μασάς, κυριολεκτικά και μεταφορικά!!! :lol::lol::lol:

:D:D:D:D:D:D

χαίρομαι πάρα πολύ που σας βρήκα!!!!!

καταρχάς από μία πρόχειρη ματιά που έριξα στη λίστα θέλω να συγχαρώ πολλές γοργόνες!!!!! εύγε!!!! μου δίνεται κουράγιο

και για όσες είναι πιο αργών ταχυτήτων (η δική μου κατηγορία) εύγε δις για την επιμονή!

καλή μας αρχή λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ο γιος μου βρε!και οχι, δεν ειμαι κουκουβαγια.....

Α, οκ!!!

Συμφωνώ μαζί σου.

Και φυσικά ΚΑΙ ο γιος μου είναι πιο ωραίος από τον Μπραντ!!! :tongue:

Τσιπούρα επιμονή και υπομονή!!! Καλώς όρισες στην παρέα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Α, οκ!!!

Συμφωνώ μαζί σου.

Και φυσικά ΚΑΙ ο γιος μου είναι πιο ωραίος από τον Μπραντ!!! :tongue:

Τσιπούρα επιμονή και υπομονή!!! Καλώς όρισες στην παρέα.

αγορια και παλι αγορια!!!ψηφιζω γιο δαγκωτο!

(εδω μπορουμε να λεμε ο,τι βλακεια μας κατεβαινει, ε?)


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχιλλέας, έχω κοριτσάρες.................. με τρέλα.................. πάω να βοηθήσω στο διάβασμα τώρα:D

Γεια σου Ελλη με τις κοριτσαρες σου. Δυο γιους διαθετω. Αντε και ... συμπεθερες. Χαχαχαχαχαχαχα


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Αντε να το βαλω και εδω αφου μεταφερθηκαμε κοριτσια.......

Να επανελθω τωρα και εγω με ενα κουλο για αυτο το τοπικ? ΠΕΙΝΑΩ! πολυυυυυ..........icon_sad.gif ......και δεν κανει να φαω......και εχω 3 παγωτα στο ψυγειο. Και ξερω οτι τωρα ΔΕΝ θα τα φαω. Το ξερω. Αλλα ελα μου που φοβαμαι. Φοβαμαι οτι το βραδυ θα ξυπνησω και μεσα στην ζαλαδα του υπνου θα παω και θα φαω παγωτο. Το εχω ξανακανει. Καποτε μπορουσα να το κρατησω (στο μυαλο μου), τωρα δεν μπορω. Γιατι?

m


Here in dreamland we will NOT obey the masters

:evil:

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν πειναω και τοσο για να πω την μαυρη αληθεια,αλλα λιγουρευομαι τρελα!τι σουβλακια τι ψωμια με βουτυρο, λυσα με εχει πιασει και το καλυτερο πατατες τηγανητες με στακοβουτυρο απο πανω και γραβιερα.ΚΟΛΑΣΗ


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

tsipoura[/b];398778]ευχαριστώ το βρήκα!

μόνο που εγώ δυστυχώς δεν είμαι (ακόμα - μακάρι ) parent ......

μπορώ να είμαι στην παρέα σας ή είναι μόνο για μανούλες; ;)

Καλή μου, χαλαρα. Ολα θα γινουν στην ωρα τους. Και φυσικα εχουμε χωρο και για σενα στην παρεα μας. Και... δεν εισαι η μονη.

axileas[/b];398799]ναι γεωργια! μια χαρα ειναι το link. το δοκιμασα κιεγω

ΟΚ. Τα καταφερα. Τωρα πως εγινε ουτε κι εγω καταλαβα.

Ellemphriem[/b];399190]Αντε να το βαλω και εδω αφου μεταφερθηκαμε κοριτσια.......

Να επανελθω τωρα και εγω με ενα κουλο για αυτο το τοπικ? ΠΕΙΝΑΩ! πολυυυυυ..........icon_sad.gif ......και δεν κανει να φαω......και εχω 3 παγωτα στο ψυγειο. Και ξερω οτι τωρα ΔΕΝ θα τα φαω. Το ξερω. Αλλα ελα μου που φοβαμαι. Φοβαμαι οτι το βραδυ θα ξυπνησω και μεσα στην ζαλαδα του υπνου θα παω και θα φαω παγωτο. Το εχω ξανακανει. Καποτε μπορουσα να το κρατησω (στο μυαλο μου), τωρα δεν μπορω. Γιατι?

Θα σκεφτεις τον εαυτο σου στην παραλια το καλοκαιρι να απολαμβανεις ενα παγωμενο τσαι και φτου κακα το παγωτο.

Και μην αφηνεις το στομαχι σου αδειο για πολλες ωρες για να ....μην πεινας πολυυυυυυυυυ.

Και ποιος ειπε οτι δεν κανει να φας??? Εμεις ειπαμε : Σωστη διατροφη οχι πεινα της διαιτας.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν πειναω και τοσο για να πω την μαυρη αληθεια,αλλα λιγουρευομαι τρελα!τι σουβλακια τι ψωμια με βουτυρο, λυσα με εχει πιασει και το καλυτερο πατατες τηγανητες με στακοβουτυρο απο πανω και γραβιερα.ΚΟΛΑΣΗ

Βρε, μπας και ετοιμαζεσαι για Bebe?? Πολυ λιγουρα βρε κοριτσι μου. Για αλλαξτε σεναριο - σκηνοθεσια -ντεκορ στο μυαλουδακι σας. Για μπειτε στη ταξη. Βαλε να παιξει ο υμνος. Δες και τη γοργονα μας. Θυμισου το στοχο μας. Ειμαστε ή δεν ειμαστε γκρουπακι?

Παμεεεεεεεεεεεε γερααααααααααααααααα.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...